بررسی Cointiger 2022

ساخت وبلاگ

Cointiger یک تبادل رمزنگاری متمرکز با طیف گسترده ای از توکن ها و خدمات DEFI برای مشتریان در سراسر جهان است.

Cointiger یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری جهان است که کاربران از سراسر جهان دارند. این مبادله وسیله ای برای خرید و فروش نشانه ها ، کسب درآمد رمزنگاری منفعل ، معاملات آینده رمزنگاری و سرمایه گذاری در سکه های تازه ذکر شده را به بازرگانان ارائه می دهد. این بررسی Cointiger در مورد ویژگی ها و کارکردهای مبادله ، اکتشاف پلت فرم تجارت و ارزیابی جوانب مثبت و منفی آن بحث خواهد کرد.

عناوین Cointiger

Cointiger یک تبادل رمزنگاری متمرکز (CEX) با دفتر مرکزی در سنگاپور است و طیف گسترده ای از ارزهای رمزنگاری شده و جفت های رمزنگاری مانند Kin/USDT ، XRP/USDT و STC/USDT را ارائه می دهد.

صاحب مبادله فرانک لینگ است و توسط تیمی از توسعه دهندگان از سنگاپور ، کره جنوبی و چین اداره می شود. Cointiger در دسامبر سال 2017 راه اندازی شد و به سرعت رشد کرد و تعداد کاربر بیش از 2 میلیون نفر را تا اواسط سال 2019 در 100 کشور جهان گسترش داد.

Cointiger همان چیزی است که مبادله "سطح ورودی" نامیده می شود زیرا به کاربران امکان می دهد رمزنگاری را با استفاده از ارزهای فیات خریداری کنند ، اگرچه رمزنگاری هایی که به این روش خریداری می شوند محدود هستند. برای دسترسی به هر یک از رمزنگارهای دیگر موجود در Cointiger ، کاربران ابتدا باید سکه های USDT یا BITCNY را خریداری کنند.

این مبادله همچنین دارای سکه بومی خود ، Tigercash (TCH) است که یک دارایی blockchain غیر متمرکز است که بر روی پلت فرم Ethereum کار می کند. از زمان آغاز به کار ، قیمت آن بیشتر بین 0. 03 USD و 0. 005 USD با اوج کوتاه و تیز 0. 072 USD در ماه مه 2021 نوسان داشته است.

چگونه تجارت کنیم

بستر تبادل

مشتریان Cointiger می توانند ارزهای رمزپایه را در بستر مبادله مبتنی بر وب تجارت کنند. این پلتفرم دارای سه رابط است: اساسی ، پیشرفته و تبدیل. هر دو رابط اساسی و پیشرفته به همان روش کار می کنند ، فقط با ارائه و نمای متفاوت هستند. هر دو همچنین امکان اجرای سفارشات بازار (کاربر با کاربر) و محدود (قیمت خاص) را فراهم می کنند و ارائه می دهند ، نمودارها ، ابزارهای نمودار ، ویژگی های تجزیه و تحلیل ، حجم روزانه ، کتاب های سفارش و تاریخچه سفارش.

رابط اصلی همچنین یک عملکرد گپ را برای بحث با سایر معامله گران و API برای سفارشی کردن این سیستم عامل فراهم می کند. رابط تبدیل یک صفحه نمایش مبادله ای ساده برای تبادل بین USDT و SUSDT (Satoshi USDT) است. SUSDT یک StableCoin است که برای ریزگردها استفاده می شود (1 USDT 1000 SUSDT است).

cointiger vrx, pitbull, vsn, yfuel, baby shark, football stars

سکوی تبادل Cointiger

معاملات آتی

Cointiger همچنین دارای یک برگه معاملات آتی است که در آن مشتریان می توانند قراردادهای آتی را با ارزش های ارزهای مختلف رمزنگاری خریداری کنند. تقریباً مانند معاملات CFD ، قراردادهای آتی می توانند طولانی یا کوتاه خریداری شوند ، با سود برابر با تفاوت ارزش دارایی در موقعیت نزدیک از موقعیت دهانه.

