باب پروکتور

ساخت وبلاگ

قانون جذب ، ایجاد ثروت و آشکار کردن فراوانی

راز موفقیت قدردانی است.

راز موفقیت قدردانی است. درموردش یک لحظه فکر کن.

همه ما موفقیت می خواهیم ، درست است؟این که آیا این به معنای اداره یک تجارت سودآور ، پیدا کردن عشق به زندگی ما ، یا تجلی حرفه رویایی ما است ، موفقیت چیزی است که همه ما هوس می کنیم.

اما همیشه از دسترس خارج است - در این زندگی ، ما با چندین سد جاده روبرو می شویم که سعی می کنند ما را از رسیدن به رویاهای خود باز بگیریم. ما عزیزان ما را ترک می کنیم ، برنامه های تجاری شکست می خورند ، یا همه گیر جهانی برنامه های ما را خراب می کند.

در این لحظات آسان است ، اما به طور خاص در این لحظات که باید از آنچه داریم سپاسگزاریم - این درست است ، سپاسگزار است.

قدردانی با فرکانس بالاتر از عصبانیت ، ناامیدی و هر احساس منفی دیگر عمل می کند. در حالی که این احساسات منفی فقط منفی و غم و اندوه بیشتری را به خود جلب می کند ، قدردانی فراوانی را به خود جلب می کند. وقتی همه چیزهای خوب زندگی خود را تصدیق می کنیم - خانواده های ما ، سقف های بالای سر ، احساسات و جاه طلبی ها - ما بیشتر از آن چیزهای خوب را به زندگی خود جذب می کنیم!

با ذهنیت و مهارت های درست ، می توانید خواسته های خود را در زندگی خود نشان دهید. به نظر می رسد خیلی خوب است؟اگر چنین است ، من مهمان کاملی برای به اشتراک گذاشتن داستان خود در مورد چگونگی تغییر قانون جاذبه زندگی او برای بهتر شدن - بیش از 85 سال دارم. لطفا از باب پروکتور به مدرسه عظمت خوش آمدید!

در این قسمت ، من و باب در مورد قانون جذب و چگونگی عملکرد آن برای زندگی ، خوشبختی و موفقیت شما بحث می کنیم. ما همچنین به مهارتهایی که همه برای کسب درآمد بیشتر نیاز دارند ، شیرجه می شویم! سرانجام ، باب بینش خود را در مورد قدردانی و سایر درسهای اساسی که در طی 85 سال گذشته آموخته است به اشتراک گذاشت.

من هیجان زده ام که همه چیزهای عالی را که از باب آموخته ام در مورد جذب چیزهای خوب در زندگی و جمع آوری ثروت گسترده ، به اشتراک بگذارم ، بنابراین بیایید شروع کنیم!

باب پروکتور کیست؟

باب پروكتور نویسنده پرفروش ، سخنران انگیزشی ، مربی موفقیت و متخصص در ذهن انسان است. به طور خلاصه ، او یک متفکر استاد است. یکی از پرفروش ترین کتابهای وی به نام شما ثروتمند است که به جای رسیدن به آن در آینده ، موفقیت در یافتن موفقیت در حال حاضر است. باب همچنین در فیلم محبوب The Secret ، یکی از محبوب ترین فیلم های خودیاری که تاکنون ساخته شده است ، به نمایش در آمده است.

باب ترک تحصیل در دبیرستان بود که کار خود را با کار کم درآمد آغاز کرد. در 26 سالگی ، باب کتابی را خواند که زندگی او را تغییر داده است: فکر کنید و توسط ناپلئون هیل ثروتمند شوید. باب از ساخت یک هزار هزار در سال به صدها هزار نفر به بیش از یک میلیون در سال حرکت کرد. او در مورد سفر خود در سراسر جهان صحبت کرده است و در چندین برنامه تلویزیونی مانند الن و لری کینگ لایو به نمایش در آمده است.

باب پروكتور با وكیل سندی گالاگر برای ایجاد مؤسسه پروكتور گالاگر همکاری كرد. این موسسه برنامه های نخبه و دوره های مربیگری را ارائه می دهد که به مردم می آموزد که چگونه از قدرت ذهن خود استفاده کنند تا زندگی ایده آل را ایجاد کنند.

باب می گوید قبل از اینکه "از خواب بیدار شود" به نحوه عملکرد جهان نمی رود. او پرشور است زیرا تصور می کند که اگر بتواند برای او کار کند ، می تواند برای هر کسی کار کند.

من دو بار از داشتن باب در مدرسه عظمت لذت بردم - قسمت شماره 835 و قسمت شماره 950 - جایی که ما در مورد چگونگی داشتن یک طرز فکر فراوانی به طور طبیعی زندگی فراوانی و کارهای عملی را که می توانیم انجام دهیم صحبت کردیمخودمان برای موفقیت

امروز ، ما در حال بحث در مورد قانون جذب هستیم - به طور خاص چگونه می توانید خواسته های خود را در زندگی خود آشکار کنید! هر بار که او را در این نمایشگاه قرار داده ام ، در مورد طرز فکر پول ، ایجاد یک تجارت پر رونق و موارد دیگر ، چیزهای زیادی آموختم - قسمت امروز فرقی ندارد!

