40 مشاغل برای شروع با 1K ، 5K ، 10K و 20K در کنیا

ساخت وبلاگ

کشف برخی از سودآورترین مشاغل کوچک (و متوسط) که می توانند توسط هر کس ، در هر نقطه شروع شوند و بازده پایدار را فقط در طی 2 - 3 ماه تضمین کنند.

  • شامل 20 ابزار و منابع رایگان برای کمک به شما در شروع کار است
  • هر ایده برای سهولت عملی ارزیابی می شود
  • دسترسی انحصاری به مشاوره بازاریابی رایگان ما دریافت کنید

مشاغل کوچک سودآور و بدون استفاده برای شروع در کنیا با پول کمی یا بدون پول

شروع یک تجارت می تواند یک سفر پرخاشگر و یک خطر بزرگ باشد ، اما کاملاً موردی است که ارزش آن را دارد.

عدم وجود سرمایه هرگز نباید شما را از خواب دیدن باز دارد ، مشاغل زیادی وجود دارد که می توانند با هیچ پولی تقریباً آغاز شوند.

در این مقاله به 40 مشاغل كوچك كه می توانند در كنیا با بودجه كوچك 1K ، 5K ، 10K و 20K آغاز شوند ، بررسی خواهد شد. بیشتر ایده های مورد بحث به دلیل محدودیت های مالی مبتنی بر اینترنت است. اگر پول کافی برای پوشش اجاره ، کارمندان ، موجودی ، خدمات و غیره ندارید ، ایجاد یک تجارت فیزیکی بسیار دشوار است.

اینترنت بهترین مکان برای شروع یک تجارت با بودجه است.

اگر تجربه قبلی با مشاغل آنلاین ندارید ، نترسید ، آنقدر پیچیده نیست که به نظر می رسد. شما نمی خواهید کد یا مواردی از این دست را بنویسید. اجازه ندهید که "ترس از ناشناخته" به یک مانع تبدیل شود.

10 مشاغل کوچک برتر برای شروع با 1K در کنیا

از بودجه 1K برای بدست آوردن یک آرم تجاری حرفه ای از Fiverr استفاده می شود. یک آرم اولین قدم برای القای اعتماد به نفس در مشتریان با نشان دادن اینکه شما یک تجارت معتبر هستید.

در اینجا 10 مشاغل برتر برای شروع با 1K در کنیا وجود دارد:

1. ویرایش ، خواندن اثبات و خواندن بتا

اگر در ابتلا به اشتباهات و خطاهای گرامری بسیار عالی هستید ، ویرایش/ تصحیح کار افراد دیگر می تواند یک فشار جانبی عالی برای شما باشد.

مشابه ویراستاران ، خوانندگان بتا افرادی هستند که وظیفه آنها خواندن و نقد نوشته های منتشر نشده افراد دیگر است. نویسندگان داستان قبل از انتشار کتاب های جدید از آنها استفاده زیادی می کنند.

مکانی عالی برای یافتن کار به عنوان ویرایشگر ، اثبات خواننده یا بتا خوان در سیستم عامل های آزاد مانند Upwork ، Guru و Freelancer است.

2. از سرگیری نوشتن

بسیاری از افراد قبل از درخواست شغل به دنبال راهنمایی حرفه ای با CVS خود هستند. شما می توانید دوباره پیدا کنید که نغمه نوشتن در Upwork ، Guru و Freelancer است.

برای پیشرفت این کار ، باید در برجسته کردن تجربیات و مهارت های مربوطه ، بهینه سازی متن ، به بهینه سازی متن ، خوب باشید تا رزومه در برابر دیگران متمایز شود و چیزها را کوتاه و مختصر نگه دارد.

اما نوشتن یک رزومه در بیشتر موارد بسیار طولانی نیست ، بنابراین می توانید روزانه چندین سفارش بگیرید.

3. کمک مجازی

دستیاران مجازی افراد خود اشتغالی هستند که از طریق اینترنت کمک های فنی و اداری را به افراد شلوغ ارائه می دهند.

