نعناع Tether ، انحلال FTX ، ترازنامه Pads Alameda

ساخت وبلاگ

روابط مشکوک Tether با کلاهبرداری بانکی تحت میکروسکوپ قدرتمندتر قرار دارد زیرا پلیس های مالی برتر آمریکا تحقیقاتی متوقف شده از بزرگترین Stablecoin جهان را با کلاه بازار انجام می دهند.

این هفته ، بلومبرگ گزارش داد که دفتر دادستان ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک (SDNY) دادستان آمریكا را به دامیان ویلیامز اختصاص داده است تا تحقیقات مداوم وزارت دادگستری را در این زمینه كه شركت مادر Tether Ifinex مرتكب تقلب در بانك است ، در حالی كه در حال دریافت Steablecoin USDT خود بود ، كاهش دهد. خارج از زمین

در ژوئیه سال 2021 ، بلومبرگ گزارش داد که وزارت دادگستری در حال بررسی این بود که آیا مدیران تتر "از بانکهایی پنهان شده اند که معاملات در سالهای اولیه خود به رمزنگاری مرتبط هستند". از بدو تأسیس ، تتر تلاش كرد تا بانكها را متقاعد كند كه به روابط تجاری بپردازند یا به طور مفصل در تسویه حساب 18. 5 میلیون دلاری و تبادل رمزنگاری وابسته به آن در سال 2021 با دادستان كل نیویورك (NYAG) به دست آورد.

SDNY رهبران بدون تردید در بررسی سوءاستفاده مالی هستند و تا آنجا که اجرای قانون می رود ، ویلیامز یک جانباز رمزنگاری است. ویلیامز نقش مهمی در تحقیق در مورد پولشویی توسط مدیران ارشد در Bitmex ، تجارت خودی در Coinbase (NASDAQ: COIN) Exchange و بازار NFT OpenSea و همچنین تقلب های مالیاتی رمزنگاری و بسیاری از shenanigans مربوط به رمزنگاری داشته است.

به طور قابل پیش بینی ، Tether یک پست وبلاگ منتشر کرد که بلومبرگ را متهم کرد که "ناامید به توجه در صنعتی است که آنها فقط نمی فهمند."تتر اصرار داشت كه گزارش بلومبرگ "حتی واقعی نیست" و ادعا كرد كه "این كار به طور معمول" در شركت عاقلانه بدون نظارت است در حالی كه در تبلیغی برای یك برنامه داخلی كه هدف آن مبارزه با "تمرکز شدید" استاخبار."

در نظر داشته باشید که شرکت های Ifinex سابقه کم کردن خبرهای بد را دارند ، در حالی که حقایق عمومی را در شهرک هایی مانند NYAG در سال 2021 موافقت کرده اند."علیرغم NYAG که برای این پرونده اظهار داشت که" برای مدت زمان "هیچ ذخایر برای عقب نشینی در گردش با نرخ یک دلار برای هر تترول ندارد."

افراد کوتاه ... هیچ پولی نداشتند

Tether دارای سابقه اخبار بد جلو با استخراج نشانه های جدید USDT و مطمئناً یک میلیارد دلار USD جدید در همان روز گزارش جدید بلومبرگ ظاهر شد. یک میلیارد دلار دیگر یک هفته قبل از 24 اکتبر مورد استفاده قرار گرفت و وقایع بعدی فقط شهرت Tether را برای تهیه SUDS به نشانه های شستشو "رمزنگاری" مانند BTC برای باد کردن ارزش های فیات خود تقویت کرده است.

در 24 اکتبر ، BTC در حدود 19،300 دلار معامله می شد ، اما این ارزش در 25 اکتبر به 20،300 دلار افزایش یافت - اولین بار BTC از زمان شروع ماه 20،000 دلار صعود کرده بود - و دوباره در تاریخ 26 اکتبر به بیش از 20800 دلار افزایش یافت. (دستاوردهای ناگهانی حتی بیشتر بودبا توجه به نشانه های ETHERE ETHERE.) در حالی که این به طور موقت از HODL HODL های لیزر چشم BTC خوشحال شد ، این اثر کوتاه بود ، زیرا ارزش توکن تا 28 اکتبر به 20،100 دلار کاهش یافت.

تأثیر بر حالات پسران ماه ممکن است موقتی باشد ، اما پمپ مختصر برای افرادی که موقعیت های کوتاهی در BTC و ETH داشتند ، نتایج فاجعه بار تری داشت. اوضاع به ویژه برای کسانی که نشانه های FTX را کوتاه کرده بودند ، بد بود.

در حالی که BTC و ETH در حال پمپاژ بودند ، FTX بیش از 1 میلیارد دلار موقعیت نقدینگی را طی یک دوره دو روزه ثبت کرد ، بزرگترین رویداد انحلال در تاریخ چهار ساله مبادله. اکثریت قریب به اتفاق این انحلال ، سرمایه گذاران را که شرط می دهند در برابر افزایش ارزش فیات BTC شرط بندی کنند ، مجازات کردند.

