گزینه های باینری استراتژی محافظت: چگونه می توان سود خود را تضمین کرد

ساخت وبلاگ

Binary-Options-hedging-put-call

مهم نیست که چقدر ایمن بازی کنید ، سرمایه گذاری بازار دائماً در معرض خطر قرار می گیرد. حال ، اگر بتوانید ریسک را به نرخ تقریبا ناچیز کاهش داده و سود خود را تضمین کنید ، چه می کنید؟خوب ، این نکته ای است که شما ضربان های خود را پرچین می کنید. "

استراتژی های Hedging پدیده هایی برای تماس با هم تماس و قرار دادن گزینه های در معرض ابزار مالی یکسان برای جلوگیری از ضرر عظیم به دلیل تغییرات غیرقابل پیش بینی بازار است. برای درک پیچیده به نظر می رسد؟با پست بچسبید و ساده سازی را در نظر بگیرید.

آنچه در این پست خواهید خواند

چرا برای معاملات گزینه های باینری به محافظت از Hedging نیاز دارید؟

مفهوم تجارت باینری بر اساس یک سؤال واحد است "آیا بازار در یک دوره زمانی مشخص از یک نقطه قیمت خاص بالا می رود یا پایین می آید؟"به طور خلاصه ، تماشای سود یا ضرر بازار آینده تا یک زمان خاص.

اگر نتیجه گزینه های باینری با توجه به پیش بینی شما صحیح است ، پس از آن 60 ٪ تا 80 ٪ سود خود را با پول سرمایه گذاری شده خود می گیرید. از طرف دیگر ، اگر بازار مخالف پیش بینی شما باشد ، 100 ٪ از سرمایه گذاری خود را از دست می دهید.

بگذارید این را با یک مثال درک کنیم تا کارها آسان شود.

بیایید بگوییم که شما یک معامله گر هستید و تجارت گزینه های باینری را انجام می دهید. اکنون ، برای یک ماه گذشته ، شما تغییر قیمت بنزین را مشاهده می کنید.

پس از دلالت بر استراتژی های خود و خواندن نمودار ، ذهن شما نتیجه می گیرد که هفته آینده بازار بنزین از 1500 دلار خواهد رفت. بنابراین ، با توجه به این امر ، 100 دلار با این انتظار سرمایه گذاری می کنید که هفته آینده بازار بنزین بالاتر از 1500 دلار باشد.

بعد از گذشت یک هفته می بینید که بازار بنزین به 1550 دلار رسیده است ، بنابراین پیش بینی شما صحیح است. اکنون در اینجا سود ثابت 60 ٪ دریافت خواهید کرد. بنابراین 100 دلار شما هنگام سود به 160 دلار تبدیل می شود.

اگر این وضعیت در شرایط معکوس مورد بررسی قرار گرفته است ، فرض کنید که بازار بر خلاف پیش بینی شما پیش رفته است. به عنوان مثال ، شما تخمین زده اید که بازار بنزین از 1500 دلار عبور خواهد کرد ، اما به دلایلی به 1400 دلار کاهش می یابد.

در چنین شرایطی ، تمام پولی را که برای این تجارت می گذارید از دست می دهید. بنابراین حتی اگر بازار فقط 10 ٪ تغییر کرده باشد ، شما 100 ٪ از سرمایه گذاری خود را از دست می دهید.

ضرر یک فرسودگی بزرگ است! اما اگر در این شرایط بتوانید تکنیکی پیدا کنید که بتوانید شانس بازگشت خود را با اسمی برابر کنید؟

این نکته ای است که شما به "استراتژی های محافظت" برای معاملات خود نیاز دارید.

