نکات برجسته بازار سهام: آیا هفته آینده به اوج جدید خواهد رسید؟خوانندگان نمودار چه می گویند

ساخت وبلاگ

در حالی که در روز جمعه با قاطعیت بالاتر از موانع کلیدی در سطح 18150 قرار گرفت ، Nifty با عنوان یک شمع گاو بلند در نمودار روزانه تشکیل داد. در مقیاس هفتگی ، یک شمع گاو نر با سایه پایین پایین مشاهده شد. تحلیلگران اکنون احتمال افزایش ضربات نفی در سطح بالایی را در حدود 18،600 سطح مشاهده می کنند. همکاران مانند RSI و MACD همچنین جهت مثبت در بازار را نشان می دهند. خوانندگان نمودار گفتند که Nifty اکنون می تواند در کوتاه مدت به گروه 18،458-18،604 در کوتاه مدت افزایش یابد در حالی که باند 18،179-18،255 می تواند پشتیبانی را ارائه دهد. در جبهه مشتقات ، بالاترین تماس OI با 18. 500 قیمت اعتصاب و به دنبال آن 18،600 قیمت اعتصاب بود ، در حالی که در حالی که روشن است. طرف قرار داده شده ، بالاترین OI در 18،000 و به دنبال آن 18،200 قیمت اعتصاب باقی مانده است.

سهام ایالات متحده با خوش بینی فدرال باز می شود

شاخص های اصلی وال استریت در روز جمعه بالاتر باز شد و پس از آنکه داده های تورم نرم انتظارات از افزایش نرخ بهره کمتری توسط فدرال رزرو ایالات متحده را پشتیبانی می کرد ، سود حاصل از جلسه قبلی را افزایش داد. بشرS& P 500 با 7. 35 امتیاز یا 0. 19 ٪ در 3،963. 72 باز شد ، در حالی که کامپوزیت NASDAQ 10. 60 امتیاز یا 0. 10 ٪ را به 11124. 75 در زنگ افتتاح رساند.

نتایج LIC Q2

انتظارات برای هفته: قرار است هفته آینده در مقیاس جهانی اعلام شود. از آنجا که نبرد با تورم به پایان رسیده است ، سرمایه گذاران بازار با نفس خسته کننده تعداد تورم از انگلستان و هند را تماشا می کنند. نرخ بیکاری انگلیس نیز از زمان 3. 5 ٪ در ماه آگوست ، که از سال 1974 کمترین میزان بود ، در این اخبار خواهد بود. علاوه بر این ، آمار تولید صنعتی چین هفته آینده می آید. چندین لیست IPO تازه در D-Street به خانه وجود خواهد داشت. در همین حال ، سرمایه گذاران کنجکاو هستند که ببینند آیا افزایش بازار در شاخص های خط مقدم همچنان ادامه دارد یا خیر.

- آقای Apurva Sheth ، رئیس دیدگاه های بازار ، اوراق بهادار SAMCO

در طول روز پس از شروع شکاف ، Nifty در طول روز قوی ماند. در نمودار روزانه ، این شاخص بالاتر از ادغام قبلی حرکت کرده است. این روند تا زمانی که سطح 18300 به صورت بسته نگه داشته شود مثبت به نظر می رسد. در انتهای بالاتر ، ممکن است در مدت زمان نزدیک به سمت 18600 حرکت کند. در انتهای پایین ، پشتیبانی در 18000/18000 قرار می گیرد.

