Kucoin Review 2023: چگونه این مبادله محبوب محبوب کار می کند

ساخت وبلاگ

افشای تبلیغات این مقاله/پست حاوی اشاراتی به محصولات یا خدمات از یک یا چند نفر از تبلیغ کنندگان یا شرکای ما است. ما ممکن است هنگام کلیک بر روی پیوندها به آن محصولات یا خدمات ، جبران خسارت دریافت کنیم

Kucoin یک مبادله رمزنگاری است که به شما امکان می دهد صدها ارز رمزپایه مختلف را بخرید و تجارت کنید. این پلتفرم بیشترین ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم و altcoin های اختصاصی را ارائه می دهد. به علاوه ، عرضه محصولات دائماً با سکه های جدید به روز می شوند. کل حجم تجارت این سکو 800 میلیارد دلار است.

بیش از 10 میلیون سرمایه گذار در بیش از 200 کشور جهان از Kucoin برای خرید و تجارت رمزنگاری استفاده می کنند. شایان ذکر است که Kucoin در حال حاضر در ایالات متحده مجوز ندارد. ما بعداً به این موضوع خواهیم رسید. در ادامه بخوانید تا دریابید که آیا این مبادله رمزنگاری محبوب برای شما مناسب است یا خیر.

کمیسیون ها و هزینه ها - 9
خدمات مشتری - 7
سهولت استفاده - 7
Cryptos پشتیبانی می شود - 8
ویژگی ها - 9

جمع

این مبادله برتر رمزنگاری برای سرمایه گذار متوسط و با ابزار جامع ، سکه و محصولات بسیار عالی است.

چه چیزی ارائه می دهد؟

KuCoin logo

بیش از 500 سکه مختلف برای انتخاب در Kucoin وجود دارد. می توانید تجارت را با حداقل 1 دلار شروع کنید.

Kucoin فراتر از خرید ، تجارت و حتی وام های رمزنگاری ، موارد زیر را ارائه می دهد:

 • تجارت حاشیه
 • معاملات آتی
 • تجارت P2P
 • ربات تجارت

Kucoin همچنین روش های مختلفی را برای به دست آوردن پاداش رمزنگاری یا پاداش برای حساب های خود مانند مراجعه به دوستان ، تبدیل شدن به شرکت های وابسته ، انجام وظایف یا رقابت در قرعه کشی و قرعه کشی می دهد.

چگونه کار می کند؟

در ادامه بخوانید تا روشهای مختلفی را که می توانید بخرید و رمزنگاری را در Kucoin بخرید ، کشف کنید.

خریداری کردن

سه روش برای خرید رمزنگاری از طریق Kucoin وجود دارد: تجارت سریع ، P2P و شخص ثالث.

1. تجارت سریع

گزینه Trade Fast برای خریدهای صریح و فروش بیت کوین ، اتریوم و تتر طراحی شده است. این ویژگی از بیش از 70 روش پرداخت ، از جمله مانده USD در حساب Kucoin شما ، کارت اعتباری یا کارت بدهی ، انتقال P2P مانند PayPal یا Zelle و سیستم عامل های شخص ثالث پشتیبانی می کند.

حداقل پرداخت برای یک معامله سریع تجارت 5 دلار و حداکثر 5000 دلار است. Kucoin به طور خودکار هزینه معامله (که در تأیید سفارش شما نشان داده شده است) را از مانده شما به دنبال سفارش کسر می کند. اگر از کارت استفاده می کنید ، ممکن است هزینه دیگری را نیز توسط بانک خود برای این کار دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برای واجد شرایط بودن برای انجام خریدهای سریع تجارت با استفاده از کارت بانکی (که باید از سه بعدی ایمن پشتیبانی کند) ، باید تأیید پیشرفته یا KYC2 را انجام دهید. تجارت سریع برای خرید سریع و آسان بسیار عالی است.

