تجارت در Crypto

ساخت وبلاگ

تجارت گسترش یک استراتژی تجاری است که همزمان دو موقعیت را باز می کند: یکی موقعیت "طولانی" و یک موقعیت "کوتاه". بنابراین گسترش تفاوت قیمت بین این دو موقعیت است. در عمل ، معامله گر به جای خود دارایی ، رابطه بین دو دارایی را معامله می کند.

آیا می توانم گسترش در Crypto را تجارت کنم؟

در بیشتر صرافی ها ، ارزهای رمزنگاری شده علیه سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم یا USDT معامله می شوند. این امر در درجه اول به دلیل توسعه فضای رمزنگاری است ، زیرا استفاده از ارزهای فیات مانند USD و EUR نیاز به مبادلات برای پیروی از مقررات بسیار سختگیرانه تر دارد. همچنین دسترسی آنها به بسیاری از کاربران خرده فروشی را محدود می کند. بنابراین ، بیشتر مبادلات از ارزهای رمزپایه به عنوان ارز نقل قول استفاده می کنند.

به همین دلیل ، جفت هایی مانند LTC/BTC ، XRP/BTC و غیره/ETH در فضا بسیار محبوب شده اند. فروش یک جفت متقاطع نیز نمونه ای از تجارت گسترده است. اساساً یک قدم بسیار پیشرفته در تجارت ، که بیشتر معامله گران جدید را گیج کرده است. با این حال ، بدون معاملات متقابل جفت ، فضای رمزنگاری آنقدر محبوب نمی شد ، زیرا تعداد کمی از بازارها وجود داشتند.

مزایای استفاده از جفت های متقاطع؟

مهمترین مزیت تجارت متقابل جفت این است که به روشی ساده می توانید ضمن فروش ضعیف ترین ، قوی ترین رمزنگاری را خریداری و نگه دارید ، بنابراین از این گسترش سود می برید. از طرف دیگر ، معاملات جفت های محبوب کمتر به دلیل نقدینگی پایین تر می توانند پرهزینه تر باشند. با این حال ، این مسئله را می توان با معاملات معاملات آینده برطرف کرد. اگر می خواهید بفهمید آینده چیست و مزایای معاملات آینده Crypto چیست ، لطفاً در راهنمای عمیق ما در مورد معاملات آتی بیت کوین بیشتر بخوانید.

معایب تجارت متقابل

شما می توانید فقط آنچه را که دارید بفروشید. بنابراین ، هنگامی که قیمت BTC در حال سقوط است ، باید آن را بفروشید. با تعداد محدودی از گزینه ها می توانید آن را در برابر ETH یا رمزنگاری دیگری بفروشید. با این حال ، از آنجا که دارایی های رمزنگاری بسیار همبسته هستند و کل بازار تحت تأثیر منفی قرار می گیرد ، باید BTC خود را در برابر ارز فیات یا StableCoin بفروشید. در روزهای بدون هیچ گونه تابلوی ، معامله گران مجبور بودند ضرر را بپذیرند یا آن را در یک کارگزار بفروشند.

رشد بازارهای مشتقات رمزنگاری.

بازار مشتقات رمزنگاری در سالهای اخیر منفجر شده است و حجم معاملات بسیار بیشتر از بازار نقطه ای است و باعث می شود تا تجارت مایع تر و ارزان تر شود. به همین دلیل است که بازارهای مشتق بازرگانان بیشتری را به خود جلب می کنند و نوسانات دارایی ها را افزایش می دهند و آن را به یک بازار مناسب برای استفاده از استراتژی های معاملاتی گسترده تبدیل می کنند.

انواع آینده گسترش می یابد

دو نوع گسترش آتی در معاملات رمزنگاری وجود دارد.

ابتدا می توانید در ارزهای مختلف رمزنگاری شده یا آینده دائمی آنها گسترش یابد ، بنابراین محصولات مشابهی برای جفت های متقابل در بازارهای نقطه رمزنگاری دارید. مثال: ETH/BTC.

