چگونه گسترش عمودی می تواند به استراتژی شما کمک کند؟

ساخت وبلاگ

بیایید بگوییم که شما یک گزینه یک پا کوتاه هستید ، و بازار در حال خرد شدن است ، شاید سنگ زنی بالاتر باشد. مگر اینکه نوسانات ضمنی به طور پیوسته در حال صعود باشد ، احتمالاً شما با سود غیر واقعی نشسته اید. عصبی شدن در مورد اینکه آیا خوشبختی شما ممکن است ادامه یابد؟

مگر اینکه تصویب گزینه های تجارت نشده ("برهنه") را داشته باشید (بیشتر در مورد آن) ، نیاز کوتاه شما تقریباً مشابه خرید سهام به صورت کامل است ، فقط با کوتاه بودن ، شما حق دریافت سود سهام را نداریداین ممکن است پرداخت شود ، و شما هیچ حق رأی ندارید. با این حال ، شما هنوز هم باید سرمایه کافی در حساب خود داشته باشید تا خرید سهام را پوشش دهید ، در صورت اختصاص دادن (به این "به عنوان" نقدی-تشخیص داده شده "خوانده می شود). و به یاد داشته باشید ، بدون در نظر گرفتن مبلغ درون پول ، می توان گزینه ای کوتاه را در هر زمان تا زمان انقضا اختصاص داد.

آیا به دنبال راهی برای کاهش ریسک نزولی در موقعیت فعلی خود هستید بدون اینکه بیش از حد سود بالقوه خود را تسلیم کنید؟اگر حساب حاشیه ای برای تجارت گسترده (سطح 2 در شواب) تأیید کرده اید ، راهی وجود دارد.

استراتژی: با خرید یک ضربه کمتری ، آن را به گسترش عمودی تبدیل کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد ، از آنجا که الزامات برای فروش یک نقدی که دارای پول نقد است ، تقریباً مشابه خرید سهام به طور کامل است ، می تواند کاملاً با سرمایه فشرده باشد. شرط آن برابر با خطر است. این تفاوت بین قیمت اعتصاب (قیمتی است که در صورت اختصاص به آن برای خرید سهام در آن نیاز دارید) و صفر. اما با وجود بیشتر سهام و به ویژه با بسیاری از سهام گران قیمت که این روزها با سرمایه گذاران محبوب است ، می تواند مسیری طولانی برای صفر باشد.

شاید وقت آن رسیده است که به صورت عمودی فکر کنیم.

گزینه کوتاه به گسترش عمودی؟پا زدن

گسترش عمودی قرار داده شده طولانی است و گزینه دیگری با قیمت اعتصاب متفاوت در همان دارایی زیربنایی ، با همان تاریخ انقضا. معمولاً هر دو پا از یک گسترش عمودی به طور همزمان ایجاد می شوند ، اما می توانید با خرید گزینه ای که بیشتر از پول باشد از موقعیت گزینه کوتاه موجود ، همان موقعیت را ایجاد کنید.

اول ، بیایید به یک تصویر گرافیکی از دو پروفایل ریسک-که در معرض نقدی قرار گرفته و کوتاه قرار داده شده است ، نگاهی بیندازیم.

شکل 1: مشخصات ریسک یک قرار دادن کوتاه و یک پخش عمودی کوتاه

null

توجه داشته باشید که خرید یک اعتصاب پایین ، یک پا کوتاه را که در معرض خطر کمتری قرار دارد ، تبدیل می کند. فقط برای اهداف مصور.

بیایید بگوییم یک هفته پیش شما یک گزینه 134 اعتصاب را با قیمت 1. 10 دلار فروختید و اکنون با 0. 83 دلار معامله می شود. این موقعیت به نفع شما کار کرده است ، اما شما می خواهید خطر خود را کاهش داده و نیاز به حاشیه را بدون بستن موقعیت کاهش دهید.

در این حالت ، شما می توانید 130 جریمه قرار داده شده را با قیمت 0. 25 دلار خریداری کنید ، که می تواند یک اعتبار خالص ترکیبی از 0. 85 دلار به طور عمودی به صورت عمودی 134/130 ایجاد کند. این با در نظر گرفتن حق بیمه 1. 10 دلاری اصلی که یک هفته پیش دریافت کرده اید ، منهای حق بیمه 0. 25 دلار که فقط برای 130 مورد پرداخت پرداخت کرده اید ، محاسبه شده است. خطر خالص گسترش عمودی کوتاه تفاوت بین دو اعتصاب منهای حق بیمه خالص 4 منهای 0. 85 دلار یا 3. 15 دلار است. و به یاد داشته باشید که چند برابر برای سهام استاندارد ایالات متحده و همچنین هزینه های معاملات را درج کنید.

