COVID-19 مرتبط با برداشت اولیه از حساب های بازنشستگی-مراقب کلاهبرداران و سایر بازیگران بد که پس انداز بازنشستگی شما را هدف قرار می دهند

ساخت وبلاگ

قانون مراقبت از سال 2020 برای مشاغل و افراد تحت تأثیر همه گیر Covid-19 تسکین چشمگیری را فراهم می کند. این شامل این امر می شود که سرمایه گذاران بازنشستگی تحت تأثیر کرونوویروس برای دسترسی به 100000 دلار پس انداز بازنشستگی خود بدون اینکه مشمول مجازات های برداشت زودهنگام شوند و با یک پنجره گسترده برای پرداخت مالیات بر درآمد که بدهی آنها را بدهند ، دریافت کنند.

متأسفانه ، مروج بی پروا از این مزایای مراقبت از مراقبت برای تشویق سرمایه گذاران برای گرفتن پول از 401 (k) یا IRA های سنتی خود استفاده کرده اند ، نه برای نیازهای مالی اضطراری فعلی ، بلکه برای خرید سرمایه گذاری (اغلب خطرناک) در یک حساب کاربری در یک شرکتمروج توصیه می کند یا در حساب موجود سرمایه گذار.

برداشت و وام های مربوط به Coronavirus در قانون CARES-دوره ها ، شرایط و مزایای مورد نظر

به طور معمول ، اگر از برنامه بازنشستگی خود عقب نشینی می کنید ، به طور دائم تعادل پس انداز بازنشستگی خود را کاهش می دهید. به عبارت دیگر ، شما مجاز نیستید پس از گذشت سختی ، پول را در حساب بازنشستگی پس بگیرید و شما باید مالیات بر درآمد را بپردازید. بسته به سیاست های شرکت شما ، شما همچنین ممکن است نتوانید به مدت شش ماه یا بیشتر از سر بگیرید. علاوه بر این ، اگر قبل از رسیدن به سن 59 سالگی ، وجوه خود را پس بگیرید ، باید 10 درصد مجازات بپردازید.

قانون مراقبت ، موقت و موقت از این مقررات را فراهم می کند ، از جمله برای افرادی که عواقب مالی نامطلوب را در نتیجه وقایع مرتبط با COVID-19 تجربه می کنند. قانون CARES به افراد واجد شرایط تحت تأثیر بیماری همه گیر Coronavirus اجازه می دهد تا وجوهی را که از یک برنامه بازنشستگی واجد شرایط در طی یک دوره سه ساله خارج شده اند ، بازپرداخت کنند و بدون اینکه مبلغی را به عنوان درآمد برای اهداف مالیاتی به رسمیت بشناسند. قانون جدید همچنین به طور موقت از مجازات برداشت زودرس 10 درصدی برای توزیع های مربوط به کرونوویروس (CRD) که بین 1 ژانویه تا 31 دسامبر 2020 ساخته شده است ، چشم پوشی می کند. توزیع برنامه.

قانون CARES همچنین محدودیت وام برنامه بازنشستگی معمولی را برای افراد واجد شرایط به کمتر از 100000 دلار یا 100 درصد از مانده حساب شرکت کننده اختصاص می دهد. اگر ظرف پنج سال آن را پرداخت کنید ، مالیات بر درآمد را به مبلغ وام گرفته شده از 401 (k) بدهکار نخواهید بود. علاوه بر این ، افراد واجد شرایط با وام برجسته از برنامه خود (به معنای وام گرفته شده قبل از اجرای قانون مراقبت) که به دلیل بازپرداخت بین 27 مارس و 31 دسامبر 2020 ، می تواند بازپرداخت وام خود را تا یک سال به تأخیر بیندازد. با این حال ، علاقه به این پرداخت های تأخیر ادامه خواهد داد.

این مزایای مراقبت از این مزایا ، هزینه های دسترسی به صندوق های بازنشستگی ، به ویژه برای نیازهای کوتاه مدت ، مانند مشکلات شدید اقتصادی ، هنگامی که سرمایه گذار انتظار دارد وجوه را بازپرداخت کند ، بسیار کاهش می یابد. متأسفانه ، کلاهبرداران و سایر بازیگران بد از این مزایای عمل مراقبت استفاده می کنند ، که برای کسانی که از COVID-19 با مشکلات اقتصادی روبرو هستند ، برای ترویج سرمایه گذاری های پرخطر و پرخطر و سایر محصولات و استراتژی های نامناسب در نظر گرفته شده است. اینها شامل محصولات و استراتژی هایی است که هزینه و هزینه بالایی دارند ، به گونه ای طراحی نشده اند که موقتی باشد و در نتیجه بعید است که مزایای مورد نظر قانون مراقبت را به ویژه با گذشت زمان به سرمایه گذاران ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد وام های ACT CARES ACT و برداشت ، لطفاً صفحه سؤال و پاسخ IRS را در IRS. GOV لطفاً.