این یک سرویس تقاضا است و مزیت این است که شما تصمیم می گیرید که با چه کسی کار کنید و چقدر برای زمان خود هزینه کنید.

برخی از وظایف دستیار مجازی مشترک شامل حسابداری ، ویرایش گزارش ها ، ورود به اطلاعات ، پاسخ دادن به ایمیل ها و غیره است. می توانید مشتری هایی را در سیستم عامل های آزاد پیدا کنید.

4- مدیریت رسانه های اجتماعی

بسیاری از شرکت ها از میزان کار مورد نیاز برای فعال نگه داشتن صفحات رسانه های اجتماعی خود غافل می شوند. اما به خصوص در شرایط تجاری امروز ، رسانه های اجتماعی همه چیز است! بنابراین مشاغل واقعاً نمی توانند از این طریق سکوهای اجتماعی فعال نداشته باشند.

این جایی است که اگر درک کنید که چگونه رسانه های اجتماعی کار می کنند و چگونه می توانید به پروفایل های رسانه های اجتماعی توجه کنید ، می توانید وارد شوید. بسیاری از مشاغل برای مدیریت حساب های خود به پیشنهاد شما می روند.

برخی از وظایف یک مدیر رسانه های اجتماعی شامل ارسال منظم ، افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه ، تعامل با کاربران و غیره است. می توانید با مراجعه به شرکت های مختلف ، مشتری را پیدا کنید تا ببینید که آیا آنها به خدمات شما علاقه مند هستند.

5. نوشتن شبح

یک نویسنده شبح شخصی است که برای نوشتن کتاب ، گفتار ، مقاله ، آهنگ و بسیاری دیگر از محتوای مکتوب به نمایندگی از شخص دیگری که به عنوان نویسنده اعتبار می گیرد استخدام شده است.

Ghostwriting یک فرصت تجاری خارق العاده برای افرادی است که با کلمات خوب هستند. یک کتاب کوتاه که حدود 6 هفته طول می کشد برای نوشتن می تواند 10،000 دلار به بالا هزینه کند.

و نوشتن شبح برای دیگران همچنین می تواند در مورد کاردستی چیزهای زیادی به شما بیاموزد ، به طور بالقوه فرصت هایی را برای شما برای نوشتن و انتشار آثار خود روزی باز می کند.

6. تهیه مالیات و نگهداری کتاب

اگر با شماره خوب هستید ، می توانید خدمات خود را به عنوان تهیه کننده مالیات یا یک نگهبان کتاب به مشاغل کوچک ارائه دهید. نکته جالب در مورد چنین شغلی این است که مشتریان به طور مداوم به شما پرداخت می کنند ، این یک سرویس خاموش نیست (به ویژه نگهداری کتاب).

با ایجاد روابط با مشتری های متعدد و اینکه می توانید تا حدودی به داشتن همیشه کار بستگی داشته باشید ، می توانید امنیت مالی زیادی را بدست آورید.

علاوه بر این ، هرچه شغلی که انجام می دهید بهتر است ، بیشتر احتمال دارد که مشتری شما را به یکی از دوستان خود پیشنهاد دهد. معمول است که این نوع "اثر گلوله برفی" در نگهداری از کتاب رخ دهد ، بنابراین اغلب اوقات شما فقط به مشتری های بیشتر و بیشتر ادامه می دهید.

7. ورود داده ها

ورود داده ها یکی دیگر از فرصت های خارق العاده تجاری است که می توانید بدون هیچ سرمایه ای شروع کنید. می توانید با دستیابی به مشاغل کوچک برای ارائه خدمات خود یا تبلیغات در سیستم عامل های آزاد آزاد ، کار را پیدا کنید.

بسیاری از افراد ورود داده ها را یک کار خسته کننده می دانند ، اما اگر شما کسی هستید که از جزئیات کوچک و کارهای دقیق برخوردار است ، ممکن است متوجه شوید که ورود داده ها کار مناسبی برای شما است.

