بهترین عملکرد ETF 10 سال گذشته

ساخت وبلاگ

10 سال گذشته برای سهام مطلوب بوده است. S& P 500 با نرخ سالانه 13 ٪ افزایش یافته است. بهترین عملکرد ETF در دسته های خاص بسیار بهتر عمل کرده است. بهترین ETF های 10 سال گذشته چیست؟احتمالاً در 10 سال آینده بهترین عملکرد ETF ها چیست؟

چندین رویداد در ده سال گذشته باعث اضطراب سرمایه گذاران شده است. آنها شامل:

  • افزایش احتمال رکود یا رکود در 2022-2023.
  • تورم بالا و افزایش نرخ بهره در سال 2022.
  • حمله روسیه به اوکراین در سال 2022.
  • همه گیر Covid در سال 2020.
  • جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین در سال 2018.

بانکهای مرکزی جهانی در سال 2020 با برنامه های عظیم خرید دارایی (همچنین به عنوان کاهش کمی) و نرخ بهره نزدیک صفر نیز به همه گیر Covid پاسخ دادند.

پس از دو سال محرک بی سابقه ، تورم اکنون برای اکثر اقتصادها به شماره 1 تبدیل شده است. اختلال در تأمین زنجیره های ناشی از COVID و حمله به اوکراین باعث افزایش سوخت به تورم شده است.

بانک های مرکزی در سراسر جهان سیاست های نرخ بهره خود را در پاسخ به افزایش تورم محکم کرده اند.

در حالی که نرخ بهره پایین در بیشتر ده سال گذشته سهام شرکت های رشد را مورد علاقه قرار می دهد ، افزایش نرخ ها اخیراً سهام ارزش را به نفع خود قرار داده است.

به استثنای سود سهام ، S& P 500 2. 8 برابر افزایش یافته است که حاکی از بازده سالانه 10. 8 ٪ است. نرخ بازده سالانه با سود سهام به 13. 0 ٪ افزایش می یابد.

Best Performing ETFs Last 10 Years

در حالی که درآمد شرکت S& P 500 در 10 سال گذشته 2. 2 برابر رشد کرده است ، با افزایش معیارهای ارزیابی سهام ، شاخص S& P 500 بیش از 2. 8 برابر افزایش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد سال گذشته از اوراق بهادار مدل Alphaprofit از زمان آغاز ، ثبت نام کنید.

براساس FactSet ، درآمد شرکت S& P 500 2. 2 برابر از 101. 73 دلار در هر سهم به 218. 82 دلار در هر ده سال منتهی به 30 ژوئن 2022 رسیده است.

از آنجا که نرخ بهره در هشت از 10 سال گذشته کاهش یافته است ، قیمت سهام از افزایش نسبت قیمت/درآمد بیشتر از درآمد افزایش یافته است.

طبق گفته Macrotrends ، بازده اوراق بهادار 10 ساله خزانه داری از 1. 67 ٪ در ژوئن 2012 به 0. 52 ٪ در اوت 2020 در عمق این بیماری همه گیر افتاد. پس از صعود تدریجی در سال 2021 ، عملکرد امسال به سرعت افزایش یافته است و در ماه ژوئن به 2. 98 ٪ رسیده است.

در این محیط ، بهترین ETF های عملکردی در چندین دسته از S& P 500 پیشی گرفته اند.

بنابراین ، بهترین ETF های عملکردی در 10 سال گذشته چیست؟

ETF های بهترین عملکرد 10 سال گذشته: سهام عدالت

ETF های سهام با اهرم بیشترین افزایش قیمت سهام را طی یک دهه گذشته به دست آورد.

Direxion Daily Semiconductor Bull 3x ETF (SOXL) را به اشتراک می گذارد ، که به دنبال نتایج سرمایه گذاری روزانه است که با سه برابر عملکرد روزانه شاخص نیمه هادی یخ مطابقت دارد ، بهترین عملکرد ETF در ده سال گذشته با بازده سالانه 39. 7 ٪ است.