کاری که می توانید انجام دهید: اطمینان حاصل کنید که مروج یا متخصص سرمایه گذاری دارای مجوز است و به دنبال تبلیغات کلاهبرداری است

اگر با یک مروج یا متخصص سرمایه گذاری تماس گرفته شده است که توصیه می کند از پس انداز بازنشستگی خود برای سرمایه گذاری در اوراق بهادار-چه از طریق شرکت خود یا در حساب سرمایه گذاری خود هدایت شده خود ، پس انداز کنید-حتماً تأیید کنید که آیا آنها مجوز داده اندمشاوره یا فروش سرمایه گذاری. شما می توانید وضعیت متخصصان سرمایه گذاری را تأیید کنید و بدانید که آیا آنها با تماس با تنظیم کننده اوراق بهادار دولت یا استفاده از ابزارهای موجود به صورت رایگان از SEC و FINRA ، سابقه آسیب مشتری را دارند.

همچنین ، همیشه در جستجوی پرچم های قرمز یک کلاهبرداری ، مانند بازده های تضمین شده بالا و تاکتیک های فروش پر فشار باشید. به خاطر داشته باشید که هر سرمایه گذاری دارای درجه ای از ریسک است. بسیاری از کلاهبرداری های سرمایه گذاری به عنوان فرصت های بازپرداخت بالا و با ریسک اندک قرار می گیرند. این فرصت های به اصطلاح را نادیده بگیرید یا بهتر از این ، آنها را به SEC ، FINRA یا آژانس اوراق بهادار دولتی خود گزارش دهید.

عواملی که باید قبل از فروش یا استقراض در برابر حساب های بازنشستگی خود برای سرمایه گذاری جدید در اوراق بهادار در نظر بگیرید

اگر به منظور برداشت یا قرض گرفتن از برنامه(های) بازنشستگی خود با هدف خاصی از سرمایه گذاری فکر می کنید - به خصوص اگر به اصرار یک مروج یا متخصص سرمایه گذاری باشد - ابتدا این عوامل را در نظر بگیرید:

شما ممکن است هزینه های بالایی را به پروموتور بپردازید.

مروج ممکن است برای سرمایه گذاری هایی که ارائه می دهد از شما کارمزد یا کمیسیون بگیرد. علاوه بر این، مروج یا شخص یا شرکت مرتبط با مروج ممکن است هزینه ها و هزینه های مستمری را بر سرمایه گذاری تحمیل کند. هزینه های اولیه و مستمر بالا برای سرمایه گذاری های بازنشستگی یک پرچم قرمز است. بپرسید که آیا هزینه ها یا کمیسیون های اولیه یا جاری وجود دارد. به عبارت دیگر، بپرسید چقدر از پول شما برای شما کار می کند و چقدر به دیگران می رسد.

فروش سرمایه گذاری تبلیغ شده ممکن است دشوار یا پرهزینه باشد.

سرمایه‌گذاری‌های تبلیغ‌شده ممکن است هزینه‌هایی برای برداشت‌های زودهنگام داشته باشند یا ممکن است دسترسی به پس‌انداز شما را پرهزینه یا دشوار کنند. بپرسید که آیا هیچ هزینه یا محدودیتی برای برداشت زودهنگام یا فروش وجود دارد یا خیر.

فروش با قیمت پایین قفل در ضرر شما.

گرفتن پول از حساب بازنشستگی شما معمولاً مستلزم فروش برخی از سرمایه‌گذاری‌های موجود در حساب خود است - و ممکن است نتوانید انتخاب کنید کدام یک را انتخاب کنید. در بسیاری از طرح ها، پول به نسبت مساوی از هر یک از سرمایه گذاری های مختلف شما گرفته می شود. به عنوان مثال، اگر در چهار صندوق سرمایه گذاری مشترک پول دارید، 25 درصد کل وام از هر یک از صندوق ها تامین می شود. اگر زمانی که بازار رو به کاهش است یا قیمت‌ها پایین است، سرمایه‌گذاری‌ها را نقد کنید، ضرر خواهید کرد.

ممکن است در ترکیب کردن از دست بدهید.