به طور خلاصه: ((134-130) - (1. 10 دلار - 0. 25 دلار)) x 100 = 315 دلار (به علاوه هزینه های معامله) در ریسک و سود بالقوه 85 دلار (منهای هزینه معاملات) در مقابل سود بالقوه 110 دلار در تجارت اصلی.

Kicker: کاهش نیاز را به خاطر بسپارید

نیاز اولیه برای فروش یک قطعه نقدی که به صورت نقدی اختصاص داده شده است ، قیمت اعتصاب آن ، زمان ضرب یا (134 x 100 دلار) = 13400 دلار است. پس از اجرای سفارش ، اعتبار 110 دلاری دریافت شده می تواند با 13،290 دلار ترکیب شود تا مبلغ 13400 دلار را تشکیل دهد.

اگر در یک حساب حاشیه انجام شود ، نیاز به حاشیه جدید برای گسترش عمودی 134/130 ، تفاوت بین اعتصابات X 100 دلار است ، یا: (134-130) x 100 $ = 400 دلار.

در این مثال ، در حالی که خطر واگذاری پای کوتاه یکسان است ، تبدیل شدن به نقدی که به صورت عمودی قرار داده شده است ، سود بالقوه شما را 25 دلار کاهش می دهد ، اما نیاز شما را تقریباً 12. 890 دلار کاهش می دهد.

در اینجا مروری بر الزامات این مثالها آورده شده است. همچنین ، به یاد داشته باشید که حق بیمه گزینه ها را با 100 ضرب کنید ، ضرب برای قراردادهای گزینه های استاندارد سهام ایالات متحده. بنابراین ، حق بیمه گزینه 1 دلار در هر قرارداد 100 دلار است.

در اینجا مروری بر الزامات این مثالها آورده شده است. همچنین ، به یاد داشته باشید که حق بیمه گزینه ها را با 100 ضرب کنید ، ضرب برای قراردادهای گزینه های استاندارد سهام ایالات متحده. بنابراین ، حق بیمه گزینه 1 دلار در هر قرارداد 100 دلار است.

در اینجا مروری بر الزامات این مثالها آورده شده است. همچنین ، به یاد داشته باشید که حق بیمه گزینه ها را با 100 ضرب کنید ، ضرب برای قراردادهای گزینه های استاندارد سهام ایالات متحده. بنابراین ، حق بیمه گزینه 1 دلار در هر قرارداد 100 دلار است.

شکل 1: مشخصات ریسک یک قرار دادن کوتاه و یک پخش عمودی کوتاه

در اینجا مروری بر الزامات این مثالها آورده شده است. همچنین ، به یاد داشته باشید که گزینه های حق بیمه را با 100 ضرب کنید ، ضرب برای

  • نوع حساب
  • سطح تصویب

گزینه های غیر استاندارد ممکن است تحویل های مختلفی داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که قبل از تجارت شرایط را درک کرده اید.

گزینه های غیر استاندارد ممکن است تحویل های مختلفی داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که قبل از تجارت شرایط را درک کرده اید.

گزینه های غیر استاندارد ممکن است تحویل های مختلفی داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که قبل از تجارت شرایط را درک کرده اید.

حاشیه و سطح تأیید گزینه ها

بدون تأیید گزینه های برهنه (سطح 3 در شواب) در یک حساب حاشیه ، شما نمی توانید لباس های برهنه را بفروشید ، و در عوض می توانید فروش هایی را که به صورت نقدی ایمن هستند ، بفروشید ، که همانطور که از مثال فوق می بینید ، سرمایه فشرده است. به هر حال ، فروش Pash-Secured Puts نیاز به تأیید گزینه های سطح 0 Schwab یا بالاتر دارد.

خط پایین در فروش تک پا در مقابل گسترش عمودی

حفظ سرمایه و راندمان سرمایه دو سنگ بنای معاملات گزینه ها است. با کاهش گسترده یک نیاز حاشیه ای از طریق استفاده از گسترش عمودی ، می توانید برای یک فرصت تجاری دیگر وجوه را آزاد کنید. نیازهای فشرده سرمایه مرتبط با فروش گزینه های برهنه حتی می تواند برای افرادی که دارای حساب حاشیه و تأیید گزینه های برهنه هستند ، هزینه ای داشته باشد و تجارت گزینه های برهنه شامل ریسک قابل توجهی بیشتر است.

