پنج قدم اول برای تجارت حرفه ای فارکس به صورت حرفه ای

ساخت وبلاگ

این مقاله یک پست مطبوعات برند است. Brand Press یک سرویس پرداخت شده برای مارک هایی است که می خواهند مستقیماً به مخاطبان TechPoint آفریقا برسند. تیم تحریریه TechPoint آفریقا محتوای مطبوعات برند را نمی نویسد. برای ارتقاء برند خود از طریق نام تجاری ، لطفاً از طریق ایمیل به business@techpoint. africa ایمیل کنید

Ambrose Ebuka با داشتن سمینارهای تجاری آنلاین و آفلاین فارکس برای 150+ دانش آموز در سراسر کشور ، یک نقشه راه مفید را تهیه کرده است که می تواند یک تازه کار فارکس را به سطح حرفه ای در تجارت فارکس برساند.

این مراحل از یک برنامه رادیویی اخیر بیان شده است و می تواند شما را از مبتدی به حرفه ای تجارت فارکس در صورت پیگیری به صورت معقول سوق دهد.

سفیر Octafx ، Ambrose Ebuka در الهام بخش FM در نمایشی با عنوان "گفتگو فارکس با Octafx".

مرحله 1: اصول را بیاموزید

اولین قدم در سفر یادگیری فارکس با اصول اولیه لخت آغاز می شود. فارکس چیست؟چگونه کار می کند؟چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

اصطلاحی که از مخفف ارزی ارزی ، فارکس ناشی می شود ، بازاری است که افراد و موسسات مانند بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری ، ارزهای ارز. بازار فارکس بزرگترین بازار مالی در جهان است که در سطح جهانی بیست و چهار ساعت در روز ، پنج روز در هفته باز است.

این کارگزار کمک می کند تا بازار فارکس برای میلیون ها معامله گر خرده فروشی در سراسر جهان در دسترس باشد. کارگزاران همچنین به بازرگانان دسترسی به اهرم را می دهند ، که معامله گران می توانند از آنها برای افزایش سرمایه گذاری های اولیه خود با استفاده از وجوه وام گرفته شده استفاده کنند. اگرچه ممکن است پتانسیل سود بیشتر را افزایش دهد ، اما خطر از دست دادن سرمایه تجاری شخص را نیز افزایش می دهد. از این رو ، اطمینان از مدیریت مناسب ریسک مهم است.

در فارکس ، یک ارز همیشه برای دیگری رد و بدل می شود و جفت ارز را تشکیل می دهد. دو نمونه مشترک از جفت ارز عبارتند از GBPJPY (پوند انگلیس در برابر ین ژاپنی) و EURUSD (یورو علیه دلار آمریکا). در هر جفت ، اولین ارز پایه نامیده می شود و به دنبال آن ارز نقل قول است. در مثال GBPJPY ما در بالا ، GBP ارز پایه است ، در حالی که JPY ارز نقل قول است.

سود فارکس ناشی از حرکت ارزها در تجارت است. این حرکات در PIP ها اندازه گیری می شود که معمولاً آخرین مکان اعشاری یک قیمت قیمت را نشان می دهد.

به کانال YouTube Octafx بروید و در آنجا فیلم های مفصلی توسط کارشناسان تجارت فارکس پیدا خواهید کرد که دانش معاملات فارکس شما را تقویت می کند.

مرحله 2: زمان بندی را به درستی دریافت کنید

معامله گران برای کسب سود وارد بازار فارکس می شوند. بهترین زمان برای این کار زمانی است که نوسانات و نقدینگی در بازار فارکس بالاترین است. چهار جلسه معاملاتی که با نام شهرهایی که بورس اوراق بهادار اصلی فعالیت می کنند - نیویورک ، لندن ، سیدنی و توکیو هر کدام به مدت نه ساعت. دوره معاملات اوج هنگامی اتفاق می افتد که جلسات معاملات همپوشانی دارند (یعنی وقتی بیش از یک جلسه معاملاتی به طور همزمان باز است). این دوره بیشترین نقدینگی و افزایش حرکات قیمت را برای جفت های ارزی که بیشتر در این جلسات معامله می شوند ، ارائه می دهد.

با در نظر گرفتن همپوشانی ها و ساعات باز جلسات معاملات مختلف ، کارشناسان تجارت نیجریه به این نتیجه رسیده اند که بهترین زمان برای تجارت بین زمان افتتاح جلسه لندن تا زمان بسته شدن جلسه نیویورک است (8:00 صبح تا 5: 00 بعد از ظهر زمان نیجریه). در این ساعات ، شانس زیادی برای ایجاد تجارت موفق وجود دارد زیرا نقدینگی برای جفت های اصلی ارز مانند EUR/USD و GBP/USD بالاترین است.

