ستاره دنباله دار

ساخت وبلاگ

عکسبرداری از الگوی شمعدان ستاره: این چیست و چگونه می توان آن را تجارت کرد؟الگوهای شمعدانی ستاره تیراندازی یک الگوی شمعدان معکوس معکوس 1 بار است که این سازند نزولی است زیرا قیمت سعی در افزایش شدید در طول روز دارد ، اما پس از آن فروشنده به دست گرفت و قیمت را به قیمت افتتاح رساند.

الگوی نمودار شمعدان ستاره تیراندازی - تعریف یک ستاره تیراندازی یک الگوی نمودار معکوس نزولی است که توسط یک فتیله بلند بالا ، فتیله پایین کوچک یا وجود ندارد و یک بدن کوچک مشخص می شود. در تجزیه و تحلیل فنی ، نوار پین ستاره تیراندازی از یک شمعدان واحد تشکیل شده است.

نمودار شمعدان ستاره عکسبرداری به عنوان مثال نمودار زیر سیستم های سیسکو (CSCO) یک الگوی معکوس ستاره تیراندازی را پس از یک صعود نشان می دهد :.

~تعریف: الف~یک الگوی معکوس نزولی واحد (صرف نظر از رنگ واقعی بدن) است که بعد از یک پا در حال توسعه است. یک نوار بعدی بالاتری باز می شود ، بسیار بالاتر می رود ، اما پس از آن باز می گردد تا در نزدیکی آن بسته شود.

~نوعی از تشکیل شمعدان که هنگامی که قیمت امنیت ، در بعضی از مواقع در طول روز ، بالاتر از قیمت افتتاحیه پیشرفت می کند اما پایین تر از قیمت افتتاح می شود ، نتیجه می گیرد.

~نمونه الگوی شمعدان در بازار فارکس در این بخش ، نمونه هایی از شکل گیری a را مشاهده خواهید کرد~در نمودار روزانه USDCHF.

A ~یک الگوی شمعدانی واحد است که در یک صعود یافت می شود. شمعدان می تواند یک بالا را نشان دهد (اما اغلب مورد آزمایش قرار می گیرد). آ~هنگامی که قیمت بالاتر باز می شود ، تجارت بسیار بالاتر می شود ، سپس در نزدیکی باز خود بسته می شود.

خوب~شمع تشکیل شد ، درست در 61. 8 ٪. طولانی بالاتر از اوج. و تجارت کوتاه از طریق پشتیبانی 1. 518. 1 0

~تبلیغات شمعدان~الگوی شمعدان پس از یک شمعدان صعودی و صعودی رخ می دهد و به عنوان سیگنال یک بالای بالقوه عمل می کند. به گفته نیسون ،~یک سیگنال اصلی وارونگی مانند الگوی ستاره عصر نیست (1991 ، ص 70).

~تعریف: الف~ساختار از یک شمعدان واحد ژاپنی تشکیل شده است. شمعدان دارای بدن کوچک ، صعودی یا نزولی است و دارای یک فتیله بزرگ است که باید حداقل دو برابر طول بدن باشد.

~شمعدان این یک الگوی شمعدان معکوس نزولی است. در بالای یک روند بازار اتفاق می افتد. در بالای صعود اتفاق می افتد که قیمت باز همان قیمت پایین و قیمت است که پس از آن جمع می شود اما به پایین رانده شده است تا در نزدیکی باز بسته شود.

~(نریس)~یک الگوی معکوس بالا / الگوی وارونگی نزولی است. من می توانم در انتهای صعود ، یا در حین گزاف گویی در یک رگ یا مقاومت ، شکل بگیرم.

~در مقابل چکش معکوس ، به راحتی می توان دو الگوی شمعدانی را اشتباه گرفت زیرا از نظر ظاهری مشابه هستند. هر دوی آنها سایه ای کوچک یا بدون پایین ، بدنهای واقعی کوچک دارند که نزدیک به قسمت پایین شمع و همچنین سایه های فوقانی بلند هستند.~در مقابل چکش معکوس.

در~در~الگوی~شبیه به ستاره عصر است. این یک الگوی معکوس بالا نزولی است که ممکن است در یک صعود ظاهر شود و از وارونگی روند احتمالی هشدار دهد.