2. P2P

راه دیگر برای خرید رمزنگاری در Kucoin ، خرید آن از کاربر دیگر است. هیئت مدیره P2P به کاربران این امکان را می دهد تا فروش خود را از USDT ، BTC ، ETH ، KCS و USDC ارسال کنند. پوستر روش پرداختی را که از برنامه ها و سیستم عامل های انتقال P2P مانند Zelle ، TransferWise ، PayPal و AirTM و همچنین چند مورد دیگر می پذیرند ، انتخاب می کند. آنها سپس تعداد سکه هایی را که می فروشند ، محدودیت تجارت برای هر شخص و قیمت هر ارز که شما نشان داده اید ، لیست می کنند.

اگرچه این احتمالاً روش اصلی شما برای خرید جدید نخواهد بود ، اما این یک روش عالی برای پس انداز پول است زیرا هیچ هزینه ای برای معاملات P2P وجود ندارد. همیشه معاملات برای هر نوع سکه در دسترس نیست ، اما ارزش صرفه جویی در هزینه را دارد.

3. شخص ثالث

راه نهایی برای خرید رمزنگاری از طریق کانال پرداخت شخص ثالث Fiat/Crypto مانند Simplex یا Banxa است. حداقل و حداکثر مبلغ خرید مجاز به کدام سکه که خریداری می کنید بستگی دارد. بعضی اوقات شما می توانید کانال پرداخت خود را انتخاب کنید و بعضی اوقات برای شما انتخاب می شود. می توانید با استفاده از ویزای یا مستر کارت یا از طریق Apple Pay پرداخت کنید.

این معاملات مستلزم آن است که شما Kucoin را ترک کنید ، و هزینه خدمات را به هر کانال پرداختی که استفاده می کنید پرداخت می کنید.

تجارت

سه روش اساسی برای تجارت وجود دارد: تجارت لکه دار ، معاملات حاشیه و تجارت. Kucoin همچنین از معاملات مشتقات پشتیبانی می کند.

1. تجارت نقطه ای

معاملات Spot روشی سریع برای خرید رمزنگاری با قیمت بازار است و امیدوارم بعداً آن را برای سود بفروشید. طیف گسترده ای از جفت های معاملاتی برای معاملات Spot در دسترس است. هنگامی که آماده خرید یا فروش هستید ، از میان انواع سفارش زیر انتخاب کنید:

 • سفارش محدود: قیمت و کمیت خرید خود را تعیین کنید و هنگامی که قیمت بازار با قیمت محدودیت شما مطابقت داشته باشد ، سفارش به طور خودکار پر می شود.
 • سفارش بازار: دستور خرید بلافاصله دارایی را با قیمت فعلی بازار قرار دهید.
 • Stop Limit Order: قیمت و مقدار کمیسیون ایده آل خود را تعیین کنید ، سپس قیمت ماشه را که می خواهید در آن بخرید یا بفروشید تعیین کنید.
 • سفارش بازار را متوقف کنید: مقدار سفارش خود را تعیین کنید و قیمت را برای خرید خودکار یا فروش با قیمت فعلی بازار در هنگام رسیدن به قیمت ماشه تنظیم کنید.

پورتال معاملاتی Kucoin با سایر مبادلات رمزنگاری تفاوت چندانی ندارد ، بنابراین اگر قبلاً این کار را انجام داده اید ، نباید ناآشنا باشد.

2. تجارت حاشیه

معاملات حاشیه بسیار خطرناک تر از تجارت لکه دار است و تا زمانی که با بازار رمزنگاری راحت تر نباشید ، کاری نیست که باید انجام دهید. گفته می شود ، این واقعیت که Kucoin اجازه تجارت حاشیه را می دهد قابل توجه است زیرا این یک استراتژی تجاری پیشرفته تر است که بسیاری از صرافی ها ارائه نمی دهند.