بهترین عملکرد ETF 10 سال گذشته: سهام بخش

در میان ETF های غیرقانونی ، تعداد زیادی از بخش سهام بخش ، بازار گسترده را مورد ضرب و شتم قرار داده است. ETF هایی که روی صنایع خاص در فناوری تمرکز می کنند و تا حدی کمتر ، انرژی پاک و مراقبت های بهداشتی ، به خوبی فرار کرده اند.

نیمه هادی ISHARES ETF (SOXX) ادعای افتخارات برتر در بین ETF های غیرقانونی با بازده سالانه مرکب 22. 4 ٪ است.

اولین صندوق شاخص انرژی سبز Green Edge Trust NASDAQ (QCLN) و دستگاه های پزشکی ISHARES ایالات متحده ETF (IHI) به ترتیب با نرخ سالانه 19. 7 ٪ و 17. 1 ٪ به دست آورده اند. آنها ادعا می کنند که در بین انرژی های پاک و ETF های مراقبت های بهداشتی ، امتیاز برتر را دارند.

در مقایسه ، ETFS ردیابی S& P 500 ، مانند Vanguard S & P 500 ETF (VOO) ، Ishares Core S& P 500 ETF (IVV) و SPDR S& P 500 ETF (SPY) ، هر کدام 12. 9 ٪ سالانه به دست آورده اند.

بهترین عملکرد ETF 10 سال گذشته: U. S. Equity

در طی ده سال گذشته ، بازار سهام ایالات متحده برای سرمایه گذاری های رشد بزرگ در کلاه مطلوب بوده است.

Invesco QQQ Trust Trust ETF (QQQ) با رشد بزرگ به سبک رشد ، با بازده سالانه 17. 0 ٪ ، بهترین عملکرد ETF در گروه سهام U. S. است. ETF های انتخاب شده در بازار گسترده با وجود فعالیت در سبک های سرمایه گذاری خارج از محبوب ، بسیار خوب از بین رفته اند.

INVESCO S& P 500 GARP ETF (SPGP) و Mid Cap Garp (SPGP) و Midcap Midcap Momentum Momentum ETF (XMMO) به ترتیب با نرخ سالانه 15. 6 ٪ و 13. 6 ٪ به دست آمده است تا ETFS ردیابی S& P را به دست آورد. 500

نکته قابل توجه ، سهام سود سهام ایالات متحده Schwab ETF (SCHD) تنها ETF به سبک ارزش است که ETFS را ردیابی S& P 500 می کند. این سالانه 13. 3 ٪ به دست آورده است.

بهترین عملکرد ETF 10 سال گذشته: حقوق بین الملل

سهام بین المللی در طی ده سال گذشته سهام ایالات متحده را عقب مانده است.

ISHARES MSCI EAFE ETF (EFA) که معیار محبوب سهام MSCI EAFE را ردیابی می کند ، در این دوره فقط 5. 4 ٪ سالانه کسب کرده است.

Rising U. S. دلار ، برای یک ، یک پیشرو برای سهام بین المللی بوده است.

طبق اعلام یاهو مالی ، دلار ایالات متحده آمریکا در طی 10 سال گذشته 28 ٪ در برابر ارزهای اصلی خارجی به دست آورده است. شاخص دلار U. S. (DXY) ، که ارزش دلار را نسبت به سبد ارزهای اصلی خارجی اندازه گیری می کند ، از 81. 65 به 104. 69 افزایش یافته است.

حمله روسیه به اوکراین کاهش یورو در مقابل دلار U. S. را تشدید کرده است. در حالی که رشد اقتصادی تضعیف شده است ، قیمت کالاهای انرژی و مواد غذایی در اتحادیه اروپا افزایش یافته است.

با به دست آوردن سالانه 13. 8 ٪ ، Ishares MSCI دانمارک ETF (EDEN) بهترین ETF در رده سهام بین المللی است.

بهترین عملکرد ETF برای 10 سال آینده

آنچه برای ده سال گذشته در بازارهای مالی کار کرده است به ندرت در ده آینده کار می کند.

با این گفته ، QQQ Trust ETF (QQQ) و ETF نیمه هادی ISHARES (SOXX) شانس مناسبی برای صدرنشینی نمودارهای بازگشت در 10 سال دارند.

اگرچه سهام ارزش بهتر از سهام رشد در سال 2022 فراتر رفته است ، اما در طی دهه گذشته ، سهام رشد را با حاشیه وسیعی از بین برده اند و فضای قابل توجهی برای جلب توجه دارند.

