اکوسیستم Shiba Inu برای راه اندازی محلول Layer-2 Shibarium

ساخت وبلاگ

Shiba Inu Ecosystem to Launch Its Layer-2 Solution Shibarium

امسال ، Shiba INU چندین محصول جدید از جمله Shibaswap 2. 0 را به طور کامل ، Shib the Metaverse ، همکاری با بازی های Playside و یک بازی blockchain play-2-a منتشر خواهد کرد. علاوه بر این ، Shibarium ، یک محلول لایه 2 ، پیش بینی شده ترین نسخه از همه آنها است.

عکسبرداری "هنگامی که Robinhood؟"جایگزین شده است "وقتی Shibarium؟"برای همه.

قبل از پرش به باند Shibarium ، بیایید به Shiba Inu و دلایل اصلی محبوبیت آن نگاه کنیم.

آشنایی با Shiba Inu

Shiba Inu ، یک نژاد سگ شکار ژاپنی ، به عنوان طلسم Shiba Inu (Shib) ، یک آلتوین مبتنی بر اتریوم (یک رمزنگاری غیر از بیت کوین) عمل می کند. Shiba Inu غالباً به عنوان جایگزین Dogecoin ذکر می شود. هواداران آن حتی از آن به عنوان "قاتل Dogecoin" یاد می کنند.

Shiba Inu و Dogecoin نمونه هایی از سکه های Meme هستند که ارزهای دیجیتالی هستند که به یک موضوع خاص گره خورده اند - در مورد Shiba Inu و Dogecoin ، سگ Shiba Inu - اما اغلب به جای محصولات دیجیتالی مفید به عنوان جوک ها یا تقلیدها ارائه می شوند. بشر

در حالی که Dogecoin در دسامبر 2013 معرفی شد ، Ryoshi ، یک شخص یا سازمان نام مستعار ، Shiba Inu را در اوت 2020 معرفی کرد.

دلایل اصلی شهرت Shiba Inu

Shiba Inu یک ارز یادبود است که منشأ آن در روند اینترنت و الگوی رفتاری است. این به عنوان رقیب فوری Dogecoin معرفی شد. آنچه به عنوان یک سکه محور جامعه آغاز شد و نمادی از الگوی رفتاری به زودی در یک تجارت رمزنگاری چند میلیارد دلاری برفی شد.

هیچ زیرساخت داخلی blockchain در Shiba Inu وجود ندارد. در عوض ، این مبتنی بر blockchain Ethereum است که از قبل وجود دارد. از آنجا که Ethereum "ایمن و تثبیت شده است" ، ریووشی آن سکو را برای توسعه این سکه Meme انتخاب کرد. در نتیجه ، شیبا اینو غیر متمرکز شد. در نتیجه ، آن را در دسترس یک پایگاه کاربر گسترده قرار می دهد.

اکوسیستم Shiba Inu از سه نشانه تشکیل شده است - نشانه نام (Shib) ، که اصلی ترین و اساسی ترین نشانه آن ، Leash (Leash) و Bone (استخوان) است.

با تقریباً یک نشانه چهار ضلعی ، Shiba Inu (Shib) تصویر اکوسیستم است. بنابراین ، به نظر می رسد منطقی به نظر می رسد که دارایی نشانه ای از مخترع مرموز شیبا اینو ، ریووشی هیچ مرزبندی نخواهد داشت.

درست است که سکه های معروف Meme دارای محبوبیت کوتاه مدت هستند و در درجه اول به اعتیاد به مواد مخدره آنلاین وابسته هستند. با این حال ، نشانه Shiba یک قدم جلوتر می رود. Shibaswap ، یک سکوی غیرمتمرکز مالی (DEFI) ، یکی از بسیاری از مؤلفه های ابزار است که Shib ارائه می دهد ، از جمله نشانه های غیر قابل تغییر (NFT). هدف آن ایجاد تجارت cryptocurrency ایمن و ایمن در ضمن حفظ یک سیستم غیر متمرکز است.

Shiba Inu ، مدتی به عنوان "قاتل Dogecoin" شناخته شده است ، همچنین در حال ساخت پروتکل لایه 2 به نام Shibarium است تا شامل خدمات بیشتر و بهبود کارآیی روند تجارت شود.

الون مسک ، خالق تسلا ، می تواند با تنها یک توییت ، تعادل را در دنیای رمزنگاری تغییر دهد.