قراردادهای آتی Cointiger می توانند برای 1: 125 افزایش یابد ، با نرخ ارائه شده به ارزش موقعیت. نرخ اهرم بالاتر به سپرده های حاشیه ای بیشتری نیاز دارد و هزینه معاملات کمی بیشتر را متحمل می شود.

cointiger x2p deposit price, is cointiger a good exchange, ios download

سکوی آینده Cointiger

خدمات اضافی

Cointiger خدماتی را که بین خدمات فردی مانند استخرهای توکن و لیست سکه ها و خدمات نهادی مانند جوجه کشی ابر و مبادله ارائه می دهد ، تقسیم کرده است.

خدمات فردی

سرویس Cointiger Pools برای Staking Token است که به موجب آن از سکه ها به عنوان وثیقه در یک blockchain استفاده می شود و از اجرای شبکه هزینه می گیرد. برای شرکت ، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که این یک حساب سرمایه گذاری است نه یک حساب تجارت. استخرهای زیادی برای انتخاب وجود دارد و هرکدام دارای بازده سالانه متفاوتی ، حداقل مبلغ سرمایه گذاری اولیه و نشانه گذاری هستند. سرویس Rocket یک سرویس اولیه مبادله (IEOS) است که در آن سکه های جدید راه اندازی می شوند و می توان آنها را خریداری کرد. نمونه های گذشته شامل Leeemall ، Dengba Planet و زنجیره ابریشم است.

خدمات نهادی

سرویس Cointiger Cloud به شرکای بالقوه کمک می کند تا مبادلات دیگر را به راحتی و با هزینه کم تنظیم کنند. این فرآیند شامل کاربر است که توابع و خدمات مورد نیاز خود را انتخاب می کند و سپس اسنادی مانند جزئیات نامگذاری مبادله و سایر مطالب درخواست شده را ارسال می کند. سپس آزمایش و آموزش پذیرش وجود دارد که پس از آن مبادله آغاز می شود.

کاربران می توانند برنامه های لیست را برای سکه های خود از طریق سرویس "درخواست لیست" Cointiger ارسال کنند. در اینجا ، شما باید فرم درخواست را با اطلاعاتی مانند Founder Info ، آدرس ERC20 و جفت مورد نظر برای راه اندازی آن پر کنید (هزینه لیست بستگی به انتخاب جفت رمزنگاری دارد). پس از آن ، شما باید منتظر یک حسابرسی ، بررسی پروژه و یک رویداد ارائه Showshow باشید. اگر سکه پذیرفته شود ، به رأی دادن به جامعه در جایی است که مردم می توانند در مورد توکن های راه اندازی شده رای دهند ، جایی که 1 رأی برابر با 1 TCH است. لیست سکه های قبلی شامل گوریل الماس ، ریسکون ، هانزو اینو و کیشو است.

سرانجام ، آزمایشگاه Cointiger وجود دارد که یک دستگاه جوجه کشی عمیق برای پروژه های Blockchain خدمات است. این مبادله پشتیبانی از مشاوره ، مشاوره ، بودجه ، لیست و ادغام منابع را به شرکا می دهد. آزمایشگاه ها قبلاً به راه اندازی TCT ، یک بستر غیر متمرکز املاک و مستغلات و BCG ، یک بستر جهانی برای ورود به بازار کمک کرده اند.

گسترش و کمیسیون ها

Cointiger هزینه های سازنده سازنده مشتری خود را متهم می کند. سازندگان 0. 08 ٪ پرداخت می کنند و متقاضیان 0. 15 ٪ هزینه را پرداخت می کنند که در کل 0. 23 ٪ است. این رقابتی در برابر میانگین جهانی 0. 25 ٪ است.

هیچ هزینه سپرده گذاری وجود ندارد (مگر اینکه شما با کارت اعتباری برای رمزنگاری بپردازید ، در این صورت مبلغ 4. 5 ٪ هزینه دریافت می کنید) ، اگرچه Cointiger هزینه برداشت را پرداخت می کند که بسته به اینکه کدام سکه را برداشت می کنید متفاوت است.

به عنوان مثال ، AFC ، SPH و TCT بهترین بازار هستند. EOS ، BCH و غیره پایین تر از میانگین بازار هستند اما BTC ، ETH و LTC در متوسط یا بالاتر از میانگین بازار هستند. اگر می خواهید ارز فیات را پس بگیرید ، به طور متوسط هزینه 3. 5 ٪ است.