QUOTEX - تجارت با سود بالا

QUOTEX - تجارت با سود بالا

 • مشتریان بین المللی را می پذیرد
 • حداقلواریز 10 دلار
 • 10،000 دلار نسخه ی نمایشی
 • بستر حرفه ای
 • سود بالا تا 95 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • برداشت سریع

گزینه های باینری چیست؟

Hedging استراتژی است که معامله گران برای جلوگیری از خطر ضرر در سرمایه گذاری اجرا می کنند. این مانند خرید بیمه برای سرمایه گذاری شما برای کاهش فرسودگی زیان است.

بیایید سعی کنیم آن را با نمونه ای از زندگی روزمره ما وصل کنیم.

هر زمان که یک ماشین جدید خریداری می کنید ، برای آن وسیله نقلیه نیز به یک بیمه نامه می روید. به طوری که اگر در آینده تصادف آن وسیله نقلیه رخ دهد ، می توانید مبلغ را بازیابی کنید. درست به عنوان امنیت ، شما در دو مکان پول سرمایه گذاری می کنید.

همین قانون برای محافظت از گزینه های باینری است. باز هم ، پول شما در دو مکان سرمایه گذاری می شود به طوری که حتی اگر پیش بینی شما به دلایلی اشتباه پیش برود ، هنوز هم می توانید پول گمشده را بازپرداخت کنید.

اکنون بیایید به استراتژی های دقیق محافظت بپردازیم.

استراتژی های محافظت از گزینه دودویی

به عبارت ساده ، شما باید دو گزینه باینری را برای همان ساز خریداری کنید. یک گزینه برای تماس (افزایش قیمت بازار از ارزش اولیه) و دیگری برای قرار دادن (پایین آمدن قیمت بازار از ارزش اولیه).

شماره 1 با استفاده از Put و با هم تماس بگیرید

برای ساده سازی ، فرض کنید که در حال تجارت با طلا هستید. اکنون ، شما هر دو تجارت را برای هر کدام 200 دلار خریداری می کنید. می توانید از یک گزینه باینری برای تماس و دیگری برای یک قرار دادن استفاده کنید. بنابراین شما دو پیش بینی دارید: اگر بازار بالا برود ، سود خود را خواهید داشت و اگر بازار پایین بیاید ، باز هم سود خود را کسب خواهید کرد.

فرض کنیم که بازار طلا در حال حاضر با 1700 دلار معامله می شود و اگر پیش بینی صحیح باشد ، 80 ٪ سود کسب خواهید کرد.

هفته آینده بازار طلا به 1800 دلار می رسد. هنگامی که هر دو تماس را خریداری کرده اید و گزینه های باینری را با قیمت 100 دلار قرار داده اید ، 180 دلار سود خواهید داشت. به طور کلی شما در تماس با 180 دلار و 100 دلار ضرر در زیر قرار خواهید گرفت. بنابراین 180 دلار - 100 دلار = 80 دلار سود دریافت خواهید کرد.

با انجام معاملات گزینه های باینری از این طریق ، شانس خود را برای از دست دادن بسیار کاهش می دهید. تنها مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که هر کارگزار تسهیلات محافظت از ساز را فراهم نمی کند.

حتماً این نکته را بیان کنید که می توانید یک تماس و همچنین یک ابزار مالی یکسان را با هزینه اعتصاب مشابه خریداری کنید ، اما آنها محافظت نمی شوند. از این رو ، آنها در یک جهت متقابل حرکت می کنند که منجر به از دست دادن پول با استفاده از گزینه های باینری می شود.

#2 مقاومت و پشتیبانی

اکنون مسیرهای دیگری برای انجام محافظت وجود دارد که به مفاهیم مقاومت و پشتیبانی متکی هستند.

Support-and-resistance-trading-strategy-for-Binary-Options

در مرحله اول ، شما باید دامنه حرکت قیمت بین یک مقاومت خاص پشتیبانی را پیدا کنید. سپس ، هدف این است که تماس را باز کرده و پشتیبانی و مقاومت را انجام دهیم. ایده پشت این کار این است که از موقعیت خود محافظت کنید. اگر با هزینه پشتیبانی تماس بگیرید ، به سمت جهت رسیدن به منطقه مقاومت شما حرکت می کند. پس از آن ، می توانید یک Put را بفروشید.