از دیدگاه جهانی ، ایالات متحده آمریکا طی چند سال گذشته بازار غالب بوده است. سهام خارجی ، به ویژه در اروپا و آسیای در حال ظهور ، در مقایسه با چشم انداز رشد آنها ، از نظر جذاب و جذاب هستند.

در مورد روندهایی که جهان را شکل می دهد ، سازمان ملل متحد تغییرات آب و هوا ، جمعیت سالخورده و ظهور فن آوری های دیجیتالی را در بین مگاترانس ها شکل می دهد.

این megatrends می تواند برای مشاغل درگیر در انرژی پاک ، مراقبت های بهداشتی و فناوری اطلاعات ، موزون های ماندگار را فراهم کند.

Alphaprofit معتقد است ETF های زیر این پتانسیل را دارند که در بین ETF های برتر در طی ده سال آینده باشند.

بازار گسترده ایالات متحده: Invesco S& P 500 ارزش خالص ETF (RPV) و First Trust Capital ETF (FTCS)

بازارهای خارجی: صندوق سهام عدالت حصیر Wisdomtree ژاپن (DXJ) و ISHARES MSCI EAFE Value ETF (EFV)

بخش ها و مضامین:

بخش مالی: صندوق SPDR بخش انتخاب مالی (XLF)

بخش بهداشت و درمان: بیوتکنولوژی Ishares ETF (IBB)

بخش صنایع: ISHARES AEROSPACE & Defense ETF (ITA)

یکی از ETF های فوق ممکن است بهترین ETF در 10 سال باشد.

مقالات باید در مورد سرمایه گذاری ETF بخوانید

بخش ETFS: به طور مداوم در بهترین بخش ETF سرمایه گذاری کنید

ETF های بخش از قدرتمندترین وسایل نقلیه سرمایه گذاری هستند که به سرمایه گذاران انفرادی اجازه می دهند از مزایایی که قبلاً فقط برای موسسات بزرگ در دسترس بودند ، بهره برداری کنند. شما می توانید با سرمایه گذاری در بخش مناسب ETF در زمان مناسب ، بازار را شکست دهید. در واقع ، شما در واقع می توانید حتی در هنگام مخزن بازار کل ، درآمد کسب کنید. بیشتر بخوانید »

بخش SPDRS را انتخاب کنید: راه هایی برای به حداکثر رساندن بازده و به حداقل رساندن ریسک

وجوه مبادله ای مبادله (ETF) محبوبیت در حال افزایش است. با استفاده از شرایط دشوار بازار ، دارایی های سرمایه گذاری شده در ETF از 569 میلیارد دلار در ژانویه 2008 به 693 میلیارد دلار در سپتامبر 2009 افزایش یافته است. انعطاف پذیری ارائه شده توسط بخش انتخاب SPDR ETFS در ایجاد پرتفوی کم هزینه با تخصیص دارایی های سفارشی ، آنها را قادر می سازد تا یک طاقچه را حک کننددر دنیای ETF. بیشتر بخوانید »

بهترین ETF برای ساخت نمونه کارها ETF شما

"تمام تخم های خود را در یک سبد قرار ندهید". این معمولاً اعتقاد بر این است که حداکثر سرمایه گذاری صدا است. چرا؟از آنجا که متنوع سازی به سرمایه گذاران کمک می کند تا خطر را پایین بیاورند و بدون اینکه از فروش بازار خارج شوند ، به سمت اهداف خود ادامه دهند. بنابراین ، چگونه می توان یک نمونه کارها متنوع را ایجاد کرد؟بیشتر بخوانید »

توصیه های جدید ETF و صندوق متقابل

ETF Mutual Fund Recommendations

اوراق بهادار Fidelity and ETF Core and Focus Model با نرخ سالانه 15. 5 ٪ و 18. 6 ٪ به ترتیب از سال 1994 به دست آمده است. اوراق بهادار مدل با توصیه های جدید صندوق متقابل و توصیه های ETF در روز جمعه ، 30 دسامبر مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد. خبرنامه های سرمایه گذاری خدمات حق بیمه.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 13:48