توجه: یادآوری این نکته حائز اهمیت است که معاملات گسترش فقط در یک حساب حاشیه انجام می شود ، بسیاری از انواع حساب واجد شرایط حاشیه نیستند و افزایش اهرم به میزان قابل توجهی خطر را افزایش می دهد.

بنابراین ، دفعه بعد که یک گزینه تک پا را کوتاه می کنید و به دنبال کاهش ریسک خود هستید ، در نظر بگیرید که گزینه کوتاه را به یک گسترش عمودی در معرض خطر تبدیل کنید-و حتی می توانید برخی از سرمایه های تجاری را در این فرآیند آزاد کنید.

اطلاعات بیشتر از چارلز شواب

نگاه به آینده: گاز طبیعی با انتظارات بالاتر برای صادرات ژانویه

گزینه های امروز گزینه های امروز

خرید ، فروش و نگه داشتن تجزیه و تحلیل سهام: چه چیزی را در نظر بگیرید

بیاموزید که چگونه از سفارشات Stop و Limit استفاده کنید و اینکه چرا خواندن صورتهای مالی می تواند برای تجزیه و تحلیل خرید/فروش/نگه داشتن مهم باشد.

مطالب مرتبط

گزینه ها ریسک بالایی دارند و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیستند. برخی از الزامات باید از طریق شواب به گزینه های تجارت برآورده شود. لطفاً سند افشای گزینه ها با عنوان "ویژگی ها و خطرات گزینه های استاندارد" را بخوانید. حمایت از مستندات برای هرگونه مطالبات یا اطلاعات آماری در صورت درخواست در دسترس است.

کمیسیون ها ، مالیات ها و هزینه های معامله در این بحث گنجانده نشده است اما می تواند نتیجه نهایی را تحت تأثیر قرار دهد و باید در نظر گرفته شود. لطفاً برای پیامدهای مالیاتی درگیر در این استراتژی ها با یک مشاور مالیاتی تماس بگیرید.

با گزینه های طولانی ، سرمایه گذاران ممکن است 100 ٪ بودجه سرمایه گذاری شده را از دست بدهند. استراتژی های گزینه های چند پا شامل کمیسیون های مختلف خواهد بود. معاملات گسترش باید در یک حساب حاشیه انجام شود. نوشتن گزینه های کشف نشده شامل ریسک بالقوه نامحدود است.

اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید یک توصیه شخصی یا مشاوره سرمایه گذاری شخصی در نظر گرفته شود. استراتژی های سرمایه گذاری ذکر شده در اینجا ممکن است برای همه مناسب نباشد. هر سرمایه گذار قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری باید یک استراتژی سرمایه گذاری را برای وضعیت خاص خود بررسی کند.

تمام عبارات عقاید بدون توجه به واکنش به تغییر شرایط بازار ، بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند. داده های موجود در اینجا از ارائه دهندگان شخص ثالث از آنچه در نظر گرفته می شود منابع معتبر به دست می آیند. با این حال ، دقت ، کامل بودن یا قابلیت اطمینان آن نمی تواند تضمین شود.

نمونه های ارائه شده فقط برای اهداف مصور است و در نظر گرفته نشده است که منعکس کننده نتایج باشد که می توانید انتظار داشته باشید.

وام گرفتن حاشیه ممکن است برای همه مناسب نباشد. این مهم است که شما وضعیت مالی خود ، قوانین وام گرفتن حاشیه و شرایطی را که ممکن است بر سرمایه گذاری های شما تأثیر بگذارد ، کاملاً درک کنید.

قبل از شروع استفاده از حاشیه ، باید بیانیه اجمالی و افشای وام را در حاشیه شواب بخوانید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا تازه کردن دانش خود در مورد وام حاشیه می توانید به راهنمای Schwab برای حاشیه مراجعه کنید.

هنگام در نظر گرفتن وام حاشیه ، باید تعیین کنید که چگونه استفاده از حاشیه متناسب با فلسفه سرمایه گذاری شما است. به دلیل خطرات ناشی از آن ، مهم است که شما قوانین و الزامات مربوط به تجارت اوراق بهادار در حاشیه را کاملاً درک کنید. معاملات حاشیه سطح ریسک بازار شما را افزایش می دهد. روند نزولی شما محدود به ارزش وثیقه در حساب حاشیه شما نیست. شواب ممکن است بدون تماس با شما ، فروش هر اوراق بهادار در حساب شما را آغاز کند تا یک تماس حاشیه ای را برآورده کند. شواب ممکن است در هر زمان الزامات حاشیه نگهداری "خانه" خود را افزایش دهد و نیازی به ارائه اخطار کتبی قبلی نیست. شما حق ندارید در یک تماس حاشیه ای تمدید کنید.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 53 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:32