~بحث این نسخه از~یک الگوی دو خط است. شمع اول یک روز سفید است که به دنبال آن یک شمع کوچک بدن با سایه فوقانی بزرگ است.

A ~شمعدان یک سیگنال معکوس نزولی قوی است. با این حال ، موقعیت شمعدان در یک نمودار شمعدان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا باید پس از یک روند صعودی یا رو به بالا پیدا شود تا یک سیگنال معکوس در نظر گرفته شود.

A ~شکل گیری یک الگوی معکوس نزولی است که فقط از یک شمع تشکیل شده است. این شکل زمانی تشکیل می شود که قیمت بالاتر می رود و بلافاصله پایین تر رد می شود تا یک فتیله بلند را به سمت صعود بگذارد. فتیله بلند باید حداقل نیمی از کل طول شمع را به خود اختصاص دهد.

نزولی~تعریف این الگوی شامل یک بدن سفید و به دنبال آن یک چکش معکوس است که با سایه بالایی بلند و یک بدن کوچک مشخص می شود. از نظر شکل با الگوی چکش معکوس صعودی مشابه است اما برخلاف آن ،~در یک صعود ظاهر می شود و واژگونی نزولی را نشان می دهد.

نحوه استفاده~الگوی شمعدان برای یافتن معکوس روند شمعدان میانی.

~الگوی شمعدان این الگوی زمانی اتفاق می افتد که شکاف های موجود در بازار بالاتر از شکاف های موجود هنگام بسته شدن روز قبل در یک روند صعودی. سهام به یک سطح جدید افزایش می یابد ، اما پس از آن قدرت خود را از دست می دهد و در نزدیکی آن نزدیک است که نشان دهنده تغییر حرکت نزولی است.

~در~دارای همان شکل چکش معکوس است که از یک شمع با بدن کوچک و سایه فوقانی حداقل دو برابر بیشتر از بدن تشکیل شده است. تفاوت در این است که~در بالای یک صعود یافت می شود.

~در~یک بالای کوتاه مدت است که در آن ، پس از یک پیشرفت شدید ، عمل قیمت یک شکاف کوچک ایجاد می کند و یک بدن واقعی پر از سبز در انتهای یک فتیله بلند یا سایه فوقانی ظاهر می شود.

~ : ~به عنوان مثال یک الگوی یک روزه که می تواند در یک صعود ظاهر شود. باز می شود ، معاملات بسیار بالاتر ، سپس در نزدیکی Open خود بسته می شود. به نظر می رسد دقیقاً مانند چکش معکوس است به جز اینکه نزولی است.

~این یک الگوی معکوس است که دارای فتیله ای کم یا کمتری با ویک فوقانی به اندازه دو برابر اندازه بدن است. در یک صعود ظاهر می شود و نشان می دهد که صعود ممکن است به بالای خود رسیده باشد و قیمت ها در حال معکوس هستند.

~یک الگوی معکوس یک کاندلستیک متشکل از یک بدن کوچک و سایه ای طولانی. در حین صعود رخ می دهد و نشانگر وارونگی بالقوه است. ریسندگی بالا.

~شمعدان این اگر اغلب یکی از اولین مواردی است که هنگام باز کردن PDF با الگوهای شمعدانی برای تجارت می بینید. این شمعدان معکوس نزولی اوج را نشان می دهد. دقیقاً برعکس شمع چکش است. تا حداقل سه شمع سبز بعدی که تحریم نشوند ، شکل نمی گیرد.

~با یک~، بدن در شمعدان دوم باید در نزدیکی پایین باشد - در انتهای پایین محدوده تجارت - و سایه فوقانی باید بلندتر باشد. این همچنین یک سیگنال معکوس ضعیف تر از ستاره صبح یا عصر است.

~بشراین الگوی حاکی از واژگونی جزئی در هنگام ظاهر شدن پس از تظاهرات است. بدن ستاره باید در نزدیکی قیمت پایین ظاهر شود و خط باید سایه بالایی طولانی داشته باشد. الگوهای معکوس.

~در~نوعی الگوی وارونگی نزولی است. در~دقیقاً مشابه چکش معکوس به نظر می رسد ، اما به جای اینکه در یک روند نزولی پیدا شود ، در یک صعود یافت می شود و بنابراین پیامدهای مختلفی دارد.

