Coinex Exchange چیست؟راهنمای کاربر Coinex Exchange (2021)

ساخت وبلاگ

Coinex یک مبادله متمرکز (CEX) در هنگ کنگ ثبت شده است ، Haipo Yang بنیانگذار و مدیرعامل Coinex است.

علاوه بر این ، اعضای اصلی Coinex از شرکتهای پیشرو در اینترنت و مالی جهان ، از جمله اولین پذیرندگان و کارشناسان رمزنگاری که تجربه غنی در صنایع مختلف دارند ، آمده اند. عملیات و خدمات جهانی در صنعت.

در حال حاضر ، Coinex از بسیاری از زبانها مانند چینی ، انگلیسی ، ژاپنی ، کره ای ، روسی ، پشتیبانی می کند و در بیش از 100 کشور و منطقه خدمات تجارت جهانی را ارائه می دهد.

به همین ترتیب ، در اینجا برخی از اطلاعات پس زمینه و مروری بر مبادله Coinex آورده شده است:

  • نام: Coinex.
  • فرم: مبادله cryptocurrency.
  • سال تأسیس: 2017.
  • بنیانگذار: هایپو یانگ
  • وب سایت: http://www.coinex.com/

Coinex Review - Coinex Review

مزایای

برخی از مزایای مبادله Coinex را می توان به عنوان:

در حال حاضر از بیش از 300 سکه و نشانه های بیش از 600 جفت معاملات پشتیبانی می کند: تقریباً تمام AltCoin هایی که می خواهید تجارت کنید در Exchange Coinex موجود است.

پشتیبانی چند زبانه: Coinex از بسیاری از زبانها مانند چینی ، انگلیسی ، ژاپنی ، کره ای ، روسی ، پشتیبانی می کند و در بیش از 100 کشور و مناطق خدمات تجارت جهانی را ارائه می دهد.

برنامه پاداش تا 40 ٪ کمیسیون: دعوت از دوستان به تجارت در Coinex می تواند تا 40 ٪ از هزینه های معاملات را برای پاداش ارجاع بازگرداند.

اکوسیستم نسبتاً بزرگ: علاوه بر CEX ، Coinex همچنین دارای زنجیره هوشمند Coinex شبیه به BSC برای توسعه DEFI است.

انواع مختلفی از معاملات برای استفاده کاربران وجود دارد: کاربران می توانند نقطه ، حاشیه ، OTC یا P2P را در Exchange Coinex تجارت کنند.

کاستی

CEX فاقد نقدینگی است و دارای پدیده حجم جعلی است: حجم معاملات در 24 ساعت گذشته فقط حدود 130 میلیون دلار و Trustcore از Coinecko Low (سیگنال برای حجم فاکر) است.

اکوسیستم بزرگ است ، اما هیچ کاربری وجود ندارد: اگرچه اکوسیستم نسبتاً بزرگ است ، به دلیل پایگاه کاربر کوچک و رقابت قوی از سایر مبادلات اصلی ، Coinex کاملاً آهسته توسعه می یابد.

اکوسیستم کوینکس

Coinex Cex: این مبادله روی رمزنگاری های رمزنگاری و blockchain متمرکز است ، با اشکال بسیاری از معاملات مانند Coinex Margin ، Future ، P2P و غیره.

Coinex Smart Chain (CSC): مشابه BSC Coinex.

کیف پول ViaWallet: کیف پول چند منظوره و چند کریپتوکورنس ، کیف پول ذخیره سازی رمزنگاری Coinex.

OneSwap: مبادله غیر متمرکز (DEX) با توکن بومی ، مواردی ، ویژگی هایی مانند مبادله ، تجارت و نقدینگی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دستورالعمل ثبت نام در Coinex Exchange

ابتدا به وب سایت Coinex در: www.coinex.com/register مراجعه می کنید

سپس زبان را به عنوان ویتنامی در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید تا روند استفاده را تسهیل کنید.

اطلاعات زیر را وارد کنید: ایمیل ، رمز عبور و کد ارجاع (در صورت وجود). سپس بر روی "من موافقم ..." کلیک کرده و "ثبت" را فشار دهید.

پس از آن ، Coinex یک ایمیل تأیید را با کد تأیید حساب ارسال می کند ، 6 رقم را در ایمیل در 6 جعبه موجود در بخش زیر وارد کنید. کد تأیید ایمیل در Coinex ، بنابراین شما با موفقیت در یک حساب Coinex Exchange ثبت نام کرده اید!

