اطلاعات کامل در مورد Etoro

ساخت وبلاگ

autor

کریستی راکوکزی • 378 روز پیش

Etoro اجازه تجارت Cryptocurrency را می دهد و کپی کردن معاملات ساخته شده توسط سرمایه گذاران برجسته را آسان می کند.

بررسی اجمالی

"اگر به برخی از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط Etoro USA LLC و/یا Etoro USA Securities Inc. دسترسی پیدا کنید ، جبران می شود. عملکرد آینده یا موفقیت. "

Etoro USA LLC. همه سرمایه گذاری ها توانایی از دست دادن ارزش را دارند ، از جمله کل سرمایه گذاری سهام شما. مطالب موجود در اینجا به عنوان یک توصیه سرمایه گذاری یا Inves شخصی نیست

Etoro یک پلت فرم تجارت اجتماعی آنلاین است که متخصص در تجارت ارزهای رمزنگاری شده است. در حالی که این کار با تجارت فارکس آغاز شد ، Etoro به بستری تبدیل شده است که میلیون ها معامله گر در بیش از 140 کشور جهان استفاده می شود. با گسترش در اواسط سال 2018 ، مشتریان آمریکایی هم اکنون می توانند برخی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه جهان از جمله بیت کوین ، بیت کوین پول نقد ، اتریوم و کاردانو را با گزینه های سهام بیشتر مانند سهام و فارکس برنامه ریزی کنند.

یکی از موارد منحصر به فرد در مورد پلت فرم تجارت Etoro ، فناوری CopyTrader آن است. این به کاربران این امکان را می دهد تا ببینند که یک معامله گر حرفه ای چه معامله ای انجام داده است ، بازده متوسط آنها و سطح ریسک آنها. کاربران همچنین می توانند با یکدیگر گپ بزنند و به معامله گران جدید اجازه می دهند برخی از نکات و ترفندها را از سرمایه گذاران با تجربه تر یاد بگیرند.

چیزهایی که باید بدانند

شما درآمد کسب می کنید

دوره سرمایه گذاری

امتیاز برتر

برای تمرین استراتژی خود یک نمونه کارها 100000 دلاری مجازی دریافت کنید

با معامله گران برتر به صورت خودکار وصل شوید و به طور خودکار کپی کنید

ارزهای دیجیتالی برتر در نوک انگشتان شما

چگونه درآمد کسب می کنید

با Etoro می توانید یک نمونه کار متنوع را با 14 مورد از محبوب ترین سکه ها بسازید. هنگامی که cryptocurrency را در بستر معاملاتی Etoro خریداری می کنید ، آنها از یک سیستم خودکار بر اساس حساب های رمزنگاری تلفیقی برای خرید دارایی واقعی استفاده می کنند. این روش خودکار به سادگی به آنها کمک می کند تا زمان معاملات رعد و برق ، افزایش امنیت و یک تجربه کاربر بسیار ساده را ارائه دهند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Etoro "CopyTrader" است. با استفاده از فناوری انقلابی CopyTrader Etoro ، هر کسی می تواند با کپی کردن خودکار سایر معامله گران ، تجارت Crypto را شروع کند. به سادگی یک معامله گر را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید ، مبلغی را تنظیم کنید و روی کپی کلیک کنید. اکنون ، وقتی آنها تجارت می کنند ، شما تجارت می کنید!

Etoro USA LLC ؛سرمایه گذاری ها منوط به ریسک بازار هستند ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی. بایگانی شده ، "ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است."

چگونه Etoro درآمد کسب می کند

مانند سایر صرافی ها ، Etoro از طریق معامله ، مبادله ارز و سایر هزینه ها درآمد کسب می کند. آنها کمیسیون های صفر و هزینه های پنهان صفر را پرداخت می کنند.

قیمت گذاری آنها کاملاً با گسترش انجام می شود. بیشتر کارگزاران دیگر هر دو خرید و فروش دارایی را گسترش می دهند ، اما آنها فقط یک بار گسترش می یابند ، ابتدا هنگام خرید دارایی و هنگام فروش آن ، شارژ می شوند. بسته به دارایی که تجارت می کنید ، بین 1 ٪ (بیت کوین) و 5 ٪ در معاملات cryptocurrency هزینه می کند. هزینه تبدیل 0. 1 ٪ crypto-crypto وجود دارد. کاربرانی که بیش از یک سال است غیرفعال بوده اند ، ماهانه 10 دلار هزینه پرداخت می کنند. حداقل مبلغ برداشت 30 دلار با هزینه برداشت 0 دلار است.

آیا ایمن است؟

امنیت و حریم خصوصی شما اولویت اصلی آنها است. Etoro یک رهبر تأسیس و قابل اعتماد در صنعت جهانی FinTech است و به میلیون ها کاربر در سراسر جهان اعتماد دارد. اگر ساکن آمریکایی هستید ، دارایی های نقدی شما FDIC با 250،000 دلار بیمه شده است. وجوه USD شما در یک حساب حضانت تحت فشار FDIC نگهداری می شود. حتی اگر اتورو شکست بخورد ، پول شما برای شما محافظت و قابل برگشت می شود (حداکثر 250 کیلو دلار). Etoro (Europe) Ltd. ، توسط کمیسیون اوراق بهادار و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) ، Etoro (UK) Ltd. ، مجاز و تنظیم شده است ، که توسط سازمان رفتار مالی (FCA) و Etoro Aus Capital Pty Ltd. مجاز و تنظیم شده است. کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC).

