10 رویکرد عملی برای تدریس

ساخت وبلاگ

Diverse group of students gather around table with notebooks and laptop

دانش آموزان از جنبه های مختلف زندگی در یک کلاس برای یادگیری همگرا می شوند. آنها قابلیت ها و شخصیت های مختلفی دارند و بر تنوع موجود در موسسات یادگیری می افزاید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید یک معلم مؤثر باشید ، باید استراتژی های خلاقانه و خلاقانه ای را که عملی هستند تدوین و پیاده سازی کنید و نیازهای دانش آموزان را برآورده کنید. این امر علیرغم مدت زمان تدریس در مورد همه معلمان صدق می کند. با این حال ، می توان دانست که چه چیزی با دانش آموزان شما بهتر است و چه چیزی کار نمی کند.

شما نمی توانید یک رویکرد "یک اندازه متناسب با همه" اعمال کنید. شما باید طیف وسیعی از استراتژی های مختلف را به اندازه کافی عملی با تمرین خود مخلوط کنید. برای ارائه بهترین تجربه در کلاس به دانشجویان ، شما باید تمرین تدریس خود را بهبود بخشید ، دانشجویی ایجاد کنید و به دانش محتوا عمیق تر شوید. به همین ترتیب ، در اینجا برخی از نکات آموزشی عملی برای مربیان آورده شده است:

معلمان دیگر را تماشا کنید

اگر می توانید مشاهده کنید که معلمان همکار خود کاردستی خود را انجام می دهند ، می توانید در تدریس بهتر شوید. برای جلوگیری از جداسازی تدریس به عنوان یک حرفه ، برای ارتقاء رشد خود باید از کلاسهای دیگر دیدن کنید. می توانید با سؤالات خاص پیگیری کنید و از میزبان خود مشاوره و دریافت کنید. دریابید که چرا آنها کارهای خاصی انجام داده اند ، چگونه با دانشجویان چالش برانگیز برخورد می کنند و چرا آنها تصمیم به آموزش آن موضوع خاص گرفتند.

به کسانی که هر روز شما را می بینند گوش دهید

این ممکن است نگران کننده به نظر برسد اما گوش دادن به دانش آموزان در مورد آموزش عملی برای مربیان اعمال می شود. دانش آموزان می توانند اطلاعات خوبی در مورد معلم خود ارائه دهند. این امر به این دلیل است که آنها هر روز با او یا او در تعامل هستند. آنها می توانند نظرات خود را در مورد تمرین مربی و اثربخشی آن به اشتراک بگذارند. با این حال ، اعتماد به نفس بالایی از این دانش آموزان لازم است و ممکن است ورودی آنها برای تأیید نقش آنها در کلاس لازم باشد.

روی تجربیات دانشجویی تمرکز کنید

اگر روابط خود را برقرار کنید ، نباید به همکاران شما محدود شود. اگر می توانید با همکاران سایر موسسات درگیر شوید ، تعامل با دانشجویان می تواند روشی مؤثر و عملی برای کاوش در توانایی های یادگیری و تجربیات برای دانش آموزان باشد.

با همکاران همان موضوع درگیر شوید

اگر می خواهید دانش محتوا را به عنوان معلم بهبود بخشید ، می توانید با همکاران خود که مسئولیت یکسان دارند ، درگیر شوید. اگر می توانید با هماهنگ کننده برنامه درسی خود ترتیب دهید و زمان همکاری با همکاران خود را پیدا کنید ، پیشرفت درستی در حرفه خود خواهید داشت. شما می توانید از این امر به عنوان فرصتی برای صحبت در مورد بهترین شیوه های کلاس ، عمیق تر در دانش محتوا و همچنین به اشتراک گذاشتن تکنیک های تکیه دهنده موثر استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا از انزوا جلوگیری کنید ، که بعضی اوقات در حرفه تدریس اتفاق می افتد. تلاش شما به تنهایی زمان را تجزیه می کند و تجربه شما را تقویت می کند.

همیشه به یاد داشته باشید که به دانش آموزان آموزش دهید ، نه راضی

اگر تدریس همه چیز در مورد محتوا بود ، بهترین ریاضیدانان در بین بهترین معلمان قرار می گرفتند. با این حال ، اگر می توانید درک خود را از محتوا و توانایی کار مؤثر با همکاران خود و دانش در مورد نحوه یادگیری دانش آموزان خود ترکیب کنید ، به تدریس مؤثر خواهید رسید.

