وضعیت شما ممکن است مهمتر از تمرینات اصلاحی باشد

ساخت وبلاگ

الگوهای وضعیت و حرکات روزانه شما از هر تمرین اصلاحی که ممکن است در یک روز انجام دهید مهمتر است. این ممکن است برای برخی از شما شوکه شود ، اما بیایید کمی ریاضی را تجزیه کنیم. اگر شبانه 8 ساعت بخوابید ، 16 ساعت در روز بیدار هستید. احتمال وجود دارد اگر شما در حال انجام تمرینات اصلاحی باشید (نورد کف ، تمرینات اصلی ، کشش ها و غیره ...) ، شاید شما آنها را به طور متوسط 1 ساعت در روز انجام دهید. خوب که فقط 6. 25 ٪ از کل روز بیدار شدن شما است. شما خیلی بیشتر وقت خود را صرف نشستن ، ایستادن ، راه رفتن ، خم شدن و حرکت می کنید. و اگر شما یک فرد مستعد آسیب هستید (مانند من) یا به ماندگاری بدن خود اهمیت می دهید ، ممکن است بخواهید توجه بیشتری به وضعیت وضعیت و الگوهای حرکات خود داشته باشید.

نشسته

ما تمایل داریم که در طول روز کاملاً بنشینیم. ما در حالی که غذا می خوریم ، رانندگی می کنیم ، تلویزیون می بینیم ، می خوانیم ، معاشرت می کنیم ، معاشرت می کنیم و غیره ... شما آن را می گیرید ، ما بیش از حد می نشینیم! خوشبختانه نشانه های وضعیتی وجود دارد که می توانید در مورد اصلاح عدم تعادل عضلات و برنامه ریزی مجدد نحوه حرکت شما فکر کنید.

با ایستادن در مقابل صندلی با پاهای خود کمی گسترده تر از عرض لگن از هم جدا شوید

دستان کمر خود را دست و باسن خود را بچسبانید تا در پشت خود یک قوس جزئی داشته باشید

اطمینان حاصل کنید که زانوهای خود را به سمت داخل غار نمی کنند زیرا زانوها را خم می کنید و لب به لب خود را به عقب می آورید

هنگام نشستن ، مطمئن شوید که در قسمت جلوی استخوان های نشسته خود نشسته اید

قفسه سینه و دنده خود را آرام کنید (برخلاف اینکه آنها را به جلو سوق دهید)

شانه های خود را از گوش خود دور کرده و از طریق تاج سر خود بلند شوید ، سعی کنید چانه خود را کمی محکم نگه دارید و گوش های خود را روی شانه های خود نگه دارید

اجتناب کنید: عبور از ران های خود ، گرد کردن کمر خود در یک موقعیت "C" یا برای مدت طولانی نشستن.

هنگامی که می توانید ، سعی کنید در لبه صندلی بنشینید ، این به طور طبیعی از قدرت اصلی شما استفاده می کند. هنگامی که می خواهید از استراحت پشت استفاده کنید ، فقط باسن خود را به عقب بکشید ، قوس عقب را بکشید و بگذارید شانه های شما در عقب استراحت کند. من دوست دارم از بالش برای پر کردن فضای بین پشتی و کمر خود استفاده کنم ، بسیار راحت است و به جلوگیری از تبدیل بدن به موقعیت "C" کمک می کند. با این وجود بهتر است صندلی را به طور کامل خیس کنید و روی زمین بنشینید! برای راه های مختلف برای نشستن روی زمین ، اینجا را کلیک کنید یا برای راهنمایی در مورد کار میز کار اینجا را کلیک کنید.

ایستاده

هنگامی که به درستی انجام شود ، ایستادن می تواند راهی عالی برای تقویت پاها ، گلوت ها و هسته شما باشد! آیا تا به حال متوجه شده اید که بعد از مدت طولانی خسته می شوید و متوجه می شوید که باسن خود را به جلو سوق می دهید ، وزن خود را از یک طرف به طرف دیگر تغییر دهید ، یا سعی کنید به چیزی تکیه دهید. در اینجا چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید وقتی خود را در حال انجام هر یک از این کارها برای کمک به افزایش قدرت و استقامت عضلات خود هستید!

پا باید کمی کمتر از عرض لگن باشد

انگشتان پا را باید به جلو یا کمی بیرون نشان داد

زانوهای خود را نرم کنید (زانوها را قفل نکنید)

باسن خود را به عقب برگردانید تا نسبت به انگشتان پا کمی بیشتر در پاشنه خود احساس کنید (این اجازه می دهد تا باسن شما مستقیماً روی پاشنه های شما جمع شود)

قفسه سینه و دنده خود را آرام کنید (برخلاف اینکه آنها را به جلو سوق دهید)

شانه های خود را از گوش خود دور کنید و از طریق تاج سر خود بلند شوید و گوش های خود را روی شانه های خود نگه دارید

اجتناب کنید: عبور از پاهای خود ، تغییر به یک طرف ، باسن به جلو ، پیاده روی یک لگن ، عبور از مچ پا ، قفل کردن زانوها

سعی کنید این احساس راحتی و آرامش کنید. همچنین کفش هایی که می پوشید تأثیر زیادی بر بقیه بدن شما دارد ، پابرهنه بهترین است ، اما ما همیشه قادر به پابرهنه نیستیم ، بنابراین سعی کنید کفش هایی را انتخاب کنید که دارای یک قطره پاشنه صفر ، جعبه انگشتان پا و یک وبلاگ تنها انعطاف پذیر است. درباره کفش

خم

این یک روش عالی برای کار بر روی انعطاف پذیری همسترینگ ، قدرت گلوت و قدرت اصلی است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که چیزی را انتخاب کنید!

یک چوب جارو را بگیرید و بلند کنید و مطمئن شوید که چوب جارو 3 امتیاز را لمس می کند (پشت سر شما ، بین شانه ها و ساکروم شما)

پاهای خود را کمی گسترده تر از عرض باسن قرار دهید و زانوهای خود را نرم کنید

به جلو از باسن خود (باسن خود را به عقب برگردانید و اجازه دهید قفسه سینه خود را پایین بیاورد ، ضمن حفظ 3 نقطه تماس)

اگر شروع به از دست دادن تماس با هر یک از 3 امتیاز کردید ، خم شدن را به جلو متوقف کنید

هر منطقه ای که با آن ارتباط برقرار کنید ، منطقه ای است که باید سخت تر کار کند ، بنابراین اگر تماس را از پشت سر خود از دست بدهید ، بیش از حد از گردن خود بلند می کنید (اگر در ساکروم خود تماس خود را از دست دهید ، بیش از حد بلند می کنیداز کمر شما)

اگر شیء مورد نظر برای رسیدن به آن دورتر از دامنه حرکت فعلی شما باشد ، می توانید زانوها را به همان اندازه که برای رسیدن به زمین نیاز دارید خم کنید. هرچه این کار را در طول روز انجام دهید ، همسترینگ شما انعطاف پذیر تر می شود و این کار ساده تر خواهد بود!

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 70 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:31