- Rupak DE ، تحلیلگر ارشد فنی در Securities LKP

با توجه به شاخص های معیار که به اوج 52 هفته ای لمس می کند و شاخص Nifty Bank که در همه زمان های جدید لمس می کند ، ما با احتیاط خوش بینانه به سرمایه گذاران توصیه می کنیم که چابک و از وقایع کلان اقتصادی اخیر و آینده آگاه باشند تا تصمیم گیری پویا در هر دو روش داشته باشیم. در صورت تظاهرات پایدار و از دست دادن چنین فرصتهایی ، ما توصیه می کنیم در حالی که تصمیمات خاص سهام را طبق درآمد Q2 می گیرید ، در همان سبد سرمایه گذاری کنید. با این حال ، در این سطوح ، ما به همان اندازه از نزولی ورودی های سهام جدید آگاه هستیم زیرا فصل درآمد به پایان می رسد ، و ممکن است در بسیاری از بخش ها که طی دو ماه گذشته به طور قابل توجهی تجمع کرده اند ، رزرو سود حاصل شود. با این حال ، با یک دیدگاه دلپذیر از سناریوی اقتصادی جهانی ، اقتصاد داخلی در نتایج سه ماهه دوم بسیار بهتر از آنچه انتظار می رفت عمل کرده است ، که به ارزیابی های اساسی سهام هند کمک می کند تا جذاب تر از همسالان جهانی خود باشد.

- آقای Anmol Das ، رئیس تحقیقات ، Teji Mandi

چاپ تورم پایین تر از حد انتظار در ایالات متحده باعث تجمع در بازارهای جهانی سهام شد. دلار آمریکا همچنین در حالی که بازده اوراق قرضه ایالات متحده به شدت سقوط کرد ، در برابر ارزهای رقیب کاهش یافت ، زیرا سرمایه گذاران چشم انداز حرکات کمتر هجوم توسط فدرال رزرو ایالات متحده را تشویق کردند. اگرچه خیلی زود پیش بینی می شود ، اما اگر نوسانات جهانی فروکش کند و اگر احساسات بهبود یابد ، هند علاوه بر جریان داخلی داخلی قوی ، سهم عظیمی از سرمایه گذاری های نهادی خارجی را نیز دریافت می کند (SIP نزدیک به 13000 cr هر ماه). بازارهای ما مانند بوده اندروکش نقره ای با ماکروهای خوب و میکرو در میان ابرهای تاریک جهانی تورم بالا ، نرخ بهره و ترس از رکود جهانی. با 4 C ، یعنی سودآوری شرکت ها ، رشد اعتبار ، مصرف (اختیاری و لوکس) و CAPEX در یک مسیر شمالی ، بازارها به سرمایه گذاران که ایمان را حفظ می کنند پاداش می دهند و برای مسافت طولانی تر در اینجا هستند.

- Devang Mehta ، رئیس - مشاوره سهام ، ثروت سانتروم

نمای بازار: Ajit Mishra ، VP - تحقیق ، کارگزار دین

بازارها به شدت دوباره برگشتند و تقریباً 2 ٪ به دست آوردند و شرکت های جهانی را ردیابی کردند. افزایش شدید در بازارهای ایالات متحده باعث شروع شکاف در Nifty شد اما مشارکت انتخابی از بزرگان شاخص با پیشرفت روز ، حرکت را تحمل کرد. سرانجام در سطح 18349. 7 به سطح بالایی نزدیک شد. IT Pack منجر به افزایش در بین بخش های بخش از نزدیک با فلز و مالی شد. در همین حال ، کمترین عملکرد در جبهه وسیع تر ادامه یافت که در آن هر دو MidCap و Smallcap صاف به حاشیه بالاتر پایان یافتند.

بازارها روند مثبتی را حفظ کرده اند و بازیابی در بازارهای ایالات متحده باعث افزایش حرکت در فواصل منظم می شود. از آنجا که Nifty 18،350 علامت را پس گرفته است ، ما اکنون در حال مشاهده رکورد بالا در فهرست هستیم. در عین حال ، ما مشارکت انتخابی را مشاهده می کنیم تا انتخاب سهام اهمیت داشته باشد. علاوه بر این ، کم کاری بازار وسیع نیز به احساسات آسیب می رساند. شرکت کنندگان باید مواضع خود را بر این اساس تراز کنند و سهام هایی را که به طور همزمان با معیار معامله می شوند ، ترجیح دهند.

