آشنایی با استراتژی شبکه

ساخت وبلاگ

بازار ارز دیجیتال یک سال در بازار خرس بوده است. همه می خواهند کمترین قیمت را به دست آورند ، اما هیچ کس نمی داند بازار چه زمانی به پایین خود خواهد رسید.

کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که DIP ها را به صورت مراحل خریداری کنیم ، تا به تدریج هزینه متوسط نگه داشتن را کاهش دهیم.

Bot Trading Grid ابزاری عالی برای مشتقات مالی است که به کاهش هزینه های نگهداری ما کمک می کند. با پایین آمدن بازار به تدریج خریداری می شود و با شروع بازیابی بازار به طور خودکار می فروشد. کسب USDT هنگامی که بازار قوی است و خرید سکه ها در هنگام کاهش قیمت ، مفیدترین ابزار برای به حداکثر رساندن سود سرمایه گذاران در یک بازار بی ثبات است!

با توجه به بازار فعلی خرس ، ما می توانیم از استراتژی های شبکه Spot برای خرید کم و فروش زیاد استفاده کنیم و سود را در طول نوسان به حداکثر برسانیم. این سود در هنگام خرید DIP ها به ما کمک می کند و ما را قادر می سازد تا جفت های اصلی را بطور مداوم در یک بازار نزولی تجارت کنیم. ما می توانیم پس از افزایش بازار ، معاملات شبکه را متوقف کنیم و شاهد افزایش سود در منابع فعلی ما باشیم.

ربات معاملات شبکه هنگام تجارت نشانه های اصلی سودمندتر است ، زیرا سیالیت آنها حفظ و قدردانی سرمایه را تضمین می کند.

اگر قیمت بازار فراتر از محدوده قیمت استراتژی باشد ، می توانیم صبر کنیم تا بازار آرام شود یا بازیابی شود و با رسیدن قیمت به محدوده قیمت ، دوباره تجارت را شروع کنیم. ما همچنین می توانیم از ویژگی تنظیم پارامتر جدید Huobi Trading Bot استفاده کنیم که به طور خودکار بالاترین و کمترین قیمت استراتژی شبکه را در وسط تجارت تنظیم می کند و اطمینان می دهد که استراتژی شما همیشه در حال اجرا است و سود خود را برای شما کسب می کند.

به رویداد محدود ما بپیوندید و هنگام معاملات جفت معاملات USDD در Bot Trading Grid ، از 0 هزینه معامله لذت ببرید!

از 18 اکتبر 2022 16:00 (UTC) تا 31 دسامبر 2022 15:59 (UTC) ، کاربران می توانند هنگام معامله جفت های زیر از 0 هزینه معامله بهره مند شوند: BTC/USDD ، ETH/USDD ، TRX/USDD ، Sun/USDD، WIN/USDD ، NFT/USDD ، JST/USDD ، BTT/USDD ، USDD/USDC ، USDD/USDT ، APT/USDD (در کل 11 جفت معاملات). هزینه های عادی در پایان رویداد از سر گرفته می شود. این فرصت عالی را از دست ندهید!

تجارت Grid نوعی استراتژی تجارت کمی است که برای خرید کم و فروش زیاد در یک بازار محدوده طراحی شده است. این از درآمد پایدار برای کاربران با ریسک نسبتاً کم پشتیبانی می کند. Bot Grid سفارشات را به طور خودکار در هر زمان بر اساس تنظیمات شما تنظیم می کند.

یادآوری ریسک: تجارت شبکه ابزاری برای کمک به شما در تجارت خود است و هیچ گونه توصیه یا تضمینی در رابطه با هر دارایی دیجیتالی ، محصول یا ارتقاء Huobi ارائه نمی دهد. شما بعید به نظر می رسد وقتی بازار روند یک طرفه را داشته باشد ، یا وقتی نوسانات قیمت بیش از شبکه است ، سود می برید. لطفاً استراتژی تجارت خود را مطابق با روندهای فعلی تنظیم کنید.

توجه: هنگامی که بازار رمزنگاری در حال افزایش ناگهانی یا کاهش شدید است ، کاربران ممکن است تمام دارایی های دیجیتالی را در حساب های خود از دست دهند یا برای مدت طولانی مجبور به ضرر شناور شوند. با این حال ، بر اساس عملکرد تاریخی ، ربات تجارت شبکه در بازارهای بی ثبات بهترین عملکرد را دارد.

بازار محدوده:

روند ظهور:

روند نزولی:

مثال زیر را به عنوان راهنمای خود برای تجارت شبکه بگیرید:

عملیات تجاری اساسی

محدوده قیمت را تعیین کنید ، از جمله حد بالایی (در صورت افزایش قیمت ها از حد بالایی [حد بالایی باید بالاتر از حد پایین باشد) و محدودیت پایین (در صورت کاهش قیمت ها پایین تر از پایین تر ، هیچ سفارش قرار نمی گیرد)حد [حد پایین باید پایین تر از حد بالایی باشد])

دارایی های نگهدارنده خود را برای تجارت به چندین بخش تقسیم کرده و نسبت و افزایش قیمت بین هر شبکه را تصمیم بگیرید.