دستورالعمل امنیت حساب در Coinex

امنیت 2FA را تنظیم کنید

پس از ورود موفقیت آمیز به Coinex ، دسترسی: www.coinex.com/my/info/basic

در بخش "تنظیمات امنیتی" "تأیید اعتبار" را انتخاب کرده و "پیوند" را فشار دهید. فرآیند نمای کلی مراحل را همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، طی می کند.

مرحله 1: روی "ارسال کد ، کلیک خواهید کرد ، سپس به ایمیل استفاده شده برای ثبت ارز و دریافت کد 6 رقمی برای پر کردن کادر موجود در تصویر و فشار دادن" مرحله بعدی "بروید.

مرحله 2: از برنامه تأیید اعتبار برای اسکن کد QR ارائه شده توسط Coinex استفاده کنید و به یاد داشته باشید که کلید خصوصی خود را روی کاغذ بنویسید (در صورت از دست دادن تلفن خود) ، سپس فشار دهید "مرحله بعدی" کامل است.

در اینجا می توانید از برنامه Google Authenticator یا Authy برای ایجاد یک کلید 2FA استفاده کنید!

تأیید هویت - KYC اساسی

در بخش "اطلاعات اساسی" ، "تأیید KYC" را انتخاب کرده و "تأیید رفتار" را فشار دهید. فرآیند نمای کلی مراحل را همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، طی می کند.

مرحله 1: اطلاعات مربوطه را همانطور که در تصویر مورد نیاز نشان داده شده است پر می کنید ، سپس روی "مرحله بعدی" کلیک کنید.

مرحله 2: اسناد مربوطه را بارگذاری کنید.

مرحله 3: برای تأیید با اسناد قبلی ارسال شده ، Face Capture.

پس از اتمام مرحله 3 ، KYC از Coinex Exchange را تکمیل کرده اید. بعد از KYC ، از مزایای زیر لذت خواهید برد:

  • حد برداشت در 24 ساعت 1،000،000 دلار است
  • می توانید به سکه های معدن برنامه ، Airdrop ،…

دستورالعمل واریز و برداشت پول در بورس Coinex

واریز پول در بورس Coinex

پس از ورود موفقیت آمیز به Coinex ، دسترسی: www.coinex.com/asset/deposit

در این رابط ، نوع سکه یا نشانه ای را که می خواهید به مبادله منتقل کنید انتخاب کرده و سپس سکه را به آدرس موجود در مبادله ارسال می کنید.

توجه: لطفاً قبل از انتقال دارایی ، پروتکل توکن (نوع پروتکل) را تأیید کنید ، در غیر این صورت سپرده شما برای همیشه از بین می رود و قابل استرداد نیست.

برداشت پول از Coinex Exchange

پس از ورود به سیستم با موفقیت در Coinex ، به www.coinex.com/asset/withdraw دسترسی پیدا کنید

در این رابط، شما نوع کوین یا توکنی را که می خواهید به صرافی برداشت کنید انتخاب می کنید و سپس کوین را به آن آدرس برداشت می کنید.

توجه: لطفاً آدرس رمز و پروتکل را قبل از برداشت دارایی تأیید کنید، در غیر این صورت برداشت شما برای همیشه از بین می رود و قابل استرداد نیست.

راهنمای تجارت CoinEx Spot

برای تجارت CoinEx و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین در صرافی CoinEx، به www.coinex.com/markets بروید و Coin & Token مورد نظر خود را برای معامله انتخاب کنید.

صرافی CoinEx سفارشات آشنا مانند Limit (Limit)، بازار (Market) و Stop – Limit (Stop – Limit) را در اختیار شما قرار می دهد.

برای خرید/فروش سکه، قیمت و مقدار را انتخاب می‌کنید روی خرید انجام شده کلیک کنید.

راهنمای استفاده اولیه CoinEx Futures

برای خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین در CoinEx، به www.coinex.com/perpetual بروید و Coin & Token مورد نظر خود را برای معامله انتخاب کنید.

برای تنظیم اهرم، می توانید روی "اهرم" کلیک کنید و اهرم را متناسب با نیازهای فردی تنظیم کنید.

دستورالعمل برای قرار دادن سفارشات Stop-Limit در CoinEx

بیشتر شما با ترتیب حد آشنا هستید، اما دستور Stop-Limit برای بسیاری از شما برای استفاده آشنا نیست.

