اسرار پولی که افراد ثروتمند و موفق می دانند

ساخت وبلاگ

از اکثر متخصصان امور مالی شخصی سؤال کنید ، و آنها راز را به شما می گویند که ثروتمند شدن به هیچ وجه مخفی نیست: سخت کار کنید ، زیر وسایل خود زندگی کنید و هر سکه را به یک حساب پس انداز تبدیل کنید. در یک سبک زندگی متوسط شرم وجود ندارد - حتی وارن بافت به طرز وحشیانه ای زندگی می کند. اگر هدف شما این است که به 1 درصد بپیوندید ، به این کمک می کند تا به پولی مانند Do Shielra-Wealthy نزدیک شوید.

1. حقوق کل داستان نیست

صعود از نردبان شرکت ها فقط شما را تا کنون به خود جلب می کند. در بعضی از مواقع ، به پتانسیل و فلات درآمد خود می رسید. ثروتمندان می دانند که برای رشد ثروت ، مهم است که پول خود را برای شما سخت کند - نه راه دیگر. در حقیقت ، رابرت کیوساکی ، نویسنده کتاب پرفروش شماره یک پرفروش شخصی ، "پدر ثروتمند ، پدر فقیر" ، تمام فلسفه پول خود را در اطراف این مفهوم بنا کرد.

ایجاد درآمد از منابع درآمد منفعل و نه فعال ، بهترین راه برای انجام این کار است. سرمایه گذاری هایی که درآمد منفعل دارند شامل اوراق بهادار با پرداخت سود سهام ، املاک اجاره ، سود حاصل از شغلی که شما به طور مستقیم به طور مستقیم مدیریت نمی کنید و حق امتیاز در مورد کار خلاقانه یا اختراعات است.

2. از زمان استفاده کنید ، نه زمان بندی

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که بازار فردا چه کاری انجام خواهد داد. ثروتمندان این را می دانند و به عنوان معامله گران روز هیچ تلاشی برای مهتاب نمی کنند.

پیتر لازاروف ، یک برنامه ریز مالی معتبر برای Plancorp ، LLC گفت: "زمان برای موفقیت سرمایه گذاری از زمان بندی مهمتر است."بسیاری از مردم معتقدند که زمان بندی حرکت بازار کلید رشد ثروت از طریق بازار سهام است. ثروتمندان ، با این حال ، می فهمند که بازده زمان و مرکب مهمترین عوامل در رشد ثروت است. "

گرچه ممکن است به نظر بی نقص باشد ، اما ثروتمند شدن ، سرمایه گذاران را ملزم به اتخاذ یک استراتژی خرید و نگهدارنده غیرقانونی می کند ، از نوسانات بازار خارج می شود و گمانه زنی ها را نادیده می گیرد.

3. آن را به صورت کتبی قرار دهید

تفاوت بین داشتن ایده و قرار دادن آن روی کاغذ ، اغلب چیزی است که Uber-cesscessful را از افراد متوسط جدا می کند. و اگر موفقیت را با ثروت برابر کنید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که اهداف خود را ، چه بزرگ و کوچک ، شروع کنید تا ثروتمند شوید.

توماس کورلی ، نویسنده "عادات غنی: عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند" ، خاطرنشان کرد: 67 درصد از افراد ثروتمندی که وی مورد بررسی قرار داده بود ، اهداف خود را نوشتند ، در حالی که 81 درصد لیست کارهای خود را نگه داشتند. اگر هدف شما این است که به یک میلیونر تبدیل شوید ، آن را به همراه یک برنامه عملی برای تحقق آن بنویسید.

4- ارزش بیش از هزینه را درک کنید

جاستین جی کومار ، مدیر ارشد نمونه کارها در مدیریت سرمایه آرلینگتون ، گفت: "این شخص ثروتمند سه دوست بهترین دوست دارد: وکیل ، حسابدار و مشاور خود. ثروتمندان تمایل دارند هنگام فهمیدن چگونگی به حداکثر رساندن ثروت خود ، به ویژه در نسل های مختلف ، از قانون و کد مالیاتی به نفع خود استفاده کنند و آنها نمی ترسند برای دریافت این پاسخ ها از جلو برای مشاوره هزینه کنند. "

کومار توضیح داد که معمول است که آمریکایی های با درآمد متوسط برای صرفه جویی در هزینه ، گوشه ها را کاهش دهند ، اما در نهایت نتایج فاقد آن را پیدا می کنند. وی گفت: "نگاه ثروتمند به ارزش بیش از هزینه ، اما آنها هنوز در تصمیمات خود محتاط هستند."

5. کمتر بخورید

افرادی که نگران صرفه جویی در هزینه هستند ، غالباً روزانه لاته را پر می کنند. ثروتمندان از هر زمان که بخواهند از چلچرهای کوچک مانند Starbucks لذت می برند و در عوض به صرفه جویی از دیدگاه وسیع تر می پردازند.