شما هنگام وام گرفتن پول برای انجام معاملات حاشیه ، ریسک بیشتری را به همراه دارید ، اما این می تواند برای سرمایه گذاران که می دانند چه کاری انجام می دهند سودآور باشد. کمترین حرفی برای رابط کاربری حاشیه کوکین جامع است. معاملات حاشیه برای بسیاری از سکه های مختلف در دسترس است و می توانید تا 10 برابر افزایش دهید.

3. ربات تجارت

اگر احساس نمی کنید وقت یا دانش خود را برای توجه به بازار دارید ، می توانید ربات تجارت Kucoin را برای شما انجام دهد. رباتها برای ایجاد رایگان هستند و می توانند در کنار هر تجارت دیگری که انجام می دهید یا به تنهایی استفاده شود. برای شروع ، یکی از استراتژی های زیر را انتخاب کنید:

 • شبکه Spot: پرچین در برابر نوسانات
 • شبکه آینده: طولانی/کوتاه برای حداکثر سود
 • تعادل هوشمند: سرمایه گذاری بلند مدت و متنوع
 • DCA: سود منظم
 • بی نهایت شبکه: صعودی خرید کم ، فروش استراتژی بالا

اینها برای معاملات Spot به جز شبکه Futures است که برای فروش کوتاه است. اگر تازه وارد تجارت رمزنگاری هستید ، شبکه Spot بسیار رایج ترین انتخاب و همچنین باهوش ترین مورد است.

پس از ایجاد ربات و سرمایه گذاری وجوه خود ، این ربات برای انجام معاملات برای شما به صورت خودکار اجرا می شود. برای شروع کسب سود منفعل می توانید یک ربات با سرمایه گذاری کم ایجاد کنید.

4. تجارت مشتقات

Kucoin همچنین در صورت علاقه به تجارت قرارداد ، مشتقات cryptocurrency را ارائه می دهد. در یک قرارداد آتی ، دو طرف با خرید و فروش با قیمت مشخص و تاریخ آینده موافقت می کنند.

از بین Futures Classic ، Futures Lite ، Futures Brawl و نشانه های اهرمی انتخاب کنید. Futures Classic به شما امکان می دهد تا با حداکثر 100 برابر اهرم تجارت کنید. قرارداد پیش فرض نشان داده شده BTC دائمی/USDT است ، اما بسیاری از قراردادهای آینده USDT برای انتخاب وجود دارد ، از جمله برخی از سکه های متاور. Futures Classic داده های عمیق بازار و عملیات تجاری پیشرفته را ارائه می دهد ، که اگر تجربه آینده را داشته باشید ممکن است بخواهید.

Futures Lite یک نسخه کمرنگ از Futures Classic است که کمتر جامع است اما استفاده از آن آسان تر است. اگر قبلاً تجارت آینده را امتحان نکرده اید ، احتمالاً این گزینه بسیار گیج کننده خواهد بود. سرانجام ، Futures Brawl به شما امکان می دهد تا در مقابل سایر کاربران Kucoin برای فرصتی برای برنده شدن در نقاشی های جایزه رقابت کنید. وقایع نبرد دائماً تغییر می کنند و برای شرکت در آن باید ثبت نام کنید.

نشانه های اهرمی به شما امکان می دهد خطر انحلال خود را کاهش داده و به طور بالقوه سود خود را به طور مشابه با معاملات حاشیه افزایش دهید ، اما بدون پرداخت هزینه های حاشیه. با این حال ، در هر اشتراک و 0. 1 ٪ در هر بازخرید و هزینه معاملات در هنگام مشاهده یک نشانه اهرم ، 0. 1 ٪ در هر بازپرداخت و هزینه معاملات وجود دارد. همچنین هزینه مدیریت روزانه وجود دارد که در ارزش خالص دارایی توکن ها گنجانیده شده است.

شما باید حساب آتی خود را فعال کنید و برای شروع کار با مشتقات ، مراحل تنظیم را طی کنید.

