مقدمه حساب RaceOption

ساخت وبلاگ

بازار گزینه های باینری شاهد تغییر در نحوه درک سرمایه گذاران استراتژی های سرمایه گذاری خود است. در حالی که شرکت ها ، کارگزاران و دلالان وجود دارند که هدف آنها سودآوری از مفهوم تجارت گزینه های باینری هستند ، مقررات جدید و آگاهی از معامله گر در واقع در به حداقل رساندن تعداد کلاهبرداری های مالی که در صنعت رایج است ، کمک کرده اند. چندین دولت و حتی تنظیم کننده برای محدود کردن شرکت ها از مزیت ناعادلانه سرمایه گذاران ، که تا حد زیادی در صرفه جویی در اعتبار معاملات گزینه های باینری به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری مناسب کمک کرده است ، به نمایش گذاشته شده اند.

RaceOption یک کارگزار گزینه های باینری است که بسیار جدید در بازار است ، اما از طریق وب سایت های دیگر که خدمات مشابهی را در یک بستر مقیاس پذیر ارائه می دهند ، حضور قابل توجهی در بازار دارد. علیرغم اینکه یک شرکت جدید باشد ، RaceOption بر تجربه و تخصص بازار خود برای ارائه برخی از بهترین محصولات تضمین شده برای ارائه یک محیط تجاری قابل اعتماد حساب می کند. برای بهترین اطلاعات در مورد حسابهای معاملاتی RaceOption ، همچنان به خواندن بررسی RaceOption ما ادامه دهید!

raceoption homepage

اطلاعات شرکت و جزئیات نظارتی RaceOption

مقررات RaceOption ممکن است یک مجموعه قوی برای شرکت نباشد ، زیرا کارگزار در سیشل تحت علامت تجاری Race Projects Ltd. ثبت شده است. RaceOption فقط یک برنامه کارگزاری گزینه های باینری مشابه دیگر است که به عنوان FinRayly شناخته می شود ، که متعلق به همان شرکت در پشت علامت تجاری RaceOption است. Race Projects Ltd. یک نام تجاری ثبت شده از گروه مالی Corp. است که شرکتی است که دارای یک دفتر ثبت شده در Vanuatu است. بنابراین ، بدیهی است که این شرکت تجارت خود را از محیط های کم هزینه ، که بعضاً به عنوان پناهگاه های مالیاتی گفته می شود ، برای لذت بردن از معافیت های مالیاتی و سایر مزایای نظارتی مستقر کرده است.

FGC در سالهای اخیر چندین کارگزاری گزینه های باینری را راه اندازی کرده است و RaceOption یکی از جدیدترین پرتاب های این شرکت است. اگرچه این شرکت دارای اصول اساسی قوی است ، ما معتقدیم که FGC ممکن است فرصتی برای انتقال حضور خود به اروپا یا سایر کشورهای تنظیم شده بهتر از دست داده باشد ، زیرا این امر می تواند در بهبود اعتبار کلی شرکت کمک کند. با این وجود ، برخی از جنبه های مطمئن در مورد شرکت وجود دارد که باعث اعتماد به نفس مشخصی در بین مشتریان آینده می شود.

دارایی های قابل معامله RaceOption

انتخاب 160 ابزار مختلف مالی باید بتواند بیشتر معامله گران حرفه ای را راضی نگه دارد ، با طیف گسترده ای از گزینه های باینری موجود از جمله فارکس ، کالاها ، ارزهای رمزنگاری ، شاخص ها و سهام. با این حال توجه داشته باشید که ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر برای معامله گران در انگلستان محدود شده است. این انتخاب دارایی ها همانطور که از گروه کارگزاری FGC انتظار می رود انتظار می رود ، و شرکت به هیچ وجه انتخاب ابزار را اصلاح نکرده است. ما تمام دارایی های موجود را در زیر برای مرجع شما ذکر کرده ایم:

فارکس: EUR/USD ، GBP/USD ، USD/JPY ، USD/CAD ، EUR/JPY ، EUR/GBP ، USD/TRY ، USD/RUL ، USD/ZAR ، USD/SGD ، NZD/USD ، USD/CHF ،AUD/USD ، GBP/RUB ، EUR/RUB ، GBP/JPY ، GBP/CHF ، AUD/CHF ، EUR/CAD ، AUD/JPY ، CAD/JPY ، AUD/NZD ، EUR/AUD ، GBP/CAD ، NZD/JPY ، AUD/CAD ، EUR/NZD ، EUR/CHF ، BITCOIN/USD ، BITCOIN/CNY ، AUD/USD آینده ، EUR/JPY Future ، USD/JPY Future ، GBP/USD Future ، EUR/USD آینده

کالاها: نقره ، پلاتین ، روغن (خام شیرین) ، شکر ، قهوه ، طلا/یورو ، طلا ، آینده طلا ، آینده روغن

