آیا بیت کوین می تواند به 1 میلیون دلار برسد؟

ساخت وبلاگ

بیت کوین زمانی کمتر از یک پنی در هر سکه ارزش داشت ، اما اکنون ارزش آن در ده ها هزار دلار اندازه گیری می شود.

بسیاری از خودی ها انتظار دارند که Rocky Ride در دراز مدت به سمت بالا ادامه یابد و سرانجام در حدود سال 2030 به علامت میلیون دلاری برسد.

رمزنگاری: BTC

بیت کوین

شما در حال خواندن مقاله رایگان با نظرات هستید که ممکن است با خدمات سرمایه گذاری حق بیمه Motley Fool متفاوت باشد. امروز به یک عضو Motley Fool تبدیل شوید تا به توصیه های تحلیلگر برتر ما ، تحقیقات عمیق ، منابع سرمایه گذاری و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. بیشتر بدانید

چندین کارشناس رمزنگاری موافق هستند که این سکه از امروز می تواند یک میلیون میلیون خنک کمتر از یک دهه باشد. آیا این ایده معنی دارد؟

هر بار که بیت کوین (BTC 0. 02 ٪) علائم زندگی را نشان می دهد ، سرمایه گذاران شروع به تعجب می کنند که رمزنگاری در دراز مدت چقدر می تواند ارزش داشته باشد. در روزهای اولیه ، به نظر نمی رسید که بیت کوین چیزی ارزش داشته باشد. اولین خرید شناخته شده یک چیز فیزیکی با پرداخت ارزهای دیجیتال ، سفارش ماه مه 2010 دو پیتزا بزرگ در ازای 10،000 بیت کوین بود. این ارز در سال 2013 به 1000 دلار برای هر بیت کوین رسید ، فقط از 20،000 دلار در سال 2017 متوقف شد و در نوامبر 2021 تقریباً به 68. 800 دلار در هر سکه رسید.

بیت کوین از قیمت پیتزا 0. 2 سنت در هر سکه فاصله زیادی دارد. با قیمت امروز 21. 230 دلار در هر بیت کوین ، Laszlo Hanyecz به طور موثری 212 میلیون دلار برای آن پای گوجه فرنگی هزینه کرد. بنابراین اگر ارزش رمزنگاری بیش از 10 میلیون بار در 12 سال ضرب شود ، ممکن است به نظر برسد که انتظار می رود یک قیمت میلیون دلاری طی یک دهه آینده باشد.

بسیاری از صاحبنظران و سرمایه گذاران مشهور می گویند "بله"

رسیدن به 1000،000 دلار برای هر بیت کوین تا سال 2030 یک طرح بسیار محبوب است.

  • سکوی رمزنگاری رمزنگاری Bitmex ، مدیرعامل سابق Bitmex ، آرتور هیز ، دقیقاً این پیش بینی را چهار ماه پیش انجام داد.
  • سرمایه گذار مشهور رشد کتی وود در آوریل 2022 همان هدف را تعیین کرد.
  • کارآفرین سریال آنتونی پوپلیانو در همان رویداد بیت کوین 2022 صحنه را به صحنه برد تا بگوید بیت کوین در آینده نزدیک می تواند به 500000 دلار یا 1،000،000 دلار برسد - اما هر چیزی فراتر از آن نیاز به فروپاشی اجتماعی و کل ذوب شدن دلار ایالات متحده دارد.
  • در اوایل ماه ژوئن ، مایکل سیلور ، رئیس MicroStrategy (MST R-2. 18 ٪) در مصاحبه CNBC پیش بینی های قیمت صعودی خود را دو برابر کرد: "این صفر نخواهد بود. طلا در هر چیزی که طلا می خواهد باشد. "

درست است که همه این گاوهای بیت کوین منافع مالی قابل توجهی در بازار بیت کوین دارند. به عنوان مثال ، اگر این سکه به 1 میلیون دلار برسد ، حافظه نهان فعلی این شرکت تقریباً 130،000 بیت کوین از 2. 8 میلیارد دلار به 130 میلیارد دلار افزایش می یابد. در نتیجه ، MicroStrategy می تواند سنگین وزن مالی با ذخایر نقدی مبتنی بر بیت کوین باشد که قابل مقایسه با رقبای بخش نرم افزار Microsoft و Alphabet است.

