هفته Crypto با یک نگاه: بیت کوین زیر 40،000 دلار پایین می آید زیرا Crypto بر سوپر بول تسلط دارد

ساخت وبلاگ

دشواری بیت کوین ، نمایانگر پیچیدگی محاسبات مورد نیاز برای معدن آن است ، این هفته به تمام مدت 27. 97 رسیده است.

Bitcoin

مربوط

توسط تیم Analytics ، Giottus Crypto Exchange Bitcoin (BTC) هفته گذشته 6 ٪ کاهش یافت زیرا وضعیت بین روسیه و اوکراین همچنان به سرمایه گذاران در سطح جهان می پردازد. BTC قبل از تشدید تنش های جغرافیایی سیاسی بر بازارهای مالی ، به طور خلاصه بیش از 44. 500 دلار در اواسط هفته معامله شد. BTC اکنون در زیر سطح روانشناختی 40،000 دلار با کلاه کلی بازار رمزنگاری با 1. 81 تریلیون دلار معامله می شود.

Ethereum (ETH) همچنان تحت تأثیر حرکات قیمت BTC قرار دارد و این هفته نزدیک به 7 ٪ برای تجارت در حدود 2700 دلار است. تمام 20 ارز رمزنگاری برتر در یک بازه زمانی هفتگی به جز بهمن (Avax) با افزایش 3 ٪ به رنگ قرمز هستند.

در حالی که این عدم قطعیت طی چند هفته آینده پخش می شود ، اخبار از سراسر جهان همچنان برای صنعت خوش بین است. ما مضامین کلیدی را که هفته گذشته بازی کردند ردیابی می کنیم:

Crypto Bowl به ما برخورد می کند ، نصب Super Bowl امسال 300 ٪ رشد Super Bowl ، مسابقه پلی آف بسیار تماشا شده NFL در ایالات متحده ، همه چیز در مورد Crypto بود. برانگیختن خاطرات از Dotcom Bowl از 2000 پست که سهام فنی سقوط کرده است ، بسیاری از سیستم عامل های رمزنگاری از جمله Coinbase ، Crypto.com ، Etoro و FTX میلیون ها تبلیغات را در این رویداد خرج کردند. آگهی قابل توجه Coinbase با یک کد QR 15 دلاری وب سایت خود را خراب کرد ، اما براساس گفته برج سنسور منجر به افزایش 309 درصدی نصب در هفته شد.

SAP با هدف تسریع در پذیرش ابری در بین بنگاه های هندی ، شرکت جدیدی را در مورد متاور راه اندازی کرده است. بستر تعاملی و همهجانبه "ابر روی چرخ ها" به مشتریان این امکان را می دهد تا طیف کاملی از پیشنهادات SAP و فرآیندهای مجدداً برای بهبود نتایج کسب و کار را تجربه کنند.

Crypto Bourses محصولات چشم بر اساس شاخص هندی

JPMorgan خواستار رفع سریع نظارتی برای محافظت از رمزنگاری است

NYSE با برنامه علامت تجاری به تجارت NFT نزدیکتر می شود

اقدامات بیشتر در ایالات متحده بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) برنامه هایی را برای راه اندازی بازار برای NFTS و ارزهای رمزنگاری شده درست مانند سهام نشان داده است. هفته گذشته NYSE درخواست خود را به دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ارائه داده است که نشان دهنده نشانه اصلی پذیرش وال استریت است.

قانونگذاران ایالتی جورجیا ایالات متحده لایحه ای را ارائه داده اند که می تواند معدنچیان رمزنگاری محلی را از پرداخت فروش و استفاده از مالیات در ایالت معاف کند. این لایحه با تصویب ، معدنچیان رمزنگاری را به راه اندازی فروشگاه در ایالت ترغیب می کند. سایر ایالت های ایالات متحده ایلینویز و کنتاکی نیز مشوق های مالیاتی را برای معدن رمزنگاری پیشنهاد داده اند.

اوکراین در میان وضعیت خود با روسیه ، بیت کوین را تصویب می کند ، اوکراین بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را قانونی کرده است و راه را برای کسب و کار تحت یک محدوده نظارتی قرار می دهد. با این حال ، بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی شناخته نمی شود. اوکراین در حال حاضر یکی از مراکز پیشرو در اروپا برای تجارت رمزنگاری است.

دشواری بیت کوین ، نمایانگر پیچیدگی محاسبات مورد نیاز برای معدن آن است ، این هفته به تمام مدت 27. 97 رسیده است. دشواری بالاتر بدان معنی است که رقابت بیشتری در بین معدنچیان برای تأیید یک بلوک و استخراج پاداش بلوک وجود دارد. میزان هش آن در 6 ماه گذشته 45 درصد افزایش داشته است.

JPMorgan و Sequoia در آینده Sequoia Capital Blockchain سرمایه گذاری می کنند ، با اعلام یک دور سرمایه گذاری در چند ضلعی Ethereum Layer 2 هفته گذشته ، 600 میلیون دلار برای یک صندوق رمزنگاری به عنوان بخشی از تلاش های مداوم خود برای بوت شدن نسل بعدی استارتاپ های blockchain اختصاص داده است.

JPMorgan به اولین بانکهای اصلی تبدیل شده است که یک سالن را در متاور که به عنوان یک فرصت 1 تریلیون دلاری در آینده می بیند ، افتتاح کرد. این سالن در دنیای مبتنی بر blockchain decentraland واقع شده است. JPMorgan همچنین تحقیقات مربوط به شبکه blockchain توزیع کلیدی کوانتومی (QKD) را که در برابر حملات محاسباتی کوانتومی مقاوم است ، آغاز کرده است.

یک آزمایش سرگرم کننده 100 ساله یک کاربر Reddit 100 سال به ارزش بیت کوین در یک کتابخانه عمومی در اروپا به مدت 100 سال به عنوان یک آزمایش کپسول زمانی پنهان شده است. کاربر 0. 003 BTC را به همراه کلید عمومی و خصوصی خود قفل کرده است. در 100 سال ، پاداش بلوک بیت کوین از معدن با 0. 00000019 BTC به معنی 0. 003 BTC حدود 15،000 پاداش بلوک خواهد بود.

5 سود برتر برای هفته ⦁ NEO (NEO): 18 ٪ up ⦁ RALLY (RLY): 15 ٪ UP ⦁ KLAYTN (KLAY): 8 ٪ UP بهمن (AVAX): 3 ٪ موج (امواج): 3 ٪بالا

بازنده های برتر این هفته ⦁ Elrond (EGLD): 21 ٪ Down ⦁ Sandbox (ماسه): 19 ٪ Down ⦁ شبکه تتا (THETA): 19 ٪ پایین ⦁ جریان (جریان): 18 ٪ پایین ⦁ QUANT (QNT): 17 ٪پایین

(توجه: داده ها از 8. 15 AM IST ، 20 فوریه 2021 ؛ منبع: CoinmarketCap.com)

داستان های ET Prime را از دست ندهید! دوز روزانه به روزرسانی های تجاری خود را در WhatsApp دریافت کنید. اینجا کلیک کنید!

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 34 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:29