شاخص ها: داو (ایالات متحده) ، S& P 500 (ایالات متحده) ، NASDAQ (ایالات متحده) ، DAX (آلمان) ، CAC (فرانسه) ، FTSE 100 (انگلیس) ، ISE 30 (بورس اوراق بهادار) ، RTS (سیستم تجارت روسیه) ، MSM30 (عمان) ، تاداوول (بورس اوراق بهادار سعودی) ، دبی (شاخص عمومی بازار مالی دبی) ، کویت (شاخص عمومی کویت) ، بمبئی SE ، هانگ سنگ (هنگ کنگ) ، SSE180 (بورس اوراق بهادار شانگهای) ، KL Future ، Nikkei225 (JPN) ، Tel Aviv 25 ، Topix ، Micex 10 (مبادله بین بانکی مسکو) ، ASX ، IBEX ، FTSE F- DEC16 ، ASX F-DEC16 ، NIFTY F-SEP16 ، SMI ، FAZ-SHORT BANKS (ETF) ، IBEX F-OCT16، Hang Seng F-Sep16 ، CSI 300 ، TSX 60 ، Composite Shanghai ، Dollar Index-DEC16 ، آلمان 10yr-dec16 ، ftse mib f- dec16 ، russell 2000 ، ftse 250

سهام: IBM ، Nissan Motor ، Teva Pharma ، Tesco ، Turkcell (ترکیه) ، Tata Motors (هند) ، HSBC Holdings (لندن) ، Coca Cola (ایالات متحده) ، Sberbank (روسیه) ، Lukoil (روسیه) ، BP (بریتانیا نفت)، گازپروم (روسیه) ، نایک (ایالات متحده) ، اپل (ایالات متحده) ، مایکروسافت (ایالات متحده) ، سیتی (ایالات متحده) ، Alphabet Inc C (Google) ، F BP ، S. Bank India ، Exxon Mobil ، Baidu ، Amazon ، Disney ،گلدمن ساکس ، اینتل ، جی پی مورگان چیس ، پفیزر ، کاترپیلار ، بانکو سانتاندر ، تلهفونیکا ، بانک آمریکا ، آیگ ، یاهو ، نتفلیکس ، مک دونالد ، آنز بانک ، BHP-AU ، ریو-او ، لاس وگاس ماسه ، وین وین رزوورت ، ابای ، ابای ، ابای ، ابای ، ابای ، ebay ،سونی ، بوئینگ ، وال مارت ، جنرال موتورز ، گروهتون ، مستر کارت ، Salesforce.com ، Starbucks ، Axis Bank ، Tata Steel ، Rosneft ، Facebook ، Yandex N. V ، CK Hutchison ، Blackberry ، 3M ، Tencent Holdings ، Twitter ، Micron ، Sina ،Tesla Motors ، Weibo ، VTB Bank ، Alibaba ، General Electric ، Johnson & Johnson ، Mazda Motor ، Toshiba Corp ، Sumitomo ، Mitsui ، Toyota (US) ، Colgate-Palmolive ، Ferrari ، Lloyds Bank ، Barclays ، Tricts American T ، Vodafone ، Rio ، RioTinto ، Caival Cruze.

تبلیغات RaceOption

RaceOption در حین ارائه تبلیغات و پیشنهادات هیچ گوشه ای را کاهش نداده است ، زیرا این یکی از ملاحظات مهم برای هر معامله گر است که مایل به تجارت با یک شرکت جدید است. پاداش های RaceOption در انواع مختلفی به وجود می آید که شامل پاداش سپرده ، معاملات بدون ریسک و مسابقات تجاری است. حداقل پاداش RaceOption برای سپرده 20 ٪ است و می تواند برای سپرده های بزرگتر تا 100 ٪ پیش برود ، اما این جوایز 20،000 دلار در هفته است که ما را علاقه مند می کند. معامله گر برنده می تواند تا 5000 دلار جایزه دریافت کند ، و همچنین با سه بیمه نامه تجارت بدون ریسک محافظت می شود و از این طریق یکی از بهترین پیشنهادات تبلیغاتی که در حال حاضر ارائه می شود ، نتیجه می گیرد.