وی این تصویر از توله سگ Shiba Inu را در 4 اکتبر 2021 منتشر کرد که باعث افزایش ارزش سکه Meme شد. در گذشته به طور دوره ای از Dogecoin در رده های گذشته غلبه کرده است.

اکنون ، بیایید یک مرور کلی از Shibarium داشته باشیم.

هر آنچه را که باید در مورد shibarium بدانید

Shibarium یک بستر blockchain است که کاربران و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های اصلی را برای زیرساخت های blockchain موجود موجود ایجاد کنند. Ethereum یکی از نمونه هایی است که حاوی یک سکه داخلی به نام اتر (ETH) است. با این حال ، blockchain Ethereum همچنین امکان توسعه نشانه های قابل برنامه ریزی برای ارائه سکه های اولیه (ICO) ، قراردادهای هوشمند و نشانه های غیر قابل تغییر (NFTS) را فراهم می کند. آنها در اطراف زیرساخت های شبکه اتریوم ساخته شده و توسط گره ها محافظت می شوند.

هدف: یک بستر امن و باز برای ایجاد و تجارت دارایی های دیجیتال همان چیزی است که blockchain Shibarium در نظر گرفته شده است. همچنین هدف این است که پایه ای برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز (DAPP) فراهم شود.

فاکتور تمایز: تمرکز Shibarium blockchain روی شرکت ها آن را از سایر blockchain ها جدا می کند. این بهترین blockchain برای مشاغل است که به دنبال پذیرش این فناوری هستند زیرا سریعتر معاملات را پردازش می کند و هزینه های ارزان تری نسبت به سایر blockchains شارژ می کند.

جوانب مثبت blockchain Shibarium:

  • امنیت: blockchain Shibarium یک بستر امن و ضد دستکاری است که در آن می توان داده های حساس را ذخیره و منتقل کرد.
  • شفافیت: کاربران می توانند تمام معاملات و فعالیت های موجود در این blockchain را دنبال کنند زیرا این یک بستر شفاف است.
  • کارآیی: معاملات با استفاده از این blockchain به سرعت و کارآمد پردازش می شوند که یک بستر سریع و کارآمد است.
  • مقرون به صرفه: مشاغل می توانند با استفاده از این blockchain ، که یک بستر مقرون به صرفه است ، هزینه معاملات خود را کاهش دهد.

آیا غیر متمرکز است؟

از آنجا که هیچ یک از طرفین کنترل بر روی blockchain Shibarium کنترل ندارند ، غیر متمرکز است. در عوض ، از شبکه ای از رایانه های مجهز به نسخه های blockchain برای حفظ آن استفاده می شود. این تضمین می کند که blockchain توسط یک فرد مجرد قابل تغییر نیست و ضد دستکاری است.

ایمن است؟

روش اثبات سهام که از blockchain Shibarium محافظت می کند ، کاربران را وادار می کند تا نشانه های Shibarium خود را برای استفاده از این شبکه جمع کنند. اطمینان از اینكه كاربران سهم خود را در موفقیت شبکه دارند ، این امر در امنیت شبکه کمک می کند. blockchain Shibarium توسط شبکه ای از گره هایی که اعتبارسنجی معامله را ارائه می دهند و وضعیت فعلی blockchain را حفظ می کنند ، محافظت می شود.

افکار نهایی

Shibarium ، یک راه حل Layer-2 ، چندین مزیت ارائه می دهد. مهمترین آنها ، معرفی Shibarium باعث کاهش هزینه های معامله خواهد شد. blockchain Ethereum به عنوان هسته اصلی Shib عمل می کند. بنابراین قیمت بنزین آن به مراتب بالاتر از آنچه همه ترجیح می دهند بوده است. سازندگان اتریوم برای حل مشکل روی یک به روزرسانی قابل توجه کار می کنند. با این حال ، Shiba Inu ممکن است یک راه حل حتی سریعتر برای مسئله با Shibarium پیدا کند.

سلب مسئولیت: cryptocurrency یک مناقصه قانونی نیست و در حال حاضر تنظیم نشده است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که هنگام تجارت ارزهای رمزنگاری شده ، ارزیابی ریسک کافی را انجام می دهید زیرا اغلب در معرض نوسانات قیمت بالا قرار می گیرند. اطلاعات ارائه شده در این بخش هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری یا موقعیت رسمی Wazirx را نشان نمی دهد. Wazirx حق خود را در اختیار خود قرار می دهد تا در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی ، این پست وبلاگ را اصلاح یا تغییر دهد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 16:48