عملکرد Stop-Limit گرفتن سود، کاهش ضرر یا خرید سکه های بیشتر بدون نیاز به نشستن در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر است. و یک عنصر بسیار سودمند این ویژگی کمک به معامله گران است که قیمت خرید/فروش خود را پنهان کنند. به خصوص کوسه ها اغلب از حد توقف برای عرضه کالاها برای کاهش قیمت استفاده می کنند.

در مورد ویژگی Stop-Limit برای کسانی که واضح نیستند، کمی بیشتر توضیح خواهم داد!

Stop-Limit بر اساس اصل کار می‌کند اگر … سپس.

یعنی اگر قیمت کف به سطح Stop برسد، سیستم به طور خودکار یک سفارش خرید/فروش در قیمت Limit با مقدار مشخصی سکه ایجاد می کند.

به عنوان مثال: من می خواهم 100 بیت کوین با 100000 دلار سود ببرم اما قیمت فعلی فقط 45000 دلار است. من یک دستور توقف – حد را مطابق شکل زیر ایجاد خواهم کرد.

سوالات متداول صرافی CoinEx

چگونه با از دست دادن 2FA مقابله کنیم

هنگامی که 2FA را در صرافی CoinEx از دست می دهید، ابتدا باید بررسی کنید که آیا کلید 16 رقمی را هنگام فعال کردن Google Authenticator ذخیره کرده اید یا خیر.

اگر کلید را ذخیره کرده اید، فقط باید آن 16 رقم را دوباره در برنامه وارد کنید و Google Authenticator به طور خودکار یک کد جدید برای شما ایجاد می کند.

صرافی CoinEx از طریق ایمیل اطلاع می‌دهد و از شما می‌خواهد تأیید کنید که در حال ایجاد یک 2FA جدید هستید. پس از آن، صرافی از شما می‌خواهد که برنامه CoinEx را در تلفن خود باز کنید تا چهره خود را به عنوان مرحله تأیید حساب در بالا اسکن کنید. فقط باید مرحله به مرحله این کار را انجام دهید.

در صورت وجود کلید دیگر ، لطفاً به سرعت درخواست را به پشتیبانی Coinex ارسال کنید: T. Me/coinex_vietnam

نحوه تماس با پشتیبانی Coinex Exchange

Coinex Token چیست؟

Coinex Token یا CET یک نشانه ERC-20 است که بر روی blockchain Ethereum ساخته شده است.

اطلاعات اساسی در مورد CET Token در اینجا.

هزینه مبادله Coinex شامل چه چیزی است؟

1. هزینه معامله

Coinex هزینه معاملات را در هنگام مشاهده کاربران ، حاشیه ، حاشیه می کند. نرخ هزینه Coinex با توجه به سطح VIP و سطح ساخت بازار متفاوت است. سطح VIP به نگه داشتن CET بستگی دارد در حالی که سطح ساخت بازار بر اساس حجم معاملات 30 روزه است (عکس فوری در 0:00 UTC روزانه گرفته می شود).

کاربران برای جزئیات بیشتر در اینجا به هزینه معاملات Coinex مراجعه می کنند.

2. هزینه برداشت

مانند بسیاری از مبادلات رمزنگاری دیگر ، هزینه سپرده در بورس Coinex رایگان است. و هزینه های برداشت به هر سکه بستگی دارد.

لطفاً به برنامه هزینه برداشت در اینجا مراجعه کنید.

حد عقب نشینی چقدر است؟

پس از KYC موفق در Coinex ، کاربران می توانند روزانه 1،000،000 دلار پس بگیرند.

خلاصه

بنابراین من شما را با دستورالعمل های Coinex و دقیق برای استفاده از Coinex آشنا کردم. اگر در مورد Exchange Coinex سؤالی دارید ، در پایان مقاله نظر خود را بگذارید و به گروه CHK Insights Cat برای مبادله ، با سرپرستان و بسیاری از دوستان دیگر بپیوندید!

فراموش نکنید که به طور مرتب از دانش سرمایه گذاری در مورد بینش های CHK ، به طور مرتب پیروی کنید (یا نشانک) را دنبال کنید تا دانش جدید را از دست ندهید ، دستورالعمل های مفصلی در مورد نحوه استفاده از مبادله ، کیف پول و ابزارهایی برای خدمت به فرآیند سرمایه گذاری رمزنگاری بلند مدت!

لطفاً برای گفتگو با سرپرستان و سایر اعضای جامعه ، گروه ها و کانالهای CHK Insights را ثبت کنید و به آن بپیوندید:

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 39 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 0:13