9 موردی که باید از آن خودداری کنید تا یک هنرمند موفق باشید

ساخت وبلاگ

به عنوان هنرمندان ، اغلب به ما گفته می شود که از هر فرصتی که در راه ما است استفاده کنیم.

شما هرگز نمی دانید چه کسی می تواند در آن افتتاح گالری بعدی حضور داشته باشد ، چه ارتباطی را در آن رویداد پیدا خواهید کرد یا چه چیزی می تواند به فرصت های آینده منجر شود.

اما ، گاهی اوقات ، کمتر در مورد گفتن "بله" و بیشتر در مورد دانستن آنچه در حال تسلیم شدن است ، کمتر است.

عادات ، همانطور که احتمالاً می دانید که آیا شما همیشه ناخن بودید ، می تواند شکستن فوق العاده سخت باشد. عادتهای ذهنی نامرئی ما می تواند برطرف شود ، اما به همین دلیل حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

بنابراین ، به خود اجازه دهید این موارد را ترک کنید. و ، به خودتان وقت و صبر بدهید تا عادات را بشکنید.

از قاب ذهن "کافی نیست"

هنرمندان موفق چیزهای اطراف "کافی" نیستند. هرگز زمان کافی ، پول کافی ، اعتماد به نفس کافی وجود ندارد ، به اندازه کافی برای هر کاری که در آن لحظه باشد کافی نیست یا کاری را که باید انجام دهید برای اینکه یک هنرمند موفق باشید انجام دهید.

کریستا کلوتیر ، مربی هنر و خالق هنرمند کارگر می گوید: "همه آنها به ترس اساسی از عدم کافی بودن اشاره می کنند.""و ، هنگامی که شما می توانید با آن ترس اساسی مقابله کنید ، موضوعات دیگر در جای خود قرار می گیرد."

از مقایسه خودداری کنید

در مورد مقایسه ها این مسئله وجود دارد: شما همیشه در بعضی چیزها نسبت به افراد دیگر بهتر خواهید بود و در موارد دیگر بدتر. سکونت در هر دو به جایی نمی رسد.

این می تواند خلاقیت شما را به عنوان یک هنرمند نوظهور خنثی کند تا خود را با کسی که بیست سال در حرفه خود است مقایسه کنید و می تواند رشد شما را برای مقایسه کار شما با شخصی که تازه شروع کرده است مقایسه کند.

به جای تمرکز بر اینکه چگونه در کنار شخص دیگری جمع می شوید ، آن انرژی را برای مقایسه کار اخیر خود با کارهایی که شش ماه پیش ، یک سال پیش و پنج سال پیش انجام داده اید سرمایه گذاری کنید. رشد کرده ای؟و در آینده می خواهید خود را شش ماه ، یک سال و پنج سال ببینید؟

فقط خود را با خود مقایسه کنید.

از بهانه کردن خودداری کنید

اگر می خواهید یک هنرمند موفق باشید ، باید حضور پیدا کنید. شما باید کار را انجام دهید.

اگر مانند هر هنرمند دیگری در جهان هستید ، احتمالاً در یک زمان با خود به خود گفته اید ، "من امروز نمی توانم به استودیو بروم زیرا من خیلی شلوغ هستم/ خیلی دل شکسته/ خانواده ام به من احتیاج دارندبیش از حد/ [هر بهانه ای را در اینجا وارد کنید.] "

میدونی چیه؟انجام این کار خوب است. این احساس توجیه و معقول است و مانند شما کار درستی را برای خودتان انجام می دهید.

اما هنرمند سوزی بیکر می گوید که این "در مورد ترس از ترس ما به عنوان مقاومت است. آن چیز ، یا ایده ، یا مشغول کار ، یا نتفلیکس ، یا خود شک ، یا تعلل یا طرد ، که از نمایش و ساختن هنر ما متوقف می شود. "

هنگامی که بهانه ای را متوقف می کنید ، می توانید از مسیری که در آن می روید شروع کنید - و در صورت لزوم ، اراده ای برای تغییر آن جهت داشته باشید.

تمام وقت کار خود را رها کنید

مطمئناً ، شما حتی وقتی نمی خواهید کار را انجام دهید ، باید در استودیو حضور پیدا کنید. اما ، شما همچنین باید بدانید که چه موقع را ترک کنید و چه موقع وقت خود را برای مراقبت از بدن ، سلامتی و بهزیستی عاطفی و اجتماعی خود اختصاص دهید.

اگر در بدن و ذهن خود سرمایه گذاری نمی کنید ، نمی توانید بهترین کار خود را انجام دهید.

ما دیده ایم که هنرمندان هر دوی اینها را به نام کاردستی خود قربانی می کنند. اما ، برای ایجاد کار خود به بدن خود در ابتدایی ترین سطح نیاز دارید. هنرمندان موفق می دانند که موفقیت آنها یک ماراتن است و نه اسپرینت ، بنابراین برای ماندن در بازی باید سلامتی خود را حفظ کنید.

در برنامه خود برای کشش ، ورزش ، رفتن به پیاده روی ، پخت و پز وعده های غذایی سالم و گفتگو با همسالان ، خانواده و دوستان خود وقت بگذارید.