در مقایسه ، Binance-مبادله پیشرو با حجم معاملات مشتق-به سختی یک دهم انحلال را در همان فاصله گزارش داد. این ، با وجود Binance که بیش از نیمی از کل ارزش مشتق را به خود اختصاص داده است ، در حالی که سهم FTX در تلاش است تا از تک رقمی فراتر رود.

اگر تعجب می کنید که با این کار به کجا می رویم ، به یاد داشته باشید که Alameda Research سازنده وابسته FTX-که 90 ٪ توسط سام بانکمن سرخ شده (SBF) کنترل می شود ، که 60 ٪ از FTX را نیز کنترل می کند-از نظر تاریخی در بین بزرگترین ها است. گیرندگان USDT. از اکتبر سال 2021 ، آلامامه نزدیک به 37 میلیارد دلار USDT صادر شده بود که از این تعداد بیش از 30 میلیارد دلار بلافاصله به FTX ارسال شد.

تحت هر طرح نظارتی معقول ، هیچ موسسه مالی - به تنهایی که گفته می شود سال گذشته 1 میلیارد دلار سود کسب کرده است - اجازه می دهد نوع دست و پا چلفتی که FTX و Alameda از آن لذت می برند ، مجاز باشد. اعتراضات مربوط به عملیات "طول اسلحه" به کنار ، رابطه محرمانه بین این دو نهاد گمانه زنی ها را تشویق می کند که چه اطلاعاتی ممکن است در مورد نحوه تجارت سایر مشتریان در FTX باشد.

همانطور که داگ هنینگ گفت ، این یک توهم است

علاوه بر اعتیاد USDT FTX/Alameda ، به نظر می رسد هر دو شرکت ظرفیت Tether را برای چاپ "پول" جدید از هوای نازک پذیرفته اند. روز چهارشنبه ، گزارشی بر اساس یک سند مالی داخلی Alameda نشان داده شده است که از 14. 6 میلیارد دلار دارایی Alameda که از 30 ژوئن در ترازنامه خود نگهداری می شود ، بزرگترین کالای تنها 3. 66 میلیارد دلار در "FTT قفل نشده" است ، یک نشانه صادر شده توسطهیچ کس غیر از خود FTX نیست. سومین دارایی بزرگ 2. 16 میلیارد دلار "وثیقه FTT" است. سایر نشانه های با ارزش مشکوک یک تکه خوب از بقیه را تشکیل می دهند.

این که FTX/Alameda ممکن است یک دهکده مالی مالی باشد ، ممکن است توضیح دهد که چرا SBF از "نقل قول گنگ" که او در بهار ساخته بود ، حمایت کرد که نشان می دهد وی می تواند تا یک انتخابات سیاسی ایالات متحده را تا انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 هزینه کند. این همچنین می تواند توضیح دهد که چرا اکثر کسب و دستمزد بسیار تبلیغاتی FTX و وثیقه شرکت های رمزنگاری ناکام بعداً مشخص شده است که تنها بخش کوچکی از پول نقد واقعی را درگیر می کند.

همچنین می تواند توضیح دهد که چرا SBF به طور مداوم به دنبال جمع آوری پول اضافی از سرمایه داران سرمایه گذاری است ، با وجود تمام این میلیارد ها سود FTX قرار است تولید شود. سرانجام ، ممکن است توضیح دهد که چرا FTX مکانی است که معامله گران مشتقات برای دریافت Rekt می روند.

SBF مدتهاست که به یک شخصیت پرخاشگر ، موی سرخ شده و لوبیا ، متکی است تا خود را با رسانه های اصلی ، سیاستمداران و تنظیم کننده های ایالات متحده نادیده بگیرد. او همچنین بخش اعظم تعهد خود را به "نوع دوستی مؤثر" انجام داده است ، که اساساً شامل انجام هر کاری است که برای ثروتمند شدن بسیار غنی به منظور انجام پروژه های خیرخواهانه بسیار بزرگ و شگفت انگیز در برخی از نقاط در آینده دوردست انجام می شود ، که این مزیت اضافی برای نیاز به آن داردیکی در حال حاضر بسیار کم است.

شاید ، فقط شاید ، مردی که گفت Defi مانند یک طرح Ponzi کار می کند ، در حالی که همزمان لیست همان شیطنت ها را که به کلاهبرداری های بی شماری دامن زده است ، نشان می دهد ، مردی است که ما فکر می کردیم او بود.

سری کارتل های Crime Crime Crime Comeingeek را دنبال کنید ، که از گروه گروه ها استفاده می کند-از Bitmex تا Binance ، Bitcoin.com ، Blockstream ، Shapeshift ، Coinbase ، Ripple ، Ethereum ، FTX و Tether-که با هم جمع شده اند و انقلاب دارایی دیجیتال را به دست آورده اند و رو به رو شده اند. صنعت به میدان مین برای بازیکنان ساده لوح (و حتی با تجربه) در بازار.

جدید برای بیت کوین؟بخش بیت کوین Coingeek را برای مبتدیان ، راهنمای نهایی منابع برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین - همانطور که در ابتدا توسط Satoshi Nakamoto و blockchain تصور می شد ، بررسی کنید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 12:09