بیایید بگوییم وقتی قیمت 5 ٪ یا 100 امتیاز کاهش می یابد ، تصمیم دارید سفارش خرید را با یک قسمت از دارایی های خود قرار دهید ، وقتی قیمت 5 ٪ یا 100 امتیاز افزایش می یابد ، یک بخش را بفروشید. سپس این حالت را تکرار کنید تا از اختلاف قیمت سود ببرید.

1. هدف خود را انتخاب کنید

توصیه می شود دارایی های دیجیتالی محبوب را با حجم معاملات بالا و نقدینگی بالا در بازار انتخاب کنید.

برای مبتدیان به ربات معاملات ، جفت های اصلی تجارت مانند BTC/USDT و ETH/USDT توصیه می شود.

برای کاربران باتجربه با اشتها با ریسک بالاتر ، نشانه هایی با نوسانات بالا گزینه ای هستند.

2. پارامترهای خود را تنظیم کنید

 • حدود قیمت
 • چگالی شبکه
 • نسبت و افزایش قیمت بین هر شبکه
 • قیمت ماشینی
 • قیمت برای متوقف کردن قیمت/ سود

حد پایین:

حد بالایی:

3. استراتژی معاملاتی خود را شروع کنید

پس از برقراری پارامترهای اساسی فوق الذکر ، یک استراتژی شبکه ساده تکمیل می شود.

BTC/USDT را به عنوان نمونه بگیرید:

 • قیمت فعلی BTC: 20،000 USDT
 • حد بالایی: 21،500 USDT ؛
 • حد پایین: 19،500 USDT ؛
 • تعداد شبکه ها: 10 ؛
 • میزان سرمایه گذاری: 10،000 USDT
 • قیمت سودآوری: 21،700 USDT
 • قیمت متوقف کردن ضرر: 19،000 USDT

پس از فعال شدن استراتژی معاملات ، به طور خودکار سفارش بازار را در 20،000 USDT قرار می دهد ، در حالی که سایر سفارشات محدودیت به شرح زیر قرار می گیرند.

 

قیمت (USDT)نوع سفارش
21500فروش
21300فروش
21100فروش
20900فروش
20700فروش
20500فروش
20300فروش
20100فروش
19900خرید کردن
19700خرید کردن
19500خرید کردن

اگر قیمت زیر 19،700 USDT سقوط کند ، سفارش خرید در 19،700 اجرا می شود. در همین حال سفارش فروش با قیمت 19. 900 USDT قرار می گیرد.

اگر قیمت زیر 19،500 USDT سقوط کند ، سفارشات خرید در 19،500 اجرا می شود. در همین حال سفارش فروش با قیمت 19،700 USDT قرار می گیرد.

هنگامی که قیمت زیر حد پایین 19،500 قرار می گیرد اما هنوز بالاتر از قیمت توقف از دست دادن 19،000 USDT است ، هیچ سفارش خرید قرار نمی گیرد.

اگر قیمت به 19،700 USDT بهبود یابد ، سفارش فروش در 19،700 اجرا می شود. در همین حال سفارش خرید با قیمت 19،500 USDT قرار می گیرد.

 

قیمتنوع سفارش
21500فروش
21300فروش
21100فروش
20900فروش
20700فروش
20500فروش
20300فروش
20100فروش
19900فروش
19700-
19500خرید کردن

اگر قیمت به 19. 900 USDT بهبود یابد ، سفارش فروش در 19،900 اجرا می شود. در همین حال سفارش خرید با قیمت 19700 USDT قرار می گیرد.

 

قیمتنوع سفارش
21500فروش
21300فروش
21100فروش
20900فروش
20700فروش
20500فروش
20300فروش
20100فروش
19900-
19700خرید کردن
19500خرید کردن

اگر قیمت از طریق قیمت سودآوری 21700 USDT شکسته شود ، این استراتژی خاتمه می یابد.

اگر قیمت زیر قیمت توقف 19000 USDT باشد ، تمام موقعیت ها فروخته می شوند.

ما صمیمانه توصیه می کنیم که برای کنترل ریسک بالقوه ناشی از حرکات بازار بی ثبات ، قیمت توقف از دست دادن را تعیین کنید.

ربات معاملاتی دو راه را برای مبتدیان فراهم می کند تا بتوانند سفر تجارت شبکه خود را آغاز کنند.

 • خودکار: توصیه هوشمندانه

این سیستم مناسب ترین پارامترها را بر اساس تجزیه و تحلیل داده های تاریخی تنظیم می کند ، که در آن کاربران فقط به مبلغ سرمایه گذاری نیاز دارند.

