Solana چیست و چگونه کار می کند: یک راهنمای کامل برای مبتدیان

ساخت وبلاگ

در دنیای فعلی ارزهای رمزپایه ، معمول است که ده ها ، اگر نه صدها نفر ، سرمایه گذاری های جدید ظاهر شوند و سپس از بین بروند. با این حال ، غیر معمول نیست که برخی از داستانهای موفقیت واقعی در وسط این موجودات زودگذر ظهور کنند.

Solana یکی از این بستر های cryptocurrency است که خود را به عنوان تلاش مهم بعدی صنعت قرار داده است. با مقیاس پذیری ، سرعت و قابلیت های عمومی این پروژه به عنوان برخی از ویژگی های فروش آن برجسته می شود ، جای تعجب ندارد که کسی به آن علاقه مند باشد.

بنابراین ، Solana دقیقاً چیست و چه کاری انجام می دهد؟خوشبختانه ، راه حل ها دشوار نیست. در اینجا همه کارهایی که Solana انجام می دهد برای کمک به شما در حفظ یک قدرت محکم در این ستاره در حال ظهور blockchain است.

سولانا چیست؟

Solana یک بستر blockchain است که در سال 2017 راه اندازی شد. هنوز هم در بتا است. این شبکه به روش یک blockchain عمومی فعالیت می کند ، به این معنی که یک طرف واحد آن را کنترل نمی کند. در نتیجه ، غیر متمرکز و خودکفا می شود. کد آن همچنین منبع باز است که به شهرت آن به عنوان یک شبکه blockchain که توسط عموم مردم ساخته شده است ، کمک می کند.

Solana دارای سکه نام خود در مبادلات تحت عنوان Sold Sold Sol است. از اواسط اکتبر 2021 ، سرمایه گذاری بازار توکن آن را در بین ده ارز رمزنگاری برتر جهان قرار می دهد. این نشانه در کمتر از دو سال پس از آغاز به کار ، چنین محبوبیت بالایی را به دست آورده است و نشان دهنده شهرت بسیار مورد نظر خود است.

توکن Sol از مکانیسم زمان بندی اثبات تاریخ (POH) برای پیگیری تاریخ خود استفاده می کند. سابقه معاملات از طریق این مکانیسم زمان بندی حفظ می شود ، که همچنین اجرای پروتکل اثبات سهام (POS) شبکه را تسهیل می کند. این استراتژی به اهداف blockchain کمک می کند ، که به دست آوردن مقیاس پذیری و قوام بیشتری هستند. اکنون SOL می تواند بیش از 50،000 معاملات در ثانیه را در نتیجه این کار پردازش کند.

حال ، بیایید در مورد آنچه Solana انجام می دهد صحبت کنیم: این یک بستر توسعه blockchain است که شما را قادر می سازد تا برنامه مبتنی بر blockchain خود را طراحی و پیاده سازی کنید. در این راستا ، پلت فرم Solana با Ethereum قابل مقایسه است زیرا می تواند ایجاد یک اکوسیستم کاملاً جدید را در blockchain والدین خود ، که مشابه با اتریوم است ، امکان پذیر کند. با این حال ، با افزایش تعداد کاربران ، خود را از نظر سرعت کلی و پتانسیل رشد متمایز می کند.

مانند اتریوم ، سولانا از یک چارچوب مبتنی بر قراردادهای نوآورانه استفاده می کند و شباهت را تقویت می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر قانون ، راه حل های خود را توسعه دهید. در عین حال ، راه توسعه خدمات کاملاً جدید از ابتدا را فراهم می کند. این بدان معناست که توسعه دهندگان که از شبکه blockchain برای ساختن برنامه های جدید یا راه حل ها استفاده می کنند ، می توانند در آینده نشانه های خود را صادر کنند.

بخش مهمی از اشتیاق پیرامون سولانا از ایده ایده های تازه در وهله اول سرچشمه می گیرد. ظرفیت مقیاس این اختراعات در مواجهه با افزایش استفاده ، یکی دیگر از دلایل مهم دیگری است که شبکه از هر دو پاسخ مثبت داده استتوسعه دهندگان سولاناو مصرف کنندگان

از بسیاری جهات ، این رویکرد از پتانسیل ایجاد می شود که در صورت فرصت ، سولانا می تواند مقیاس پذیری و عملکردی را که اتریوم هر از گاهی با آن روبرو می شود ، حل کند.