در عین حال ، افرادی مانند مایکل سیلور و کتی وود پول خود را در جایی که دهانشان قرار دارد قرار می دهند. اگر آنها اشتباه باشند و بیت کوین هرگز جایگزین طلا به عنوان دارنده استاندارد با ارزش بلند مدت نمی شود ، می توانند هر سکه سرمایه گذاری های گسترده ای را که تاکنون انجام داده اند از دست بدهند. شاید مهمتر از همه ، اگر شرط بندی های بزرگ بیت کوین مطابق برنامه ریزی نشده باشد ، می توانند کاملاً احمقانه به نظر برسند. هیچ کس نمی خواهد از این طریق چهره خود را از دست بدهد ، به خصوص در صنعتی که یک شهرت قوی به شما مشتری و شرکای بیشتری کسب می کند.

چه چیزی می تواند اشتباه پیش برود؟

تنظیم کننده ها و دولت ها در سراسر جهان هنوز در حال فهمیدن چگونگی مقابله با این دارایی های دیجیتالی جدید هستند. برخی از آنها ممکن است چارچوب های بیش از حد Draconian را برای تجارت ، معاملات و مالکیت ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین تنظیم کنند. البته تلاش برای تصمیم گیری داخلی به ویژه برای سرمایه گذاران آمریکایی آمریکایی بسیار مهم است. چند سال دیگر طول خواهد کشید تا این منبع خاص عدم اطمینان آرام شود.

بیت کوین مطمئناً وقتی می تواند بازار طلا را مختل کند ، در رقابت رمزنگاری پا دارد - اما این آینده به صورت سنگ نوشته نشده است. سکه های دیجیتالی دیگر می توانند با فناوری بهتر ، معاملات امن تر و سایر مزایای بی نظیر همراه باشند. در آن جهان ، ما می توانیم نام دیگری را ببینیم که در حال گرفتن تاج بیت کوین است و سرمایه گذاران اولیه را برای انطباق یا پشت سر گذاشتن به چالش می کشد.

بنابراین علاقه مندان به بیت کوین مانند مایکل سیلور و آرتور هیز هنوز هم می توانستند همه اینها را از دست بدهند. با این حال ، من فکر می کنم ارزهای رمزپایه برای ماندن در اینجا هستند و دلیل خوبی برای این باور وجود دارد که بیت کوین سنگ بنای این بازار در حال تحول باقی خواهد ماند. در این راه نوسانات وجود خواهد داشت و بحران رمزنگاری فعلی می تواند سالها دوام بیاورد ، مانند آخرین مورد. خوب استمن برای طولانی مدت در این سرمایه گذاری هستم.

همه چیز در نظر گرفته شده ، فکر می کنم ایده خوبی است که برخی از بیت کوین را در سبد سرمایه گذاری بلند مدت خود نگه دارید. اگر آن هدف قیمت بلند میلیون دلاری به پایان برسد ، هر 10،000 دلار که امروز در بیت کوین سرمایه گذاری می کنید ، تا سال 2030 تقریباً نیم میلیون دلار ارزش خواهد داشت. این شرم آور است که این فرصت را از دست دهید ، درست است؟

سوزان فری ، مدیر اجرایی الفبای ، عضو هیئت مدیره Motley Fool است. آندرس بالوند در الفبای (سهام) و بیت کوین موقعیت هایی دارد. Motley Fool موقعیت هایی دارد و الفبای (سهام A و C) ، بیت کوین و مایکروسافت را توصیه می کند. احمق Motley یک سیاست افشای اطلاعات دارد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 38 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:51