قراردادهای گزینه: هر آنچه شما باید بدانید

ساخت وبلاگ

قراردادهای گزینه ها توافق نامه بین 2 طرف (خریدار و فروشنده) در مورد معامله احتمالی آینده در مورد امنیت اساسی است. چنین قراردادهایی به طور کلی شامل اوراق بهادار ، کالاها و املاک و مستغلات است. این گزینه را به خریدار می دهد تا یک دارایی را در تاریخ بعدی با قیمت خاص خریداری یا بفروشد. قیمت معامله ، که از آن به قیمت اعتصاب نیز یاد می شود ، در قرارداد از پیش تعیین شده است. به طور خاص ، دو نوع قرارداد گزینه وجود دارد - یک تماس و یک تماس. چنین گزینه هایی را می توان خریداری کرد که شامل قیمت از پیش تعیین شده است که بر اساس حدس و گمان جهت حرکت سهام است.

به عنوان مثال ، فرض کنید که یک معامله گر سهام خود را برای شرکتی که 100 دلار/سهم دارد ، در اختیار دارد. معامله گر ممکن است تصمیم بگیرد گزینه تماس با قیمت اعتصاب 105 دلار را برای تولید درآمد اضافی برای یک حق بیمه گزینه ، که توسط خریدار پرداخت می شود ، که همچنین حدس می زند که قیمت سهم در یک مقطع معین از زمان به 105 دلار افزایش می یابد ، بفروشد. بشربا این حال ، فروشندگان گزینه اگر خریدار تصمیم به اجرای گزینه تماس برای خرید امنیت در این مدت انتخاب کند ، موظف به انجام معامله هستند.

چه اطلاعاتی در قرارداد خواهد بود؟

اطلاعات زیر در قرارداد گزینه ها گنجانده می شود:

  • امنیت اساسی
  • نوع گزینه (تماس بگیرید یا قرار دهید)
  • کالای درگیر
  • تاریخ فعلی که در آن قرارداد اجرا می شود
  • قیمت اعتصاب
  • تاریخ انقضا قرارداد

یک قرارداد گزینه های معمولی تقریباً 100 سهم را پوشش می دهد. با این حال ، تعداد سهام ممکن است به دلیل ادغام ، سود سهام یا تقسیم سهام تنظیم شود. اگر خریدار تصمیم به خرید گزینه در حالی که قرارداد معتبر است ، فروشنده باید تحت قرارداد عمل کند. با این حال ، پس از اتمام قرارداد ، خریدار دیگر نمی تواند از توانایی خود در عمل با این گزینه با قیمت اعتصاب خاص استفاده کند. اما اگر خریدار تصمیم به خرید گزینه نکند ، فروشنده نمی تواند تحت قرارداد عملکرد را مجبور کند.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، قراردادهای گزینه ها در املاک و مستغلات متداول است. به عنوان مثال ، فروشنده و خریدار ملک در مورد قیمت فروش موافقت خواهند کرد. با این حال ، در مراحل ابتدایی فرآیند ، خریدار قبل از خرید ملک نیاز به تأمین اعتبار دارد. اگر خریدار با تمام شرایط در مدت زمان مشخص شده موافقت کند ، اکنون یک قرارداد الزام آور ایجاد شده است. بنابراین ، این گزینه در پایان دوره مشخص شده در قرارداد ، صرف نظر از اینکه خریدار تصمیم به خرید ملک انتخاب می کند ، منقضی می شود.

تفاوت بین قرارداد گزینه ها و پیشنهاد شرکت چیست؟

تفاوت اصلی بین قرارداد گزینه ها و یک پیشنهاد بنگاه این است که قرارداد گزینه ها صرفاً یک قرارداد باز است که در درجه اول با توجه و یک بازه زمانی تعیین شده پشتیبانی می شود. نیازی به قرارداد فروش کالا نیست. با این حال ، یک پیشنهاد شرکت باید شامل فروش کالا باشد. علاوه بر این ، یک پیشنهاد محکم برای مدت زمانی باز است که به موجب آن نمی توان این پیشنهاد را باطل کرد.

گزینه های فراخوانی

از گزینه های تماس برای استفاده از قیمت سهام یا شاخص استفاده می شود. خریدار گزینه تماس می تواند تعداد مشخصی از سهام را با قیمت اعتصاب خریداری کند که هر دو از پیش تعیین شده و در زبان قراردادی گنجانده شده اند. فروشنده که به عنوان نویسنده نیز شناخته می شود ، مبلغ حق بیمه فروش سهام را با قیمت اعتصاب به خریدار دریافت می کند. به عنوان مثال ، فرض کنیم که سهام یک امنیت خاص در حال حاضر با 1 دلار/سهم معامله می شود. نویسنده (فروشنده) ممکن است بخواهد با تاریخ انقضا دو ماه تماس با 1. 50 دلار/سهم بفروشد. اگر قیمت سهم زیر 1. 50 دلار باقی بماند و دوره گزینه ها منقضی شود ، فروشنده سهام را نگه می دارد و با ارائه تماس مجدداً با تاریخ انقضا جدید ، حق بیمه دیگری را جمع می کند. اگر قیمت هر سهم در واقع به 1. 50 دلار افزایش یابد ، خریدار با سهام از فروشنده تماس می گیرد و آنها را با قیمت 1. 50 دلار خریداری می کند. خریدار همچنین در صورت خرید آن سهام ، نتیجه مطلوبی برای خریدار ندارد.

گزینه ها

گزینه های قرار داده شده برای سودآوری از کاهش قیمت سهام خریداری می شوند. خریداران چنین گزینه هایی در مورد کاهش سهم یا شاخص حدس می زنند. چنین خریداران حق فروش سهام را با قیمت اعتصاب در قرارداد دارند. بنابراین ، اگر قیمت هر سهم پایین تر از قیمت اعتصاب مشخص شده در قرارداد کاهش یابد و کاهش قیمت قبل از انقضای قرارداد رخ دهد ، خریدار می تواند یا برای قیمت اعتصاب سهام را به فروشنده اختصاص دهد یا قرارداد را بفروشددر کل

اگر به یادگیری بیشتر در مورد قراردادهای گزینه ها نیاز دارید ، می توانید نیاز قانونی خود را در بازار Upcounsel ارسال کنید. Upcounsel تنها 5 درصد برتر وکلا را در سایت خود می پذیرد. وکلا در Upcounsel از دانشکده های حقوقی مانند حقوق هاروارد و قانون ییل و به طور متوسط 14 سال تجربه قانونی ، از جمله کار با یا به نمایندگی از شرکت هایی مانند Google ، Menlo Ventures و Airbnb آمده اند.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 23 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 18:22