Etoro USA LLC ؛سرمایه گذاری ها منوط به ریسک بازار هستند ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی. این به معنای مشاوره مالیاتی یا مشاوره مالی از هر نوع نیست. اطلاعات فوق که از انجمن های مالیاتی آنلاین تهیه کردیم. لطفاً اگر در مورد ثبت اظهارنامه مالیاتی خود ، فرم های استفاده یا مواردی که مشمول مالیات نیست ، با یک CPA یا وکیل مشورت کنید. Etoro مشاور مالیاتی نیست.

Etoro USA LLC CFD را ارائه نمی دهد و هیچ گونه نمایندگی را ارائه نمی دهد و هیچ مسئولیتی در مورد صحت یا کامل بودن محتوای این انتشار ، که توسط شریک زندگی ما با استفاده از اطلاعات خاص غیرجنسی در مورد Etoro تهیه شده است ، هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

چگونه مالیات می دهید

دستاوردهای رمزنگاری مانند سهام مالیات می شوند. نرخ مالیات برای سودهای رمزپایه همان مالیات سود سرمایه کوتاه مدت و بلند مدت برای سهام است. سود سرمایه کوتاه مدت با درآمد (همان نرخ مالیات که درآمدهای سالانه خود پرداخت می کنید) برخورد می شود و سود سرمایه بلند مدت بسته به براکت مالیات بر درآمد شما بین 0 تا 20 ٪ مالیات می شود.

بررسی

بررسی ها (0)

هنوز هیچ نظری وجود ندارد

خواندن مرتبط

post-img

post-img

سیستم عامل های مشابه

دارایی ها را کاوش کنید

با پول خود بیشتر انجام دهیدایده های سرمایه گذاری ، مستقیم به صندوق ورودی خود.

Moneymade یک کارگزار ثبت شده یا مشاور سرمایه گذاری نیست. سرمایه گذاری های شناسایی شده در وب سایت Moneymade ممکن است از طریق Moneymade خریداری نشود. در عوض ، تمام معاملات به طور مستقیم بین شما و پلت فرم شخص ثالث میزبان سرمایه گذاری قابل اجرا خواهد بود. اطلاعات موجود در اینجا در مورد سرمایه گذاری های موجود از منابع شخص ثالث بدست می آید. در حالی که Moneymade به طور کلی چنین منابعی را قابل اعتماد می داند ، Moneymade بیانگر این نیست که چنین اطلاعاتی دقیق یا کامل است ، و Moneymade هیچ بررسی مستقلی از چنین اطلاعاتی انجام نداده است.

محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی است ، شما نباید هیچ گونه اطلاعاتی یا مطالب دیگری را به عنوان قانونی ، مالیاتی ، سرمایه گذاری ، مالی یا سایر توصیه ها محدود کنید. هیچ چیز موجود در سایت ما یک درخواست ، توصیه ، تأیید یا پیشنهاد توسط Moneymade یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث برای خرید یا فروش هرگونه اوراق بهادار یا سایر ابزارهای مالی در این یا در هر حوزه قضایی دیگر نیست که در آن چنین درخواست یا پیشنهاد غیرقانونی باشدطبق قوانین اوراق بهادار چنین حوزه قضایی. هرگونه ارجاع به عملکرد گذشته ، در مورد بازارهای مالی یا در غیر این صورت ، نتایج آینده را نشان نمی دهد یا تضمین نمی کند. اظهارات آینده نگر ، از جمله بدون محدودیت نتایج سرمایه گذاری و پیش بینی ها ، از نظر ماهیت فرضی و آموزشی است. اگر استراتژی ها در حساب های واقعی اوراق بهادار مستقر شوند ، نتایج هرگونه پیش بینی فرضی می تواند و ممکن است با نتایج واقعی سرمایه گذاری متفاوت باشد.

کلیه مطالب موجود در این سایت اطلاعاتی از ماهیت کلی است و به شرایط شخص یا موجودی خاص نمی پردازد. هیچ چیز در سایت مشاوره حرفه ای و/یا مالی را تشکیل نمی دهد و هیچ اطلاعاتی در سایت بیانیه ای جامع یا کامل از موضوعات مورد بحث یا قانون مربوط به آن را تشکیل نمی دهد. Moneymade به دلیل استفاده از هر شخص یا دسترسی به سایت یا محتوا ، یک وفاداری نیست. شما به تنهایی مسئولیت ارزیابی شایستگی ها و خطرات مرتبط با استفاده از هرگونه اطلاعات یا محتوای دیگر در سایت را قبل از تصمیم گیری بر اساس چنین اطلاعاتی یا محتوای دیگر بر عهده دارید.

عملکرد استاندارد ارائه شده در اینجا بر اساس داده های به دست آمده از پلت فرم شخص ثالث میزبان سرمایه گذاری توسط Moneymade محاسبه شده است و در معرض تغییر است. هیچ نمایندگی یا ضمانتی در مورد دلیل منطقی بودن روش استفاده شده برای محاسبه چنین عملکردی انجام نمی شود. تغییرات در روش مورد استفاده ممکن است تأثیر مادی در بازده های ارائه شده داشته باشد. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. در ازای استفاده از سایت ، شما موافقت می کنید که Moneymade ، شرکت های وابسته به آن یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث را در قبال هرگونه ادعای احتمالی خسارت ناشی از هرگونه تصمیمی که بر اساس اطلاعات یا سایر مطالب دریافت شده از طریق سایت در دسترس شما قرار می دهد ، نگه ندارید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 53 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 23:34