داده های اقتصادی یکی از مهمترین نیروهای محرک برای حرکات کوتاه مدت در بازار فارکس است. یکی دیگر از عوامل مهم زمان انتشار انتشار مطبوعات و سایر اظهارات تأثیرگذار است. یک خبر اصلی این کشور قدرت تقویت یک دوره معاملاتی حلزون را دارد.

اگرچه معامله گران نباید خود را با هر خبری نگران کنند ، اما رویدادهای قابل توجهی وجود دارد که معامله گران نباید از آنها غافل شوند. شما می توانید هر رویدادی را در تقویم اقتصادی خاص کشور Octafx پیدا کنید. آنها به روزرسانی های گذشته ، حال و آینده را در مورد اخبار اقتصادی یک کشور به شما ارائه می دهند.

مرحله 3: بازار را تجزیه و تحلیل کنید

معامله گران حرفه ای فارکس ترکیبی از سیستم ها را برای تجزیه و تحلیل بازار فارکس ایجاد می کنند ، که سپس تصمیمات تجاری خود را آگاه می کنند.

معامله گران فارکس از سه روش شناخته شده برای تجزیه و تحلیل بازار استفاده می کنند - تجزیه و تحلیل فنی ، فنی و احساساتی. مورد آخر غیر معمول ترین این سه است. تجزیه و تحلیل احساسات شامل تجزیه و تحلیل حرکت ارزها بر اساس افکار مردمی در بین بازرگانان فارکس است.

تجزیه و تحلیل اساسی تأثیر عوامل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی بر ارزش نسبی یک ارز را تجزیه می کند. عواملی مانند اپیدمی بیماری یا نرخ بیکاری زیاد ، از جمله دیگر ، می تواند باعث کاهش اقتصاد یک کشور شود. در این حالت ، پول این کشور احتمالاً کاهش خواهد یافت. معکوس در مورد رشد مثبت اقتصادی و افزایش ارز ملی خواهد بود.

OCTAFX با به اشتراک گذاشتن گزارش در مورد رویدادهای کلیدی ، راهی آسان تر برای به روزرسانی خود فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل فنی حرکات قیمت تاریخی برای شناسایی الگوهای و پیش بینی حرکات قیمت آینده. با استفاده از خطوط روند ، سطح پشتیبانی و مقاومت ، شاخص ها و الگوهای مختلف نمودار ، تحلیلگران و بازرگانان فارکس در مورد مطلوب ترین تصمیمات تجاری تصمیم می گیرند.

در اینجا چند روش قابل اعتماد به تحلیل بازار آورده شده است:

  • هر دو تجزیه و تحلیل فنی و اساسی را اعمال کنید
  • روندهای روزانه و هفتگی را شناسایی کنید. آیا این یک صعود است یا روند نزولی؟
  • سطح پشتیبانی و مقاومت را علامت گذاری کنید.
  • به دنبال نوسانات بالا و پایین باشید.
  • مناطق کلیدی قیمت را که در آن می تواند رخ دهد شناسایی کنید. سپس برای تأیید ، شاخص اصلاح فیبوناچی را اعمال کنید.

تدوین استراتژی که برای شما مفید است ، مستلزم آن است که شما یک برنامه داشته باشید ، به طور مداوم روی آن کار کنید ، آن را بر روی داده های تاریخی یا حساب نسخه ی نمایشی آزمایش کنید و با گذشت زمان آن را توسعه دهید. بخش تجزیه و تحلیل و آموزش وب سایت OCTAFX را طی کنید (کانال YouTube را فراموش نکنید) برای دریافت مطالب آموزشی در تمام شرایط و ابزارهای فنی ذکر شده در این مقاله. در کانال YouTube ، می توانید متخصصان را در تجزیه و تحلیل بازارها تماشا کنید. می توانید شیوه های آنها را کشف کرده و آزمایش کنید که کدام یک برای شما کار می کند.

مرحله 4: اسطوره های تجاری را باور نکنید

اگر می خواهید یک معامله گر فارکس حرفه ای شوید ، چندین اسطوره تجاری وجود دارد که باید از اعتقاد آنها دست بردارید.

• فارکس به شما سریع پول می دهد

فارکس یک طرح خوب و غنی نیست. این دقیقاً مانند هر تجارت دیگری است که به مجموعه مهارت ها و تکنیک های خاص خود نیاز دارد که باید یاد بگیرید.

• برای شروع تجارت فارکس به یک سرمایه عظیم نیاز دارید

به عنوان یک معامله گر مبتدی ، شما می توانید کوچک را شروع کنید. بسیاری از کارگزاران برای ورود به بازار فارکس ، سرمایه گذاران خرده فروشی حداقل نیازهای سپرده را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، با OCTAFX می توانید با حداقل 40 دلار وارد بازار فارکس شوید.

• صرف وقت بیشتر در تماشای معاملات خود

اگرچه تجارت به تعهد زیادی نیاز دارد ، لزوماً شما را ملزم نمی کند که همیشه به صفحه خیره شوید.