برداشت پول از حساب بازنشستگی، حتی بدون جریمه 10 درصدی، می تواند تأثیرات قابل توجهی بر پس انداز بازنشستگی آینده شما داشته باشد زیرا رشد مرکب از هر وجهی را که برداشت می کنید از دست می دهید.

ممکن است خطر خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

هنگامی که اوراق بهادار را با پول از وام 401 (k) خریداری می کنید ، با وجوه وام گرفته شده سرمایه گذاری می کنید. در حالی که این می تواند قدرت خرید شما را افزایش دهد ، اما در همان زمان که امیدوار هستید سرمایه گذاری شما در ارزش افزایش یابد ، قرار گرفتن در معرض خطر بازار را نیز افزایش می دهد. اگر سرمایه گذاری ، از جمله در نتیجه هزینه های بالا و هزینه ها ، شما نه تنها می خواهید مبلغی را که سرمایه گذاری کرده اید از دست دهید ، بلکه ممکن است در بازپرداخت وجوه پس گرفته شده یا وام در دوره های زمانی سه یا پنج ساله مربوطه نیز مشکل داشته باشید. اگر پول خود را در برنامه های 401 (k) موجود در آن قرار دهید ، خطر خود را در صورت سرمایه گذاری در معرض خطر بالاتر و با هزینه بالاتر قرار می دهید.

صلاحیت و در دسترس بودن برای رفع مشکلات طراحی شده است ، نه گزینه های سرمایه گذاری.

تسکین عمل مراقبت از عمل در بالا برای افراد در دسترس است: (1) تشخیص داده شده با COVID-19 ؛(2) همسر یا وابسته آنها به COVID-19 تشخیص داده شده است. یا (3) که در نتیجه برخی از رویدادهای مرتبط با COVID-19 عواقب نامطلوب مالی را تجربه می کنند. از شما خواسته می شود صدور گواهینامه دلیل CRD را امضا کنید ، اگرچه مدیران برنامه شما ملزم به تأیید چنین گواهینامه هایی نیستند. کارفرمای شما ممکن است یا ممکن است این کار را انجام دهد. مهمتر اینکه ، کارفرمای شما ممکن است ، اما لازم نیست ، توزیع های مربوط به Covid-19 را طبق برنامه های خود ارائه دهد. قبل از هرگونه اقدام حتماً متوجه شوید.

همیشه قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، از جمله تصمیم برای برداشت یا وام گرفتن از حساب بازنشستگی خود ، تحقیقات خود را انجام دهید. بدانید که با چه کسی سر و کار دارید ، از کلاهبرداری های سرمایه گذاری تقلب احتیاط کنید و مطمئن باشید که چگونه این سرمایه گذاری در برنامه مالی کلی شما قرار می گیرد.

FINRA ، انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی (NASAA) و دفتر SEC آموزش و حمایت سرمایه گذار

FINRA ، ناسا ، و کارکنان دفتر آموزش سرمایه گذار و وکالت SEC به هم پیوسته اند تا این هشدار دهنده را به سرمایه گذاران در مورد مروج هدف قرار دهند که حساب های بازنشستگی را هدف قرار می دهند ، و همچنین چند ملاحظات اساسی را برای سرمایه گذاران فکر می کنند استفاده از 401 (K) را ارائه دهند. یا وام برای خرید اوراق بهادار.

از این منابع اضافی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری عاقلانه و چگونگی جلوگیری از اشتباهات پرهزینه استفاده کنید:

  • NASAA: مشاوره سرمایه گذار آگاه: کلاهبرداری پیشرفت بازنشستگی
  • SEC: پنج سوال برای پرسیدن قبل از سرمایه گذاری
  • SEC: به دنبال کلاهبرداری های مربوط به سرمایه گذاری مربوط به Coronavirus باشید
  • FINRA: صلح مالی ذهن در عصر کروناویروس
  • FINRA: نکاتی برای بازارهای آشفته

این هشدار نشان دهنده نظرات کارکنان دفتر آموزش و حمایت از سرمایه گذار است. این یک قاعده ، مقررات یا بیانیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس ("کمیسیون") نیست. این کمیسیون محتوای خود را تصویب کرده و نه تأیید نکرده است. این هشدار ، مانند همه اظهارات کارمندان ، هیچ نیروی قانونی یا تأثیر ندارد: قانون قابل اجرا را تغییر نمی دهد یا اصلاح نمی کند و هیچ تعهدات جدید یا اضافی برای هیچ شخص ایجاد نمی کند.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 78 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:36