فقط اطمینان حاصل کنید که دانش کافی در مورد نرم افزارهای مربوط به ورود داده ها و همچنین مهارت های اصلی تایپ دارید.

8. اتومبیل های افراد دیگر را بر روی Uber رانندگی کنید

اگر گواهینامه رانندگی ، برخی از سالها تجربه رانندگی و حس خوب جهت دارید ، پس این می تواند یک فشار جانبی کامل شما باشد.

ممکن است شما از اینکه چند نفر برای دور زدن به آسانسور نیاز دارند تعجب کنید ، یا دوست ندارید رانندگی کنید یا به راحتی نمی توانید خود را رانندگی کنید. بنابراین نه تنها درآمد کسب می کنید ، بلکه همانطور که انجام می دهید نیز یک سرویس مهم ارائه می دهید.

9. خدمات مراقبت از کودک

این تجارت عالی برای افرادی است که با کودکان خوب هستند. بسیاری از والدین غالباً با تعهدات دستگیر می شوند و نیاز به کمک به کودکانه دارند. شما می توانید خانه خود را به مهدکودک تبدیل کنید یا به تماشای بچه ها از خانه های خود بروید.

این نمونه دیگری از جایی است که شهرت می تواند عامل بزرگی در کسب شغل بیشتر باشد. اگر کار خوبی انجام می دهید که کودک یک شخص را بچه دار کنید ، احتمالاً آنها را به یک دوست پیشنهاد می دهند ، بنابراین به شما تجارت بیشتری می دهند.

فقط اطمینان حاصل کنید که مهارت های کافی برای افراد برای برخورد با والدین و همچنین بچه ها دارید ، زیرا نظر آنها درباره شما واقعاً در این صنعت اهمیت دارد.

10. آموزش سگ/ راه رفتن

اگر با سگ ها خوب هستید ، می توانید یک دوره آنلاین کوتاه را طی کنید تا یاد بگیرید که چگونه آنها را آموزش دهید. درست مانند خدمات مراقبت از کودک ، می توانید سگ ها را از خانه خود (در صورت داشتن فضای کافی) یا از خانه های مشتری ، آموزش دهید.

پیاده روی سگ سرویس دیگری است که می توانید به افراد شلوغ ارائه دهید که وقت ندارند سگ های خود را برای پیاده روی بیرون بیاورند.

و این برای افرادی که از اطراف حیوانات لذت می برند مناسب است و با آنها خوب هستند. این همچنین ممکن است راه حل مناسبی برای افرادی باشد که مهارت های اجتماعی خوبی ندارند زیرا بیشتر با حیوانات خانگی سر و کار دارید و نه صاحبان آنها.

10 مشاغل کوچک برتر برای شروع با 5K در کنیا

از بودجه 5K به طور کم در زمینه مارک های تجاری مانند یک آرم تجاری از Fiverr ، کارت ویزیت و بروشور استفاده کنید. شما می توانید مقادیر کمی را فقط برای یک شروع چاپ کنید و سپس می توان باقیمانده پول نقد را برای تبلیغات آنلاین هزینه کرد. همچنین حتماً یک وب سایت رایگان برای نمایش محصولات/خدمات خود دریافت کنید.

در اینجا 10 مشاغل برتر برای شروع 5K در کنیا وجود دارد:

1. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از متداول ترین راه های کسب و کار آنلاین است. شما به سادگی مشتریان را به شرکت های وابسته ارجاع می دهید ، و آنها برای مراجعه به شما چک ارسال می کنند.

تا زمانی که به مشتریان مراجعه کنید ، پتانسیل درآمد بی حد و حصر است. برخی از برنامه های وابسته با پرداخت بالا شامل Bluehost ، Shopify و ClickFunnels هستند - برخی از آنها به هر مراجعه به 100 دلار پرداخت می کنند.

2. آزاد

یک فریلنسر شخصی خود اشتغالی است که مهارت های خود را به شرکت ها ارائه می دهد بدون اینکه طولانی مدت با آنها گره خورده باشد.

