تجارت برای سلامتی شما چقدر خطرناک است؟نکاتی برای بهبود سلامت ما به عنوان معامله گر

ساخت وبلاگ

بدن انسان یک ماشین شگفت انگیز است و آنقدر سازگار است که به بشر انسان اجازه می دهد تا میلیون ها سال زنده بماند و تکامل یابد. با این حال ، محدودیت هایی در مورد آنچه بدن می تواند انجام دهد وجود دارد و سرعت چگونگی تحول در جامعه ما چالش ها و خطرات اساسی را ایجاد می کند. ما از جامعه ای که تقریباً به طور انحصاری در خارج از منزل کار می کنیم و جامعه را فعال می کنیم ، به جایی که اکنون تقریباً به طور انحصاری در تمام طول روز می نشینیم ، رفتیم ، طولانی ترین مسافتی که از درب خانه به اتومبیل های خود می روید ، عمدتاً کار منفعل با استرس روحی زیادی انجام می دهیم بدون داشتنامکان تهویه ، و ما از هنگام خواب بیدار شدن به صفحه های روشن نگاه می کنیم.

ما به عنوان معامله گران ، ما بیشتر روزها و زندگی خود را صرف نشستن ، حرکت نمی کنیم ، در معرض استرس مداوم قرار می گیریم ، در حالی که سعی در انجام در بالاترین سطح داریم. در طول این مقاله شواهدی از تحقیقات پزشکی و علمی ارائه می دهیم که چگونه شیوه زندگی تجارت ما در فیزیولوژی و سلامت ما تأثیر می گذارد. و حتی مهمتر ، ما نکات عملی را ارائه می دهیم که چگونه می توانید وضعیت کار خود را به راحتی و کارآمد بهبود بخشید.

نشستن سیگار کشیدن جدید است

این عنوان ممکن است کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما یافته های مطالعاتی که اکنون می خواهیم ارائه دهیم ، ما را نیز بسیار شگفت زده کرده است. ما همچنین می خواهیم تأکید کنیم که انتخاب مطالعات مربوط به نشستن در اینجا فقط نمونه ای از صدها یافته مشابه و به همان اندازه مهم است:

 • محققان دریافتند که افرادی که به مدت طولانی می نشینند 24 ٪ بیشتر از مشکلات بهداشتی در طول مطالعه جان خود را از دست می دهند.
 • این مطالعه همچنین 18 ٪ افزایش خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی (بیماری که شامل قلب و رگ های خونی مانند سکته مغزی ، بیماری فشار خون شدید ، بیماری قلب روماتیسمی از جمله بسیاری دیگر) و 17 ٪ افزایش خطر مرگ در اثر سرطان را نشان می دهد. ناشی از نشستن گسترده
 • اما بیشترین خطر با افزایش 91 درصدی احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 هنگام نشستن برای مدت طولانی وجود دارد.
 • COM لیست دیگری از مطالعات مختلف در مورد اثرات نشستن را ارائه می دهد که حاکی از آن نشستن باعث چاقی می شود ، احتمال ابتلا به سرطان ، مرگ قبلی ، مشکلات عضلانی و افسردگی بالاتر را افزایش می دهد.

اگرچه ما به نکات خاص تری خواهیم رسید که چگونه بعداً به یک سبک زندگی متعادل تر دست یابیم ، اما می خواهیم یک یافته مهم را در اینجا برجسته کنیم. دکتر آلتر ، دانشمند ارشد ، تورنتو Rehab ، UHN ، گفت: "به اندازه کافی خوب نیست که روزانه 30 دقیقه ورزش کنید و 23 ساعت و نیم بی تحرک باشید."

