کدام کارگزار فارکس را انتخاب کنید؟5 نکته ما

ساخت وبلاگ

علاقه روزافزون افراد در تجارت فارکس منجر به افزایش تعداد کارگزاران فارکس شده است. با این حال ، همه آنها برابر نیستند. با توجه به تعداد زیادی از اپراتورهای موجود در بازار که خدمات مختلفی را با مزایا و مضرات نسبی ارائه می دهند ، این انتخاب ساده نیست.

اگر به دنبال یک کارگزار فارکس هستید ، لحظه ای دریغ نکنید و این مقاله را بخوانید زیرا ما سعی خواهیم کرد تمام عواملی را که باید در نظر بگیرید ، ارزیابی کنیم که به شما در تشخیص کارگزار حق فارکس کمک می کند.

1اعتبار را بررسی کنید

این اولین سؤالی است که باید توسط هر معامله گر که به دنبال یک کارگزار برای تجارت فارکس است ، پرسیده شود. همه کشورها بازار و الزامات لازم برای تبدیل شدن به یک کارگزار را به همان روش تنظیم نمی کنند. این مهم است که بدانیم کارگزاران آنلاین کشورها دارای مقررات سختگیرانه و نظارت دقیق هستند. همچنین خوب است که مراقب باشید که یک کارگزار در کجا واقع شده است ، زیرا کارگزاران دریایی نیز در سایر کشورها فعالیت می کنند.

کارگزاران بی پروا در حال حاضر لژیون هستند. به همین دلیل ، قبل از انتخاب یکی ، توصیه می شود از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید. این به معنای پرسیدن در مورد تنظیم تجارت آنها است. بهترین راه برای پیدا کردن بازدید از وب سایت آنها و همچنین وب سایت های مقامات مختلف مالی مختلف ، از جمله کمیسیون خدمات مالی بین المللی (IFSC) و سازمان رفتار مالی (FCA) است. حتی اگر در رادار مقامات فوق الذکر نباشد ، اگر هنوز جوایزی برای کیفیت خدمات خود در طول وجود خود دریافت نکرده باشد ، ممکن است یک کارگزار فارکس اعتبار کمتری داشته باشد. اعتبار یک کارگزار فارکس نیز با طول عمر و پایگاه مشتری اثبات شده است. به طور کلی ، بازیکنی با سالها تجربه و هزاران مشتری راضی قابل اعتماد است.

2در مورد کیفیت پشتیبانی بپرسید

برخی از افرادی که می خواهند تجارت در فارکس را آغاز کنند ، هنگام انتخاب کارگزار فارکس ، کیفیت و در دسترس بودن خدمات به مشتری را در نظر نمی گیرند. این یک اشتباه بزرگ است که می داند در طول تجربیات آنها ممکن است با مشکلی روبرو شوند که بدون کمک یک متخصص واقعی به سرعت قابل حل نیست. بنابراین ، قبل از تصمیم گیری در مورد یک کارگزار ، مطمئن شوید که آنها یک تیم اختصاصی دارند که می توانید از طریق تلفن ، گپ و/یا ایمیل 24/7 به آن برسید.

پشتیبانی مشتری یک نکته اساسی در انتخاب یک کارگزار فارکس است زیرا فارکس یک بازار 24 ساعته در سراسر جهان است و بنابراین ، یکی دیگر از عواملی که باید در پشتیبانی مشتری کارگزار فارکس مورد بررسی قرار گیرد ، این است که آیا این پشتیبانی به زبان مورد نظر ارائه می شود.

3مقایسه هزینه ها

حال بیایید به یک عنصر بسیار مهم حرکت کنیم: کمیسیون ها و هزینه های پرداخت شده توسط کارگزار. یکی از جنبه های مهم برای ارزیابی ، در واقع هزینه ای است که کارگزار ما را برای عملیاتی که از طریق پلتفرم انجام می دهیم شارژ می کند.

برای سودآوری خود ، از کارگزارانی که کمیسیون های بالا ، گسترش و هزینه کارگزاری را پرداخت می کنند ، خودداری کنید. با این حال ، این نباید شما را به سمت پیشنهادات بیش از حد جذاب سوق دهد که ممکن است شگفتی های ناخوشایند را پنهان کند.

کارگزاران فارکس از 3 نوع ساختار کمیسیون استفاده می کنند:

· کمیسیون ها بر اساس درصد گسترش است

ممکن است فکر کنید که گسترش ثابت بهترین انتخاب است زیرا می دانید پس از بسته شدن معامله با چه چیزی روبرو خواهید شد. با این وجود ، در صورت تحقق بخشیدن به گسترش ، ممکن است پرداخت یک کمیسیون متغیر عملی باشد.