هر مهارت قابل فروش شما به عنوان مثالطراحی گرافیک ، طراحی وب یا نوشتن می تواند منبع درآمد شما شود وقتی که آنها را به عنوان خدمتی که مردم برای آن پرداخت می کنند ارائه می دهید. مشتریان می توانند بر اساس نوع کارهایی که انجام می دهید ، نرخ ساعتی یا مبلغ ثابت را به شما بپردازند.

3. مشاوره

بسیاری از افراد مشکلات مورد نیاز حل شده را دارند و شما ممکن است جواب هایی را که به دنبال آن هستید ، داشته باشید. شما می توانید خدمات مشاوره خود را در اطراف منطقه ای که در آن مهارت دارید ، به عنوان مثال مالی یا بازاریابی ، بسازید و سپس خدمات خود را بصورت آنلاین تبلیغ کنید.

به خاطر داشته باشید که اگر به نوعی اثبات مبنی بر اینکه توصیه ای که می کنید ارزش پول را دارد ، می توانید نغمه مشاوره آسان تر شوید.

به عنوان مثال ، توصیفات مشتری های قبلی ، داستانهای موفقیت یا حتی داستان خود در مورد موفقیت شما در صنعت که در مورد آن مشاوره می کنید می تواند مسیری طولانی را برای گرفتن نغمه های جدید طی کند.

4. مربیگری آنلاین

اگر در یک منطقه خاص تجربه عمیقی دارید ، یا فقط از کار با مردم لذت می برید ، می توانید مربی شوید. بسته به تجربه خود ، شما می توانید مربی زندگی ، مربی تناسب اندام ، مربی شغلی ، مربی دوست یابی و غیره باشید.

این کار برای امنیت مالی بسیار عالی است زیرا اگر مشتری های شما شما را دوست داشته باشند ، احتمالاً هزینه های خدمات شما را طولانی مدت ادامه می دهند. بنابراین ، هنگامی که شما یک مشتری مشتری مکرر ایجاد می کنید ، می توانید به مقدار مشخصی از پول وارد شوید.

5. تدریس

اگر در زمینه علمی خاصی دانش دارید، می توانید معلم خصوصی شوید. می توانید خدمات خود را از خانه خود ارائه دهید یا به خانه دانش آموزان بروید. از بودجه 5 هزار تومانی خود برای چاپ بروشور و کارت ویزیت استفاده کنید.

افرادی که مهارت های اجتماعی خوبی دارند به ویژه در این شغل عالی هستند زیرا می توانند دانش آموزان خود را راحت کنند و تجربه را بسیار آسان تر کنند. به علاوه، هر چه دانش آموزان شما را بیشتر دوست داشته باشند، احتمال بیشتری دارد که دوباره شما را استخدام کنند یا خدمات شما را به دوستان خود پیشنهاد دهند.

6. آموزش شخصی

این کار برای علاقه مندان به تناسب اندام یا حتی کار تمام وقت عالی است. بسیاری از مردم برای کاهش وزن و خوش اندام شدن به کمک نیاز دارند، بنابراین مطمئناً مشتری پیدا خواهید کرد. می توانید آنها را از خانه تمرین کنید یا آنها را تا یک باشگاه همراهی کنید.

و بسیاری از مربیان شخصی نیز راه هایی برای حرکت به پلتفرم های دیگر پیدا کرده اند. آنها درباره تناسب اندام وبلاگ می نویسند، برنامه های تمرینی سفارشی می فروشند، و حتی ویدیوهای یوتیوب در این زمینه می سازند.

7. طراحی گرافیک

اگر ذهن خلاقی دارید و با فتوشاپ یا ابزارهای مشابه خوب هستید، می توانید یک طراح گرافیک شوید. هیچ کمبودی در پلتفرم های فریلنسر مشاغل طراحی مانند Fiverr وجود ندارد.

ممکن است برای طراحی چیزهایی مانند لوگو، بنر، گرافیک برای لباس یا حتی طرح های خالکوبی استخدام شوید! امکانات بی پایان هستند و شما همیشه چیز جدیدی خلق خواهید کرد.

