مزایای اصلی ایجاد تجارت تجاری در اروگوئه

ساخت وبلاگ

تولید ناخالص داخلی اروگوئه در سال 2017 2. 7 درصد رشد داشته است. این امر باعث رشد مثبت این کشور به 15 سال بی سابقه شده است. در حالی که کشورهای همسایه مانند برزیل یا آرژانتین شاهد نوسانات در تولید ناخالص داخلی خود هستند ، اروگوئه همچنان نیرویی از ثبات است.

اروگوئه اکنون یکی از جذاب ترین حوزه های قضایی آمریکای لاتین برای ایجاد شرکت ها است. اروگوئه اجازه می دهد 100 ٪ مالکیت خارجی شرکت های محلی باشد و شرکت ها فقط با یک سهامدار می توانند تشکیل شوند.

در زیر ، ما دلایلی را که باید از این عوامل بهره مند شوید ، بیان می کنیم. بیاموزید که چگونه راه اندازی یک تجارت تجاری در اروگوئه شما را برای موفقیت در صنایع آمریکای لاتین قرار می دهد.

Uruguay free trade agreements

یکی از مهمترین مزایای راه اندازی فروشگاه در اروگوئه ، اتصالات تجاری گسترده آن است.

فهرست مطالب

تجارت بین المللی-اروگوئه از طریق توافق نامه های تجاری به خوبی ارتباط دارد

یکی از مهمترین مزایای راه اندازی فروشگاه در اروگوئه ، توافق نامه های تجاری گسترده آن است. توافق نامه های تجاری از جریان نرم تر کالاها در مرزها اطمینان حاصل می کند. برای شرکت های بازرگانی در اروگوئه ، این امر باعث کاهش مالیات های صادراتی یا واردات می شود که به نفع تجارت است. همچنین ، اروگوئه بخشی از سازمان تجارت جهانی (WTO) است. WTO اتحادیه ای است که از 164 کشور جهان (به علاوه 23 دولت "Observer") تشکیل شده است که "نوار قرمز" را در مرزهای خود آرام کرده است تا تجارت را تسهیل کند. با این حال ، اروگوئه بزرگترین مزایای عضویت خود را به دو انجمن اصلی تجارت واگذار می کند. این انجمن ها علاء و مرکوسور هستند.

این انجمن ها موانع تجارت بین کشورهای عضو را کاهش می دهند. هر دو انجمن خارج از پایتخت اروگوئه ، مونتهیدو مستقر هستند.

علو

علاء یک انجمن تجاری مستقر در مونتهیدو است که از سیزده کشورهای جنوبی و آمریکای مرکزی تشکیل شده است. اروگوئه توافق نامه های تجاری دو جانبه زیادی از دامنه های مختلف با شرکای علاء را برگزار می کند. اعضای علاء شامل آرژانتین ، بولیوی ، برزیل ، شیلی ، کلمبیا ، کوبا ، اکوادور ، مکزیک ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، اروگوئه و ونزوئلا هستند.

تحت توافق نامه های مکمل اقتصادی آلادی ، اروگوئه از دسترسی ترجیحی ویژه به تجارت با بولیوی ، شیلی ، کلمبیا ، کوبا ، اکوادور ، مکزیک ، پرو و ونزوئلا لذت می برد. مکانیسم اولویت تعرفه منطقه ای عطر (PAR ، توسط مخفف اسپانیایی آن) تعداد تعرفه های تجاری را به درجه های مختلف کاهش می دهد و در مورد کالاهای معامله شده بین همه کشورهای عضو اعمال می شود.

جغرافیایی

اروگوئه همچنین عضو موسس Mercosur است. هدف اصلی Mercosur ترویج یک فضای مشترک است که از طریق ادغام رقابتی اقتصادهای ملی در بازار بین المللی ، فرصت های تجاری و سرمایه گذاری ایجاد می کند. در نتیجه ، این توافق نامه های متعددی با کشورها یا گروه های کشورها برقرار کرده است و در بعضی موارد وضعیت کشورهای مرتبط را به آنها اعطا می کند - این وضعیت کشورهای آمریکای جنوبی است. بازار مشترک مخروط جنوبی از آرژانتین ، برزیل ، بولیوی ، شیلی ، کلمبیا ، اکوادور ، پاراگوئه و پرو تشکیل شده است.

