آموزش Ethereum Staking در مورد تبادل Binance

ساخت وبلاگ

Etoro USA LLC ؛سرمایه گذاری ها منوط به ریسک بازار هستند ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی. بایگانی شده ، "ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است."

راه های مختلف برای Stake Crypto

روش های مختلفی برای سهام Cryptocurrency وجود دارد. کاربران می توانند از طریق یک کیف پول ، مستقیماً در یک برنامه غیر متمرکز ، از طریق نرم افزار قابل بارگیری یا از طریق مبادله ، از طریق یک کیف پول استفاده کنند. راحت ترین و ساده ترین روش استفاده از آن استفاده از یک تبادل رمزنگاری یا سکوی Staking است. این ارائه دهندگان معمولاً یک دروازه مستقیم فیات به کریپتو را ارائه می دهند و این بدان معنی است که کاربران نیازی به انتقال رمزنگاری خود به سکوی دیگری ندارند تا شروع به کار کنند.

جوانب مثبت و منفی هر روش در زیر شرح داده شده است.

1. بستر خاموشی cryptocurrency

جابجایی از طریق مبادله پیشرو رمزنگاری احتمالاً ساده ترین گزینه برای تازه واردان رمزنگاری است. این روش تا کنون مناسب ترین روش است ، زیرا بسیاری از آنها در حال حاضر حسابهایی با سکه هایی دارند که می توانند جمع شوند. این نیاز به کمترین دانش فنی دارد و نسبت به پروتکل های غیرمتمرکز در معرض خطر کمتری از هک یا اشکالات قرار دارد. مبادلات تمایل به حداقل های کم فشار و دوره های نگهدارنده دارند که برای افراد تازه کار مناسب است.

هر چند با این روش یک زن و شوهر پایین وجود دارد. در مرحله اول ، نرخ پاداش ممکن است کمی پایین تر از گزینه های دیگر باشد زیرا مبادله تمام کارها را از طرف کاربر انجام می دهد. علاوه بر این ، تعدادی از صرافی ها به عنوان یک اعتبار سنج خود عمل می کنند یا به مشتری اجازه نمی دهند اعتبار سنجی فردی را انتخاب کند. این کار بزرگی برای مبتدیان نیست ، اما کارشناسان رمزنگاری ممکن است انعطاف پذیری قادر به انتخاب یک اعتبار سنج خاص متناسب با اهداف سرمایه گذاری آنها را ترجیح دهند.

2. مبادله غیر متمرکز (DEX)

کاربران می توانند با یک مبادله غیرمتمرکز مانند Pancakeswap انتخاب کنند. این پروتکل ها اغلب نسبت به CEX نرخ پاداش بسیار بالاتری دارند و به مشتریان خود اجازه می دهند تا اعتبار سنجی فردی را انتخاب کنند. استیک اغلب با بهترین نقدینگی برای بهترین پاداش همراه است ، اما به یک سرمایه گذاری بیشتر نیاز دارد و می تواند برای تایمرهای اول بسیار گیج کننده باشد. علاوه بر این ، DEX ها کنترل نشده ، مستعدتر از هک ها و محافظت نشده توسط صندوق های بیمه به روشی هستند که تعدادی از گزینه های متمرکز است.

3. کیف پول

چسباندن با کیف پول جایگزین مناسبی برای معامله گران کریپتو با تجربه تر است. این فقط کمی پیچیده تر از آن است که از طریق مبادله رمزنگاری شود ، اگرچه برخی از کیف پول ها نسبت به سایرین بصری تر هستند. دو مرحله اضافی برای قرار دادن روی کیف پول وجود دارد که می تواند آن را کمی بیشتر برای تازه واردان جلوه دهد. در مرحله اول ، فرد به درک کاملی از نحوه انتقال رمزنگاری نیاز دارد. علاوه بر این ، از آنها خواسته می شود تا اعتبار سنجی را انتخاب کنند.

Benefits of staking crypto using a wallet

مزایای استفاده از رمزنگاری در کیف پول سخت افزار Ledger.

انتخاب اعتبار سنج می تواند کمی ارعاب کننده باشد. در صورت پایین آمدن این مسیر ، اطمینان حاصل کنید که اعتبار سنج هرگز هیچگونه تخلف بریده ای نداشته است ، دارای زمان بالایی ، کمیسیون کم و تعداد زیادی از رمزنگاری است که قبلاً از آن استفاده شده است. همچنین ، کیف پول های خاصی با blockchains یکپارچه شده اند تا امکان پذیرش مستقیم فراهم شود. مزیت مستقیم گرفتن در یک شبکه متفاوت خواهد بود ، اما به طور کلی الزامی برای رای گیری در مورد پیشنهادات حاکمیتی مربوطه است. نمونه هایی از بهترین کیف پول های رمزنگاری که از Staking پشتیبانی می کنند شامل Trustwallet ، Exodus Wallet ، Guarda Wallet و Ledger Nano X.