~: یک الگوی یک روزه که می تواند در صعود از بازارها ظاهر شود. قیمت های امنیتی بالاتر باز می شوند ، بسیار بالاتر می شوند ، سپس در نزدیکی آن بسته می شوند.

~: این بعد از وقوع موجی از خرید ظاهر می شود و به نظر می رسد فروشنده باشید. Hammer معکوس: این بعد از وقوع موجی از فروش ظاهر می شود و به نظر می رسد خریدار باشید. در اینجا یک نمودار وجود دارد.

~شمعدان~یک شمعدان معکوس نزولی است که نشانگر اوج یا بالای آن است. این نسخه معکوس دقیق شمع چکش است. ستاره باید بعد از حداقل سه یا چند شمع سبز بعدی که نشان دهنده افزایش قیمت و تقاضا است ، شکل بگیرد.

~ ~شمعدان ها اساساً چترهای کاغذی معکوس هستند. آنها می توانند پس از بالا رفتن یا روند نزولی ظاهر شوند و احتمالاً نشان دهنده معکوس ها هستند.

~در~از یک شمعدان (سفید یا سیاه) با یک بدن کوچک ، سایه بالایی بلند و سایه کوچک کوچک یا وجود ندارد. اندازه سایه فوقانی باید حداقل دو برابر طول بدن باشد و دامنه بالا/پایین باید نسبتاً بزرگ باشد.

~ ~ ~- در یک صعود ، روز اول یک شمع آبی طولانی است که روند گاو نر مستقر را ادامه می دهد.

~این الگویی است که توسط یک شمعدان نشان داده شده است. این بدن کوچک و سایه فوقانی دارد که دو برابر بیشتر از بدن است. رنگ مهم نیست ، اما اگر نزولی باشد ، احتمال اینکه روند به سمت پایین برگردد بیشتر است. ستاره عصر.

~این نشانگر نزولی دارای یک فتیله بلند (سایه فوقانی) است و دارای دم بسیار کوچکی (سایه پایین) است. بدن آن نیز کوچک است و معمولاً در نزدیکی قیمت پایین روز قرار می گیرد.

~الگوی~یک الگوی شمعدانی نزولی است که می تواند یک قیمت بالقوه بالا و معکوس را نشان دهد. این اغلب بعد از صعود رخ می دهد و نشان می دهد که قیمت ممکن است به پایین برگردد.

~این الگوی شبیه یک است~یا دنباله دار ، از این رو نام. در بالای یک روند صعودی ظاهر می شود و خیلی زود وارونگی رو به پایین را نشان می دهد. چند قانون ساده را برای شناسایی دقیق آن به یاد داشته باشید: بدن نوار باید حداقل دو برابر کوچکتر از سایه فوقانی باشد. بشر

~این الگوی شمع منفرد معیارهای تشخیص زیر را دارد: با افزایش نرخ ارز اتفاق می افتد. شمع اول باید نسبتاً بزرگ باشد. شمع دوم دارای یک بدن واقعی کوچک در پایین یا در نزدیکی محدوده آن است. و سایه فوقانی دو برابر بدن است.

~این یک الگوی معکوس نزولی شمعدانی است که در پایان نوسان قیمت صعودی رخ می دهد. این می تواند هر رنگی را به خود اختصاص دهد ، اما فتیله بزرگ روی بدن صعودی و کوچک نشانه ای از این است که بازار در حرکت به سمت بالا تردید می کند. اینگونه است که می توانید یک را شناسایی کنید~ : .

~و چکش معکوس (الگوی معکوس شمعدان) چکش معکوس در یک روند نزولی رشد می کند و پس از یک روز سیاه طولانی ، یک پایین جدید با بدن در انتهای پایین دامنه تشکیل می شود.

" ~"و" چکش معکوس "شبیه به" چکش "است ، اما با شرایط مخالف: (سایه پایین) (بدن)*2 // --- چکش اینورت اگر (shade_low0. 1 && shade_highres. bodysize*2) res. type = cand_invert_hammer ؛.

A ~دارای یک بدن واقعی کوچک اما سایه بالایی بلند است و در بالای یک صعود قبلی قرار دارد که به عنوان عدم موفقیت ادامه روند صعود تعبیر می شود و این روند معکوس است.