نویسنده پل سالیوان و همکار برد کلونتز ، روانشناس بالینی با قرار ملاقات تحصیلی در دانشگاه ایالتی کانزاس ، تحقیقاتی در مورد تفاوت در عادت های هزینه 1 درصد و 5 درصد انجام دادند. 1 درصد 30 درصد کمتر برای خوردن غذا صرف کرده و به جای آن برای بازنشستگی ذخیره می شود. سالیوان در Fortune نوشت: "و این ، بیش از هزینه لاته استارباک ، همان چیزی است که با گذشت زمان ، ثروتمندان را از همه افراد در سمت اشتباه خط نازک سبز جدا می کند."

6. رئیس خودت باش

کارمندان برای ثروتمند کردن روسای خود تلاش می کنند. اگر قصد ثروت واقعی را دارید ، شروع به کار خود کنید. به گفته فوربس ، تقریباً همه 1426 نفر در لیست میلیاردرهای خود ثروت خود را از طریق شغلی که یا یک عضو خانواده در ایجاد ایجاد کرده بودند ، بدست آوردند.

رابرت ویلسون ، مشاور مالی و مشارکت مکرر در CNN ، NBC و CBS گفت: "بسیاری از کارگران طبقه متوسط فکر می کنند که شروع یک تجارت بسیار خطرناک است.""ثروتمندان می فهمند که آنچه خطرناک است اجازه می دهد تا وقت و درآمد شما توسط یک رئیس دیکته شود که نمی تواند کمتر به این موضوع اهمیت دهد که آیا شما آنچه را که برای زندگی خود می خواهید دریافت می کنید."

7. از پول افراد دیگر استفاده کنید

برای یک فرد معمولی ، "پول برای پول در می آید" به نظر می رسد مانند یک کلیشه خسته برای توجیه هزینه های غیر منطقی است. برای ثروتمندان ، این یک قانون طلایی ثروت است. نکته اصلی استفاده از پول دیگران برای افزایش ثروت خود است.

ویلسون گفت: "زمان تجارت برای دلار یک بازی بازنده است ، به خصوص که فناوری بسیاری از مشاغل را که به یک انسان ماهر احتیاج ندارند از بین می برد.""استفاده از پول از بانک ها یا سرمایه گذاران و استخدام مردم برای کار برای شما یک فرمول آزمایش شده برای ایجاد ثروت است ، نه به ذکر قوانین مالیاتی ، که به شدت به نفع مشاغل است."

این که آیا شما برای شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای سود جمع آوری کمک مالی می کنید ، با تکیه بر پول افراد دیگر برای انجام وزنه برداری سنگین ، بازده را تا حد زیادی افزایش می دهد. البته ، این نیز خطرناک تر از تکیه بر بودجه خود است. اما با توجه به سخنان مریم گلی وارن بافت بزرگ ، "خطر ناشی از عدم دانستن آنچه شما انجام می دهید."

8- یک استراتژی پس انداز داشته باشید

همه می دانند که صرفه جویی در پول بخش اساسی ثروتمند بودن است ، اما پس انداز گاهی اوقات ساده تر از آنچه گفته می شود ، ساده تر است. در حالی که یک فرد متوسط ممکن است پول را در اینجا و آنجا کنار بگذارد ، افراد ثروتمند در مورد مبلغ ثابت تصمیم می گیرند که از هر چک دریافت کنند و آن را مستقیماً در یک حساب پس انداز قرار دهند.

تونی رابینز ، استراتژیست زندگی و تجارت و نویسنده کتاب "غیرقابل توصیف: کتاب بازی آزادی مالی شما" در مصاحبه ای با GobankingRates گفت: "درصدی از آنچه کسب می کنید ، مهم نیست که چقدر درآمد کسب کنید یا چقدر درآمد کسب می کنید.""درصدی از آن باید کنار گذاشته شود که شما می خواهید برای خود و خانواده خود نگه دارید ... وقتی نرخ 15 ، 20 درصد پس انداز می کنید و آن را در مکانی قرار می دهید که در آن ترکیب شود ، شما قرار می گیرید. از نظر مالی رایگان. "

9. تفکر خود را تغییر دهید

گرانت کاردون ، کارشناس فروش بین المللی ، نویسنده پرفروش و میزبان نمایش رادیویی Cardone Zone در مقاله کارآفرین گفت: "کمبود پول در سیاره زمین وجود ندارد ، فقط کمبود افرادی که به درستی در مورد آن فکر می کنند.""برای تبدیل شدن به یک میلیونر ، باید به تفکر فقر پایان دهید."