با این کار ، سود خود را از تماس تضمین می کنید و قبل از انقضا گزینه ها قرار می دهید. تا زمانی که پشتیبانی و مقاومت رخ دهد ، گفته می شود که 99 درصد احتمال هزینه در جایی در وسط حمایت و مقاومت وجود دارد.

اگر گزینه های باینری شما در آن مرحله منقضی شود ، قیمت پایین تر از بازده شما خواهد بود و مبلغ آن از باز شدن تماس شما بالاتر خواهد بود. بنابراین از اینجا ، شما اولین سناریوی را دارید که می توانید با پتانسیل داشتن یک پیروزی تضمین شده ، سود مضاعف کسب کنید.

حالا بیایید سناریوی دوم را در نظر بگیریم. با اجرای همان برنامه ، باید یک تماس و یک تماس بخرید. با این حال ، این پشتیبانی این بار شکسته است ، و کاملاً واضح است که پشتیبانی برای همیشه حفظ نمی شود.

این بار ، پشتیبانی در نزدیکی انقضا شکسته خواهد شد تا سرمایه گذاری تماس شما ضرر کند ، اما در عین حال ، قرار دادن شما سود کسب می کند. بنابراین یک بار دیگر ، شما یک پیروزی تضمین شده اما با کاهش ضرر دارید. صرف نظر از وضعیت ، پیروزی شما حداقل برای یک موقعیت تضمین می شود.

از این رو ، کاهش چشمگیر در از دست دادن شما وجود خواهد داشت. با این حال ، اگر با خط پشتیبانی تماس بگیرید ، ضرر خواهید کرد.

بیایید بگوییم که شما 10 دلار قیمت تماس را در معرض خطر قرار داده اید. اکنون شما 10 دلار ضرر خواهید کرد. اگر با 10 دلار در آن نقطه از آن محافظت کنید ، در تماس خود 10 دلار ضرر خواهید داشت.

در عوض ، می توانید سود کسب کنید. با فرض پرداخت 70 ٪ ، شما 10 دلار در تماس از دست خواهید داد ، اما در همان زمان ، مبلغ 7 دلار را به دست می آورید. به این ترتیب ، شما فقط 3 دلار به جای مبلغ 100 ٪ ، که 10 دلار است ، از دست خواهید داد. بنابراین بیایید به سناریوی اول برویم. در صورت محافظت از موقعیت ، می توانید سود مضاعف داشته باشید.

QUOTEX - تجارت با سود بالا

QUOTEX - تجارت با سود بالا

 • مشتریان بین المللی را می پذیرد
 • حداقلواریز 10 دلار
 • 10،000 دلار نسخه ی نمایشی
 • بستر حرفه ای
 • سود بالا تا 95 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • برداشت سریع

درک مکانیسم محافظت

بنابراین روش های مختلفی برای نزدیک شدن به استراتژی های پرچین تحت گزینه های باینری وجود دارد. با این حال ، پرچین محدود به گزینه های باینری نیست. مفهوم محافظت از آن عمیق تر از گزینه های باینری است.

سرمایه گذاران پیشرفته از مفهوم عنوان در بسیاری از زمینه های مالی استفاده می کنند. نیازی به شوخی در پیچیدگی استراتژی های محافظت نیست ، اما دانستن مکانیسم اصلی بسیار مهم است.

بگذارید مثالی برای درک کامل این موضوع داشته باشیم. فرض کنید شما یک سرمایه گذار هستید و می خواهید سهام شرکتی به نام ABC را از اراده آزاد خود خریداری کنید. اکنون قیمت تماس باینری آن شرکت حدود 20 دلار است. بنابراین ، برای خرید یک سهم از آن شرکت ، باید 10 دلار بپردازید.