در~این الگوی از یک شمعدان تشکیل شده است که دارای بدنی بسیار کوچک و بدن باریک است در حالی که فتیله فوقانی بسیار طولانی است. بر خلاف چکش معکوس ، این الگوی در اوج صعود رخ می دهد.

در~شمع به تصویر کشیده شده: نمودار Admirals Metatrader 5 - USDCAD H4 نمودار. محدوده تاریخ: 5 اوت 2021 - 23 اوت 2021. تاریخ ضبط: 23 اوت 2021. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده نیست.

~: آ~یک سیگنال معکوس بالا است. سایه فوقانی طولانی با بدن واقعی واقعی (سیاه یا سفید) در انتهای پایین آن وجود دارد. از آنجا که~یک سیگنال معکوس بالا است ، باید پس از صعود ظاهر شود.

در~الگوی شمعدان~Candlestick در درجه اول به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین و یکی از بهترین الگوهای شمعدانی برای معاملات داخلی در نظر گرفته می شود.

~الگوی شمعدانی نزولی را با سایه بالایی بالا ، سایه کم یا بدون پایین و یک بدن واقعی واقعی در نزدیکی پایین ترین جلسه که پس از یک صعود بوجود می آید ، الگوی کنید. الگوی نزولی در کنار خطوط جانبی.

~در~یک الگوی یک روزه نزولی است که در حین صعود ظاهر می شود. این باز می شود ، معاملات هنوز بالاتر و سایه بالایی بالایی ایجاد می کند. سپس در نزدیکی باز خود بسته می شود و هیچ سایه ای پایین تر و یک بدن واقعی کوچک باقی نمی گذارد. به نظر می رسد مانند چکش معکوس اما سیگنال نزولی می دهد. چکش معکوس.

~به همین ترتیب ، هشیاری را نشان می دهد. وقتی در انتهای بالای تظاهرات ظاهر می شود ، برجسته تر می شود.¶ پاسخ .

A ~می تواند در یک سطح مقاومت قوی یا بالای بالقوه ظاهر شود و می تواند معکوس را نشان دهد و به سمت نزولی حرکت کند. بازار باز می شود و به اوج های جدید می رود. با این حال ، بازار نمی تواند حرکت قیمت را حفظ کند و قیمت ها برای بسته شدن زیر سطح باز در نزدیکی پایین ترین روز کاهش می یابد.

در~الگوی همان الگوی چکش معکوس به نظر می رسد ، اما روند صعودی توسط~الگو. در~الگوی نشان می دهد که افزایش اخیر می تواند متوقف شود و بازار شروع به اصلاح پایین خواهد کرد.

نزولی~نزولی~یک بدنه کوچک سفید (اما ترجیحاً یک سیاه کوچک) در نزدیکی قیمت پایین است. سایه بلند در بالای آن است که حداقل دو برابر اندازه بدن است. سایه ای بسیار کوچک یا سایه ای در زیر دارد.

نزولی~الگوی دلالت بر یک منطق متفاوت دارد. در~خریداران را که در محدوده بالاتر خود خریداری کرده اند ، تله ای می کند و آنها را مجبور می کنند موقعیت های طولانی خود را بفروشند و از این رو فشار فروش ایجاد می کنند. معادل الگوی نوار آن نوار پین نزولی است. چگونه آن را تجارت کنیم؟

برای تأیید~الگوی ، اجساد شمع ها نباید با هم همپوشانی داشته باشند و حجم آن باید از شمع به شمع افزایش یابد. شمع های بی احتیاطی شمع های ریسندگی ، Doji و Marubozu عمدتاً در ادغام یافت می شوند که در آن هیچ تأیید روند وجود ندارد.

~: چکش معکوس و~دقیقاً یکسان به نظر برسید. مار: نام مستعار توافق نامه شناور مشترک اروپا 2. 25 ص. خطوط سرعت: خطوط پشتیبانی یا مقاومت که دامنه TRE را تقسیم می کند. نقطه بعدی: مبادله شبانه از تاریخ نقطه به تجارت بعدی DA.