Montevideo دفتر مرکزی دبیرخانه و پارلمان Mercosur است. این انجمن از آزادسازی 80 درصد تجارت بین بلوک ها پشتیبانی می کند. در حال حاضر ، مکزیک در انتظار پذیرش خود در انجمن به عنوان یک عضو تمام عیار است. در این مقطع زمانی ، Mercosur و اتحادیه اروپا نیز در حال مذاکره در مورد توافق نامه تجارت هستند. اگر این مذاکره موفقیت آمیز باشد ، این امر دسترسی Mercosur را به مقیاس جهانی گسترش می دهد و فرصت های بیشتری را برای تجارت بین المللی برای اعضای خود فراهم می کند. این به نوبه خود منجر به افزایش فرصت های شغلی می شود.

این دو انجمن دسترسی جامع اروگوئه را به تعداد زیادی از بازارهای آمریکای لاتین می دهند. این دسترسی برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال توزیع محصول خود یا گسترش خدمات خود هستند ، به دنبال راه اندازی در اروگوئه هستند.

سایر توافق نامه ها

علاوه بر اینکه بخشی از دو انجمن صنفی است ، اروگوئه چندین توافق نامه تجاری دیگر نیز در دست دارد. به تازگی ، این کشور سعی کرده است تا تجارت خود را به دور از کشورهای Mercosur متنوع کند تا بتواند سبد تجارت خود را بهبود بخشد. با انجام این کار ، اروگوئه با موفقیت یک توافق نامه تجاری جامع با مکزیک و توافق تجارت آزاد با شیلی برقرار کرده است.

این توافق نامه ها به اروگوئه اجازه می دهد تا هنگام شرکت در تجارت بین المللی ، گزینه های خود را متنوع کند. این یک بازار هدف وسیع تری برای مشاغل بین المللی به دنبال سرمایه گذاری در اروگوئه ارائه می دهد.

مناطق تجارت آزاد پناهگاهی برای فعالیت های تجاری است

Free trade zones Uruguay

مناطق تجارت آزاد (Zonas Francas) مناطقی در قلمرو اروگوئه هستند که هم می توانند هم عمومی یا هم به صورت خصوصی باشند.

اروگوئه همچنین مناطق تجارت آزاد را در مرز خود ایجاد کرده است. این مناطق (Zonas Francas) مناطقی در قلمرو اروگوئه هستند که هم می توانند هم عمومی یا هم خصوصی باشند. شرکت ها می توانند هر فعالیت تجاری ، صنعتی و خدماتی را در این مناطق توسعه دهند. تا به امروز ، اروگوئه یازده منطقه تجارت آزاد با انواع تخصص ها دارد. این مناطق در نزدیکی منطقه کلانشهر واقع شده است.

فعالیت در مناطق تجارت آزاد به شرکتها مزایای مختلف مالیاتی جذاب می دهد که توسط قانون اعطا می شود. برای اعطای وضعیت کاربر یک منطقه تجارت آزاد ، این شرکت نیاز به ثبت نام در Dirección de Zonas Francas دارد. لازم به ذکر است که دو نوع کاربر مناطق تجاری آزاد وجود دارد:

  1. کاربر مستقیم: این کاربر حق دارد در منطقه تجارت آزاد فعالیت کند و این روند از طریق امضای قرارداد با نهاد که مدیریت منطقه تجارت آزاد را انجام می دهد ، انجام می شود.
  2. کاربر غیرمستقیم: این کاربر حق فعالیت در یک منطقه تجارت آزاد را به دست می آورد و مجبور است با مالک قرارداد امضا کند و سپس حق استفاده یا بهره برداری از منطقه را برای اهداف تجاری دارد.

کاربران منطقه تجارت آزاد از کلیه مالیات های موجود و آینده ملی اروگوئه معاف هستند. علاوه بر این ، اروگوئه مزایای مالی را در مالیات های زیر برای شرکت هایی که در مناطق تجاری آزاد فعالیت می کنند ارائه می دهد:

  • مالیات بر درآمد شرکت (IRAE)
  • مالیات بر ارزش خالص (IP)
  • مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده)
  • مالیات خاص داخلی (IMESI)
  • مالیات بر شرکتهای محدود عمومی (ICOSA)

مناطق تجاری آزاد اروگوئه مشاغل را آزاد می کند و مزایای مالی زیادی را ارائه می دهد. این مناطق برای تسهیل موفقیت در تجارت طراحی شده اند ، و تمایل اروگوئه برای جذب سرمایه گذاران خارجی را نشان می دهد.