فقط در مورد روز متوسط خود فکر کنید. صبح ، ما در اتومبیل های خود یا به مترو (جایی که می نشینیم) می گیریم ، در محل کار ما فقط میز خود را ترک می کنیم تا یک قهوه دیگر تهیه کنیم یا ناهار را در آنجا با همکاران خود بنشینیم. بعد از اینکه عصر به خانه رسیدیم ، روی نیمکت دراز کشیدیم و عصرهای خود را صرف تماشای تلویزیون می کنیم. عقل سلیم در حال حاضر نشان می دهد که 30 دقیقه ورزش نمی تواند برای جبران چنین سبک زندگی بسیار کم تحرک و نشسته کافی باشد.

استرس - بهترین دوست معامله گر

به عنوان معامله گران ، ما از زمانی که ماشه را در معاملات خود می کشیم ، دائماً در معرض سطح استرس قرار می گیریم ، تا زمانی که تجارت خود را مدیریت می کنیم و به نوسانات بازار واکنش نشان می دهیم ، تا لحظه ای که تجارت خود را می بندیم. استرس یک همراه همیشه در حال حاضر برای معامله گران است. اگرچه استرس به هر تعریف بد نیست ، اما ترکیبی از استرس مزمن و شیوه زندگی منفعل نامتعادل می تواند برای معامله گران فاجعه بار باشد.

مورد مطالعه نشان داد که 90 ٪ از کل بیماری ها و بیماری مربوط به استرس است. این مطالعه باید واضح باشد که چرا استرس و جلوگیری از استرس ارزش توجه شما را دارد.

هنگامی که استرس را تجربه می کنیم ، قلب ما سریعتر می تپد و نشانگر قشر مغز مغز ما (بخشی از مغز شما که مسئولیت پردازش و تصمیم گیری فکر می کند) به طور موقت خاموش می شود و اجازه می دهد تا مغز میانی شما را به دست بگیرد (قسمت قدیمی تر مغز شماجایی که رفلکس ها و غرایز تحریک آمیز ما عادت دارند). این اثر فیزیولوژیکی همچنین دلیل این است که معامله گران اغلب هنگام قرار گرفتن در معرض استرس ، تصمیمات بدی می گیرند ، زیرا آنها تصمیمات منطقی را متوقف می کنند و فقط به مبارزه باستان یا غرایز پرواز پاسخ می دهند.

استرس مزمن ، مانند معامله گران استرس روزانه ، همچنین با کوچک کردن هیپوکامپ که مسئول شکل گیری حافظه ما است ، مرتبط است. استرس مزمن همچنین می تواند باعث شود که ما وارد یک حالت تسلط کورتیزول شویم ، که بر یادگیری ، طول توجه و حافظه تأثیر منفی می گذارد - 3 موردی که برای معامله گران و تجارت موفق ضروری است. استرس مزمن همچنین بر سیستم ایمنی بدن ما تأثیر می گذارد و بنابراین می تواند ما را نسبت به بیمار شدن مستعد تر کند. همچنین می تواند منجر به ایجاد بیماری های قلبی و فشار خون بالا شود.

ماوس رایانه - واقعاً چقدر بد است؟

اگرچه ماوس رایانه (یا نوت بوک لمسی) به نظر می رسد مانند یک ابزار کوچک و معصوم ، ما دائماً از آن برای اتصال به نمودارهای خود استفاده می کنیم. در هر روز ، ساعت ها دستان خود را به دور ماوس می پیچیم.

استفاده بیش از حد از موش رایانه می تواند دلیل انواع مشکلات بهداشتی مانند سندرم تونل کارپ ، سندرم تنوسینوویت / سندرم DeQuervain ، تاندونیت ، سندرم خروجی قفسه سینه ، انگشت ماشه ، از جمله بسیاری دیگر باشد.

تقاضای مداوم کیبورد و "موش" همراه با استرس خلقی حصر در صندلی مطب با گردن و پشت در موقعیت های ثابت طولانی مدت منجر به اپیدمی صدمات شده است که شامل درد دست ، درد مچ دست ، درد بازو ، درد گردن است، درد کمر و درد شانه.(منبع: business kownhow.com)

برای غلبه بر این مشکلات ، ما در پایان این مقاله نکات و ابزارهای متنوعی داریم.