اگرچه در ابتدا پاداش ها ممکن است یک مزیت قابل توجه به نظر برسد ، اما معامله گران باید بدانند که یک کارگزار حق دارد هرگونه شرایط تجارت پاداش را همانطور که می خواهد تحمیل کند. در حقیقت ، شرایط و ضوابط پاداش غالباً سردرگمی و اختلافات بین کارگزاران و بازرگانان ایجاد کرده است ، و همچنین باید هنگام انتخاب جایزه RaceOption مراقب باشید. این کارگزار چندین محدودیت معاملات و برداشت دارد که ممکن است برای همه معامله گران مناسب نباشد.

raceoption accounttypes

حساب های RaceOption و گزینه های VIP

حساب VIP RaceOption در قالب یک حساب طلایی ارائه می شود ، جایی که معامله گران باید حداقل 3000 دلار برای امتیازات حق بیمه سرمایه گذاری کنند. حساب طلا گرانترین حساب کارگزار است و دارای چندین مزیت مانند جلسه کلاس کارشناسی ارشد ، تجزیه و تحلیل فنی یکپارچه ، مدیر موفقیت شخصی ، حساب نسخه ی نمایشی ، ابزار تجارت کپی و برداشت یک ساعته است.

برای سپرده کمتر 1000 دلار ، کارگزار حساب نقره ای را ارائه می دهد ، که بیشتر مزایای حساب طلا را ارائه می دهد ، به جز تجزیه و تحلیل فنی یکپارچه و برخی دیگر از مزایای VIP. اگر به دنبال ارزانترین گزینه هستید ، حساب برنز با حداقل سپرده 250 دلار RaceOption باید متناسب با نیازهای شما باشد ، اما شما امتیازات حساب مانند مدیر موفقیت شخصی و جلسات کلاس کارشناسی ارشد دریافت نمی کنید.

سکوی مسابقه

یک نگاه به پلت فرم وب RaceOption ، و به راحتی می توان فهمید که چرا FGC همچنان به تطبیق پلت فرم اختصاصی خود در تمام خصوصیات گزینه های باینری ادامه داده است. رابط تجاری عالی نه تنها یکی از خوشایندترین طرح بندی های تجاری را دارد بلکه یک ویژگی چت تصویری زنده را نیز ارائه می دهد که پشتیبانی 24x7 را برای همه دارندگان حساب ارائه می دهد.

پلت فرم گزینه های باینری RaceOption دارای کلیه ویژگی های اصلی تجارت است که از یک بستر معاصر انتظار می رود ، که شامل یک نمودار اساسی ، اطلاعات معاملاتی ، جزئیات حساب و سایر ویژگی های اساسی تجارت است. این پلت فرم در واقع همانطور که انتظار می رفت عمل می کند ، و ما هیچ نگرانی جدی در مورد قابلیت اطمینان ترمینال تجارت نداریم.

برنامه های RaceOption برای تجارت تلفن همراه

مزایای سیستم عامل های RaceOption در دستگاه های تلفن همراه نیز مشهود است ، زیرا رابط مبتنی بر مرورگر یک رابط بسیار مقیاس پذیر را فراهم می کند که یکپارچه روی صفحه های کوچکتر کار می کند.

پلت فرم موبایل RaceOption از یک موضوع پاسخگو استفاده می کند که با بیشتر مرورگرها برای تلفن های هوشمند و تبلت سازگار است ، اما همچنین یک برنامه مستقل برای تجارت در دستگاه های Android و iOS وجود دارد. برنامه های تلفن همراه RaceOption بسیار خوب کار می کنند و در مقایسه با برخی از برنامه های باینری پیشرو در دسترس برای تجارت تلفن همراه ، سطح عملکرد مشابهی دارند.

پرداخت های RaceOption و هزینه های تجارت

RaceOption برخی از بهترین شرایط تجارت را ارائه می دهد و از هر تجارت از 1 دلار سرمایه گذاری کم دارد. علیرغم شرایط تجارت آرام ، RaceOption مبلغ قابل توجهی را برای 90 ٪ برای معاملات در پول پرداخت می کند ، اما از نظر واقع بینانه ، این کارگزار برای گزینه های باینری معمولی حدود 60 ٪ تا 90 ٪ پرداخت را ارائه می دهد. در مورد محصولات ، گزینه های کوتاه مدت ، داخل روز و بلند مدت برای بیش از 160 دارایی ارائه شده وجود دارد ، و این امکان را برای معامله گر فراهم می کند که یک گزینه باینری را انتخاب کند که متناسب با ترجیحات تجاری خود باشد. صرف نظر از این ، ما انتظار داشتیم که این شرکت گزینه های با بازده بالا مانند نردبان و گزینه های لمسی را ارائه دهد ، که می تواند سود بالاتری کسب کند ، اما برای گزینه های منظم ، RaceOption مطمئناً محصولات جالبی را در ترکیب خود دارد.

اکثر کارگزاران هیچ هزینه ای را برای تجارت پرداخت نمی کنند ، که این نیز در مورد RaceOption است. با این حال ، ما از تعجب یاد گرفتیم که RaceOption راحتی انعطاف پذیر بودن با استراتژی های معاملاتی را ارائه می دهد. RaceOption یکی از معدود کارگزاران است که اجازه مدیریت تجارت را می دهد ، جایی که معاملات می توانند زودرس بسته شوند یا بر اساس شرایط بازار تمدید شوند.