8. وب سایت بسازید

ساختن یک وب سایت کامل از ابتدا بسیار ساده تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می کنند. پلتفرم‌هایی مانند Wix و WordPress نیاز به دانش کدنویسی را از بین برده‌اند و ساخت وب‌سایت‌های کاملاً کاربردی را با استفاده از سازندگان کشیدن و رها کردن که هر کسی می‌تواند استفاده کند، ممکن ساخته است.

آموزش های بی شماری در یوتیوب وجود دارد که این موضوع را عمیقاً پوشش می دهد.

9. سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، عمل بهبود رتبه یک وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل است تا برای افرادی که جستجو می کنند راحت تر آنها را پیدا کنند.

بسیاری از شرکت‌های در حال رشد سرمایه‌های زیادی را صرف سئو می‌کنند، این یک مهارت بسیار بازارپسند و پرتقاضا است که می‌توانید به راحتی از طریق آموزش‌های YouTube و دوره‌های آنلاین یاد بگیرید.

10. راهنمای تور

اگر جزییات شهر خود را می شناسید و با تاریخچه آن آشنا هستید، می توانید راهنمای تور شوید. این یک کار نیمه وقت عالی و همچنین فرصتی برای برقراری ارتباط با افراد از نقاط مختلف جهان است.

این مسیر شغلی همچنین برای افرادی که دوست دارند کمی فعال تر بمانند و به خصوص مشاغل اداری را دوست ندارند، عالی است. وقتی راهنمای تور هستید، دائما در حال حرکت هستید!

10 مشاغل کوچک برتر برای شروع با 10K در کنیا

بودجه 10K خود را بین مواد مارک تجاری چنین آرم از Fiverr ، کارت ویزیت و بروشور و تبلیغات آنلاین تقسیم کنید.

برخی از ایده های مشاغل ممکن است به تجهیزات تخصصی نیاز داشته باشند ، اما هنوز هم باید در بودجه شما متناسب باشند. همچنین قبل از راه اندازی حتماً یک وب سایت حرفه ای رایگان دریافت کنید.

در اینجا 10 مشاغل برتر برای شروع با 10K در کنیا وجود دارد:

1. فروش عکس های سهام

اگر در عکاسی خوب هستید ، می توانید در سیستم عامل های عکس سهام مانند Shutterstock ، مشارکت کنید و هر بار که کسی عکس های شما را خریداری کند ، به کمیسیون پرداخت می شود.

برای این کار نیازی به تجهیزات گران قیمت ندارید ، یک دوربین هوشمند مناسب می تواند کار را انجام دهد. از بودجه 10K خود برای خرید برخی از پیشنهادات ارزان قیمت برای کمک به افزایش کیفیت عکس های خود استفاده کنید.

2. حمل و نقل را رها کنید

Drop Shipping یک روش تحقق محصول است که در آن فروشندگان کالای کالایی را که به صورت آنلاین می فروشند ، ندارند. هر زمان که کسی سفارش را صادر کند ، همزمان محصول را از یک تأمین کننده سفارش می دهد و مستقیماً به آنها ارسال می کند.

به یک وب سایت تجارت الکترونیکی نیاز دارید که می توانید تمام کالاهای مختلفی را که می فروشید منتشر کنید. از بودجه 10K در تبلیغات Google و Facebook استفاده کنید تا افراد را به وب سایت خود برسانید.

3. خدمات برون سپاری را بصورت آنلاین بفروشید

فروش خدمات برون سپاری شبیه به حمل و نقل است به این معنا که شما خدمات تبلیغاتی دارید که لزوماً مهارت و منابع لازم برای تحقق آن را ندارید.

هر زمان که مشتری برای برخی از کار شما را بپردازد ، به سادگی کار را به یک فریلنسر برون سپاری می کنید و حاشیه را در صدر نگه می دارید. Fiverr یک مکان عالی برای یافتن فریلنسرهای ارزان قیمت برای برون سپاری است.