صفحه های رایانه ای و رعد و برق مصنوعی

ما با سه منطقه بزرگ مشکل روبرو شده ایم که تاکنون بیشتر روزهای معاملاتی ما را تشکیل می دهند: نشستن ، استرس و موش. اکنون نگاهی به این موضوع می اندازیم که چگونه در تمام طول روز به یک صفحه نمایش خیره می شود ، بر رفاه و سلامتی ما تأثیر می گذارد. یافته هایی که ما با آن روبرو شدیم بسیار شگفت آور بود که حداقل گفتند.

در طول شب بدن ما ملاتونین تولید می کند که هورمونی است که به ما در بهبودی کمک می کند و فقط در صورت عدم قرار گرفتن در معرض نور می توان تولید کرد. تحقیقات مدتها پیش دریافتند که قرار گرفتن در معرض نور روشن قبل از رفتن به رختخواب می تواند بر تولید ملاتونین تأثیر بگذارد و آسیب برساند. بنابراین ، ماندن در یک اتاق نور روشن قبل از خواب می تواند در تولید ملاتونین ما اختلال ایجاد کند. کمبود ملاتونین می تواند منجر به اختلالات خواب ، بیماری قلبی عروقی ، سرطان ، افسردگی شود و بر سیستم ایمنی بدن ما تأثیر بگذارد.

شاید حتی برای معامله گران نیز تأثیرات نور صفحه نمایش رایانه ای "آبی" باشد. پودرینگ سلامت هاروارد یک نامه بهداشتی گسترده در مورد مشکلات نور آبی ایجاد کرده است. ما مهمترین یافته ها را در اینجا برجسته می کنیم:

 • قرار گرفتن در معرض نور در شب ، احتمال ابتلا به چندین نوع سرطان (پستان ، پروستات) ، دیابت ، بیماری قلبی و چاقی را افزایش می دهد.
 • ما می دانیم که قرار گرفتن در معرض نور ، ترشح ملاتونین را سرکوب می کند ، هورمونی که بر ریتم های شبانه روزی تأثیر می گذارد ، و برخی از شواهد تجربی (بسیار اولیه است) وجود دارد که سطح ملاتونین پایین می تواند ارتباط با سرطان را توضیح دهد.
 • محققان خواب کوتاه را برای افزایش خطر افسردگی و همچنین دیابت و مشکلات قلبی عروقی مرتبط کرده اند.

Infographic office syndrome Template Design . Concept Vector illustration

نکات و ابزارهای ما برای یک محیط تجاری سالم تر

هدف از این مقاله مزاحمت شما نیست ، بلکه افزایش آگاهی در مورد اهمیت بهینه سازی محیط تجاری خود است. ما ، به عنوان معامله گران ، اکثر زندگی خود را در مقابل نمودارهای خود می گذرانیم و به همین دلیل باید خطرات آسیب رساندن به بدن و سلامتی خود را به حداقل برسانیم!

تنظیم صحیح میز شما

بیشترین تأثیر در سلامتی شما تنظیم میز شما و تنظیم صفحه (های) ، صندلی و وضعیت شما است. می توانید از لینک زیر استفاده کنید تا چگونگی مقایسه تنظیمات فعلی خود را با روشهای بهینه نشستن در یک میز مقایسه کنید.

بهترین صندلی اداری

Moritz uses the Aeron office chair and although is comes at a steep price (>700 دلار) ، ارزش هر پنی را دارد. شما هزاران ساعت را روی باسن خود صرف کرده اید و انتخاب صندلی صحیح بر سلامتی شما در بسیاری از سطوح تأثیر می گذارد همانطور که دیدیم. شما باید برای خودتان بدانید که سلامتی شما برای شما چه ارزش دارد.

موش نهایی و ارگونومیک

موش تکامل دهنده وضعیت طبیعی دست را تقلید می کند و به کاهش اثرات منفی استفاده از یک موش معمولی کمک می کند.