• ریسک بالا ، پاداش بالا

تصور غلط مهلک که اغلب توسط معامله گران مبتدی انجام می شود این است که هرچه خطر بیشتری در نظر بگیرید ، پاداش شما بیشتر می شود. اهرم یک شمشیر دو لبه است که می تواند سود شما را در حالی که حساب معاملاتی خود را در معرض سطح بالایی از ریسک قرار می دهد ، در صورت عدم استفاده صحیح در سطح بالایی قرار دهد. هرگز از اهرم کورکورانه استفاده نکنید.

• تجارت بیشتر به معنای سود بیشتر است

فرقی نمی کند که چند معامله باز کنید. آنچه مهم است این است که شما در هر تجارت چقدر می کنید.

• فارکس کلاهبرداری است

بازار فارکس یک بازار مالی بین المللی است که در آن ارزهای جهان معامله می شود. پول زیادی معمولاً در تجارت فارکس دخیل است ، از این رو کلاهبرداران از این وضعیت استفاده می کنند تا معامله گران مظنون را که انتظار دارند سود بالایی کسب کنند ، فریب دهند. قبل از ورود به هر شغلی ، اعم از تجارت فارکس یا نه ، برخی از تحقیقات را انجام دهید.

• شما همیشه درست خواهید بود

ضرر و زیان بخشی جدایی ناپذیر از تجارت است. پذیرش این و اجرای استراتژی های مدیریت ریسک نقش بزرگی در کمک به معامله گران در دستیابی به اهداف و اهداف خود دارد.

یک برنامه معاملاتی محکم را که آزمایش کرده اید تهیه کنید و ضررهای خود را به درس تبدیل کنید.

مرحله 5: از اشتباهات تجاری محبوب خودداری کنید

سفر به سطح حرفه ای در هر سرمایه گذاری شامل اشتباه و یادگیری از آنها است. یادگیری از اشتباهات دیگران باعث دردسر شما خواهد شد. در اینجا چند اشتباه تجاری مشترک و نحوه جلوگیری از آنها وجود دارد.

• بدون تجزیه و تحلیل

فارکس قمار نیست. قرار دادن تجارت با تجزیه و تحلیل ضعیف یا حدس ، مسیری کوتاه برای ورشکستگی است.

• بیش از حد بیش از حد

اگرچه استفاده از اهرم شدید برای ایجاد سود سریع در یک تجارت واحد وسوسه انگیز است ، اما خطر از دست دادن تمام آنچه شما دارید ارزش آن را ندارد. عاقلانه است که قبل از استفاده از اهرم و قرار دادن سفارشات مدیریت ریسک ، ارزیابی های مناسب را انجام دهیم.

• اجازه دهید احساسات در تجارت شما تأثیر بگذارد

تجارت با عصبانیت و در یک تلاش ناخوشایند برای بازگرداندن پول شما پس از ضرر می تواند تجربه سرمایه گذاری شما را خراب کند. حداکثر 25 ٪ از تجارت خود را حداکثر 25 ٪ نگه دارید و پس از رسیدن به آنجا ، آن را ترک کنید. اگر تجارت سخت پیش می رود ، مدتی به حساب نسخه ی نمایشی خود بروید.

• مدیریت ریسک ضعیف

همیشه اطمینان حاصل کنید که برنامه های مناسب برای مدیریت ریسک دارید. ضررهای توقف خود را برای محدود کردن ضررها قرار دهید و سود خود را برای بستن سفارشات خود بلافاصله پس از رسیدن به هدف سود خود بدست آورید. استفاده از اندازه های محافظه کارانه و نسبت های پاداش ریسک نیز ابزارهای ضروری برای مدیریت خطرات است.

• شکستن قوانین خود

هنگامی که شما یک استراتژی معاملاتی دارید که برای شما مفید باشد ، کاملاً به آن ادامه دهید. اجازه ندهید بی حوصلگی بهترین نتیجه را از شما کسب کند.

• کارگزار اشتباه فارکس

اگر حساب معاملاتی شما ضعیف اداره شود ، می توانید تمام پول خود را از دست دهید ، کارگزار شما در حال مشکل مالی است ، یا آنها یک کلاهبرداری آشکار هستند. اهداف سود تجاری خود و آنچه را که یک کارگزار ارائه می دهد در نظر بگیرید.

سلام! اگر به پایان رسیدید ، در مورد این سفر و تبدیل شدن به یک حرفه ای تجارت فارکس جدی هستید. برای ایجاد انگیزه در شما ، Octafx هنگام استفاده از کد تبلیغاتی از اکنون تا پایان ماه آگوست ، 100 ٪ پاداش سپرده خود را به شما پیشنهاد می دهد.

مراحل شرح داده شده در این مقاله را دنبال کنید و در دنیای دارایی غیرقابل توقف خواهید بود.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 70 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:57