اول از همه ، ما باید در نظر بگیریم که یک کارگزار فارکس با کلاه بالا مطمئناً روابط قوی تری با بانک ها خواهد داشت و بنابراین می تواند نقدینگی را پیدا کند که توسط معامله گر کارآمدتر استفاده شود. علاوه بر این ، تأثیر کمیسیون ها همیشه باید در استراتژی های معاملاتی در نظر گرفته شود ، که می تواند دقیقاً متناسب با کمیسیون های مورد نیاز کارگزار فارکس متفاوت باشد.

برخی از کارگزاران فارکس در معاملات کمیسیون را پرداخت نمی کنند زیرا درآمد آنها با گسترش تولید شده گره خورده است. هرچه حداقل گسترش آن برای جلوگیری از کمیسیون کمتر باشد ، سود حاصل از معامله گر بیشتر می شود.

با گسترش متغیر ، ممکن است با پدیده "Requote" روبرو شوید. این امر زمانی اتفاق می افتد که کارگزار به دلیل کمبود نقدینگی یا افزایش نوسانات ، در قرار دادن سفارش مشکل داشته باشد.

با استفاده از Requote ، شما خطر پرداخت بیشتر پیپ را از آنچه انتظار می رود ، می توانید سفارش داده شده توسط چند پیپ منتقل شود. از این امر می توان با یک رژیم گسترش ثابت جلوگیری کرد که اگرچه معمولاً هزینه بیشتری دارد ، اما از این نوع پدیده مکرر ، به ویژه در تجارت بسیار کوتاه مدت یا خبری جلوگیری می کند.

بنابراین ایده خوبی است که از کارگزار فارکس بپرسید که چگونه می تواند در این شرایط رفتار کند یا کارگزاران فارکس را انتخاب کند که امکان استفاده از متغیرهای متغیر و ثابت را فراهم می کند.

4در مورد قابلیت اطمینان بستر معاملاتی آنها بیاموزید

این سؤال عمدتاً با راحتی کاربر برای استفاده از یک برنامه دسک تاپ کارگزار فارکس به جای یک بستر وب از طریق جاوا پاسخ داده می شود. علاوه بر این ، همچنین به ویژگی های نرم افزار و سخت افزار در دسترس کاربر علاقه مند به درک نحوه انتخاب یک کارگزار فارکس بستگی دارد.

مهمترین چیز این است که به دنبال سکویی باشید که کند نشود یا می تواند با خرابی های مکرر سیستمیک مقابله کند ، به خصوص اگر فرکانس معاملات کاربر نسبتاً زیاد باشد. در عوض ، برای کسانی که فرکانس معاملات آنها نسبتاً کند است ، انتخاب کارگزار انعطاف پذیر و ساده تر خواهد بود.

صرف نظر از فرکانس معاملات فردی ، تشخیص اینکه کدام معامله گران فارکس بهترین هستند ، ضروری است که بیشترین گزینه ها را ارائه می دهند ، مانند نمودارهای زمان واقعی که امکان مقایسه با نمودارهای سایر ابزارها یا امکان قرار دادن سفارشات را از پیش تعیین شده فراهم می کند. بازه های زمانی یا سطح قیمت.

5حاشیه و نیازهای اهرم

برخی از معامله گران کارگزار فارکس را بر اساس انعطاف پذیری اهرم که کارگزار ارائه می دهد ، انتخاب می کنند. با این حال ، خوب است به یاد داشته باشید که انعطاف پذیری اهرم بالا می تواند منجر به سود بالا و همچنین خسارات بالا شود. به خاطر داشته باشید که برخی از کارگزاران فارکس تمایل دارند که اهرم را ثابت کنند در حالی که برخی دیگر بسته به نرخ ارز معامله ، آن را انعطاف پذیر تر می کنند.

سیاست های حاشیه کارگزار فارکس به انواع مختلفی تقسیم می شود ، برخی از شرکت ها از روش "FIFO" (اول در اول خارج) و "LIFO" (آخرین در اولین بار) استفاده می کنند ، که پس از برآورده شدن الزامات نقدینگی ، مراحل بسته شدن معاملات است. یا اگر حداقل آستانه سرمایه برآورده نشود ، معاملات به طور خودکار بسته می شوند.

خط پایین

برای انتخاب بهترین کارگزار این عناصر باید مورد بررسی قرار گیرد و مهمتر از همه ، این سؤالات اساسی باید پرسیده شود که نمی توان آنها را مورد غفلت قرار داد. ضروری است بدانید که چگونه یک کارگزار فارکس را انتخاب کنید که بتوانید در بازار فارکس رابط کنید. به ورود به معامله گران بروید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 80 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:05