روش های پرداخت

برای شروع تجارت در Cointiger ، باید یک حساب کاربری ثبت کنید. این یک مبادله سطح ورودی است ، بنابراین می توانید اولین رمزنگاری خود را از اینجا خریداری کنید. اگر از CNY استفاده می کنید ، می توانید از انتقال بانکی ، WeChat Pay یا Alipay استفاده کنید. تمام ارزهای فیات دیگر فقط می توانند از نقل و انتقالات بانکی استفاده کنند.

برای پرداخت ویزا/مستر کارت ، حداقل محدوده سپرده و برداشت وجود ندارد اما حداکثر برای هر دو 20،000 دلار است. اگر از کارت اعتباری استفاده می کنید ، قادر به برداشت وجوه نیستید اما ممکن است بین 55 تا 20،000 دلار واریز کنید. زمان سپرده گرفته شده بسته به اینکه از چه روشی استفاده می کنید متفاوت است.

برنامه همراه

Cointiger همچنین می تواند از طریق کاربرد اختصاصی آن در دستگاه تلفن همراه استفاده شود. پلت فرم معاملاتی موبایل از تمام عملکردهای مشابه با مشتری وب پشتیبانی می کند ، با ابزارهای نمودار و طیف کاملی از رمزنگاری.

برنامه Cointiger برای بارگیری در هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است و به ترتیب می توانید با جستجوی "Cointiger" در فروشگاه App یا Google Play ، پیدا کنید. برای Windows Desktop و Mac می توانید برنامه را از طریق یک فروشگاه برنامه شخص ثالث به عنوان یک فایل APK دریافت کنید.

CoinTiger network error, upgrade, gogo, titan, qrl, weentar, pig, zpae

پلت فرم تلفن همراه Cointiger

معاملات و تبلیغات

Cointiger همچنین در گذشته وقایع AirDrop را تجربه کرده است که اساساً برای سکه ها و نشانه های جدید ارائه می شود. برای اطلاع از این رویدادها ، وب سایت های Cointiger یا وب سایت های شخص ثالث مانند AirDropalert در نزدیکی تاریخ افت اعلام می کنند.

مقررات و امنیت

Cointiger توسط هیچ مرجع مالی شناخته شده تنظیم نمی شود و بنابراین ممکن است معامله گران به درستی محافظت یا بیمه نشوند. این مبادله از آژانس امنیتی مشهور John Wick Security Lab برای ارائه قرارداد هوشمند و امنیت کیف پول استفاده می کند ، اگرچه در گذشته گزارش هایی از هک ها گزارش شده است.

Cointiger یک خط مشی دانش بنفش (KYC) را اتخاذ می کند که به موجب آن کاربران باید با ارائه اطلاعات شخصی مانند شناسه عکس اولیه و ثانویه با اثبات آدرس از مشتری ، تأیید شوند. پس از تأیید ، کاربران برای دسترسی به حسابهای خود باید از تأیید هویت دو عاملی (2FA) استفاده کنند.

پشتیبانی مشتری

در وب سایت ، بخش پشتیبانی و آموزش Zendesk اختصاصی وجود دارد که راهنماهایی را برای کاربران جدید فراهم می کند تا به آنها در حرکت ، راه اندازی و تجارت با استفاده از بسیاری از ویژگی های موجود در Cointiger کمک کنند. اگر فهمیدید که در حال ورود به سیستم یا برداشت هستید و بخش آموزش مشکل شما را حل نمی کند ، می توانید درخواست را به تیم ارسال کنید یا از انجمن Cointiger در وب سایت خود استفاده کنید ، با موضوعاتی مانند به روزرسانی های تعمیر و نگهداری ، لیست های جدید ،اطلاعیه ها و حتی یک بخش اختصاصی ایران.

از آنجا که تعداد زیادی از ارزهای رمزنگاری شده در Cointiger موجود است ، یافتن اطلاعات برای همه آنها دشوار است. برای حل این مسئله ، Cointiger خدماتی را ارائه می دهد که در آن اطلاعات پروژه برای سکه هایی مانند 420X ، YFI (YFIE) ، X2P (Xenon) ، Jindo Inu و Bafe.io به راحتی یافت می شود.