طبق استراتژی Hedging ، شما یک تماس باینری و گزینه باینری را خریداری می کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، قیمت تماس باینری 20 دلار و یک سهم از شرکت ABC 10 دلار است. بنابراین در این مورد مشخص می شود که ارزش کل تماس باینری معادل یک سهم از شرکت است.

اکنون آمده است که قیمت اعتصاب شرکت ABC همانند باینری است که برابر با 10 دلار است. بنابراین در خطوط ساده ، شما به عنوان یک سرمایه گذار بلافاصله درآمد کسب خواهید کرد.

به این دلیل است که شما گزینه باینری را در نقطه ای خریداری کرده اید که هزینه اعتصاب گزینه های ابتدایی زیر هزینه گزینه های محافظت شده است.

در این مقاله ، قبلاً به شما گفته شده است که هر وقت گزینه باینری خریداری می کنید ، حق خرید یک ابزار مالی را با قیمت خاص دارید.

به همین ترتیب ، اگر به گزینه دیگری نگاه کنید ، فرض کنید سرمایه گذار هستید و می خواهید سهام یک شرکت DEF را خریداری کنید. باز هم قیمت 1 سهم این شرکت 10 دلار است. بنابراین اگر یک تماس باینری را با قیمت اعتصاب 10 دلار خریداری می کنید ، می توانید دوباره 10 دلار سود کسب کنید.

اگرچه قیمت اعتصاب باینری در اینجا 20 دلار است ، این بار استراتژی قدیمی کار نخواهد کرد. اگر هزینه آن دستگاه مالی پایین بیاید ، شما به عنوان یک سرمایه گذار می توانید سود خود را به دست آورید. اکنون ، هزینه اعتصاب بیشتر از هزینه دستگاه سرمایه گذاری شده در هنگام انقضای گزینه است.

بنابراین ، شما یک باینری خریداری می کنید که قیمت اعتصاب آن 10 دلار است. هنگامی که باینری منقضی می شود ، شما حق دارید یک سهم از شرکت DEF را با قیمت 10 دلار خریداری کنید. هنگامی که شما یک اعتصاب باینری را می فروشید که 10 دلار است و قیمت 1 سهم شرکت نیز 10 دلار است.

سپس این بدان معنی است که یک سهم از شرکت دقیقاً برابر با قیمت اعتصاب Put است. بنابراین اکنون شما حق دارید سهام شرکت را بفروشید ، اگر هزینه سهام شرکت DEF در زمان انقضاء باینری قرار داشته باشد ، به عنوان یک سرمایه گذار سود کسب می کنید.

براساس این مثال ، شما باید در نظر داشته باشید که در ابتدا این را با نرخ اعتصاب 10 دلار خریداری کرده اید. سپس ، هنگامی که سرمایه گذار می خواهد با نرخ اعتصاب 10 دلار به حصیر برسد ، می خواهید تماس را با هزینه اعتصاب 10 دلار خریداری کنید.

مزایای استفاده از گزینه های باینری

شماره 1 محافظت از بازی کم خطر است

واقعیت قرار دادن معاملات متعدد برای یک دارایی خاص ، آن را به یک بازی ریسک پایین تر تبدیل می کند. هنگامی که هر دو را قرار می دهید ، با هر گزینه تماس بگیرید و (شرط های مخالف) قرار دهید ، آنها 100 ٪ از مبلغ را از دست نمی دهند. با این حال ، سود کمتر است اما هرگز به 0 تمایل ندارد.

شماره 2 شرایط معاملاتی بهتری را ارائه می دهد

Hedging یک بازی آسان است ، اما فقط اگر طرفدار یا شخصی با تجربه باشید. برای کسی که به تازگی وارد تجارت گزینه های باینری شده است ، باید بدانید که کلاهبرداری در این زمینه کاملاً مکرر است. بنابراین ، پیدا کردن یک سایت واقعی اولین و حیاتی ترین قدم در تجارت است.