در نتیجه ، علاقه بیشتری به سولانا وجود دارد ، و cryptocurrency در بسیاری از قسمت های بازار cryptocurrency به طور گسترده ای شناخته می شود. سولانا در دنیای رمزنگاری به دست آورد. بسیاری از کسانی که در اوایل سال جاری نسبت به این سکه شک داشتند ، شروع به در نظر گرفتن احتمال تبدیل شدن سولانا به یک ثابت دائمی در دنیای cryptocurrency کردند.

سولانا چه کاری انجام می دهد؟

اکوسیستم جامع Solana به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا راه حل های رمزنگاری یا blockchain خود را به سرعت و به راحتی ایجاد کنند. این سیستم عامل های جدید قادر خواهند بود تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا مبادله و مبادله نشانه های مبتنی بر سولانا را در سراسر اکوسیستم تسهیل کنند.

قراردادهای هوشمند به شما امکان می دهد شرایط زیادی را به هر اقدام یا معامله وصل کنید و به شما امکان انعطاف پذیری بیشتری می دهد. همچنین این امکان را به شما می دهد تا برنامه های غیر متمرکز بسیار قابل اعتماد (DAPPS) را توسعه دهید ، که از امنیت ، ایمنی و قابلیت اطمینان یک پلت فرم بلاکچین سریع بهره مند می شوند. حتی اگر خدمات مالی بیشتر موارد استفاده Solana را به خود اختصاص دهد ، این شبکه Ledger توزیع شده همچنین شرایط مطلوبی را برای برنامه های سرگرمی و امنیت فراهم می کند.

ترکیب این خصوصیات با سرعت پیش بینی شده Solana برای مقیاس پذیری و گسترش معاملات به عنوان ویژگی های متمایز این سکو عمل می کند. این برنامه نویسان بیشتری را به سمت راه حل جذب می کند ، اما همچنین مشتری های معمولی بیشتری را که می خواهند از قابلیت های ارائه شده استفاده کنند ، جذب می کند.

این تشریح می کند که Solana چیست و عملکرد آن تا حدی است. با این حال ، جذابیت اصلی این سکو در استفاده از آن در امور مالی غیر متمرکز (DEFI) است. با توجه به اینکه DEFI به استفاده از برنامه های خودکفا و غیرمتمرکز برای انجام معاملات مالی متکی است ، اکوسیستم Solana ، همراه با قول خود برای معاملات سریع رعد و برق ، محیط ایده آل را برای شکوفایی Defi فراهم می کند.

وعده Defi با خود چندین مزیت دارد. این نیاز به واسطه های شخص ثالث مانند افراد تحت نظارت یا کارگزاران وام را برای مبتدیان از بین می برد. در نتیجه ، هزینه های معاملات مالی را کاهش می دهد که در غیر این صورت به دلیل درگیری اشخاص ثالث انجام می شود. در نتیجه معاملات سریعتر می شوند ، زیرا ابزارهای مالی در دسترس تر می شوند و معاملات شفاف تر و بازتر می شوند.

بنابراین ، بسیاری از علاقه مندان به Defi به پلتفرم Solana می روند ، خواه توسعه برنامه های جدید Defi یا آزمایش امکانات راه حل های از قبل توسعه یافته. در سالهای اخیر ، استفاده از DEFI در برنامه های کاربردی مانند تأمین مالی و تجارت به طرز چشمگیری افزایش یافته و سولانا را به سمت ارتفاعات جدید محبوبیت سوق می دهد.

آیا Solana برای انتظارات مطابقت دارد؟

خیلی زود است که بگوییم آیا Solana آنچه را که برای اتریوم برای پول خود در دراز مدت به کار می برد ، دارد ، حتی اگر این پلتفرم اکنون سوار قطار اعتیاد به مواد مخدره شود و توجه کاربر را به سمت چپ ، راست و مرکز جلب کند. به دلیل دوران باستان سکو و جامعه ، با گذشت زمان ساخته شده است و این یک نتیجه گیری معقول است.

سولانا علاقه زیادی به صنعت رمزنگاری ایجاد کرده است. به گفته بلومبرگ ، این پلتفرم توسط گروههای خاص سرمایه گذار به عنوان "رقیب طولانی مدت احتمالی برای اتریوم" گفته می شود. بخش عمده ای از این امر به دلیل توانایی این پلتفرم در استقرار قراردادهای هوشمند است که علاوه بر قول خود برای ارائه سریع تر معاملات است.