نحوه Stake Cryptocurrency - راهنمای کامل

1. سکوها و کیف پول را مقایسه کنید

برای اینکه افراد بتوانند رمزنگاری را شروع کنند ، یکی از ساده ترین راه ها استفاده از همان مبادله ای است که دارایی های خود را خریداری کرده اند و فرض می کنند که از این امر پشتیبانی می کند. آنها با طراحی مبادله راحت خواهند بود و احتمالاً قبلاً در مورد ویژگی های آن و سایر معیارهای مربوطه دقت لازم را انجام داده اند.

سیستم عامل های Staking Cryptocurrency پاداش خوب ، بدون کمیسیون یا هزینه و انتخاب گسترده ای از سکه های استینگ را ارائه می دهند. به منظور این راهنما ، ما به عنوان نمونه از Kraken استفاده خواهیم کرد. این در نظر گرفته نشده است که تأیید خاصی از Kraken باشد ، و مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از کدام سکوی ، به ویژگی های منحصر به فرد ، هزینه ها ، نرخ پاداش ها و سکه های موجود نگاه کنید.

how to stake crypto on kraken

چگونه می توان رمزنگاری را در Kraken قرار داد.

2. ایجاد یک حساب کاربری و سپرده گذاری

اولین قدم ثبت یک حساب کاربری با بستر انتخابی انتخاب شده است. حساب ها را می توان برای بیشتر مبادلات از طریق صفحه اصلی باز کرد. برای Kraken ، به وب سایت بروید و "شروع" را انتخاب کنید. اگر یک حساب از قبل ثبت شده و با دارایی برای Staking بارگیری شده است ، به مرحله 3 بروید.

بیشتر سیستم عامل ها به مشتریان جدید نیاز دارند تا آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه را ارائه دهند. هر داده مربوطه را وارد کرده و با کلیک بر روی هرگونه پیوندی که از طریق ایمیل یا موبایل ارائه می شود ، حساب را تأیید کنید.

قدم بعدی در سفر به کار ، اطمینان از تأمین اعتبار حساب با cryptocurrency مربوطه است. در حالی که برخی ممکن است در حال حاضر سکه ها را نگه داشته باشند ، هر مبادله ای از هرگونه رمزنگاری پشتیبانی نمی کند. این یکپارچه است که بررسی کنید که مبادله از مبادله پشتیبانی می کند و دارایی ها را می توان قبل از تصمیم گیری های مالی تهیه کرد.

Kraken staking features

حساب Kraken با مجموعه کاملی از رمزنگاری و پاداش های رمزنگاری.

هنگام تأمین اعتبار یک حساب کاربری ، دو راه اصلی برای پرداخت آن وجود دارد-خرید سکه هایی مانند Ethereum یا Solana با ارز فیات ، یا انتقال رمزنگاری از قبل متعلق به کیف پول مبادله.

یک روش سپرده پشتیبانی شده را انتخاب کنید (این بر اساس منطقه متفاوت خواهد بود) برای تأمین اعتبار حساب با ارز فیات مانند دلار یا یورو. Kraken و سایر صرافی های محبوب نیز از "خریدهای فوری" با کارت های بدهی/اعتباری پشتیبانی می کنند ، که به مشتریان امکان می دهد بدون نیاز به انتقال پول از حساب بانکی دارایی خریداری کنند.

Deposit coins on Kraken to begin staking

سکه های سپرده روی Kraken برای شروع کار.

دارایی را انتخاب کنید که می تواند روی سیستم عامل قرار بگیرد و سپس روی "خرید/فروش" کلیک کند. مقدار cryptocurrency را برای خرید و تأیید معامله وارد کنید. دارایی ها باید ظرف چند دقیقه به حساب ضربه بزنند. از طرف دیگر ، آنهایی که قبلاً رمزنگاری را در یک مبادله متفاوت یا در یک کیف پول غیر حضانت دارند می توانند وجوه خود را منتقل کنند. این فرآیند معمولاً می تواند در کیف پول چندکره بومی بورس انجام شود.

هنگام استفاده از Kraken ، برای دسترسی به کیف پول به برگه "بودجه" بروید. از اینجا ، "سپرده" را انتخاب کرده و Cryptocurrency را برای انتقال انتخاب کنید. برای دریافت یک آدرس منحصر به فرد که می تواند سکه Staking را دریافت کند ، روی "ایجاد آدرس جدید" کلیک کنید. این آدرس را به کیف پول شخص ثالث وارد کرده و میزان رمزنگاری شده را تأیید کنید.