ویژگی های اصلی

در اینجا مروری بر ویژگی ها و منابع Kucoin آورده شده است:

خدمات API

هرکسی می تواند به صورت اختیاری از API Kucoin برای رابط با این سکو استفاده کند که گویی آنها یک توسعه دهنده هستند و به عملکردهای اضافی دسترسی پیدا می کنند. یک کاربر API با قدرت های انحصاری ، از جمله هزینه های تجاری تخفیف ، دسترسی به وام های بدون بهره و فرصتی برای شرکت در مسابقات تجارت Sandbox با سایر کاربران API برای فرصتی برای کسب پاداش USDT و تخفیف هزینه همراه است.

Kucoin-Academy ، راهنمای GitHub برای تجارت کمی ، به طور مداوم با استراتژی های معاملاتی کمی به روز می شود. در حال حاضر 11 مورد انتخاب وجود دارد.

منابع

وبلاگ Kucoin پر از مقاله تقریباً در مورد هر موضوع مربوط به رمزنگاری است و صفحه خبر می تواند به شما در به روز ماندن در دنیای همیشه در حال تغییر رمزنگاری کمک کند. Kucoin Labs بخش سرمایه گذاری و تحقیقاتی Kucoin است که هنوز در حال توسعه است.

راه های کسب

در هنگام استفاده از Kucoin ، روش های مختلفی برای کسب درآمد اضافی وجود دارد.

1. وابسته

برنامه وابسته Kucoin به شما امکان می دهد حتی در صورت عدم تجارت ، کمیسیون کسب کنید. هنگامی که به یک شرکت وابسته تبدیل می شوید ، یک لینک ارجاع منحصر به فرد دریافت می کنید که می توانید از آنها برای دعوت دیگران برای استفاده از این سیستم عامل استفاده کنید. برای هر ارجاع موفقیت آمیز که می کنید ، می توانید هنگام رسیدن به سطح دو وابسته ، حداکثر 40 ٪ کمیسیون یا 45 ٪ کمیسیون کسب کنید (وقتی شخصی که به آن مراجعه می کنید خودشان وابسته می شوند ، به سطح دو می روید).

2. ارجاع

اگر در حال حاضر در برنامه وابسته هستید و برعکس ، نمی توانید به برنامه ارجاع Kucoin بپیوندید. اما اگر به برنامه ارجاع بپیوندید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که پیوند ارجاع منحصر به فرد خود را با دوستان به اشتراک بگذارید و از آنها دعوت کنید تا تجارت را شروع کنند. اگر آنها از لینک شما برای ثبت نام استفاده کنند ، ستاره هایی کسب می کنید که می توانید برای باز کردن جوایز از آنها استفاده کنید.

3. توپی پاداش

Kucoin Rewards Hub دارای چالش ها و تبلیغات رمزنگاری رایگان است که می توانید برای کسب پاداش USDT برای حساب خود تکمیل کنید.

یک نوع کار استفاده از ویژگی معاملاتی برای اولین بار است. به عنوان مثال ، می توانید هنگام شروع معاملات نقطه ای ، معاملات حاشیه ، معاملات آتی ، معاملات اهرمی ، یا ایجاد یک ربات معاملاتی ، پاداش کسب کنید. کار دیگر "یادگیری کسب درآمد" است ، جایی که می توانید یک آموزش برای کسب جایزه بخوانید.

4. Kucoin Win

شرط بندی در حال حاضر برای Lucky Raffling در Kucoin Win ، یک سیستم به سبک قرعه کشی آغاز شده است که می توانید بخشی از سکه های خود را برای فرصتی برای برنده شدن در جکپات شرط بندی کنید. برای بازی ، قرعه کشی مورد نظر خود را انتخاب کنید و "خرید اکنون" را انتخاب کنید تا چند قرعه کشی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. این شما را به طور خودکار وارد نقاشی می کند.

این بازی زمانی به پایان می رسد که تمام قرعه کشی های موجود خریداری شده اند ، و سپس برنده به طور تصادفی انتخاب می شود و برنده ها به حساب آنها سپرده می شوند.