دوم ، شما می توانید آینده های یک دارایی را تجارت کنید ، اما با سررسید های مختلف. این استراتژی همچنین به عنوان گسترش تقویم شناخته می شود. به عنوان مثال ، اگر شما اعتقاد دارید که BTC در Q1 سال 2021 به افزایش قیمت ادامه خواهد داد ، اما در Q2 از سال 2021 زیرنویس می شود ، می توانید BTC 21 مارس آینده را خریداری کنید و BTC 21 ژوئن را بفروشید. اگر اختلاف قیمت باریک باشد ، شما سود کسب خواهید کرد.

مزایای معاملات آتی گسترش

  • بازارهای cryptocurrency استراتژی کم خطر فوق العاده بی ثبات هستند. بنابراین مدیریت صحیح ریسک بسیار مهم است. با گسترش معاملات ، معامله گران همیشه محافظت می شوند و جهت بازار از اهمیت کمتری برخوردار است ، تا زمانی که موقعیت طولانی بهتر از کوتاه باشد. علاوه بر این ، در این راه اندازی معامله گران می توانند از یک بازار بی ثبات تر بهره مند شوند. با توجه به همبستگی زیاد بین ارزهای رمزپایه ، پیش بینی همگرایی پس از واگرایی آسانتر است ، نه اینکه یک دارایی به سطح قیمت جدید برسد. در مورد نوسانات بالای بازار ، جفت معامله شده می توانند چندین بار واگرایی و همگرا شوند ، بنابراین فرصت های سود زیادی را با ریسک محدود ایجاد می کنند.
  • فرصت های سرمایه گذاری روشن در بیشتر موارد ، رمزنگاری بیشتر در رابطه با آینده های مستقل روند بیشتری را گسترش می دهد. این روندها تندتر و طولانی تر است.
  • متنوع سازی استراتژی ها تجارت در بازارهای cryptocurrency بسیار همبسته نیز به شما امکان می دهد استراتژی های معاملاتی خود را متنوع کنید. براساس ریسک کم ، در مقایسه با معاملات آینده به تنهایی ، معامله گر گزینه ای برای اجرای اهرم بالاتر یا حجم بیشتر در یک تجارت واحد خواهد داشت.

تجارت ریسک بالا در معاملات آتی با اهرم کم می تواند گزینه کمتری خطرناک برای تجارت گسترده با اهرم بالا باشد.

چگونه می توان معاملات آتی را در بازارهای رمزنگاری گسترش داد؟

برای شروع تجارت در معاملات آینده Crypto ، به یک حساب Exchange Crypto نیاز دارید که به معاملات معاملات آینده Crypto و یک حساب TradingView اجازه می دهد تا نمودار را ببینید. برای درک اینکه چگونه تجارت گسترده در عمل کار می کند ، بیایید به عنوان مثال ETH-PERP / BTC-PERP در Deribit نگاه کنیم.

ابتدا ، بیایید به یک نمودار نگاه کنیم. به نمودار TradingView بروید و برای گسترش ETH-PERP / BTC-PERP در نوع مبادله Deribit:

نمودار را مشاهده خواهید کرد که قیمت گسترده ای را نشان می دهد.

پس از تعیین سود و متوقف کردن قیمت ضرر ، شما آماده تجارت هستید.

اکنون می توانید Deribit را باز کنید ، و ابتدا ETH-PERP را در یک پنجره باز کرده و BTC-PERP را در یک پنجره دیگر باز کنید. پس از ورود قیمت برای شما برای ورود به موقعیت ، برای هر دارایی سفارش بازار را وارد کنید. در نتیجه ، اکنون باید دو موقعیت باز کنید.

برای خروج از گسترش ، هر دو موقعیت خود را به طور همزمان ببندید.

ترمینال معاملاتی

اگر در حال تجارت هستید یا می خواهید این استراتژی را امتحان کنید ، می توانید با استفاده از WunderTrading (Link) آن را ساده کنید. پلت فرم مبتنی بر وب به شما امکان می دهد استراتژی های تجارت گسترش خود را خودکار کنید و آنها را فوراً برای دارایی های پایه و نقل شده اجرا کنید. ترمینال معاملاتی همچنین تمام گسترش ها را برای شما ایجاد می کند. با این حال ، اگر خودتان احساس راحتی نمی کنید ، می توانید به راحتی کپی کردن تجارت را با استفاده از استراتژی های معاملاتی گسترده شروع کنید.< Pan> پس از تعیین سود و توقف قیمت های ضرر ، شما آماده تجارت هستید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 37 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:20