به راحتی می توانید برندگان برتر در رتبه تجارت شبکه را پیدا کرده و استراتژی تجارت آنها را با چند کلیک برای مدیریت تجارت خود کپی کنید. همچنین اگر عادت کرده اید به تجارت شبکه بپردازید ، می توانید پارامترهای خود را تنظیم کنید.

توجه: شما باید بیانیه های افشای خطر و سلب مسئولیت را بخوانید و قبل از شروع یک ربات ، آزمون دانش را پشت سر بگذارید.

2. حالت [Auto] یا [Manual] را انتخاب کرده و پارامترهای شبکه خود را تنظیم کنید ، سپس روی [ادامه] کلیک کنید.

2. 1 خودکار: توصیه هوشمندانه

بازده سالانه 7D Backtested: APY مورد انتظار بر اساس پارامترهای تعیین شده توسط کاربران.

بازده سالانه 7 روزه Backtested = عملکرد 7D تاریخی/7*365

این سیستم مناسب ترین پارامترها را بر اساس تجزیه و تحلیل داده های تاریخی تنظیم می کند ، که در آن کاربران فقط نیاز به تعیین مبلغ سرمایه گذاری دارند.

لطفاً توجه داشته باشید: میزان سکه مورد استفاده در تجارت شبکه منوط به روند بازار است ، در این صورت ، ممکن است برابر با مبلغی که تعیین کرده اید برابر نباشد. لطفاً دارایی های کافی را در حساب خود برای تجارت شبکه تهیه کنید.

2. 2 پارامترهای معاملات شبکه دستی:

 • حد بالایی: بالاترین قیمت شبکه. در صورت افزایش قیمت ها از حد بالایی ، هیچ سفارش قرار نمی گیرد.(حد بالایی باید بالاتر از حد پایین باشد) ؛
 • حد پایین: کمترین قیمت شبکه. در صورت سقوط قیمت ها در حد پایین ، هیچ سفارش قرار نمی گیرد.(حد پایین باید پایین تر از حد بالایی باشد) ؛
 • شماره شبکه: محدوده قیمت خود را به چندین محدوده کوچکتر (شبکه) تقسیم کنید. هنگامی که قیمت به یک نقطه قیمت معین منتقل می شود ، سفارش اجرا می شود.
 • حاشیه سود در هر شبکه (٪): پس از تعیین پارامترها ، سود حاصل از هر شبکه با توجه به پشتی محاسبه می شود.(قیمت فروش*(نرخ هزینه 1 تراش)-قیمت خرید/(1 هزینه معاملات))/(قیمت خرید/(نرخ هزینه 1 تراکم))
 • "BTC+USDT": "حالت دو سکه" ، تغییر کرد تا کاربران را که در حال حاضر BTC و نشانه های USDT برگزار شده است به معاملات شبکه تبدیل کند.

2. 3 تنظیمات پیشرفته

 • قیمت سودآوری: هنگامی که قیمت به یک سطح خاص افزایش می یابد ، شبکه کار را متوقف می کند. دارایی های پایه خریداری شده از طریق تجارت شبکه به فروش می رسد و به دارایی های نقل قول مانند USDT و HUSD مبادله می شود که به حساب Exchange منتقل می شود.(قیمت توقف سود باید بالاتر از حد بالا باشد.)
 • قیمت توقف از دست دادن: هنگامی که قیمت ها به سطح معینی سقوط می کنند ، شبکه کار را متوقف می کند. دارایی های پایه خریداری شده از طریق تجارت شبکه به فروش می رسد و به دارایی های نقل قول مانند USDT و HUSD مبادله می شود که به حساب Exchange منتقل می شود.(قیمت از دست دادن متوقف شده باید پایین تر از حد پایین باشد.
 • حالت حسابی : در حالت حسابی ، هر شبکه اختلاف قیمت برابر دارد. گسترش = (قیمت بالا - قیمت پایین تر) / تعداد شبکه ها
 • حالت هندسی : در حالت هندسی ، هر شبکه نسبت اختلاف قیمت برابر دارد.

نسبت = (قیمت بالا / قیمت پایین) ^ (1 / n) * 100 ٪

n = تعداد کمربندها

سوالات متداول

1. چرا نمی توانم تجارت شبکه را شروع کنم؟

تعادل کافی در حساب Spot شما در دسترس نیست. اگر در حساب نقطه خود سفارشاتی در انتظار داشته باشید ، از دارایی های قفل شده برای باز کردن سفارشات جدید استفاده نمی شود. در این حالت ، می توانید سفارشات معلق را در بازار Spot لغو کنید تا تعادل قفل شده خود را آزاد کنید ، یا می توانید پارامترهای شبکه خود را تغییر دهید تا تجارت شبکه را با مبلغ سرمایه گذاری کمتری شروع کنید.