5. وام Kucoin

اگر می خواهید سکه ها را به سایر کاربران وام دهید ، Kucoin به شما علاقه می دهد. اینها وام های کوتاه مدت با نرخ بهره بالا هستند. غالباً ، برای استفاده در معاملات حاشیه ای سکه های خود را وام خواهید داد.

شما نرخ بهره اولویت خود را تعیین کرده اید و تعداد سکه هایی را که مایل به وام گرفتن هستید ، وارد می کنید. به طور متوسط ، هنگام پذیرش وام ، بین 8 تا 12 درصد سود کسب خواهید کرد ، اما اگر نرخ شما بالاتر از بیشتر باشد ، سایر کاربران شما را انتخاب نمی کنند. می توانید یک APY تا 25 ٪ تنظیم کنید. شرایط می تواند هفت روز ، 14 روز یا 28 روز باشد. برای هر نوع سکه حداقل مبلغ متفاوتی وجود دارد.

6. تأیید KYC

Kucoin تأیید KYC را به کلیه کاربرانی که واجد شرایط هستند توصیه می کند. به عنوان یک انگیزه برای تأیید ، شما از حد مجاز تر روزانه بالاتری برای هر مرحله از فرآیند تأیید که تصمیم می گیرید از آن استفاده کنید ، لذت می برید.

تأیید اولیه یا KYC1 برای تأیید فردی ، روزانه P2P شما را از 400 USDT به 2000 USDT به ارمغان می آورد. تأیید پیشرفته یا KYC2 ، که می توانید پس از تصویب KYC1 خود را تکمیل کنید ، محدودیت 24 ساعته برداشت خود را تا 200 BTC و حد مجاز P2P خود تا 500،000 USDT به ارمغان می آورد.

هزینه ها و محدودیت ها

هزینه ها براساس این نوع تجارت شما انجام می شود و چقدر تجارت می کنید.

هنگامی که شما تجارت و تبادل یک سکه را برای تجارت دیگر یا معاملات آتی مشاهده می کنید ، نرخ هزینه شما با سطح معاملاتی شما تعیین می شود. در کل 13 سطح وجود دارد و می توانید با نگاه کردن به Holding Holding KCS ، حجم معاملات نقطه ای 30 روزه یا حجم معاملات آتی 30 روز گذشته ، در کدام یک قرار بگیرید. Kucoin از ساختار هزینه سازنده/Taker استفاده می کند. اگر نمی دانید که از یک سازنده یا سازنده سفارش داده اید ، می توانید تأیید سفارش خود را مرور کنید.

به عنوان مثال ، اگر حداقل 40،000 کیلو سی سی داشته باشید ، در 30،000 کیلو سی سی ، در 30 روز گذشته در 30،000 BTC معامله کرده اید ، یا در 30 روز گذشته حداقل 3،000 BTC معامله کرده اید. در این ردیف ، هزینه شما 0 ٪/0. 07 ٪ است. هزینه ها به طور کلی از 0. 1 ٪ تجاوز نمی کند.

برای تجارت لکه دار ، هزینه نیز با پول پایه مبادله تعیین می شود. بنابراین اگر در حال تبادل KCS/USDT هستید ، هزینه براساس KCS است.

هنگامی که شما عقب نشینی می کنید ، نرخ هزینه ها با توجه به رمزنگاری و قیمت بازار متفاوت است و در هر زمان قابل تغییر است. حد روزانه برداشت برای کاربران تأیید نشده 1BTC و حد P2P 400 USDT است. شما هیچ هزینه ای برای سپرده گذاری پرداخت نمی کنید.

به طور کلی ، هرچه دارایی های بیشتری را مبادله یا نگه دارید ، هزینه های تجاری نیز پرداخت می کنید. برای پایین آمدن هزینه های خود حتی بیشتر ، می توانید به صورت اختیاری انتخاب کنید تا در سکه KCS با نرخ 20 ٪ تخفیف بپردازید.