3. یک سکه را انتخاب کنید و شروع به کار کنید

اکنون که حساب Exchange دارای رمزنگاری است ، زمان آن رسیده است که شروع به کار کنید. بیشتر سیستم عامل ها دارای "مرکز درآمد" هستند که در آن دارایی های موجود برای استیک ذکر شده است. از طرف دیگر ، برخی از سیستم عامل ها به کاربران این امکان را می دهند که با کلیک بر روی "سهام/درآمد" روی دارایی های نگهدارنده ، مستقیماً از کیف پول خود استفاده کنند. کاربران Kraken برای مشاهده سکه های پشتیبانی شده باید به برگه "کسب" حرکت کنند.

Supported staking coins on Kraken

از سکه های استینگ پشتیبانی شده در Kraken.

از اینجا ، گزینه "Stake" را در سمت راست دارایی مربوطه ، در زیر عنوان "اقدامات" انتخاب کنید. به عنوان مثال ، برای Stake Polkadot ، آن را در لیست دارایی پیدا کرده و سپس مقدار نقطه ای را که برای آن قرار دارد وارد کنید. این می تواند کمتر از کل دارایی باشد ، اگرچه ارزهای خاصی ممکن است حداقل مقدار آن را داشته باشند.

معامله را تأیید کنید ، و این همان است! در عرض چند دقیقه ، cryptocurrency درآمده و درآمد منفعلانه درآمد خواهد داشت. کاربر قادر خواهد بود روزانه پاداش تخمین زده شده را به صورت روزانه از جمله پاداش های به دست آمده ، تعادل و ارزش کل بر روی سیستم عامل بررسی کند.

سوالات متداول

چقدر رمزنگاری نیاز دارید؟

این بستگی به رمزنگاری واقعی و سکو دارد که حداقل نیاز به لکه دار شدن خواهد داشت. به عنوان مثال ، برخی از سیستم عامل ها اجازه می دهند تا 0. 01 از یک رمزنگاری واجد شرایط واجد شرایط بودن باشد. مبادلات تمایل دارند موانع کمتری برای ورود نسبت به گزینه های دیگر داشته باشند. کسانی که مایل به اعتبار سنجی خود هستند ، اغلب برای شروع کار به مقدار قابل توجهی از سرمایه نیاز دارند. به عنوان مثال ، Ethereum قبل از اینکه کاربران بتوانند اعتبارسنجی معاملات را شروع کنند ، به 32 ETH staked نیاز دارد.

آیا می توانید رمزنگاری پول را از دست بدهید؟

بله ، استیک کردن "پول رایگان" نیست و خطرات ناشی از آن وجود دارد که می تواند منجر به از بین رفتن کل دارایی ها به دلیل پروتکل ها یا هک های ناموفق شود. علاوه بر این ، ضررهای احتمالی رمزنگاری واقعی می تواند از نرخ پاداش از افزایش برخوردار باشد. این به دلیل ماهیت بی ثبات بازار است که می تواند به سرعت کاهش یابد در حالی که دارایی ها در استخرهای استیک قفل می شوند.

آیا می توانم بیت کوین (BTC) را جمع کنم؟

شماره بیت کوین از مکانیسم اجماع اثبات کار استفاده می کند ، که شامل معدن برای باز کردن درآمد بالقوه است. با این حال ، تعدادی از خدمات وام برای کاربرانی که مایل به کسب درآمد منفعل در بالای سبد BTC خود هستند ، وجود دارد.

نتیجه

Staking می تواند راهی خارق العاده برای حتی سرمایه گذاران رمزنگاری بی تجربه برای شروع درآمد منفعل باشد. اکثر مردم تمایل دارند که فقط سکه های نگهدارنده خود را در یک مبادله یا کیف پول بنشینند ، به این معنی که درآمد بالقوه را از دست نمی دهند. علاوه بر این ، ضرب و شتم می تواند روشی مناسب برای محافظت در برابر ضررهای بازار باشد.

کسانی که کمی تخصص در مورد blockchain دارند ، حتی می توانند برای کسب پاداش بسیار بالاتری تبدیل شوند و مستقیماً در سلامت و عملکرد یک شبکه نقش داشته باشند. همچنین این یک راه عالی برای شرکت در یک جامعه و شروع رأی دادن به پیشنهادات مهم حاکمیت است. با این حال ، ضرب و شتم بدون خطرات آن نیست ، و اطمینان از درک آنها قبل از شروع کار بسیار مهم است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به

where to stake algorand

6 بهترین مکان برای سهام Algorand (Algo) در سال 2023

Algorand یک سکه POS با بیش از 10 میلیارد نفر در استخرهای استیک است. در این مقاله ، ما بهترین صرافی ها و کیف پول را با سهام Algo بررسی و مقایسه می کنیم و پاداش می گیریم.

where to stake shiba inu

بهترین مکان برای سهام Shiba Inu (Shib) در سال 2023

SHIBA INU یک سکه میمه محبوب است که می تواند برای به دست آوردن نشانه های Shib به آن بپردازد. این مقاله نشان می دهد که چگونه و از کجا می توان با استفاده از مبادلات رمزنگاری ، شیب را جمع کرد.