عملکرد مضاعف فرصتی برای دو برابر کردن سرمایه گذاری در تجارت برنده فراهم می کند ، در حالی که اگر یک تجارت در دوره اصلی قرارداد شما با موقعیت شما مطابقت نداشته باشد ، می توان از عملکرد Rollover برای طولانی شدن زمان انقضا استفاده کرد. ویژگی اولیه فروش نیز می تواند با جدیت برای بستن معاملات با ضرر کوچکتر مورد استفاده قرار گیرد ، که بیشتر تضمین می کند که گزینه های باینری را می توان در امتداد محصولات مالی سنتی معامله کرد.

گزینه های بودجه RaceOption

RaceOption از ارتباط شرکت مادر خود با پردازنده های پرداخت بی شماری استفاده می کند ، که به معامله گران اجازه می دهد سرمایه تجارت خود را از طریق انتقال بانکی ، پرداخت کارت اعتباری/بدهی و کیف پول الکترونیکی تأمین کنند. در دسترس بودن بودجه cryptocurrency همچنین بعد دیگری را به پرداخت ها اضافه می کند ، که بخشی از آن توسط پروتکل های رمزگذاری ایمن اتخاذ شده برای حفظ یک بستر پرداخت ایمن کمک می کند. معامله گران نیز نیازی به نگرانی در مورد سرعت برداشت ندارند ، زیرا کارگزار ضمانت برداشت یک ساعته را ارائه می دهد.

تعامل مشتری RaceOption

ویژگی چت زنده مطمئناً برجسته کانال خدمات مشتری کارگزار خواهد بود ، زیرا این شرکت تیمی از متخصصان را برای تعامل با معامله گران از طریق یک رابط چت ویدیویی زنده استخدام می کند. پشتیبانی زنده به صورت آنلاین 24x7 است و از طریق فرم تماس تلفنی و وب نیز قابل دسترسی است ، اما تقریباً همه معامله گران گزارش داده اند که ویژگی چت ویدیویی زنده بهترین گزینه برای پشتیبانی دقیق از شرکت است. تمام مشکلات حساب و نمایش داده ها در عرض چند دقیقه برطرف می شود.

حکم مسابقه

  • یکی از بهترین سیستم عامل های موجود در بازار.
  • خدمات مشتری 24x7 از طریق گپ ویدیویی زنده.
  • پرداخت ها به اندازه 90 ٪ است.
  • حداکثر 100 ٪ پاداش سپرده و در دسترس بودن مسابقات معامله گر.
  • سه بیمه معاملات بدون ریسک.
  • انتخاب عالی ابزارهای مالی.
  • برداشت در 1 ساعت
  • از معامله گران کشورهایی که چارچوب نظارتی دقیق دارند ، پذیرایی نمی کند.
  • به اندازه سایر کارگزاران موجود در بازار امن نیست.
  • حساب نسخه ی نمایشی فقط به مشتریان تأیید شده ارائه می شود.

آیا RaceOption یک ابزار معاملاتی کپی ارائه می دهد؟بله ، یک ابزار معاملاتی کپی در دسترس همه دارندگان حساب است ، که به معامله گران اجازه می دهد تا معاملات را از معامله گران با تجربه تر و موفق تر کپی کنند.

چه مدت طول می کشد برای سپرده ها و برداشت ها؟سپرده ها برای کارت اعتباری/بدهی و پرداخت کیف پول الکترونیکی فوری هستند ، در حالی که برداشت ها طی یک ساعت پردازش می شوند.

آیا RaceOption یک حساب VIP ارائه می دهد؟بله ، RaceOption دارای گزینه حساب حق بیمه است که به حساب Gold معروف است. جایی که می توانید یک جایزه 100 ٪ دریافت کنید و از یک ابزار تجارت کپی لذت ببرید.

خلاصه

RaceOption دارای یک بستر گزینه های باینری فوق العاده مؤثر و قابل اعتماد است ، جایی که معامله گران می توانند با وعده پرداخت رقابتی و انتخاب عالی دارایی ، از آزادی تجارت بازارها برخوردار شوند.

سلب مسئولیت ریسک آرم: تمام اطلاعاتی که در مورد BestFxBrokers.com پیدا می کنید برای اهداف آموزشی ارائه شده است و نباید مشاوره مالی در نظر گرفته شود. BestfxBrokers.com نه مجاز است و نه دارای مجوز برای ارائه مشاوره مالی ، مشاوره در مورد سرمایه گذاری یا مشاوره در مورد موارد مرتبط است. ما مسئولیت هرگونه ضرر و زیان وارده را با تکیه مستقیم یا غیرمستقیم به اطلاعات ارائه شده در این وب سایت نمی پذیریم.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 70 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 17:10