می توانید تجارت با Kucoin را با حداقل 1 دلار شروع کنید. هیچ محدودیتی در هنگام تبادل بین فیات و رمزنگاری وجود ندارد و در حال حاضر بیش از 50 ارز فیات پشتیبانی می شود.

برای کیست؟

Kucoin انواع مختلفی از نشانه ها را برای انتخاب ارائه می دهد ، اگر توجه خود را به نوع خاصی از رمزنگاری جلب کنید یا به دنبال تجارت چند نوع مختلف هستید ، این یک انتخاب عالی است. همچنین برای سرمایه گذاران که به دنبال صرفه جویی در هزینه های تجاری هستند ، ایده آل است.

اما پیمایش پلت فرم می تواند آسانتر باشد. این مبتدی ترین مبادله رمزنگاری دوستانه در آنجا نیست. با این گفته ، این یک انتخاب محکم برای سرمایه گذاران متوسط است زیرا روش های زیادی برای انجام معاملات پیشرفته تر مانند حاشیه و سرمایه گذاری آینده وجود دارد. به طور کلی ، ما این را به سرمایه گذاران توصیه می کنیم که حداقل کمی تجربه تجارت با رمزنگاری دارند.

چگونه می توانم یک حساب باز کنم؟

برای شروع کار با Kucoin ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و مراحل تأیید هویت خود را دنبال کرده و شرایط و ضوابط را بپذیرید. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا با Kucoin ثبت نام کنید و تجارت را شروع کنید.

می توانید هنگام تنظیم حساب خود با انتخاب "تأیید KYC" و ارسال اطلاعات شخصی درخواست شده در این زمان ، تأیید KYC را تکمیل کنید. پس از تأیید ارسال شما ، ایمیلی از [email protected] دریافت خواهید کرد و به شما اطلاع می دهید که تأیید شما به پایان رسیده است.

هنگام ثبت نام ، باید یک کلید منحصر به فرد را که برای تأیید معاملات خود استفاده خواهید کرد ، ایجاد کنید. سپس ، از این کد برای همگام سازی Kucoin با Google Authenticator استفاده خواهید کرد و باید برای شروع تجارت آماده باشید.

به عنوان یک کاربر جدید ، ممکن است برای پاداش حداکثر 500 USDT واجد شرایط شوید.

آیا Kucoin یک مبادله متمرکز است؟

Kucoin دارای ویژگی های تبادل متمرکز و غیرمتمرکز است. برای باز کردن محدودیت های معاملات بالاتر ، باید حساب خود را تأیید کنید و مبادله تجارت رمزنگاری را تسهیل می کند. اما اخیراً یک کیف پول کاملاً غیرمتمرکز را راه اندازی کرده است که پشتیبانی وب 3. 0 را برای مواردی مانند تجارت NFT ، بازی های رمزنگاری و پشتیبانی چند بلوک ارائه می دهد.

خدمات مشتری چگونه است؟

در مورد تجربه مشتری ، بررسی ها مختلط هستند اما در کل عالی نیستند. پشتیبانی مشتری از شهرت بی ادب بودن و کمتر از مفید بودن برخوردار است. و بسیاری از کاربران مشکلات امنیتی و مشکلات دسترسی به حساب های خود را گزارش کرده اند.

از آنجا که ممکن است برای دریافت کمک های مورد نیاز شما از خدمات مشتری کار سختی داشته باشید ، حتماً هر زمان که مشکلی دارید فرم جامعه ، سؤالات متداول و وبلاگ Kucoin را امتحان کنید.

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی فنی ، می توانید یک ایمیل به newapi@kucoin. plus ارسال کرده یا از طریق پورتال آنلاین بلیط ارسال کنید.

اگر سوال شما مربوط به فنی نیست ، نمایندگان خدمات مشتری برای کمک به 24/7 در دسترس هستند. زمان پاسخ این کانال بسیار سریع است.