Solana از نظر ارزش پولی ، هم برای سرمایه گذاران خود و هم برای ناظران مبهم ، از انتظارات پیشی گرفته است. هنگامی که Sol برای اولین بار تجارت را در 10 آوریل 2020 آغاز کرد ، در هر سهم 0. 78 دلار معامله شد. از آن زمان به بعد ، در 9 سپتامبر 2021 ، هنگامی که به بالاترین سطح خود رسید ، به عالی ترین قیمت 213. 47 دلار رسیده بود. در اواسط اکتبر 2021 ، ارزش Sol حدود 160 دلار نوسان داشت.

این عناصر SOL را به خط مقدم ارزهای رمزنگاری شده و توکن‌های پلتفرم ارتقا داده‌اند، جایی که تا به امروز باقی مانده است. فرض کنید شخصی قبل از سرمایه گذاری در SOL علاقه مند است در مورد دستاوردهای سولانا اطلاعات بیشتری کسب کند. در این صورت، یک جامعه پرشور پشت سکه می تواند در یک دوره نسبتا کوتاه به آنها پاسخ دهد.

سرعت کلی Solana و وسوسه امتحان کردن آن باعث شده است که تعداد زیادی از توسعه دهندگان و مصرف کنندگان از این پلتفرم استفاده کنند. در نتیجه، مجموعه‌ای از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps)، دارایی‌های بلاک چین و پروتکل‌ها از Solana سرچشمه گرفته‌اند. در طول این فرآیند، چندین مورد از آنها نیز عملیاتی شدند، در حالی که برخی دیگر هنوز به طور گسترده برای هدفی که برای آن ایجاد شده اند مورد استفاده قرار می گیرند.

به گفته برخی (NFT) سولانا به عنوان پلتفرمی برای ایجاد توکن های غیر قابل تعویض نیز محبوبیت پیدا کرده است. آنها ممکن است دارایی هایی مانند هنر دیجیتال را نشان دهند و به انتقال مالکیت چنین دارایی ها از طریق بلاک چین کمک کنند. آنها انواع دیگری از دارایی ها را نشان می دهند. همچنین عامل مهمی در جذابیت شبکه بوده است، به ویژه در دورانی که NFT ها بر بحث غالب هستند.

به دلایلی که در بالا ذکر شد، DeFi یکی دیگر از و احتمالاً مهمترین عنصری است که در ظهور Solana به عنوان یک پلتفرم توسعه در سال های اخیر نقش داشته است. بسیاری از توسعه دهندگان با پیاده سازی آنها از طریق قراردادهای هوشمند، از ویژگی های Solana به عنوان یک پلتفرم DeFi استفاده می کنند. برخی از این برنامه ها همچنین امکان ادغام سایر بلاک چین ها یا حداقل چشم انداز ارتباط متقابل بین سایر بلاک چین ها را فراهم می کنند.

این پلتفرم همچنین انتظارات را از نظر قابلیت اعتماد برآورده کرده است، همانطور که از توانایی آن در حفظ ارتباط با جامعه سولانا از طریق کانال های مختلف دیده می شود. این شامل ارتباط از طریق ایمیل، رسانه های اجتماعی و چت زنده است. این پلتفرم همچنین میزبان کانال‌های اجتماعی در پلتفرم‌های پیام‌رسان Discord و تلگرام است که به اعتماد و خودکفایی شبکه کمک می‌کند.

با این حال، سکوی سولانا در طول مدت فعالیت خود بدون نقص نبوده است. از آنجایی که این یک پلت فرم نسبتا جدید است، توانایی آن برای مدیریت بسیاری از تراکنش ها در بهترین حالت بر مبنای ناپایداری است.

سولانا بدون سهم خود از مشکلات نمی آید

بازار رمزنگاری در سپتامبر 2021 با ارزش بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده ، نوسانات قابل توجهی را مشاهده کرد. علت این اثر بیت کوین بود که به دلیل تقصیر در راه حل بولیوی رنج می برد تا امکان استفاده از بیت کوین به عنوان پول نقد قانونی در آن زمان فراهم شود.

حتی اگر بیت کوین تقریباً 10 ٪ غرق شود و بسیاری از همسالان خود را پایین آورد ، سول زمین خود را نگه داشت و تنها چند درصد از ارزش اولیه خود را کاهش داد. در نتیجه ، بسیاری از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان ابراز افزایش علاقه و اعتماد به نفس کردند. با این حال ، تعامل فزاینده سولانا با بازار گسترده تر بیت کوین در طولانی مدت علیه وی عقب نشینی کرده است.