4- آژانس "برون سپاری" را راه اندازی کنید

بسیاری از مشاغل دائماً به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های خود در عین حال افزایش کارآیی هستند.

یک آژانس برون سپاری شرکتی است که خدمات شخص ثالث مانند IT ، حسابداری ، منابع انسانی و بازاریابی را به عنوان پیمانکاران موقت به سایر شرکت ها ارائه می دهد. این به از بین بردن نیاز به کارمندان تمام وقت کمک می کند.

این یک تجارت عالی برای شروع با یک تیم کوچک است. اطمینان حاصل کنید که یک وب سایت قابل ارائه و برخی از مواد بازاریابی مانند بروشور و کارت ویزیت دارید.

5. صابون های ارگانیک درست کنید

بسیاری از افراد هنگام صحبت از صابون های مورد استفاده بسیار خواستار هستند. شما می توانید صابون های ارگانیک درست کنید که نیازهای خاصی را تأمین می کند.

فرآیند ساخت صابون بسیار آسان است ، می توانید آموزش های بی شماری را بصورت آنلاین پیدا کنید. نکته جالب در مورد چنین شغلی این است که شما از آنجا که صابون به سرعت تمام می شود ، به شما تضمین می کنید.

6. یک دوره را بر اساس چیزی ایجاد کنید که در آن خوب باشید

از سیستم عامل های آموزش آنلاین مانند Teachable می توان برای ایجاد و فروش دوره ها تقریباً در هر موضوعی استفاده کرد ، از جمله سازهای موسیقی ، هنر ، آشپزی ، ریاضیات و غیره. آموزش به تنهایی میلیون ها دانش آموز دارد که به طور جدی به دنبال یادگیری چیزهای جدید هستند.

بیشتر افراد مهارت طبیعی برای چیزی یا علاقه ای دارند که آنها را پرورش داده اند ، و اگر شما یکی از آن افراد هستید ، این یک فرصت عالی برای تبدیل چیزی است که شما به آن علاقه مند هستید به چیزی که می توانید برای کسب درآمد از آن استفاده کنید.

7. باغبانی و محوطه سازی

اگر اشتیاق به گیاهان دارید ، باغبانی و محوطه سازی می تواند مبهم شما باشد. شما می توانید خدمات خود را به صاحبان خانه ارائه دهید و وقت خود را در باغ های خود صرف کنید و با رشد کسب و کار خود ، می توانید افراد بیشتری را برای کمک به کار بدنی استخدام کنید در حالی که فقط روی بازاریابی تمرکز می کنید.

فقط مطمئن شوید که از کارهایی که انجام می دهید عکس های زیادی می گیرید. این یکی از شغلی است که در آن داشتن یک نمونه کارها عالی می تواند شما را از رقابت جدا کند و منجر به فرود مشاغل جدید شود.

8. خدمات آشکار

بسیاری از افراد اغلب برای اجرای کارهای خود بسیار شلوغ هستند. یک تجارت کاربردی فقط با یک تلفن و حمل و نقل قابل اعتماد می تواند اداره شود. از بودجه راه اندازی کوچک خود برای چاپ بروشورها و کارتهای ویزیت که می توانند در محله شما توزیع شوند استفاده کنید.

برای این نوع خدمات ، شما باید بتوانید انواع مختلفی از موارد مختلف را با موفقیت انجام دهید. نمونه ها ممکن است شامل انتخاب تمیز کردن خشک ، خرید مواد غذایی یا گرفتن ماشین شخصی برای شستشو باشد.

9. تحویل مواد غذایی

خرید کاری است که بسیاری از مردم وقت آن را ندارند و ایده تحویل مواد غذایی درست به آستان خود می تواند جذاب باشد.

شما نیازی به داشتن سهام مواد غذایی ندارید ، شما به سادگی با یک فروشگاه مجاور شریک می شوید و هر وقت شخصی درخواست تحویل می کند ، آنها به عنوان تأمین کننده شما عمل می کنند.

10. خدمات دستی/تعمیر

اگر در تعمیر کارها خوب هستید ، می توانید یک تجارت دستی را شروع کنید.