از آنجا که کلاس یک محیط پویا است ، داشتن رویکردهای عملی عالی برای تدریس می تواند مؤثر باشد. این باعث موفقیت دانش آموزان شما می شود. آموزش عملی زیر را برای مربیان به عنوان استراتژی در نظر بگیرید:

تجسم

به عنوان یک معلم ، از شما انتظار می رود که مفاهیم دانشگاهی را از طریق تجربیات یادگیری بصری و عملی به زندگی بیاورید. برای نمایش عکس ، فیلم و تصاویر دیگر می توانید یک تخته سفید تعاملی داشته باشید. به دانش آموزان اجازه دهید در آزمایش های خارج از طبقه و گشت و گذارهای محلی شرکت کنند.

دستورالعمل مبتنی بر استعلام

شما می توانید سؤالات برانگیز فکر را مطرح کنید و دانش آموزان را به تفکر مستقل ترغیب کنید. همچنین آنها را به زبان آموزان مستقل تبدیل می کند. همچنین می توانید از آنها دعوت کنید تا سؤالات خود را بپرسند و ایده هایی را برای ارتقاء مهارت های حل مسئله و درک عمیق تر از مفاهیم دانشگاهی بررسی کنند. اینها مهارتهای بسیار مهم نه تنها در دنیای دانشگاهی بلکه در زندگی نیز هستند. این سؤالات می تواند ذهنی باشد تا زبان آموزان را ترغیب به بیان نظرات منحصر به فرد خود کند.

توسعه حرفه ای

به عنوان یک معلم ، می توانید خود را در برنامه های مختلف توسعه حرفه ای درگیر کنید تا تدریس و یادگیری خود را ارتقا دهید. سیاست های آموزش و پرورش به طور مداوم در حال تغییر است و به همین ترتیب ، حضور در رویدادها و الهام گرفتن از سایر معلمان و تکنوکرات های دانشگاهی مهم است. آن را به عنوان بهانه ای معتبر برای خارج شدن از کلاس و درگیری با معلمان دیگر مشاهده کنید. همچنین ، دانش آموزان خود را در مورد بهترین خدمات نوشتن آکادمیک سفارشی که می تواند هنگام نوشتن مقاله دانشگاهی به آنها کمک کند ، آگاه کنید.

سال تحصیلی را به عنوان ماراتن بگیرید

هر دانش آموز بی نظیر است. این بدان معنی است که آنها مسیرهای مختلف یادگیری را طی می کنند. در پاسخ ، شما باید در طول سفر دانشگاهی آنها منبع راهنمایی برای آنها باشید ، به همین دلیل آنها به شما احتیاج دارند. آنها تمایل بیشتری به اعتماد به ورودی شما دارند ، به خصوص در یادگیری و تقویت عملکرد آنها.

هویت شما به عنوان معلم مهم است

شما باید هویت خود را به عنوان معلم پیدا کنید زیرا برای دانش آموز یادگیری مهم است. مشخص کنید که چه چیزی شما را کنجکاو ، دلایل تدریس و آنچه را که در مورد دانش آموزان خود دوست دارید ، می کند. این برند شما خواهد بود که همه ، نه تنها دانش آموزان شما ، برای شناسایی شما استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، برند شما باید شما را از بقیه برادری تدریس جدا کند.

معلم مؤثر بودن می تواند چالش برانگیز باشد ، اما نکات آموزشی عملی فوق برای مربیان می تواند تجربه شما را حتی با ارزش تر کند.

بیو: اسکات ریوس یک مربی موفق است که به معلمان توصیه می کند که چگونه می توانند در حرفه خود بهتر شوند. او مدت طولانی تدریس کرده و در همه سطوح با مربیان تعامل داشته است. او یک رویکرد عملی تر برای تدریس بر خلاف نظریه ترجیح می دهد. ریوس همچنین تعامل با معلمان خود را برای دانش آموزان آسان کرده است. وی از طریق برنامه های روابط معلم و دانش آموز خود ، امیدوار است که اطمینان حاصل کند که هر دو طرف احساس تحقق می کنند ، به خصوص با دستیابی به اهداف دانشگاهی.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 31 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 13:52