#3 نکته حرفه ای برای تجارت گزینه باینری

اگر حداقل نیم سال یا یک سال نمودار قیمت را در قسمت پایین مشاهده کرده اید- این نمادی از رشد پایدار قیمت است. درعوض ، اگر متوجه سقوط مکرر قیمت شوید ، این بهترین زمان برای سرمایه گذاری است. با این حال ، اگر متوجه افزایش قیمت برای مدت طولانی هستید ، پیش بینی حرکت قیمت برای شما ساده است.

نتیجه

به طور خلاصه ، Hedging یکی از مؤثرترین و قدرتمندترین سلاح های تحت کلاس تجارت مالی برای به دست آوردن سود عادی و جلوگیری از خطر ضرر شدید است. علاوه بر این ، استراتژی های پرچین فوق الذکر به شما کمک می کند تا در هنگام تجارت با گزینه های باینری ، در یک وضعیت برنده باشید.

(هشدار خطر: سرمایه شما می تواند در معرض خطر باشد)

درباره نویسنده

من بیش از 10 سال یک معامله گر با تجربه باینری هستم. به طور عمده ، من 60 تجارت دوم را با نرخ ضربه ای بسیار بالا تجارت می کنم.

بعد چه چیزی را بخوانید

Lower low chart

Higher low

بهترین کارگزار باینری برای معامله گران:

بهترین کارگزار باینری برای معامله گران:

 • مشتریان بین المللی را می پذیرد
 • حداقلواریز 10 دلار
 • 10،000 دلار نسخه ی نمایشی
 • بستر حرفه ای
 • سود بالا تا 95 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • برداشت سریع

(هشدار ریسک: تجارت خطرناک است)

© 2022 BinaryOptions.com. کلیه حقوق محفوظ است. شرایط و ضوابط

سرمایه گذاری سوداگرانه است. سرمایه شما هنگام سرمایه گذاری در معرض خطر است. این وب سایت برای استفاده در هیچ حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن تجارت یا سرمایه گذاری های توصیف شده ممنوع است و فقط باید توسط افراد و به روشی که توسط قانون مجاز است استفاده شود. سرمایه گذاری شما ممکن است واجد شرایط برای حمایت از سرمایه گذار در کشور یا محل اقامت شما نباشد. بنابراین ، دقت خود را انجام دهید. این وب سایت به صورت رایگان در دسترس شما است ، با این حال ، ما ممکن است کمیسیون هایی را از شرکت هایی که در این وب سایت ارائه می دهیم دریافت کنیم.

تجارت محصولات مالی ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس باشد. لطفاً قبل از ثبت نام با یک کارگزار ، ابتدا با مرجع تنظیم کننده خود تماس بگیرید. برخی از کارگزاران یا سیستم عامل های معاملاتی تنظیم نشده و نمی توانند در کشور شما خدمات ارائه دهند.

ما قبل از ادامه کار در وب سایت ما به رضایت شما نیاز داریم. BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا.

BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا. در اینجا یک نمای کلی از همه کوکی های مورد استفاده پیدا خواهید کرد. شما می توانید رضایت خود را به کل دسته ها ارائه دهید یا اطلاعات بیشتری را نمایش داده و کوکی های خاصی را انتخاب کنید.

کوکی های ضروری عملکردهای اساسی را فعال می کنند و برای عملکرد مناسب وب سایت ضروری هستند.

نامکوکی Borlabs
ارائه دهندهصاحب این وب سایت
هدفترجیحات بازدید کنندگان را که در جعبه کوکی کوکی Borlabs انتخاب شده است ، ذخیره می کند.
نام کوکیخندق
کوکی انقضاء1 سال

محتوای سیستم عامل های ویدیویی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور پیش فرض مسدود شده است. اگر کوکی های رسانه ای خارجی پذیرفته شوند ، دسترسی به آن مطالب دیگر نیازی به رضایت دستی ندارد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 42 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 11:22