بسیاری از کاربران پس از یادگیری سریع و کارآمد ، علاقه مند به کاوش در سایت بودند. از طرف دیگر ، دیگران راضی بودند که در حاشیه بمانند و مشاهده کنند. با این حال ، کسانی که می خواستند یک رویکرد دست و پنجه نرم تر داشته باشند ، هنگامی که شبکه پس از پردازش 400000 معاملات در کمتر از یک ثانیه سقوط کرد ، شگفت زده شدند ، همانطور که توسط رویترز گزارش شده است.

این یک اشتباه قابل درک از طرف من بود. با این حال ، این امر به جلوگیری از انجام هرگونه اقدام از سکوی Solana ادامه داد. نتیجه این امر این بود که این سکو برای چند ساعت ارزشمند در دسترس نبود. حتی اگر روز بعد دوباره کاملاً عملیاتی شد ، این رویداد به دلیل گزارش های قبلی مبنی بر اینکه به اتریوم زمان سختی داده است ، به تصویر خود آسیب رساند.

مقدار سولانا در چند روز بعد پایدار ماند ، اما مقدار کمی افزایش یافت. این قسمت نشان می دهد که ، حتی اگر Solana بدون نقص نیست ، می تواند در برابر بلایای روابط عمومی مقاومت کند و به دلیل آنها حتی قوی تر ظاهر شود.

اولین پیشنهادات این سیستم عامل در حال حاضر در دسترس است

از آنجا که سولانا مستقیماً با اتریوم رقابت می کند ، ممکن است شما در مورد آنچه که سولانا هنگام قرار دادن در همان کفش های خود شبکه مشهور انجام می دهد ، کنجکاو باشید. بیایید برای تظاهرات مختصر به برخی از سیستم عامل های اکوسیستم Solana نگاه کنیم.

GENESYS (بستر توسعه زیرساخت)

Solana's Genesysgo یک بستر زیرساختی است. این پلتفرم برای شروع افراد جدید با استفاده از فناوری blockchain با استفاده از Solana آسان تر می شود. در نتیجه ، این پلتفرم یک شرکت کننده آینده نگر در اکوسیستم Solana است.

پروژه های Solana خود را با ما مقیاس کنید

Solaverse (بازار NFT)

Solaverse یک بازار برای هنرهای دیجیتال و نشانه های غیرقانونی (NFTS) است که روی پلت فرم Solana اجرا می شود. با بهره گیری از محبوبیت NFTS ، این پلتفرم باعث می شود تولید کنندگان بتوانند هنر دیجیتالی خود را از طریق blockchain بفروشند.

Soldate (بستر دوستیابی)

Soldate افتخار می کند که اولین سرویس دوست یابی غیر متمرکز است که بر روی فناوری blockchain تأسیس شده است. بسته به امنیت ارائه شده توسط فناوری blockchain ، این پلتفرم یک مورد استفاده جدید از برنامه های غیر متمرکز را امکان پذیر می کند.

رفیق

این یک موتور نمایه سازی است که شما را برای جستجوی مجموعه های مختلف داده ها با استفاده از نمایش داده های ساده کنار می گذارد. این پلتفرم با نگه داشتن تمام اطلاعات لازم در زیر چند کلید ، استفاده از Solana را ساده می کند.

همستر فضایی (NFTS کلکسیونی)

Hamster Space یک مبادله و بازار کلکسیونی NFT است که نشانه های یک نوع مانند همسترهای کارتونی را ارائه می دهد. حتی اگر همستر فضایی هنوز در مراحل اولیه خود باشد ، ممکن است مستقیماً با سکوی cryptokitties مبتنی بر اتریوم مقایسه شود.

چندین سیستم دیگر در مورد blockchain Solana یا عملیاتی هستند یا در حال توسعه هستند. همه این blockchains و مربوط به آنها

محصول پرچمدار Solana Defi است.

موارد استفاده Solana که در مورد این سکو حرفی برای گفتن دارند ، بیشترین توجه را به خود جلب می کند. به عنوان مثال ، Defi دارای 112 برنامه از 423 برنامه ذکر شده در وب سایت Solana است. به یاد داشته باشید که این رقم به دلیل سرعت سریع برنامه های انتشار ، تغییر می کند.

این خدمات و محصولات شامل موارد زیر هستند اما محدود به آن نیستند.