برخی از بروشورها را چاپ کنید که زمینه های مختلفی را که در آن تخصص دارید ، به عنوان مثال لوله کشی ، مونتاژ مبلمان یا کار برقی توضیح می دهد و آنها را در محله خود توزیع می کند. از بودجه 10K خود برای خرید ابزارهای مختلف مورد نیاز خود استفاده کنید.

10 مشاغل کوچک برتر برای شروع با 20K در کنیا

بودجه 20K بیش از حد کافی برای کمک به شما در شروع یک تجارت کوچک در کنیا به راحتی است. از آن برای تهیه یک آرم از Fiverr ، کارت ویزیت ، بروشور استفاده کنید. و همچنین در تبلیغات آنلاین برای کمک به دریافت اولین مشتریان.

همچنین قبل از راه اندازی مشاغل جدید خود در کنیا ، به وب سایت حرفه ای رایگان نیاز خواهید داشت.

در اینجا 10 مشاغل برتر برای شروع با 20K در کنیا وجود دارد:

1. صدای اووایی

یک صداپیشه بر اساس مجموعه متنوعی از نیازها ، ضبط های صوتی را برای مشتریان فراهم می کند. چنین ضبط هایی را می توان در ارائه ها ، تبلیغات ، فیلم ها ، بازی های ویدیویی و غیره استفاده کرد.

اگر یک صدای "رادیو" منحصر به فرد دارید ، شروع کار بسیار خوبی است. قطعه اصلی تجهیزات مورد نیاز شما یک میکروفون با کیفیت است.

به خصوص که چیزهایی مانند فیلم های YouTube متحرک ، کتاب های صوتی و پادکست ها محبوب تر می شوند ، تقاضا برای صدای صوتی در حال افزایش است. مشکلی برای به دست آوردن مشتری با این حرفه نخواهید داشت.

2. کانال پادکست/ یوتیوب را شروع کنید

اگر عاشق به اشتراک گذاری دانش هستید و در گفتن داستانها عالی هستید ، پس شروع پادکست یا یک کانال YouTube قطعاً برای شما مناسب است. با رشد کانال شما ، درآمد شما از تبلیغات و حمایت مالی نیز خواهد بود.

دوربین تلفن هوشمند شما ممکن است به اندازه کافی برای فیلم ها خوب باشد ، اما ممکن است به یک سه پایه و میکروفون با کیفیت نیز احتیاج داشته باشید.

3. طراحی داخلی

اگر چشم به طراحی دارید ، می توانید یک تجارت داخلی را شروع کنید. شما نیازی به بودجه بزرگ پیش رو ، فقط یک وب سایت مناسب برای نمایش کار خود و بودجه بازاریابی کوچک برای تبلیغات آنلاین ندارید.

این یک کار عالی برای افراد خلاق و هنری است و حرفه ای واقعاً می تواند یک خروجی عالی برای آنها باشد تا بتوانند این انرژی خلاق را از بین ببرند. اگر واقعاً عاشق طراحی داخلی هستید ، اشتیاق شما به این کار به مردم می رسد و این نوع اشتیاق به شغل شما می تواند یک نقطه فروش عالی باشد.

4. تجارت فارکس

فارکس یک بازار جهانی است که در آن می توان یک ارز را برای دیگری معامله کرد. معامله گران به دنبال فرصت هایی برای خرید ارز در هنگام ارزش آن هستند و به محض اینکه سود خود را افزایش می دهد ، می فروشند.

محبوب ترین مبادله برای تجارت فارکس گزینه ضریب هوشی است. شما یک حساب کاربری رایگان با یک سپرده 10،000 دلاری برای بازی با آن دریافت می کنید. هنگامی که احساس اعتماد به نفس کردید ، می توانید 20K خود را برای شروع تجارت واریز کنید.

5. تجارت روز رمزنگاری

بازار cryptocurrency مشابه بازار فارکس است. اگرچه بیت کوین محبوب ترین رمزنگاری است ، صدها نفر دیگر وجود دارند که می توانند به صورت آنلاین از طریق Binance معامله شوند.