گواهی سهم سهم کلاس سهم کیف پول (SOW) سهامدار سهامدار سهامدار سهامدار سهامدار سهامدار سهامدار (SE) نسبت سهامدار سهامدار ارزش سهامدار ارزش سهامدار ارزش سهامداران ارزش سهامداران سهامداران سهام شرکت سهامداران سهام شرکت شركت شركت شركت Sherman Sherman Antitust قانون شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركت شركا~کوتاه .

تشکیل چکش معکوس ، درست مثل~شکل گیری ، هنگامی ایجاد می شود که باز ، کم و نزدیک تقریباً همان قیمت باشد. همچنین سایه بالایی بلند وجود دارد که باید حداقل دو برابر طول بدن واقعی باشد.

هنگامی که شکل معکوس یک مرد آویزان در بالای یک صعود شکل می گیرد ، به آن خوانده می شود~، که همان تأثیر وارونگی را دارد و با شکل معمولی شمعدان مرد آویزان متفاوت نیست. با این حال ، آنها فقط در صورت تشکیل شمعدان تأیید ، یک الگوی شمعدان وارونه تشکیل می دهند.

خیلی قوی بود~الگوی نزولی بلافاصله پس از پرش به سمت بالا بسیار قوی. این نشانگر امکانات سقوط بود. همین امر توسط ابر پشتیبانی می شد زیرا قیمت به منطقه مقاومت ابر رسیده بود. این هر دو سیگنال یکدیگر را تکمیل کردند و قیمت آن با 200 پیپ کاهش یافت.

بسته به روند قبلی ، یک چکش ممکن است به عنوان یک مرد حلق آویز یا~t ، اما همان مفهوم صدق می کند. تعصب صعودی یا نزولی به نوسان قیمت قبلی یا روند بستگی دارد. چکش پس از صعود یک مرد آویزان نامیده می شود. یک چکش معکوس پس از صعود به عنوان a~ .

آیا شما یک سر و شانه ، شخص کانال و کانال هستید ، یا اینکه Doji را ترجیح می دهید ،~و حراجی؟به عبارت دیگر ، هنگام مطالعه نمودارها ، آیا از تجزیه و تحلیل فنی سنتی و نمودارهای نوار پیروی می کنید ، یا نمودار شمعدان را ترجیح می دهید؟

شمعدان مانند ماریبوزو ، چکش ، مرد آویزان ، چکش معکوس ،~، Doji ، الگوی Engulfing ، الگوی حراجی ، خط سوراخ ، پوشش ابر تیره ، ستاره صبح ، ستاره عصر ، سه سرباز سفید ، سه کلاغ سیاه و غیره در این کتاب توضیح داده شده است. این کتاب همچنین روشهای پیشرفته تجزیه و تحلیل شمعدان را توضیح می دهد.

در اینجا تقاضا برای یورو افزایش یافت و قیمت را به سمت EMA سوق داد و در آنجا می توانیم ببینیم که a~ترسیم شده استاین معمولاً یک سیگنال مهم است. با در نظر گرفتن این مجموعه ، یک موقعیت کوتاه باید در باز شدن شمع بعدی انجام می شد.

چگونه روز تجارت کنیم~الگوی شمعدان 4 استراتژی معاملات حجم ساده چقدر آینده پیش بازار دامنه روز را تعریف می کند؟

1. الگوی شمعدان Ssingle: Marubozu ، Doji ، Tops Rinning ، Umbrella Paper ،~2. الگوی شمعدانی چندگانه: الگوی درگیر ، حراجی ، سوراخ کردن سوراخ ، پوشش ابر تیره ، ستاره صبح ، ستاره عصر. 3. مفاهیم پشتیبانی و مقاومت.

آنها دامنه داخل را نشان می دهند ، انواع مختلفی از شمعدان ها مانند چکش و~T که می تواند به بازرگانان کمک کند تا احساسات بازار را سریعتر درک کنند ، و در هر بازه زمانی به طور مؤثر کار می کنند. شناسایی روندها

و الگوهای شمعدان ، به ویژه الگوهای معکوس یکی از ابزارهای مورد علاقه ما در تجزیه و تحلیل نمودار است. دوجی ،~S و چکش های معکوس ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسند اما آنها برخی از بهترین دوستانی هستند که یک معامله گر می تواند داشته باشد! بشر

داشتن انواع دارایی ها شانس هر دارایی را که به سبد خرید شما آسیب می رساند ، به حداقل می رساند. تجارت این است که شما هرگز دستاوردهای شگفت انگیز a را به طور کامل ضبط نمی کنید~بشرتأثیر خالص تنوع ، عملکرد آهسته و پایدار و بازده نرم تر است ، هرگز به سرعت بالا یا پایین حرکت نمی کند.