8

8Pay DAPP است که از فناوری blockchain برای ترتیب و اجرای پرداخت های تقاضا استفاده می کند. این شبیه به بسیاری از کیف پول های دیجیتال است که به شما امکان می دهد از طریق فاکتورها یا درخواست ها پول دریافت کنید. این برنامه با کیف پول هایی مانند Metamask و Ledger Wallet سازگار است و مبادله هایی مانند Bithumb Global و Uniswap.

سرم

سرم یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) است که توسط FTX و سایر توسعه دهندگان پشتیبانی می شود. این پلتفرم از یک کتاب سفارش محدود مرکزی در زنجیره ای برای فعال کردن عملیات خود (CLOB) استفاده می کند. آن را از بسیاری از DEX های دیگر متمایز می کند ، که باید بخشی از سیستم آنها را خارج از زنجیره اجرا کنند. سرم سرم یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) است که توسط FTX و سایر توسعه دهندگان پشتیبانی می شود. این پلتفرم از یک کتاب سفارش محدود مرکزی در زنجیره ای برای فعال کردن عملیات خود (CLOB) استفاده می کند. آن را از بسیاری از DEX های دیگر متمایز می کند ، که باید بخشی از سیستم آنها را خارج از زنجیره اجرا کنند.

طغیان

Bonfida بر آنچه Solana برای کاربران خود انجام می دهد تأکید می کند. این نرم افزار که بر روی سرم ساخته شده است ، بینش های داده محور را در اختیار کاربر قرار می دهد. این امر باعث افزایش باز بودن در عملیات سرم می شود و در عین حال در درک مزایای تجسم داده ها نیز به شما کمک می کند.

امواج

امواج مبادله خود را با Solana از طریق زنجیره متقاطع گرانش و محلول blockchain-agnostic متصل می کنند. این کاربران را قادر می سازد تا انتقال داده ها را بین سایر اعضای شبکه گرانش مانند Tron و Binance Smart Chain انجام دهند.

پروتکل وام ریسک اعتباری

Solana CRLP اثبات مفهوم است که نشان می دهد چگونه می توان از قراردادهای هوشمند Solana برای وام های کمبود وام با وام های زیر مجموعه استفاده کرد و هیچ الزامات مشتری شما (KYC) را نمی شناسد.

همانطور که قبلاً گفته شد ، چندین برنامه Defi دیگر مبتنی بر Solana است. از آنجا که شبکه در حال حاضر در حال گسترش سریع است ، احتمالاً این لیست از برنامه ها در ماه های بعد گسترش می یابد.

افراد پشت سولانا چه کسانی هستند؟

پروژه های دروغین غالباً حضور خود را در تجارت بیت کوین ، به طور معمول با فلاش و لعاب زیاد در پشت سر آنها ، مشخص می کند. علاوه بر یادگیری در مورد آنچه که سولانا به مصرف کنندگان خود قول می دهد ، ممکن است شما علاقه مند باشید که در مورد تیمی که این وعده ها را به وجود می آورد ، بدانید.

در حالی که سولانا یک blockchain عمومی و غیر متمرکز است ، تیم آن همیشه در مورد هویت خود باز بوده است. آناتولی Yakovenko ، بنیانگذار Solana و مدیرعامل Solana Labs ، نقش مهمی در بازاریابی و ارائه Solana به عموم مردم داشته است. Yakovenko پیشینه ای از فناوری دارد و قبلاً برای Qualcomm و Dropbox کار کرده است.

بنیاد سولانا اکنون در ژنو ، سوئیس مستقر است. هیئت خودمختار بنیاد این نکته را برای توضیح آنچه سولانا انجام می دهد ، می کند. این بنیاد همچنین وظیفه افزایش محبوبیت سولانا و گسترش استفاده کلی آن در ارتفاعات جدید را بر عهده دارد.

این Solana را از بیت کوین متمایز می کند ، که نام عمومی برای مبدأ آن ندارد. با این حال ، این قابل مقایسه با بسیاری از پروژه های دیگر مانند Ethereum و Litecoin است که در آن سازندگان به طور عمومی شناخته می شوند و در ارتباط با توسعه خود به طور منظم ظاهر می شوند.

این احساس قابلیت اطمینان Solana را ارائه می دهد ، که به حضور عمومی آن کمک می کند ، که از طریق کانال های جامعه و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی حفظ می شود.

از کجا می توانم سولانا بخرم؟

Solana ممکن است از طریق چندین مبادله رمزنگاری خریداری شود. برخی از متداول ترین مبادلات برای خرید و فروش Solana شامل موارد ذکر شده در زیر نیست ، اما محدود به آنها نیست.