یک مکان سودمند برای تجارت منطقه ای

Uruguay home logistics

در شناخت فرصت های تجاری منطقه ای ، اروگوئه یک ساختار نهادی برای تدارکات ایجاد کرده است.

علاوه بر مزایای تجارت ، اروگوئه نیز یک مکان جغرافیایی امیدوارکننده دارد. خط ساحلی اروگوئه به این کشور اجازه می دهد تا خانه ای برای تجارت از طریق دریا باشد. علاوه بر این ، به دلیل موقعیت اصلی آن ، فرصت زیادی برای توزیع بیشتر در آمریکای لاتین وجود دارد. این فرصتی است که دولت به دنبال آن است که از آن سرمایه گذاری کند. در نتیجه ، اروگوئه یک چارچوب نظارتی مفید برای شرکت های لجستیک دارد.

چارچوب نظارتی اروگوئه مزایای قابل توجهی را برای عملیات لجستیک ارائه می دهد، و انگیزه های بالایی را برای ایجاد مراکز توزیع منطقه ای (RDC) و برای مدیریت کالاهای در حال حمل و نقل ارائه می دهد. این شامل مناطق آزاد تجاری، دسترسی آزاد به بندر و فرودگاه، انبارهای اوراق قرضه، و سیستم های پذیرش موقت است.

در شناخت فرصت های تجاری منطقه ای، اروگوئه یک ساختار نهادی برای لجستیک ایجاد کرده است. هدف این موسسه بهبود و حفاظت از کیفیت توزیع خود با همکاری بخش خصوصی است. در سال 2010، موسسه ملی لجستیک (INALOG) ایجاد شد، که به عنوان یک فضای خصوصی-عمومی برای مشارکت و هماهنگی در توسعه بخش r عمل می کند.

علاوه بر این، اروگوئه دارای زیرساخت های برجسته ای برای حمایت از تجارت منطقه ای خود از طریق هوا، جاده و دریا است. در سال 2009، اروگوئه فرودگاه بین المللی کاراسکو را تکمیل کرد که به عنوان یکی از چهار فرودگاه برتر جهان طراحی شده بود. اروگوئه سنگین ترین جریان حمل و نقل جاده ای را در تمام آمریکای لاتین دارد و زیرساخت های بندری آن تنها بندری در سواحل اقیانوس اطلس جنوبی است که از سیستم بندر آزاد استفاده می کند.

ترکیب این زیرساخت با قراردادهای تجاری اروگوئه مانند MERCOSUR و موقعیت جغرافیایی، موقعیت بسیار سودمندی را ایجاد می کند. در نتیجه، هر سرمایه‌گذار خارجی که بخواهد در کشور آمریکای لاتین راه‌اندازی کند، راه‌های جدیدی برای ارزش افزودن به تجارت خود پیدا خواهد کرد.

به کمک نیاز دارید؟ما می توانیم کمک کنیم

تجارت بین المللی نقش مهمی در جذب سرمایه و سرمایه به اروگوئه دارد. دولت به توسعه فعالیت های صنعتی، تجاری و خدماتی در اروگوئه ادامه می دهد. همانطور که دولت از تجارت خارجی و سرمایه خارجی استقبال می کند، فرصت های سرمایه گذاری در منطقه افزایش می یابد. جای تعجب نیست که کسب و کارها اروگوئه را به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد در آمریکای لاتین برای راه اندازی یک تجارت تجاری می بینند.

اگر علاقه مند به استفاده از مزایای تجارت تجاری در اروگوئه هستید، با Biz Latin Hub تماس بگیرید. ما در کمک به شرکت ها برای توسعه عملیات تجاری خود در آمریکای لاتین تجربه داریم.

امروز با BizLatin Hub تماس بگیرید و ببینید چگونه می توانیم از توسعه کسب و کار شما حمایت کنیم.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 42 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:30