نحوه انتقال از یک حساب نسخه ی نمایشی به یک شخص زنده

ساخت وبلاگ

بسیاری از بهترین کارگزاران فارکس در بازار ، سرمایه گذاران بالقوه گزینه باز کردن یک حساب نسخه ی نمایشی را به منظور امتحان کردن پلت فرم و ویژگی های تجاری خود قبل از انجام مرحله نهایی افتتاح حساب زنده و واریز وجوه ارائه می دهند. در حالی که یک حساب تظاهرات یک روش عالی برای بدست آوردن طعم و مزه انتخاب یک کارگزار خاص است ، اما از استفاده از آن مواردی وجود دارد. در این مقاله ، ما به مزایا و مضرات افتتاح یک حساب نسخه ی نمایشی فارکس می پردازیم و توضیح می دهیم که چگونه بهتر می توان انتقال را از یک حساب تظاهرات به یک حساب تجارت زنده انجام داد.

مزایا و مضرات استفاده از یک حساب نسخه ی نمایشی Forex چیست؟

برای معامله گران تازه کار ، یک حساب تجارت نمایشی می تواند بینش ارزشمندی از دنیای تجارت فارکس ارائه دهد و می تواند به مبتدیان اطمینان دهد که برای شروع واقعی تجارت نیاز دارند. در صورت استفاده صحیح ، یک حساب نسخه ی نمایشی می تواند یک ابزار آموزشی مفید باشد که به آنها دانش و مهارت های اساسی لازم را که برای برخاستن و اجرای آن نیاز دارند ، به آنها می دهد. یک حساب تظاهرات را می توان به صورت رایگان تنظیم کرد و فقط به سرمایه گذار بالقوه نیاز دارد تا چند جزئیات شخصی اساسی را وارد کند. دسترسی به این حساب ، معامله گر را قادر می سازد تا بدون اینکه هیچ یک از امور مالی خود را در معرض خطر قرار دهد ، با بستر معاملاتی روبرو شود و به سرمایه گذار اجازه می دهد تا چگونه در زمان واقعی تجارت کند و تأثیر نوسانات قیمت را بر روی حساب خود مشاهده کند. حتی معامله گران با تجربه تر می توانند از استفاده از یک حساب نسخه ی نمایشی بهره مند شوند زیرا فرصتی عالی برای امتحان کردن یک استراتژی معاملاتی جدید در زمان واقعی در یک محیط تجاری واقعی و شرایط واقعی بازار بدون در نظر گرفتن ریسک مالی ارائه می دهند.

با این وجود ، استفاده از یک حساب نسخه ی نمایشی معایب وجود دارد. یکی از مهمترین موضوعات مربوط به حسابهای تظاهرات این است که آنها نمی توانند یک سرمایه گذار را به بهترین روش برای مدیریت پول خود آموزش دهند. بیشتر حساب های تمرین با حداکثر 100000 دلار پول مجازی از قبل پر شده اند و این به سختی یک پایه واقع بینانه است که در آن شروع می شود. اکثر تازه ها شروع به تجارت خود در تجارت فارکس در دنیای واقعی با یک حساب خرد یا مینی می کنند که شامل واریز مبالغ بسیار کمتری از این است. این مبالغ مجازی عظیم سرمایه گذاران را ترغیب می کند تا دست خود را در معاملات بسیار خطرناک تر از آنچه که باید امتحان کنند و این می تواند به یک عادت تبدیل شود که پس از انتقال به یک حساب زنده ، شکستن آن دشوار است و این می تواند برای سرمایه گذار تازه کار عزیز باشد. استفاده از پول مجازی همچنین سرمایه گذار را از این دانش محافظت می کند که هنگام تصمیم گیری در مورد تجارت ، پول سخت درآمد خود را به خطر می اندازند. بنابراین ، یک حساب نسخه ی نمایشی هرگز نمی تواند فشار معاملات فارکس در زندگی واقعی را دوباره ایجاد کند و در واقع درک تازه کار از خطرات اساسی را مختل می کند.

نحوه انتقال به یک حساب زنده

انتقال از یک حساب نمایشی به یک حساب تجارت زنده می تواند یک منحنی یادگیری شیب دار باشد ، و یک معامله گر تازه کار نمی تواند انتظار داشته باشد که بلافاصله فوق العاده موفق باشد. این غیر معمول نیست که سرمایه گذاران بالقوه در هنگام استفاده از حساب نسخه ی نمایشی خود موفقیت بزرگی داشته باشند ، فقط به محض انتقال به یک حساب زنده ، نتوانند سود کسب کنند ، و این به این دلیل است که فشار با پول واقعی در خط افزایش یافته است. یکی از کلیدهای انتقال با موفقیت از تظاهرات به یک حساب زنده ، مقاومت در برابر اصرار سریع تجارت و صرف وقت خود است. مدیریت پول در این مرحله ضروری است و هر سرمایه گذار باید حداکثر مبلغ معاملات روزانه خود را برای خود تعیین کند تا از امور مالی خود استفاده نکند.

تفکر عینی بسیار مهم است ، و مهم نیست که اجازه ندهید احساسات در راه باشند. یک سر روشن بهترین راه برای تجارت موفق فارکس است ، بنابراین تهیه یک استراتژی تجاری تعریف شده و برنامه ریزی قبل از جهش بهترین راه برای جلوگیری از خسارات دیدنی است. محدود کردن معاملات اولیه به مقادیر کوچک و فقط باز کردن یک حساب میکرو که به سپرده های کم اجازه می دهد بهترین راه برای شروع است. سرمایه گذاران عاقلانه حدود سه ماه از یک حساب نمایشی استفاده می کنند تا استراتژی های خود را قبل از حرکت به یک حساب زنده بپردازند. این زمان کافی برای دیدن سود مجازی مداوم و توسعه تمام مهارت های لازم است که برای موفقیت یک معامله گر در بازارهای دنیای واقعی بسیار حیاتی خواهد بود. در اینجا چند نکته کلیدی برای یادآوری هنگام انتقال وجود دارد:

بپذیرید که ضررها در برخی از نقاط اجتناب ناپذیر هستند - از ضرر به عنوان منحنی یادگیری استفاده کنید.

هرگز پولی را که نمی توانید از پس آن برآید ، خطر نکنید.

به یاد داشته باشید که به جای تمرکز روی یک تجارت واحد ، تمام معاملات خود را در طول روز در نظر بگیرید. اگر پاداش خطر 1: 2 یا بیشتر را حفظ می کنید ، موفق می شوید.

برای ایجاد استراتژی های روشن قبل از ارتکاب هرگونه وجوه به حساب زنده خود ، وقت کافی را صرف تمرین با حساب نسخه ی نمایشی خود کنید.

استراتژی خود را برای جلوگیری از تصمیم گیری عاطفی از پیش برنامه ریزی کنید.

اگر این دستورالعمل ها را رعایت کنید ، انتقال از یک حساب نسخه ی نمایشی به یک زندگی زنده کمتر استرس زا و سودآورتر را پیدا خواهید کرد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 154 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 1:03