تمرینات مچ دست اضافی: در اینجا سه تمرین وجود دارد که می توانید در طول روز برای جلوگیری از سندرم تونل کاپال انجام دهید.

پشتیبانی مچ دست اضافی: تحقیقات همچنین نشان داد که با استفاده از یک پشتیبانی نرم برای مچ دست خود هنگام استفاده از صفحه کلید ، مشکلات موسکوسکلتول نیز می تواند کاهش یابد.

کاهش جلوه های بد صفحه نمایش کامپیوتر روشن

این ابزاری است که ما سالها از آن استفاده می کنیم و دیگر نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم. Flu. x شبانه نور آبی صفحه رایانه شما را در شب کاهش می دهد و دمای رنگ صفحه نمایش شما را تنظیم می کند.

ما از شما می خواهیم که آن را امتحان کنید. هنگامی که خورشید غروب می کند ، صفحه به طور خودکار تنظیم می شود. بعد از چند ساعت استفاده از آن ، Flux را غیرفعال کنید و تفاوت عظیمی را مشاهده خواهید کرد. اگر اواخر شب کار کنید ، این یک ابزار مهم است زیرا ممکن است به کاهش اثرات منفی نور صفحه آبی کمک کند.

جدیدترین تلفن های هوشمند همچنین دارای گزینه تنظیمات هستند که به شما امکان می دهد نور صفحه را بر اساس محیط تنظیم کنید.

نکته اضافی: تحقیقات نشان داد که صفحه های ضد تابش نیز مشکل بصری را در بین افرادی که بیش از حد درگیر کار رایانه ای هستند ، کاهش می دهد. اگر نمی خواهید در یک صفحه نمایش ضد تابش جدید سرمایه گذاری کنید ، بسیاری از انواع مختلف فویل های ضد تابش در دسترس هستند که اثرات مشابهی دارند.

نکاتی برای مشکلات کمتر بصری

قانون 20 20 20 به جلوگیری از مشکلات بینایی که در اثر استفاده بیش از حد رایانه ایجاد می شود ، کمک می کند. این قانون می گوید که هر 20 دقیقه باید بیش از 20 ثانیه به یک شی 20 فوت فاصله داشته باشید.

راب هوگان (2000) گزارش داد كه نگاه کردن به صفحه نمایش برای مدت طولانی ممکن است میزان چشمک زدن چشم را کاهش داده و اجازه دهد فیلم اشکی روی سطح چشم خشک شود که می تواند به چشم های خشک و دردناک منجر شود.

قانون 20 20 20 عضلات چشم شما را شل می کند و ممکن است از مشکلات بینایی دیگر جلوگیری کند.

محیط اداری شما

رعد و برق: آیا به اندازه کافی نور روز طبیعی می گیرید؟تحقیقات نشان داد که عدم قرار گرفتن در معرض کافی در روز طبیعی می تواند باعث خواب آلودگی خیلی زودتر از بعد از ظهر شود. و چه کسی نمی داند "4 بعد از ظهر. سقوط"؟

ترکیب صحیح منابع مختلف نور نیز بسیار مهم است. در حالی که نور غیرمستقیم به کاهش اثرات درخشان و بازتاب کمک می کند ، صاعقه مستقیم سایه ای را برای روشنایی خوب فراهم می کند.

دما: یک مطالعه دیگر نشان داد که افراد هنگام پایین بودن دمای اتاق (68 درجه یا 20 درجه سانتیگراد) اشتباهات بیشتری ایجاد می کنند. احساس سرما باعث می شود از انرژی بیشتری استفاده کنیم و تمرکز خود را منحرف کنیم. دمای بهینه اتاق در 77 درجه یا 25 درجه سانتیگراد است.

استراحت کنید و یک مینی در میز کار خود بگیرید

ما قبلاً در مورد اثرات فاجعه بار استرس مزمن صحبت کرده ایم. اکنون ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید تأثیرات را کاهش دهید. نشان داده شده است که استراتژی های کاهش استرس ، مانند مراقبه ، آرامش و ورزش ، به معکوس این اثر و جلوگیری از بیماری کمک می کند.