فواید

 • هزینه های رقابتی
 • طیف گسترده ای از رمزنگاری ها
 • برنامه جامع تلفن همراه
 • قراردادهای آتی اهرم
 • فرصت های تحریک رمزنگاری

اشکالاتی

 • ابزارهای تجزیه و تحلیل نمودار محدود برای تجارت کوتاه مدت
 • توسط یک نگهبان مالی تنظیم نشده است
 • بخش آموزش و پشتیبانی محدود

حکم

Cointiger یک مبادله رمزنگاری گسترده و محبوب با ساختار قیمت گذاری رقابتی و پشتیبانی از معاملات آتی در بالای معاملات سنتی Crypto و سرویس های تکنیک ارائه شده توسط رقبا است. تأیید 2FA و ID برای بهبود امنیت حساب کمک می کند ، اگرچه خود این پلتفرم تنظیم نشده است.

چه کسی صاحب Cointiger است؟

مدیرعامل و بنیانگذار Cointiger فرانک لینگ است. تیم توسعه دهنده از اعضای سنگاپور ، کره جنوبی و چین تشکیل شده است.

آیا Cointiger ایمن و قانونی است؟

CoinTiger با John Wick Security Lab شریک است و به طور منظم مورد بازرسی قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای امنیتی آن به اندازه کافی قوی هستند. علاوه بر این، اقدامات تأیید هویت 2FA و شناسه وجود دارد. با این حال، در صورت نقض امنیت وب سایت، حتما اخبار را دنبال کنید و مراقب هرگونه کلاهبرداری باشید. این پلتفرم در گذشته نیز هک شده است.

اگر خطا داشته باشم کجا بروم؟

اگر متوجه شدید که در حال معامله هستید اما CoinTiger از کار افتاده است، کار نمی کند یا معاملات متوقف شده است، از طریق ایمیل با تیم تماس بگیرید یا از انجمن در انجمن وب سایت یا کانال های رسانه های اجتماعی شخص ثالث مشاوره بگیرید.

چگونه با CoinTiger ارز دیجیتال بخرم؟

CoinTiger یک صرافی «سطح ورودی» است زیرا به کاربران اجازه می‌دهد تا رمزنگاری را با استفاده از ارزهای فیات خریداری کنند. برای انجام این کار، باید یک حساب کاربری ثبت کنید و قبل از معامله، تأیید 2FA و KYC را انجام دهید. پس از تأیید، ابتدا باید USDT یا BitCNY را با ارز فیات انتخابی خود خریداری کنید، قبل از اینکه آنها را با ارزهای دیجیتال دیگری مانند NAFTY، OSM، XRP یا ZZZ مبادله کنید.

آیا CoinTiger منبع باز است؟

10 مخزن موجود در CoinTiger Github به همراه اسناد API آنها وجود دارد که عموم می توانند آنها را بخوانند.

آیا CoinTiger به KYC نیاز دارد؟

لازم نیست. اگر می خواهید حریم خصوصی خود را حفظ کنید، پس مجبور نیستید از KYC استفاده کنید. با این حال، اگر می‌خواهید از ارزهای فیات استفاده کنید یا حسابتان مشکوک است و سفارش‌های غیرعادی می‌دهید، ممکن است از شما خواسته شود KYC را فعال کنید.

آیا CoinTiger به مشتریان ایالات متحده اجازه می دهد؟

CoinTiger یک صرافی جهانی ارز دیجیتال است که مشتریانی را از سراسر جهان از جمله ایالات متحده، استرالیا، کانادا، آفریقای جنوبی و بریتانیا می پذیرد.

CoinTiger چگونه با رقبای خود مقایسه می شود؟

CoinTiger هنگام در نظر گرفتن جایگزین هایی مانند Binance، Bitmart و HotBit، دارای هزینه های معاملاتی رقابتی است. علاوه بر این، صرافی معاملات آتی اهرمی، یک برنامه موبایل شیک و یک سیستم رتبه بندی مبادلات را ارائه می دهد.

