امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده بسته شد

S& P 500

30

نیل

راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

در اینجا آخرین مورد در FTX Fiasco آورده شده است

این پست با گزارش اضافی رویترز به روز شده است.

(رویترز)- فروپاشی Crypto Exchange FTX روز شنبه گفت که "معاملات غیرمجاز" را دیده بود ، با این که تحلیلگران می گویند میلیون ها دلار دارایی از این سکو خارج شده است.

شرکت تجزیه و تحلیل blockchain Elliptic گفت که حدود 473 میلیون دلار رمزنگاری "در اوایل صبح امروز صبح" از کیف پول FTX خارج شده است "، اما این که نمی تواند تأیید کند که این نشانه ها به سرقت رفته اند.

Ryne Miller ، مشاور عمومی ایالات متحده FTX ، اندکی پس از ساعت 0700 GMT روز شنبه در توئیتی گفت که این شرکت "روند انتقال تمام دارایی های دیجیتال به ذخیره سازی سرد" را "تسریع کرده است" برای کاهش خسارت ها پس از مشاهده معاملات غیرمجاز. "

ذخیره سازی سرد به کیف پول های رمزنگاری اشاره دارد که برای محافظت در برابر هکرها به اینترنت وصل نشده اند.

در اوایل روز شنبه ، میلر در توئیتی گفت که "در حال بررسی ناهنجاری ها با حرکات کیف پول مربوط به ادغام مانده های FTX در سراسر مبادلات است."

FTX به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

Token FTX در این هفته حدود 91 ٪ کاهش یافته است. سهام شرکتهای Cryptocurrency و blockchain نیز کاهش یافته است.

"FTX هک شده است"

براساس گزارش Coindesk ، پیش از توییت های میلر ، مقامات FTX برای تأیید شایعات مربوط به هک در کانال تلگرام این شرکت ، براساس گزارش Coindesk که گفته شده است که این مبادله به مشتریان دستور داده است برنامه های FTX را حذف کرده و از وب سایت آن جلوگیری کنند.

به گفته Coindesk ، یک مدیر حساب در کانال پشتیبانی FTX در یک پیام نوشت: "FTX هک شده است."

رویترز نتوانست بلافاصله جزئیات ارسال شده در کانال تلگرام خصوصی FTX را تأیید کند.

FTX روز جمعه برای ورشکستگی ، یکی از بالاترین پروفایل های رمزنگاری ، پس از اینکه معامله گران با عجله 6 میلیارد دلار از این سکو برداشتند فقط در 72 ساعت پس گرفتند و Binance Binance یک قرارداد نجات پیشنهادی را رها کرد.

در دادخواست ورشکستگی خود ، FTX Trading اعلام کرد که دارای 10 تا 50 میلیارد دلار دارایی ، 10 میلیارد دلار تا 50 میلیارد دلار بدهی و بیش از 100000 طلبکار است. جان جی ری سوم ، یک متخصص بازسازی ، منصوب شد تا به عنوان مدیر عامل شرکت کند.

در این تصویر عکس ، وب سایت FTX در 10 نوامبر 2022 در آتلانتا ، جورجیا در رایانه مشاهده می شود. Binance ، بزرگترین شرکت رمزنگاری جهان ، موافقت کرد که FTX ، یکی دیگر از مبادلات بزرگ رمزنگاری را در یک فروش عجله به دست آورد تا از بحران نقدینگی جلوگیری کند ، که به عنوان "لحظه لمان" در صنعت رمزنگاری شناخته می شود.(تصویر عکس توسط مایکل م. سانتیاگو/گتی تصاویر)

یک منبع با آگاهی از پرس و جو گفت: تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده در حال تحقیق در مورد رسیدگی به صندوق های مشتری FTX.com در میان بحران نقدینگی ، و همچنین فعالیت های وام دهی آن است.

صندوق پرچین گالوئیس سرمایه نیمی از دارایی های خود را در FTX به دام انداخته است ، تایمز تایمز گزارش داد که روز شنبه با استناد به نامه ای از بنیانگذاران کوین ژو به سرمایه گذاران و تخمین مبلغ این مبلغ حدود 100 میلیون دلار است.

این فروپاشی سرمایه گذاران را شوکه کرد و تماس های تازه ای را برای تنظیم بخش Cryptoasset ایجاد کرد ، که با فروپاشی قیمت Cryptocurrency ، امسال ضرر و زیان را افزایش داده است.

آلن وونگ ، مدیر عملیات بورس دیجیتال هنگ کنگ ، گفت: "همه چیز پس از سقوط FTX ادامه خواهد یافت."

"با فاصله 8 میلیارد دلار بین بدهی ها و دارایی ها ، هنگامی که FTX ورشکسته است ، یک اثر دومینو را به وجود می آورد ، که منجر به یک سری از سرمایه گذاران مربوط به ورشکستگی FTX یا مجبور به فروش دارایی می شود. در یک بازار خرس غیرقانونی ،این رویداد به دور جدیدی از کاهش رمزنگاری و همچنین انحلال اهرم منجر می شود. "

ساموئل بانكمن سرخ شده ، بنیانگذار و مدیرعامل FTX ، در طول كمیته سنا در زمینه كشاورزی ، تغذیه و شنیدن در مورد "بررسی دارایی های دیجیتالی: خطرات ، مقررات و نوآوری" در كپیتول هیل در واشنگتن دی سی ، در 9 فوریه 2022 شهادت می دهد..

SBF گمانه زنی های آمریکای جنوبی را انکار می کند

سقوط دراماتیک این مبادله از گریس ، بنیانگذار 30 ساله خود را سام بانکمن سرخ کرده است که به دلیل شلوارک و لباس تی شرت خود معروف است ، از این که فرزند پوستر موفقیت های Crypto به شخصیت بزرگترین تصادف صنعت است.

بانكمن فری ، كه در باهاما زندگی می كند ، نیز موضوع گمانه زنی ها در مورد محل زندگی وی بوده است. روز شنبه وی به رویترز گفت که در باهاما است و گمانه زنی ها را در توییتر تکذیب می کند که وی توسط جت خصوصی به آمریکای جنوبی پرواز کرده است.

این منابع روز جمعه به رویترز گفتند که این آشفتگی در FTX حداقل 1 میلیارد دلار بودجه مشتری از این سکو ناپدید شده است. این منابع گفتند که Bankman-Fried 10 میلیارد دلار بودجه مشتری را به شرکت بازرگانی خود ، Alameda Research منتقل کرده بود.

طبق گزارش ها ، مدیران می دانستند

به گزارش وال استریت ژورنال روز شنبه گزارش داد ، شرکت معاملاتی رمزنگاری شده با FTX Alameda Research ، کارولین الیسون و مقامات ارشد FTX می دانستند که مبادله رمزنگاری بودجه مشتری خود را برای کمک به تأمین بدهی ها وام داده است.

رویترز روز جمعه گزارش داد که بنیانگذار FTX و مدیرعامل سابق سام بانمن سرخ شده مخفیانه 10 میلیارد دلار بودجه مشتری را از FTX به Alameda منتقل کرده است.

الیسون روز چهارشنبه در یک جلسه ویدئویی به کارمندان گفت که او ، بانکمن سرخ شده و دو مدیر دیگر ، نیشاد سینگ و گری وانگ از تصمیم انتقال بودجه مشتری به آلامامه آگاه بودند.

تحقیقات FTX و Alameda بلافاصله به درخواست های رویترز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 37 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:54