Calm.com روشی آسان ، سریع و کارآمد برای فرار از روال پرشور بازارها برای مدت کوتاهی است. فقط اطراف مورد علاقه خود را مانند قطره آب ، باران گرمسیری ، یک رودخانه روان یا صداهای اقیانوس انتخاب کنید و می توانید یک مراقبه 5 دقیقه ای هدایت شده را شروع کنید. آن را امتحان کنید و کاملاً خود را در تجربه غوطه ور کنید. این یک راه عالی برای استراحت کوتاه است.

Rolf همچنین طرفدار بزرگی از برنامه مراقبه است و او روزانه از آن استفاده می کند. شما نه تنها مراقبه های هدایت شده منظم خود را در برنامه خود می یابید ، بلکه مراقبه هایی را نیز ارائه می دهد که همراه با ورزش ، رفت و آمد و کمک به خواب است.

به راحتی می توانید نکات بهداشتی را دنبال کنید

این دامنه این مقاله احتمالاً فضای کافی را برای ارائه یک برنامه بهداشتی و تمرینی کامل باقی نمی گذارد ، اما ما می خواهیم چند نکته را به شما ارائه دهیم و آگاهی خود را در مورد چگونگی بهبود کیفیت روزهای ما آسان کنیم. توجه بودن می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند.

 • از پله استفاده کن. بله ، شما قبلاً این را اغلب شنیده اید ، اما امیدواریم که با نشان دادن سبک زندگی بیش از حد برای سلامتی ما چقدر بد باشد ، اکنون آماده هستید تا تغییر ایجاد کنید
 • مینی شکن را بگیرید. به جای داشتن یک بطری آب در میز خود ، یک لیوان را به یکباره ببرید تا مطمئن شوید که مکرر استراحت می کنید
 • بایستاشکال زیادی از میزهای اداری با ارتفاع قابل تنظیم وجود دارد. این یک خرید عالی خواهد بود و ارزش پول شما را دارد.
 • از زمان چاپگر استفاده کنید. در حالی که منتظر چاپ این گزارش هستید ، از زمان به طور مؤثر استفاده کنید. غوغای گوساله ، برخی از روال های کششی یا سایر اشکال مینی ورزش می تواند انجام شود
 • شکستن قهوه بهتر. هنگامی که برای یک قهوه با همکاران خود در کافه تریا ملاقات می کنید ، دوباره وقت خود را صرف نشستن نکنید. از این استراحت های 10-15 دقیقه ای آگاهانه استفاده کنید تا مقداری ایستاده به دست بیاورید

در اینجا یک لیست عالی دیگر از 33 تمرین میز است که می تواند به شما در ادویه روال اداری خود کمک کند و در حین کار ، مزایای سلامتی را ارائه دهید.

نکته مورد علاقه شما چیست و از کدام ابزارهایی برای ایجاد یک محیط تجاری سالم تر استفاده می کنید؟اگر چیزی وجود دارد که در زندگی روزمره خود به آن علاقه مند هستید و از آن استفاده می کنید ، ما دوست داریم از شما بشنویم. فقط یک نظر را در زیر بگذارید و ما مطمئن هستیم که آن را امتحان می کنیم و آن را در لیست ما قرار می دهیم.

"انسان بیشتر از بشریت من را شگفت زده کرد. زیرا او برای کسب درآمد ، سلامتی خود را فدا می کند. سپس او برای بهبودی سلامتی خود پول را فدا می کند. و سپس او چنان از آینده نگران است که از حال حاضر لذت نمی برد. نتیجه این که او در حال حاضر یا آینده زندگی نمی کند. او به گونه ای زندگی می کند که گویی هرگز نمی میرد ، و پس از آن که هرگز زندگی نکرده است می میرد. "- دالایی لاما

اعتبار تصویر: Datei: #92696037 |اورهبر: کوکاموتو

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 71 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 23:30