کشورهای پذیرفته شده

CoinTiger معامله گرانی را از استرالیا، تایلند، کانادا، ایالات متحده، بریتانیا، آفریقای جنوبی، سنگاپور، هنگ کنگ، هند، فرانسه، آلمان، نروژ، سوئد، ایتالیا، دانمارک، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، کویت، لوکزامبورگ، قطر می پذیرد. و اکثر کشورهای دیگر

CoinTiger را مقایسه کنید

CoinTiger را با کارگزاران مشابهی که معامله‌گران را از محل شما می‌پذیرند، مقایسه کنید. در میان کارگزاران موجود، اینها شبیه ترین آنها به CoinTiger است:

 1. KRAKEN-Kraken یک مبادله معاملات رمزنگاری با رتبه برتر است که بزرگترین نشانه ها و آلتکین ها را با کلاه بازار ارائه می دهد.
 2. BITMEX - BitMex بزرگترین نقدینگی بازار هر مبادله رمزنگاری را ارائه می دهد. این پلتفرم همچنین هزینه های معاملاتی پایین و حداقل نیازهای سپرده را ارائه می دهد.
 3. حمایت از-تجارت در محیط پشتیبانی ، یک فروشگاه یک مرحله ای را برای تمام نیازهای رمزنگاری شما ارائه می دهد.
 4. BYBIT - BYBIT یک مبادله رمزنگاری مستقر با هدف معامله گران فعال آنلاین است. مشتریان می توانند در مورد سینه های پیشرو مانند بیت کوین ، دسترسی به crypto staking و وام یا تجارت NFT با استفاده از بازار دیجیتال شرکت حدس بزنند.

جدول مقایسه Cointiger

cointiger را با کارگزاران مشابه مقایسه کنید

با هم برخورد می کندکراکبیتمکسحفظ کردنبیچاره
امتیاز3.93.2
بازاررمزرمزرمزسهام ، کالاها ، رمزنگاریرمز
حساب آزمایشیNoآرهآرهآرهآره
حداقل سپرده$110 دلار0. 01 دلار$0$0
حداقل تجارت$1متفاوت است با رمزنگاری معامله شدهمتفاوت است بر روی Crypto Trade و میزان اهرم$10. 001
تنظیم کنندهFCA ، Fincen ، Fintrac ، Austrac ، FSAجمهوری سیشلFCA ، fincen
جایزههزینه های پایین در هنگام حجم معاملات بیش از 50،000 دلار در 30 روز استکاهش هزینه برای دارندگان توکن BMEXتا 4030 USDT پاداش خوش آمدید
تحصیلاتآرهآرهNoNo
بستر، زمینهMT4
قدرت نفوذ
روش های پرداخت67286
مقایسه دقیقCointiger vs KrakenCointiger vs BitmexCointiger vs پشتیبانیCointiger vs Bybit
بازدید
مروربررسی Cointigerبررسی Krakenبررسی Bitmexبررسی را حفظ کنیدبررسی بیبین

ابزارهای تجاری را مقایسه کنید

ابزارهای تجاری Cointiger را مقایسه کنید

با هم برخورد می کندکراکبیتمکسحفظ کردنبیچاره
CFDNoNoNoNoNo
فارکسNoNoNoNoNo
سهامNoNoNoآرهNo
کالاهاNoNoآرهNo
روغنNoNoNoNoNo
طلاNoNoNoآرهNo
فلز مسNoNoNoNoNo
نقرهNoNoNoآرهNo
ذرتNoNoNoNoNo
رمزآرهآرهآرهآرهآره
آیندهآرهآرهآرهNoآره
گزینه هاNoNoNoNoآره
ETFNoNoNoNoNo
اوراق قرضهNoNoNoNo
ضمانتNoNoNoNo
گسترشNoNoNoNoNo
شاخص نوساناتیNoNoNoNoNo

Cointiger در مقابل سایر کارگزاران

با انتخاب کارگزار دیگر در زیر ، Cointiger را با هر کارگزار دیگر مقایسه کنید.

 Cointiger یک تبادل رمزنگاری متمرکز با طیف گسترده ای از توکن ها و خدمات DEFI برای مشتریان در سراسر جهان است.
Cointiger یک تبادل رمزنگاری متمرکز با طیف گسترده ای از توکن ها و خدمات DEFI برای مشتریان در سراسر جهان است.

تمام مطالب موجود در این سایت فقط برای اهداف اطلاعاتی است و مشاوره مالی را تشکیل نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت یا سرمایه گذاری ، در کشور محل اقامت خود مشورت کنید تا مشاوره شخصی دریافت کنید. DayTrading.com ممکن است از مارک ها یا خدمات ذکر شده در این وب سایت جبران خسارت دریافت کند.

هشدار ریسک: تجارت CFD در اهرم شامل خطر قابل توجهی از دست دادن سرمایه شما است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 93 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 18:57