اگر یک سایت شما را قادر به خرید و فروش Solana می کند ، یک فرصت خوب وجود دارد که می توانید یک ربات معاملات Cryptocurrency را پیدا کنید تا به شما کمک کند. این امکان را به شما می دهد تا Solana را به گونه ای تجارت کنید که به شما کمک می کند تا با حرکات و تغییرات بازار کنار بیایید.

اکنون که می دانید Solana چیست و کجا می توانید آن را تجارت کنید ، به خاطر داشته باشید که دلارهایی که برای خرید و فروش استفاده می کنید ، پس انداز یا معیشت منحصر به فرد شما نیست. از آنجا که cryptocurrency یک بازار بی ثبات است ، شما باید با معقول تجارت کنید و با پول می توانید از دست بدهید. این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون ایجاد یک خطر غیرقابل تصور درآمد کسب کنید.

تا زمانی که این موضوع را به خاطر بسپارید ، ممکن است از تجارت Solana سود ببرید زیرا صعود می کند تا به یک محصول برتر تبدیل شود.

نتیجه

از آنجا که پروژه های blockchain آینده نسبت به درست شدن آن محتاط تر می شوند ، blockchains مقیاس پذیر مانند Solana به blockchain های ارجح برای تلاش های توسعه blockchain تبدیل می شود. ماکارشناسان توسعه blockchainدر توسعه Solana با استفاده از زنگ زدگی ، بسته های برنامه نویسی جانبی و Solana CLI بسیار ماهر هستند. اگر مشتاقانه منتظر همکاری با یک شرکت توسعه blockchain هستید که از همان ابتدا در مورد توسعه Solana کاملاً مناسب است ، با ما تماس بگیرید.

Solana یک بستر توسعه blockchain است که شما را قادر می سازد تا برنامه مبتنی بر blockchain خود را طراحی و پیاده سازی کنید. توکن Sol از مکانیسم زمان بندی اثبات تاریخ (POH) برای پیگیری تاریخ خود استفاده می کند. سرمایه گذاری در بازار Solana آن را در بین ده ارز برتر در جهان قرار می دهد. جاذبه اصلی سولانا در استفاده از آن در امور مالی غیر متمرکز (DEFI) است. DEFI به استفاده از برنامه های خودکفا و غیرمتمرکز برای انجام معاملات مالی متکی است.

این نیاز به واسطه های شخص ثالث مانند افراد تحت نظارت یا کارگزاران وام را برای مبتدیان از بین می برد. Solana از نظر ارزش پولی از انتظارات بهتر عمل کرده است. این پلتفرم توسط برخی از گروه های سرمایه گذار به عنوان "رقیب طولانی مدت احتمالی برای اتریوم" گفته می شود. بخش عمده ای از این امر به دلیل توانایی آن در استقرار قراردادهای هوشمند و قول ارائه سریع تر معاملات است. پلت فرم Solana در سالهای اخیر به عنوان یک بستر توسعه ظاهر شده است.

بسیاری از توسعه دهندگان با اجرای آنها از طریق قراردادهای هوشمند ، ویژگی های Solana را به عنوان یک بستر DEFI استفاده می کنند. برخی از این برنامه ها همچنین امکان ادغام سایر blockchains یا حداقل چشم انداز اتصال را فراهم می کنند. این قسمت نشان می دهد که سولانا می تواند در برابر بلایای روابط عمومی مقاومت کند و به دلیل آنها حتی قوی تر ظاهر شود. بیایید نگاهی به برخی از سیستم عامل هایی که در حال حاضر عملیاتی یا در حال توسعه با استفاده از Solana هستند ، نگاهی بیندازیم. پلت فرم سرم از یک کتاب سفارش محدود مرکزی در زنجیره ای استفاده می کند تا بتواند عملیات خود را فعال کند (CLOB) Bonfida بینش داده های محور را به کاربر می دهد.

Solana CRLP اثبات مفهوم است که نشان می دهد چگونه ممکن است از قراردادهای سولانا برای وام های Defi استفاده شود. Solana ممکن است از طریق چندین مبادله رمزنگاری خریداری شود. اگر علاقه مند به سودآوری استراتژی ها در مقیاس بالاتر هستید ، یک فرصت خوب وجود دارد که برای کمک به شما به یک ربات معاملات cryptocurrency نیاز دارید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 58 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 3:06