وی گفت: علاوه بر از بین بردن ترس از کمبود ، شما باید واقعاً اعتقاد داشته باشید که ثروتمند شوید تا ثروتمند شوید.

"من از هیچ چیز رفتم - بدون پول ، فقط ایده ها و کار سخت و سخت - برای ایجاد یک ارزش خالص که احتمالاً در طول زندگی من نمی تواند نابود شود. اولین قدم تصمیم گیری و تعیین هدف بود. ""هر روز سالها ، من این بیانیه را نوشتم:" من بیش از 100،000،000 دلار ارزش دارم! "

یک هدف را تعیین کنید و تفکر خود را بر این باور کنید که می توانید به آن برسید.

10. در خودتان سرمایه گذاری کنید

افراد موفق می دانند که ارزش سرمایه گذاری در وقت ، پول و انرژی را برای بهبود خود دارد. این می تواند مستلزم خواندن یک کتاب بهبودی ، گرفتن یک کلاس یا یادگیری مهارت های جدید باشد.

کاردون در مقاله CNBC گفت: "من وقتی 25 ساله بودم در آموزش فروش سرمایه گذاری کردم.""این باعث شد توانایی تولید درآمد من افزایش یابد. سرمایه گذاری در خودتان بهترین سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید. "

11. فقط در صورت وجود پتانسیل رشد ، شغل خود را انجام دهید

حتی اگر بلافاصله حقوق بزرگی کسب نمی کنید ، مهم است که در شرکتی باشید که بتوانید از نردبان صعود کنید.

کاردون در پست CNBC گفت: "ثروتمندان قادر به ورود به شرکت مناسب در جایی هستند که فرصتی برای رشد وجود دارد."وی گفت: "VP من از فروش Jarrod Gnandt بیش از هفت سال پیش با 2500 دلار در ماه برای من کار کرد. او چیزی نمی ساخت اما در وسیله نقلیه مناسب بود. او مهارت خود را افزایش داد و توانست بارها درآمد ماهانه خود را ضرب کند زیرا می دانست که من به دنبال گسترش هستم. "

12. با کارتهای اعتباری پرداخت نکنید

اگر می خواهید ثروتمند باشید ، مهم است که هرگز بالاتر از وسایل خود زندگی نکنید. یکی از راه های اطمینان از این است که فقط به جای شارژ خرید در کارت اعتباری ، هزینه ای را که در واقع دارید خرج کنید.

مارک کوبایی ، ستاره "و" تانک کوسه "در یک پست وبلاگ شخصی گفت:" کارت های اعتباری خود را قطع کنید. ""اگر از کارت اعتباری استفاده می کنید ، نمی خواهید ثروتمند باشید ... پول نقد برای کسانی که مایل به ثروتمند شدن هستند پادشاه است."

13. اشتیاق خود را دنبال کنید

افراد ثروتمند وقتی کاری انجام می دهند که به آنها علاقه مند هستند ثروتمند می شوند. اگر کاری را که انجام می دهید دوست ندارید ، وقت و تلاش لازم برای موفقیت را در این زمینه قرار نمی دهید.

جیم کچ در سال 1984 در یک کار پایدار در گروه مشاوره بوستون معامله کرد تا شرکت Boston Beer را شروع کند ، شغلی که ساموئل آدامز بوستون لاگر را ایجاد کرد. كوك با عشق شخصی خود به آبجو برای شروع كسب و كار چند میلیون دلاری كه در حال حاضر است ، رانده شد.

وی گفت: "رایج ترین چیزی که من به آنها یادآوری می کنم این است که فقط چیزی را که دوست دارید دنبال کنید ، زیرا یک تجارت کوچک از وقت شما ، انرژی شما بسیار خواستار خواهد بود - این فقط زندگی شما را می خورد. و اگر کاری را که دوست دارید انجام می دهید ، پس از آن آن را می پذیرید و حتی از آن لذت خواهید برد. ""اگر شما فقط برای ثروتمند شدن این کار را می کنید ، قلب خود را از دست می دهید."

14. روندهای باک

وقتی صحبت از استراتژی سرمایه گذاری شما می شود ، نترسید که در مقابل دانه قرار بگیرید.

میلیاردر وارن بوفه با سرمایه گذاری در شرکت هایی که وی در آن پتانسیل را مشاهده می کردند ، ثروت خود را جمع کرد ، حتی اگر آنها از دیگران غافل شوند."من راز ثروتمند شدن در وال استریت را به شما می گویم. او در کتاب "بافت: ساخت یک سرمایه دار آمریکایی" گفت: "درها را ببندید.""شما سعی می کنید حریص باشید وقتی دیگران ترس دارند ، و سعی می کنید وقتی دیگران حریص هستند بسیار ترسناک باشید."

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 80 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 23:12