2. چگونه می توانم دامنه قیمت را تعیین کنم؟

به منظور به حداکثر رساندن سود شبکه خود ، نکته اصلی این است که "خالص" شما ماهی های بیشتری را بدست آورید. بنابراین تعیین یک محدوده قیمت مناسب مهم است. نمونه ای از محدوده قیمت:

حد بالایی = سطح مقاومت روزانه

محدودیت های پایین = سطح پشتیبانی روزانه

این صرفاً یک نمونه واحد از محدوده قیمت است که می توان آن را برداشت کرد. با توجه به ترجیحات شما ، روش های بسیاری دیگر در دسترس است.

3. چگونه تراکم شبکه را تنظیم کنیم؟

چگالی شبکه اندازه هر شبکه است و هرچه تراکم شبکه بالاتر باشد ، سود در هر شبکه کمتر می شود. هرچه بیشتر تجارت می کنید و هزینه کمیسیون نیز بالاتر است. هرچه تراکم شبکه پایین تر باشد ، سود در هر شبکه بیشتر می شود. هرچه فرکانس معامله شما پایین بیاید و هزینه هزینه آن را پایین بیاورد. بنابراین ، تعیین چگالی شبکه معقول و دامنه قیمت برای بهترین نتیجه مهم است.

میانگین دامنه واقعی (ATR) یک شاخص نوسانات بازار است که در تجزیه و تحلیل فنی مورد استفاده قرار می گیرد و به شما کمک می کند چگالی شبکه خود را معقول تر کنید.

ATR را با توجه به مراحل زیر بررسی کنید:

هنگامی که شبکه شما از ATR کمتر است ، نشان می دهد که استراتژی شبکه شما احتمال معامله بالاتری و نرخ بازده بالاتری دارد.

* گسترش شبکه = (بالاترین قیم ت-کمترین قیمت)/تعداد شبکه ها

با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که یک شبکه متراکم با بازده بالاتر برابر نیست.

به طور خلاصه ، هنگام استفاده از تجارت شبکه ، می توان دامنه قیمت معقول تر را از طریق نمودارهای شمعدان تعیین کرد و تعداد معقول تر شبکه ها را می توان با نسبت بین بالاترین و کمترین قیمت دامنه و ATR تعیین کرد.

4- اگر من به صورت دستی سفارشات خود را در تجارت شبکه لغو کنم ، چگونه سود من محاسبه می شود؟

سود شما بلافاصله با قیمت بازار محاسبه می شود و یا استراتژی شبکه را لغو می کنید.

5- هزینه معاملات چگونه هزینه می شود؟

نرخ هزینه معاملات شبکه برابر با نرخ هزینه معاملات Spot است.

6. چرا استراتژی معاملاتی من به پایان رسیده است؟

شما سفارشات قرار داده شده توسط BOT را در صفحه معاملات نقطه ای لغو کردید. قیمت بازار به قیمت توقف محرک شما تعیین کرده است. جفت تجارت استراتژی شما حذف شده یا به زودی حذف می شود. تعداد سفارشاتی که در این استراتژی دارید به حداکثر شماره ای که می توانید برای آن جفت معاملات قرار دهید ، رسیده است. دارایی های کافی در حساب مبادله شما وجود ندارد و سفارشات نمی توانند قرار گیرند.

هنگامی که در صورت نوسان قیمت بالا، استراتژی ایجاد می کنید، سیستم قادر به ثبت سفارش به طور معمول نیست و باعث بسته شدن استراتژی شما می شود. در همان زمان، مکانیسم حفاظت از قیمت فعال می شود که باعث می شود سیستم ارز مظنه شما را بفروشد.

7. چرا با وجود پیروی از استراتژی های معاملاتی معامله گران برتر هنوز هم ضرر می کنم؟

ممکن است شما همزمان با معامله گران برتر وارد معاملات شبکه ای نشده باشید. بنابراین، با وجود داشتن پارامترهای یکسان، ممکن است نتایج متفاوتی دریافت کنید.

همه استراتژی های معاملاتی باید به صلاحدید شما و ریسک خود استفاده شوند. Huobi هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از استفاده شما از تجارت گرید ندارد. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم که از قبل "راهنمای کاربر تجارت گرید" را مطالعه کنید. لطفاً تمام خطرات را کاملاً درک کنید و قبل از معامله تصمیمات محتاطانه بگیرید. لطفاً یادآوری خطر دقیق ما را در https://www.huobi.com/support/en-us/detail/360000188081 بخوانید.

Huobi به صلاحدید خود این حق را برای خود محفوظ می دارد که جفت های معاملاتی را در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی از فهرست یا حذف از فهرست تجارت گرید محفوظ می دارد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 35 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 14:24