امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده بسته شد

S& P 500

30

نیل

راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

جاستین سان سه استراتژی را در رویداد راه اندازی Huobi Rebranding ارائه داد ، و برای کمک به بازگشت هووبی به سه مبادله برتر جهان ، در این مسابقه تلاش کرد

سنگاپور-اخبار مستقیم-هووبی

در 22 نوامبر 2022 ، عالیجناب جاستین سان ، بنیانگذار Tron ، عضو هیئت مشاوره جهانی Huobi ، و سفیر فوق العاده و عمومی ، نماینده دائمی گرنادا در WTO ، در رویداد پرتاب با نام تجاری Huobi که در سنگاپور برگزار شد ، شرکت کرد. جاستین سان سه استراتژی اصلی را برای رشد آینده هووبی ارائه داد: استراتژی توسعه جهانی ، فناوری توسعه و فناوری را به خوبی هدایت می کند و پشتیبانی کامل از توسعه هووبی با سایر اعضای هیئت مدیره مشاوره برای کمک به هووبی برای بازگشت به 3 موقعیت برتر در صنعت ارائه می دهد. ساخت یک دروازه جهانی Web3. 0.

Huobi Global در حال راه اندازی یک برند تازه ، Huobi است. مشاوره توجه از جاستین سان ، عضو هیئت مشاوره Huobi و یک شخصیت برجسته در صنعت رمزنگاری ، بازی کاملی را به مزایای این دو حزب ارائه می دهد و به Huobi کمک می کند تا خود را برای یک مرحله جدید از توسعه بازگرداند. مهمتر از همه ، Huobi قصد دارد در بین رکود فعلی در صنعت ، به بازگرداندن اعتماد به نفس و ایجاد وحدت کمک کند.

Huobi با توجه به اطلاعات مربوط به رویداد راه اندازی مجدد ، استراتژی برندسازی تازه خود را که به سادگی به عنوان "Huobi" به جای "Huobi Global" شناخته می شود ، راه اندازی کرد. جاستین سان گفت: "فراتر از یک بستر معاملاتی دارایی مجازی ، Huobi همچنین مخفف ایمنی ، راحتی و دوستی است که نام کوتاه شده به طور کامل نشان می دهد".

نام جدید از دو شخصیت چینی ، "火" و "必" تشکیل شده است. در فرهنگ چینی ، شخصیت اول نشانگر نشاط دائمی است که می تواند به نسل های آینده منتقل شود. مورد دوم به معنای عزم پیروزی است که نشان دهنده جاه طلبی ما برای بازگشت به 3 موقعیت برتر در صنعت است.

به زبان چینی ، شخصیت "必" نیز می تواند به عنوان ادغام شخصیت های "心" و "义" دیده شود که به ترتیب "قلب" و "عدالت" است. نمادگرایی پشت دو شخصیت چینی به این معنی است که Huobi جدید از قلب خود در ارائه خدمات حرفه ای مدیریت دارایی دیجیتال به کاربران جهانی خدمت می کند. این روح همچنین در مأموریت نیو هووبی منعکس شده است - "تقویت ایمنی دارایی ، ترویج گنجاندن مالی".

در همین حال ، نام جدید همچنین از فضیلت سنتی چینی "عدالت" حمایت می کند ، فلسفه برند "علم و فناوری را برای خیر" پیاده سازی می کند ، به نوآوری و توسعه فناوری جهانی و دارایی های مجازی کمک می کند و دیدگاه هووبی درباره "فناوری"جهان را تغییر می دهد. "

در 10 اکتبر ، جاستین سان به عنوان عضو هیئت مشاوره جهانی Huobi Global منصوب شد. سان در حساب رسانه های اجتماعی خود اظهار داشت که وی در آخرین فصل گسترش جهانی خود با رهبران صنعت ، دانشگاهی و سیاست همکاری خواهد کرد تا به راهنمایی و رشد این سازمان نوآورانه ، پر جنب و جوش و انعطاف پذیر کمک کند. در سپتامبر سال 2017 ، جاستین سان Tron را تأسیس کرد که به سرعت در یکی از سه زنجیره عمومی برتر جهان رشد کرده است. در دسامبر سال 2021 ، دولت گرنادا انتصاب جاستین سان را به عنوان سفیر جدید و نماینده دائم خود در WTO اعلام کرد.

این کنفرانس سه استراتژی اصلی توسعه آینده هووبی را اعلام کرد ، از جمله استراتژی توسعه جهانی ، توسعه فناوری و فناوری به خوبی. جاستین سان همچنین قبلاً در مصاحبه رسانه ای گفته بود كه او با جدیت از HT برخورد خواهد كرد و ویژگی های مهم استراتژیک HT را به نمایش می گذارد و قدرت رأی گیری HT را به سکه ها به جامعه کاربر باز می گرداند.

همچنین ، Huobi استراتژی گسترش جهانی خود را به طور کامل پیاده سازی خواهد کرد. در 7 اکتبر ، مشترک المنافع دومینیکا ، یک کشور کارائیب ، وارد یک سری همکاری های عمیق با Tron شد که دنباله ای برای شرکت های blockchain برای همکاری با ملل حاکم بود. سان پیشنهاد کرد که هووبی قصد دارد "به کارائیب" بپردازد و این مبادله احتمالاً دفتر مرکزی خود را به سمت کارائیب منتقل می کند. در همین حال ، هووبی سرمایه گذاری های خود را در جنوب شرقی آسیا ، اروپا و مناطق دیگر برای ساختن یک اکوسیستم جهانی قوی افزایش می دهد. هووبی همچنان مطابق مقررات منطقه ای و تقویت همکاری خود با کشورها خواهد بود.

در نه سال از تأسیس ، هووبی به عنوان یکی از بازیکنان مستقر در بازار دارایی های مجازی به یک نام خانوادگی تبدیل شده است. وی افزود: "با داشتن مارک تجاری تازه ، نقشه راه جدید و راهنمایی هیئت مشاوره جهانی خود ، من اطمینان دارم که هووبی می تواند رهبری بازار خود را تقویت کند و رتبه های برتر خود را در کنار سایر وزنهای سنگین صنعت بازیابی کند."

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 37 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:50