Where to stake ethereum 2.0

7 بهترین مکان برای سهام Ethereum (ETH) در سال 2023

آیا به دنبال بهترین راه برای شرکت در Ethereum برای کسب ETH هستید؟در این بررسی ، ما مبادلات رمزنگاری را که ارائه دهنده اتریوم است ، مرور می کنیم.

where To Stake Cardano

از کجا می توان Cardano: 9 بهترین مکان برای کسب ADA را برای سال 2023

آیا به دنبال بهترین راه برای سهام Cardano برای کسب ADA هستید؟در این مقاله ، ما بهترین مکان ها را برای جمع آوری ADA از جمله مبادلات رمزنگاری و کیف پول ارزیابی و مقایسه خواهیم کرد.

where to stake tezos

6 بهترین مکان برای سهام Tezos (XTZ) برای 2023

Tezos یکی از بالاترین پاداش های استیک را ارائه می دهد. بهترین مکانهایی را که می توانید پاداش های غیرفعال را بدست آورید ، پیدا کنید.

where to stake algorand

6 بهترین مکان برای سهام Algorand (Algo) در سال 2023

Algorand یک سکه POS با بیش از 10 میلیارد نفر در استخرهای استیک است. در این مقاله ، ما بهترین صرافی ها و کیف پول را با سهام Algo بررسی و مقایسه می کنیم و پاداش می گیریم.

where to stake shiba inu

بهترین مکان برای سهام Shiba Inu (Shib) در سال 2023

SHIBA INU یک سکه میمه محبوب است که می تواند برای به دست آوردن نشانه های Shib به آن بپردازد. این مقاله نشان می دهد که چگونه و از کجا می توان با استفاده از مبادلات رمزنگاری ، شیب را جمع کرد.

Where to stake ethereum 2.0

7 بهترین مکان برای سهام Ethereum (ETH) در سال 2023

آیا به دنبال بهترین راه برای شرکت در Ethereum برای کسب ETH هستید؟در این بررسی ، ما مبادلات رمزنگاری را که ارائه دهنده اتریوم است ، مرور می کنیم.

where To Stake Cardano

از کجا می توان Cardano: 9 بهترین مکان برای کسب ADA را برای سال 2023

آیا به دنبال بهترین راه برای سهام Cardano برای کسب ADA هستید؟در این مقاله ، ما بهترین مکان ها را برای جمع آوری ADA از جمله مبادلات رمزنگاری و کیف پول ارزیابی و مقایسه خواهیم کرد.

where to stake tezos

6 بهترین مکان برای سهام Tezos (XTZ) برای 2023

Tezos یکی از بالاترین پاداش های استیک را ارائه می دهد. بهترین مکانهایی را که می توانید پاداش های غیرفعال را بدست آورید ، پیدا کنید.

where to stake algorand

6 بهترین مکان برای سهام Algorand (Algo) در سال 2023

Algorand یک سکه POS با بیش از 10 میلیارد نفر در استخرهای استیک است. در این مقاله ، ما بهترین صرافی ها و کیف پول را با سهام Algo بررسی و مقایسه می کنیم و پاداش می گیریم.

where to stake shiba inu

بهترین مکان برای سهام Shiba Inu (Shib) در سال 2023

SHIBA INU یک سکه میمه محبوب است که می تواند برای به دست آوردن نشانه های Shib به آن بپردازد. این مقاله نشان می دهد که چگونه و از کجا می توان با استفاده از مبادلات رمزنگاری ، شیب را جمع کرد.

Kevin Groves

کوین گروس

کوین در سال 2016 در فضای cryptocurrency شروع به کار کرد و قبل از معامله کردن ارزهای دیجیتالی در کارگزاران مختلف ، مبادلات و سیستم عامل های تجاری ، سرمایه گذاری در بیت کوین را آغاز کرد. در سال 2019 ، او HedgeWithCrypto را برای انتشار راهنماهای آموزنده در مورد بیت کوین شروع کرد و تجربیات خود را با استفاده از انواع مبادلات رمزنگاری در سراسر جهان به اشتراک گذاشت.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 32 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:08