معامله گران روز به دنبال فرصت هایی برای خرید رمزنگاری در پایین ترین سطح خود هستند و به محض افزایش قیمت خود برای سود سریع ، می فروشند.

می توانید با خرید بیت کوین با بودجه 20K خود در Localbitcoin شروع کنید و سپس آن را به Binance منتقل کنید تا تجارت را شروع کنید.

6. کارگزاری املاک و مستغلات

کارگزاران املاک و مستغلات خریداران و فروشندگان یک ملک را پیوند داده و سپس به کمیسیون پرداخت می شوند. این یک تجارت عالی با پتانسیل کسب درآمد باورنکردنی است. برخی از ثروتمندترین افراد جهان به یک روش یا دیگری درگیر املاک و مستغلات هستند.

از بودجه 20K شما می توان برای پیشاهنگی خواص خالی و بازاریابی آنلاین استفاده کرد. روش های بی شماری برای یافتن مشتری به عنوان کارگزار املاک و مستغلات وجود دارد.

7. کارگزاری وسیله نقلیه

یک کارگزار وسیله نقلیه خریداران و فروشندگان اتومبیل را پیوند می دهد و سپس از فروش کمیسیون می گیرد. مردم همیشه در هر لحظه به دنبال خرید یا فروش اتومبیل هستند ، این یک تجارت بدون کمبود مشتری است. بودجه شما را می توان در یک وب سایت ، کارت ویزیت و بازاریابی آنلاین سرمایه گذاری کرد.

و نکته جالب در مورد کمیسیون های موجود در مورد مواردی مانند اتومبیل این است که آنها می توانند کاملاً سنگین باشند. به این معنی که اگر به طور همزمان کمیسیون های بزرگ به اندازه کافی دریافت کنید ، می توانید به راحتی وقتی پول کافی پس انداز کنید ، گاهی اوقات وقت خود را از دست دهید. تمایل به انعطاف پذیری بیشتر در این شغل نسبت به برخی دیگر وجود دارد.

8. یک اتاق در خانه خود را در Airbnb اجاره کنید

Airbnb یک بازار آنلاین است که در آن افراد می توانند اتاق هایی را در خانه های خود اجاره دهند تا مسافرین بودجه را تأمین کنند. اگر اتاقهای یدکی در خانه خود داشته باشید می تواند منبع بزرگی از درآمد منفعل باشد (به عنوان مثال وقتی هم اتاقی شما سفر کرده است یا بچه ها به مدرسه شبانه روزی رفته اند).

اگر نگران امنیت هستید ، Airbnb برای تأمین هرگونه خسارت احتمالی ناشی از میهمانان ، یک میلیون دلار بیمه ارائه می دهد.

9. محصولات طاقچه را بخرید و بفروشید

محصولات طاقچه محصولاتی هستند که برای گروه های کوچکی از افراد با علایق خاص جذاب هستند. به عنوان مثال ، مکمل های تمرین به طور خاص به سازندگان بدن و علاقه مندان به تناسب اندام متوسل می شوند.

آنها محصولات خوبی برای فروش هستند زیرا بر خلاف محصولات اصلی مانند تلفن های همراه و تلویزیون ، رقابت زیادی ندارند. برخی از تحقیقات را برای یافتن محصولات طاقچه ای که می توانید با بودجه 20K خود خریداری کرده و سپس در بازارهای آنلاین بفروشید ، انجام دهید.

10. مروج حزب

آیا کسی را می شناسید که صاحب یک نوار ، باشگاه یا مکان باشد؟می توانید با آنها هزینه ای مذاکره کنید و در عوض ، به جذب افراد به مکان های آنها کمک می کنید.

اگر یک شبکه اجتماعی بزرگ داشته باشید که بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید ، این یک تجارت عالی است. بودجه شما کاملاً صرف بازاریابی محل برگزاری/رویدادی است که شما در حال تبلیغ هستید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 71 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:19