جوانب مثبت منفی

هیچ سکوی کامل نیست. بیایید در مورد مزایای اصلی و مضرات استفاده از Kucoin صحبت کنیم:

 • هزینه های پایین: به طور کلی ، Kucoin در مقایسه با سایر سیستم عامل ها هزینه کم را پرداخت می کند. بسیاری از مبادلات رمزنگاری دیگر بیش از 2 ٪ هزینه معاملات را برای برخی از معاملات یا به طور متوسط حدود 0. 50 ٪ هزینه می کنند ، اما هزینه معاملات Kucoin از 0. 1 ٪ تجاوز نمی کند. به علاوه ، سپرده ها همیشه رایگان هستند.
 • انواع سکه ها و معاملات پیشرفته: Kucoin همچنین گزینه های معاملاتی بیشتری نسبت به بسیاری از سیستم عامل های مبادله رمزنگاری ، چه از نظر حجم دارایی ها و چه روش های مختلف برای تجارت آنها ، ارائه می دهد. معاملات معاملات آتی ، حاشیه و همسالان به Kucoin می دهد تا رقبا را تنها ویژگی های اصلی معاملاتی ارائه دهد.
 • درآمد: روشهای متنوعی برای کسب این سیستم عامل نیز وجود دارد. برنامه وابسته ، برنامه ارجاع ، قرعه کشی و پاداش وجود دارد. به علاوه ، می توانید به وام های همتا به همسالان علاقه کسب کنید. دریافت کمی بودجه اضافی برای حساب خود با Kucoin کار سختی نیست.
 • منابع آموزشی: Kucoin کار بسیار خوبی را برای پر کردن وبلاگ خود با مقالات مفید انجام می دهد که آیا شما تازه با سرمایه گذاری رمزنگاری شده اید یا کنجکاو در مورد یک استراتژی پیشرفته تر است. شما فقط باید مایل باشید برای ردیابی اطلاعات مورد نظر خود در مرکز کمک گسترده ، کمی حفاری انجام دهید.
 • امنیت: Kucoin از رمزگذاری عالی در سطح کاربر برای محافظت از حساب ها در برابر حملات سایبری استفاده می کند ، اگرچه این هنوز هم همیشه نگرانی با چنین سکوی بزرگ و جهانی خواهد بود. اما مطمئناً ، از آنجا که Kucoin در ایالات متحده مجوز ندارد ، کاربران مستقر در ایالات متحده نمی توانند تأیید KYC را تکمیل کنند و این باعث می شود افراد به طور قابل ملاحظه عصبی شوند.

 

 • مجوز در ایالات متحده وجود ندارد: احتمالاً نقطه ضعف اصلی بسیاری از کاربران این است که Kucoin دارای مجوز برای فعالیت در ایالات متحده نیست ، که در صورت تغییر مقررات رمزنگاری دولت و محدود کردن تجارت در مبادلات بدون مجوز ، می تواند خطر قابل توجهی برای دارایی شما ایجاد کند. و از آنجا که اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، نمی توانید تأیید KYC را تکمیل کنید ، به برخی از ویژگی های امنیتی و محدودیت های برداشت بالاتر که به کاربران تأیید شده اعطا می شود ، دسترسی نخواهید داشت.
 • منحنی یادگیری تندتر از سایر سیستم عامل ها: تعداد کاملی از کارهایی که می توانید در Kucoin انجام دهید ، در حالی که مفید است ، می تواند برای مبتدیان بسیار زیاد باشد. و همیشه آسان نیست که بفهمید برای انجام یک عمل باید به کجا بروید. برخی از سیستم عامل ها مانند Futures Lite و Fast Buy استفاده بسیار ساده تر هستند ، اما Kucoin می تواند کار بهتری انجام دهد و ویژگی های پیشرفته تری خود را در دسترس قرار دهد.