قانون جذب و نحوه عملکرد آن برای زندگی شما

من این فرصت را داشتم که چند ماه پیش با Rhonda Bye در این نمایش مصاحبه کنم. یکی از مباحثی که در مورد آن صحبت کردیم این بود که او از پیام ، کار و مشارکت باب در کتاب ، راز که قدرت قانون جاذبه را نشان می دهد ، قدردانی می کند. از آنجا که باب متخصص قانون جذب است ، من از او پرسیدم که چگونه او آن را تعریف می کند.

به گفته باب ، قانون جذب ، گاهی اوقات توسط مردم به عنوان یک قانون اصلی تفسیر می شود. او معتقد است که بسیاری آن را در زندگی خود تفسیر کرده و به کار گرفته اند ، فکر می کنند اگر فقط به چیزهایی که می خواهید فکر کنید ، آن را جذب خواهید کرد. خوب ، این بیش از این است! باب توضیح داد که چرا:

قانون جذب ثانویه است. فکر کردن که می توانید آنچه را که در مورد فکر می کنید جذب کنید ، دسته ای از مزخرفات است. این اصلاً درست نیستشما آنچه را که در مورد آن فکر می کنید را به خود جلب می کنید ، اما الگوهای تفکر شما لرزش را کنترل می کنید. لرزش یک قانون اساسی جهان است. این تصویب می شود که همه چیز حرکت می کند ، هیچ چیز استراحت نمی کند. "- باب پروکتور

این بدان معنی است که اگر به فکر مثبت باشید ، سلولهای مغز شما را با فرکانس بالاتر فعال می کند. باب در ادامه توضیح داد که این سلول ها سپس لرزش مثبت بر ذهن و بدن شما ایجاد می کنند. این لرزش آنچه را که ما جذب می کنیم نشان می دهد. اگر به ایجاد ارتعاشات منفی ادامه دهید ، به جذب چیزهای بد ادامه خواهید داد و برعکس!

برای کمک به نگه داشتن خود در یک لرزش مثبت ، باب یک ترفند ساده را توصیه کرد.

"این ترفند واقعاً این است که خود را احساس خوبی کنید. این شما را به سمت لرزش خوب سوق می دهد ، و در نهایت ، شما می خواهید چیزهای خوبی را به خود جلب کنید. شما فقط خود را به چیزها می پردازید. "- باب پروکتور

اما ممکن است فکر کنید که اگر همه چیز در زندگی شما در حال آشفتگی باشد یا در یک محیط استرس زا باشید ، احساس خوب غیرممکن است. خوب ، باب همچنین قانون دیگری دارد که به گفته وی در این سناریو مفید است. این قانون قطبیت است که تصویب می کند که همه چیز برعکس است. این مفهوم پشت "گرم و سرد" ، "خوب یا بد" یا فقط هر ایده مخالف است که می توانید به آن فکر کنید.

با درک قانون قطبیت ، می دانید که همیشه در همه چیز چیز خوبی وجود دارد - حتی در چیزهای بد. شما فقط باید به دنبال آن باشید!

متأسفانه ، برای بسیاری از افراد دشوار است که در موقعیت های چالش برانگیز چیز خوبی پیدا کنند ، که آنها را از دستیابی به لرزش مثبت باز می دارد. من از باب پرسیدم که چرا این اتفاق می افتد ، و او گفت که مقصر این است که ذهن ما چگونه برنامه ریزی می شود. او معتقد است که هر یک از ما برای اخبار بد برنامه ریزی شده است ، همانطور که در نوع خبری که روزانه می بینیم آشکار می شود.

من در حالی که به صفحه نمایش گسترده تلویزیون در یک منطقه از ساختمان که در آن زندگی می کنم ، یک حماسه مشابه داشتم - چهار کانال خبری مختلف به طور همزمان ، که همه حوادث بمباران را همزمان نشان می دهند. من دقیقاً مثل این بودم ، "مرد ، اگر من اینجا نشسته بودم و هر روز این را تماشا می کردم ، ذهن من هرج و مرج خواهد بود زیرا من هرج و مرج 24/7 مصرف می کنم."

خبر خوب این است که راه های زیادی وجود دارد تا بتوانیم لرزش مثبت خود را برگردانیم و دوباره احساس خوبی کنیم!

"خوب ، انواع روش هایی برای احساس خوب وجود دارد. شما می توانید به چیزی لذت بخش فکر کنید. همچنین می توانید برای کسی کاری مهربان انجام دهید یا به کسی در جایی کمک کنید. حتی می توانید ایده خوبی را به اشتراک بگذارید. تمام این اقدامات می تواند به شما کمک کند احساس خوبی داشته باشید و وقتی احساس خوبی دارید ، در حال لرزش خوبی هستید. شما می خواهید چیزهای خوبی را نیز به خود جلب کنید. "- باب پروکتور

برای مردم دشوار است که شیوه ای را که احساس می کنند تغییر دهند زیرا در آن گرفتار می شوند. روزها طول می کشد تا از آن خارج شوند تا اینکه بخوابند ، از خواب بیدار شوند و شاید برنامه نویسی را مجدداً تنظیم کنند. من بارها در آنجا بوده ام که روزها ، هفته ها ، حتی ماهها احساسات منفی را نگه می دارم. اما من یاد گرفتم که وقتی می توانید احساسات را تصدیق کنید ، به یک فرکانس مثبت تغییر دهید و به سمت چیزهای بهتر حرکت کنید ، خیلی بهتر است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 51 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 2:07