بازار داخلی به مسابقات جهانی پیوست زیرا بازارها در سراسر جهان داده های تورم پایین تر از حد انتظار ایالات متحده را تشویق کردند. دلار آمریکا به همراه بازده خزانه داری کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران احتمال افزایش نرخ افزایش نرخ کمتری توسط فدرال رزرو را ارزیابی کردند. کاهش بازده خزانه داری به بهبود جریان های FII کمک می کند. تجمع بازار داخلی با کاهش ترس رکود اقتصادی و دوقلوهای HDFC پس از ادغام بیش از حد ، توسط سهام آن هدایت شد.

- Vinod Nair ، رئیس تحقیقات در خدمات مالی Geojit

روپیه بهترین عملکرد هفتگی را در حدود 4 سال ارسال می کند. حق بیمه افزایش می یابد

روپیه هند روز جمعه به دلیل انتظارات از موضع فدرال رزرو کمتر هولناک در مورد نرخ بهره ، در برابر دلار مقابل دلار قرار گرفت و بزرگترین پیشروی هفتگی خود را از دسامبر سال 2018 انجام داد. روپیه روز جمعه از 81. 8075 در جلسه قبلی به 80. 7950 در هر دلار آمریکا رسید. این به واحد محلی کمک کرد تا این هفته 2 ٪ افزایش یابد. افزایش هفتگی روپیه در پشت یک اسلاید در شاخص دلار به دست آمد که با داده های تورم نرم تر از حد انتظار ایالات متحده شتاب گرفت.

بستن زنگ: Sensex به عنوان 1،181 امتیاز در حالی که گاوها مسئولیت D-street را بر عهده دارند ، زوم می کند. Nifty در 18،350 ؛صنایع Lumax 19 ٪ پرش می کند ، Zomato 14 ٪

CLOSING BELL: Sensex zooms 1,181 pts as bulls take charge of D-Street; Nifty at 18,350; Lumax Industries jumps 19%, Zomato 14%

نتایج Adani Power Q2

بازده اوراق قرضه 10 ساله هند احتمالاً به اوج خود رسیده است: استراتژیست ها

براساس گفته های استراتژیست های بازار که می گویند تغییر قریب الوقوع بانک هند از مقابله با تورم به حمایت از اقتصاد بسیار دور نیست ، ممکن است بازده اوراق قرضه دولت 10 ساله هند در حال حاضر به اوج خود رسیده باشد. در حالی که بازارهای بدهی دولت هند در مقایسه با سایر بازارهای بزرگ بدهی حاکمیت نسبتاً آرام مانده است ، بازده هنوز بیش از 75 امتیاز پایه در سال جاری است ، بزرگترین افزایش سال از سال 2017. در حال حاضر در حدود 7. 26 ٪ ، بازده معیار هندفقط تا حدی 190 امتیاز پایه ای از سفت شدن نرخ repo را که توسط RBI از ماه مه تحویل داده شده است ، ردیابی کرد.

Nifty High 52 هفته ای از 18،353. 15

Nifty hits fresh 52-week high of 18,353.15

یکسو کننده های هند روز جمعه از دست دادن کرور 4. 06 روپیه برای سه ماهه سپتامبر 2022 به دلیل کاهش درآمد خبر داد. یک شرکت BSE نشان داد که این شرکت سود خالص کرور 3. 37 روپیه را در سه ماهه سال گذشته به ثبت رسانده است. درآمد کل آن در سه ماهه از 102. 22 روپیه یک سال پیش به 77. 70 روپیه فرو رفته است.

وزوز |امروز دوقلوهای HDFC تا 6 ٪ تجارت را جمع می کنند

سهام هنگ کنگ 7. 7 ٪ نزدیک است

سهام هنگ کنگ روز جمعه با افزایش سرمایه گذاران از داده های تورم پایین ایالات متحده ، و پکن اعلام کرد که یک آرامش جزئی را به محدودیت های سخت Covid-19 خود نشان می دهد. شاخص Hang Seng 7. 74 درصد یا 1،244. 62 امتیاز را به 17،325. 66 رساند ، در حالی که شاخص شرکت های چین Exchange ، که در لیست شرکت های اصلی سرزمین اصلی قرار دارد ، حتی بالاتر از 8. 31 درصد افزایش یافته است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 65 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:11