   

بهترین گزینه ها

Kucoin کاملاً مناسب شما نیست؟این گزینه های محبوب را بررسی کنید.

پایه

بهترین برای: معامله گران مبتدی

اگر به دنبال مبادله رمزنگاری هستید که دارای مجوز برای فعالیت در ایالات متحده باشد ، Coinbase ممکن است مناسب باشد. Coinbase یک مبادله محبوب است که بیش از 100 ارز رمزنگاری مختلف برای خرید و فروش ارائه می دهد.

همچنین می توانید به عنوان کاربر Coinbase وام بگیرید و درآمد کسب کنید. استفاده از آن به عنوان یک مبتدی آسان است و پورتال یادگیری شامل نکات و آموزش هایی است که در صورت شناختن رمزنگاری ، مفید خواهید بود. شما می توانید به عنوان یک فرد ، تجارت یا توسعه دهنده تجارت کنید.

چند تفاوت بین Coinbase و Kucoin این است که Coinbase هزینه های بالاتر را پرداخت می کند ، به طور معمول حدود 0. 5 ٪ برای معاملات ، و سکه های کمتری را برای انتخاب ارائه می دهد.

جنین

Gemini review

بهترین برای: امنیت

Gemini یکی دیگر از مبادلات مستقر در ایالات متحده است مانند Coinbase که اگر می خواهید امنیت و نظارت بیشتر بیشتری داشته باشید ، جایگزین عالی Kucoin است.

این مبادله دارای بیمه دارایی دیجیتال است و اکثر بودجه در ذخیره سازی سرد را در اختیار دارد. به طور کلی ، این یک روش امن و مطمئن برای مشتریان ایالات متحده است که بتوانند در 100+ Cryptos و Stablecoins محبوب سرمایه گذاری کنند. و با کسب Gemini ، در حال حاضر می توانید بیش از 8 ٪ APY را در Cryptos خاص کسب کنید.

دوجنشی

بهترین برای: هزینه های پایین معاملات

Binance بیش از 500 ارز رمزنگاری را برای خرید ، فروش و تجارت با هزینه های پایین و همچنین بیش از 200 altcoin ارائه می دهد و اگر می خواهید بدون قربانی تنوع ، پس انداز کنید ، این گزینه جایگزین مناسبی برای Kucoin است.

فقط توجه داشته باشید که سرمایه گذاران ایالات متحده باید از Binance. us استفاده کنند ، که دارایی های بسیار کمتری نسبت به Binance.com در سطح جهانی در دسترس دارد. این به دلیل کم هزینه و دامنه ابزارهای معاملاتی ، هنوز هم یک جایگزین عالی Kucoin است ، اما محدودیت های جغرافیایی بالقوه را در ذهن داشته باشید.

خط پایین: آیا ارزش آن را دارد؟

اگر به دنبال سکویی با هزینه کم و انتخاب های زیادی هستید ، ممکن است Kucoin برای شما مناسب باشد. این مبادله رمزنگاری برای ارائه سکه های بیشتر ، راه های بیشتر برای تجارت و فرصت های درآمد بیشتر از یک سکوی متوسط است.

شما ممکن است از اینکه چقدر می توانید با رمزنگاری خود در Kucoin انجام دهید تعجب کنید ، و سرمایه گذاران میانی از دسترسی به ویژگی های کمتر متداول مانند معاملات آتی ، معاملات حاشیه و تجارت و وام های همتا لذت می برند. اگر از این واقعیت که Kucoin در ایالات متحده مجوز ندارد ، راحت هستید ، این مبادله رمزنگاری را در نظر بگیرید.

سرمایه گذاران ایالات متحده که می خواهند آرامش بیشتری داشته باشند می توانند با Coinbase یا Gemini بچسبند. اما هیچ منکر این نیست که Kucoin یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری از نظر هزینه ، ابزارهای معاملاتی و انتخاب رمزنگاری است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 39 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 12:55