"80 ٪+ ITM" - اقدام قیمت را به گزینه های باینری تغییر دهید

ساخت وبلاگ

امروز ، ما با یک مجموعه بسیار ساده اما قابل اعتماد آشنا می شویم ، که قادر به ارائه حدود 80 ٪ معاملات موفق بدون یک شاخص واحد است. برای این کار ، ما از مدل نوار عمودی که قبلاً در خارج از کشور شناخته شده است ، استفاده خواهیم کرد ، اما با برخی پیشرفت ها. مثل همیشه ، با ارزش ترین در چیزهای کوچک پنهان است.

خصوصیات ts

پلتفرم: هرجفت ارز: بازه زمانی مهم: 5 دقیقه انقضا گزینه: 2-3 شمع زمان معاملات: اروپاجلسهکارگزاران توصیه شده: گزینه ضریب هوشی

ایده استراتژی

این استراتژی مبتنی بر الگوی مشهور قیمت شمعدان عملکرد قیمت است-نوار عمودی بیرونی (که به آن OVB نیز گفته می شود). در عین حال ، این استراتژی از یک مدل تمیز استفاده نمی کند بلکه نسخه اصلاح شده آن است.

از نظر سنتی ، مدل نوار بیرونی از دو شمع تشکیل شده است ، جایی که شمع دوم (خارجی) کاملاً با حداکثر و حداقل خود با هم همپوشانی دارد. این جوهر "جذب" است.

طبق قوانین استراتژی "80 ٪+ ITM" ، شمع دوم فقط باید بدن شمع قبلی را جذب کند. در این حالت ، بدن شمع جذب شده باید چندین برابر از اندازه کلی آن کوچکتر باشد یا کاملاً غایب باشد. برای شمع دوم ، قانون معکوس اعمال می شود - دم شمع بیرونی باید حداقل یا کاملاً غایب باشد. این امر به ویژه در مورد Fulcrum (نقطه افتتاحیه) صدق می کند.

عدم وجود سایه نزدیک قیمت افتتاح ، نشانه ای از حرکت قوی قیمت است. در این حالت ، قیمت باز کردن شمع بیرونی باید با بدنه قبلی یا حداکثر/حداقل آن مطابقت داشته باشد.

چنین مدلی به قیمت یک ضربه قوی می دهد ، اما برای مدت زمان کوتاهی. این به دلیل انتخاب کوچک استدوره زمانیو یک انقضا کوتاههمچنین تفاوت اصلی کلاسیک استاقدام قیمتمدل ، برای دوره های بزرگ طراحی شده است. به طور کلی ، نوار کلاسیک در خارج از کشور شکل گیری آزاد تری دارد ، هنگامی که اندازه بدن و حضور/عدم وجود سایه ها نقش اساسی در استراتژی در نظر گرفته است.

همچنین ، برای این استراتژی ، داشتن کافی استنوسان، بنابراین بهتر است از تجارت در طی یک بازار آرام خودداری کنید. به همین دلیل ، بهتر است با توجه به اینکه زوج های محبوب آگاهانه تعداد بیشتری دارند ، روی تجارت جفت های اصلی تمرکز کنیمقوتبشراروپاییجلسهبرای اکثر ارزها مناسب است ، اما برخی از زوجین در معاملات ایالات متحده فعال تر هستند.

قوانین تجارت

خرید گزینه تماس:

1. شمع اول در این جفت بدن کوچک و سایه بزرگی دارد. 2. شمع دوم نوع گاو نر بدن شمع قبلی را با بدن خود به طور کامل پوشانده است. 3. قیمت باز کردن شمع دوم با بدن یا حداقل شمع قبلی همزمان است.

خرید گزینه:

1. شمع اول در این جفت بدن کوچک و سایه بزرگی دارد. 2. شمع از نوع خرس دوم بدن شمع قبلی را با بدن خود به طور کامل پوشانده است. 3. قیمت باز کردن شمع دوم با بدن یا حداکثر شمع قبلی همزمان است.

با تعیین الگوی موجود در نمودار ، گزینه جهت مربوطه را خریداری می کنیم. بسته به فعالیت بازار ، زمان انقضا 2-3 شمع. اگر بازار لاغر است ، بهتر است زمان انقضا را افزایش دهید.

نمونه های معاملات

قبل از شروع تجارت ، توصیه می کنم هر کدام را تنظیم کنیدنشانگرجلسات معاملاتی ، به طوری که زمان مناقصه فعال را از دست ندهید. به عنوان مثال ، برای یک جفت EURUSD ، بهترین زمان برای تجارت ، زمان بهره برداری از بورس اوراق بهادار لندن است ، با افتتاح در ساعت 07:00 و بسته شدن در ساعت 16:00 از زمان GMT.

بنابراین ، اولین چیزی که ما به دنبال آن هستیم تشکیل شمع با بدن بسیار کوچک و سایه ای طولانی است - هر شمع Doji یانوار سنجاقمناسب است. سپس یک شمع با بدن بزرگ تشکیل می شود که کاملاً بدن شمع قبلی را پوشانده است. در همان زمان ، در نمودار ، تصادف قیمت ها را می بینیم ، که در جهت حرکت به سمت بالا کار می کند و سیگنال معکوس را تقویت می کند. در باز شدن شمع بعدی ، گزینه تماس را با انقضا 15 دقیقه (3 شمع) خریداری می کنیم.

در اینجا ، ما یک همپوشانی کامل را نیز مشاهده می کنیم ، اما ، در این حالت ، شمع دوم سیاه است ، به این معنی که ما در یک پایین شرط خواهیم کرد. نکته مهم ، تصادف حداکثر شمع اول و باز شدن آن است. بنابراین ، یک مقاومتمرحلهشکل گرفته ، تقویت ضربه رو به پایین. در باز شدن شمع بعدی ، گزینه Put را با انقضا 15 دقیقه (3 شمع) خریداری کنید.

نتیجه

مزیت این استراتژی گزینه های باینری نه تنها تجارت آسان است ، بلکه از هیچ شاخص "جادویی" نیز استفاده نمی کند ، که اغلب فقط مانع تجارت موفق می شوند. در این حالت ، ما فقط بر اساس اطلاعاتی که از بازار زنده دریافت کرده ایم ، به ویژه - با میزان بالایی از احتمال اینکه رفتار سایر معامله گران را پیش بینی می کنیم ، تجارت می کنیم.

به هر حال ، به منظور کاهش خستگی چشم جستجوی سیگنال ها در نمودارها ، نشانگر داشبورد عملکرد قیمت می تواند به ما کمک کند. شاخصی که هنگام تشکیل یک نوار خارجی به طور خودکار به شما اطلاع می دهد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 43 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:35