از جمله قدرتمندترین الگوهای ژاپنی می توان به الگوهای شمع صعودی و نزولی ، چکش و~الگوهای ، پوشش ابر تیره و شاخص های سوراخ دار و همچنین شمع های Doji یا ستاره های صبح و عصرانه.

- یک تشکیل نوار معکوس یا بالایی معکوس بالا می تواند "چکش معکوس شرور" ، "دوجی شرور بلند" ، "سنگ قبر شرور طولانی" یا "نامیده شود.~". - یک تشکیل نوار پین معکوس یا معکوس پایین می تواند" چکش شرور طولانی "،" دوجی شرور بلند "یا" سنجاقک بلند شرور "نامیده شود.

یک یادداشت دیگر در مورد حجم اوج ؛مانند هر ابزار دیگر ، این یکی نمی تواند به تنهایی منزوی و معامله شود. شما می خواهید از الگوهای معکوس شمعدانی مانند آن چشم پوشی کنید~بشرهمچنین ، هنگام تجزیه و تحلیل تنظیم ، سطح فیبوناچی و نوار را در ذهن داشته باشید. نمونه نمودار حجم اوج.

استراتژی تجارت وی تجارت الگوهای شمعدانی با قابلیت بالا - مانند میله های پین (همچنین به عنوان چکش یا~الگوهای) - این شکل در سطح پشتیبانی یا نزدیک و قیمت مقاومت که به سادگی با نگاه به حرکت قیمت قبلی بازار مشخص می شوند.

من می دانم که خیلی زیاد است ، و همینطور است. حتی نام هایی برای شکل های مختلف جعبه ها و سایه ها مانند: doji ؛تاپ های نخ ریسی ؛Marubozu ؛چکش ؛~s ؛مرد آویزان و بیشتر.

(نکته اضافی) - ممکن است من هم توصیه کنم که تمام سهام خود را به طور همزمان بفروشید. یک یا دو قطعه را نگه دارید فقط در صورتی که به پایان برسد~بشردر صورت افزایش این امر ناامید نخواهید شد.

به عنوان مثال ، شمعدان های 30 دقیقه ای در یک الگوی شمعدانی 1 ساعته متفاوت ترکیب می شوند. اگر 30 دقیقه الگوهای شمعدانی داشتید که در زیر ارائه شده است ، یک چکش 1 ساعته و 1 ساعت نیز خواهید داشت~ .

درس 1: مقدمه ای برای شمعدان درس 2: The Sipping Top و Doji درس 3: سازندهای مشروبات الکلی صعودی و نزولی درس 4: چکش و آویزان درس 5: درس ستاره صبح و عصر 6: چکش معکوس و چکش معکوس و~ .

شکاف های فرسودگی حجم قابل توجهی در ارتباط با آنها دارند و اغلب در طی 3 روز معاملاتی بسته می شوند. گاهی اوقات شکاف فرسودگی با شکاف دیگری در همان سطوح دنبال خواهد شد ، برخی از نمونه ها~S ، ستارگان Doji ، کودک متروکه و غیره. این 2 شکل گیری شکاف قدرتمند سیگنال معکوس هستند.

تجزیه و تحلیل شمعدان از هر دوره باز ، بالا ، پایین و نزدیک استفاده می کند ، به عنوان مثالروزانه ، هفتگی و غیره ، برای شناسایی الگوهای ادامه مانند اجسام طولانی صعودی یا الگوهای وارونگی مانند چکش و~s. به عنوان مثال ، شمعدان های 30 دقیقه ای در یک الگوی شمعدانی 1 ساعته متفاوت ترکیب می شوند. اگر 30 دقیقه الگوهای شمعدانی داشتید که در زیر ارائه شده است ، یک چکش 1 ساعته و 1 ساعت نیز خواهید داشت

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 29 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 3:05