از توصیه های ناآگاهانه دست خودداری کنید

  • "چه زمانی می خواهید یک کار واقعی بدست آورید؟"
  • "چه زمانی می خواهید بزرگ شوید؟"
  • "در چه مقطعی یک هنرمند متوجه می شود که آنها به اندازه کافی با استعداد نیستند که آن را بسازند"
  • "باید خوب باشد که مجبور به کار نشوید."
  • "باید خوب باشد که فقط وقتی احساس می کنید کار کنید."

هنرمند و خالق نقاش زرنگ ، آنترس وود ، به این روابط سمی اشاره می کند که باعث می شود هنرمندان از رسیدن به پتانسیل خود بازگردند.

اما حدس بزنید چه؟ما می توانیم انتخاب کنیم که چه کسی را گوش فرا دهیم و چه توصیه ای را انجام می دهیم. شاید شما این حرف را شنیده باشید که ما جمع پنج نفری هستیم که بیشترین وقت را با آنها می گذرانیم.

آن را با کسانی که شما را به موفقیت سوق می دهند ، خرج کنید ، کسانی که به عنوان یک هنرمند موفق شده اند و کسانی که به شما الهام می دهند این کار را انجام دهند.

همه توصیه ها برابر نیست.

از کمال گرایی خودداری کنید

این با ترس از شکست دست به دست هم می رود. هنرمندانی که در مورد لزوم ساختن همه چیز وسواس دارند ، اغلب از شکست می ترسند. اما ، طنز در این امر این است که آنها پس از آن نتوانند چیزی را در آنجا قرار دهند.

تنها مسیر رشد ، کار کردن در معرض دید عموم است. واقعیت سخت این است که شما احتمالاً در طول حرفه هنری خود شکست خواهید خورد (با این حال شما آن را تعریف می کنید). شما کمک های مالی نخواهید کرد ، نمایشی خواهید داشت که فلاپس ، ایده خوبی خواهید داشت که فقط تحقق نمی یابد. بخش آرامش بخش این است که همه افراد دیگر نیز چنین خواهند کرد.

بانی گلدینینگ از این هنرمند پر رونق می گوید: "این عقیده که" این "باید کامل باشد ، خواه مهارت ، استعداد ، آموزش ، وب سایت یا بیانیه باشد ، شما را بی پایان چرخان می کند.

بانی می افزاید: "شکست فقط به معنای یادگیری شما است.""ناکام باشید ، زیرا شما تمام حرفه خود را یاد خواهید گرفت."

احساس خودخواه کردن

همه به روش خود به جهان کمک می کنند.

ما به پزشکان و وکلا و معلمان احتیاج داریم ، اما به هنرمندان و صنایع دستی و خلاق نیز احتیاج داریم که دنیای ما را جالب ، پر جنب و جوش و لذت بخش می کند.

چالش شما این است که دریابید که در هسته خود چه چیزی هستید و سپس این کار را انجام دهید.

"کار خلاقانه یک عمل خودخواهانه یا پیشنهاد توجه از طرف بازیگر نیست. این یک هدیه به جهان و هر موجود در آن است. ما را از سهم خود تقلب نکنید. استیون پرسفیلد را در کتاب جدید خود "جنگ هنر: Break the Blocks" می نویسد و نبردهای خلاق داخلی خود را به ما بدهید.

هنرمندان غالباً به دلیل نداشتن شغل "واقعی" احساس گناه می کنند و باید بیشتر در درآمد خانواده کمک کنند. آنها یا وقتی در استودیو به دور از خانواده خود یا به دور از استودیو هستند و کار نمی کنند ، احساس گناه می کنند.

اما ، گناه احساسات ضد تولید است. اگر خود را از این طریق احساس می کنید ، به خود یادآوری کنید که کار شما مهم و مورد نیاز است - این همان چیزی است که شما را به طور کامل و قادر به کمک به خانواده خود در هنگام حضور در خانواده می کند.

نیاز خود را به ستایش خودداری کنید

شاید بخواهید همه کار شما را دوست داشته باشند ، اما این اتفاق نمی افتد. و در واقع ، بهتر است که همه کار شما را دوست ندارند.

سرن موران می گوید: "این واقعاً ترسناک است که خود را در آنجا قرار دهید ، به خصوص وقتی کار شما بسیار شخصی است و سپس به جهان اجازه می دهد تا آن را مشاهده کند و قضاوت کند و آن را نقد کند."

به طور قطع شک و تردید خود را ایفا می کند ، اما این می تواند این قدرت را داشته باشد که بدانید همه دوست ندارند تکنیک یا موضوع شما را دوست داشته باشند ، و این خوب است. این بدان معناست که شما در حال رسیدن به چیز جالب و چیز دیگری هستید.

به عنوان یک هنرمند ، این کار شما نیست که بیشترین تولید بوم در Target را بفروشید. کار شما این است که چیزی بگویید و به کسی برسید.

از خود بپرسید که آیا اگر کسی هرگز آن را نمی دید ، امروز کاری را که انجام می دهید انجام می دهید. آیا اگر نمی توانستید آن را به کسی نشان دهید ، نقاشی یا مجسمه سازی کنید یا ترسیم کنید؟

به راحتی می توان در تمجید رسانه های اجتماعی و عجله بسیاری از "لایک ها" در قطعه ای که به صورت آنلاین ارسال کرده اید ، پیچیده شوید. اما ، هنرمندان موفق می دانند که رشد آنها از درون و نه از ستایش های خارجی ناشی می شود.

از اسطوره هنرمند پراکنده و نبوغ خودداری کنید

هنرمندان موفق می دانند که برای پیشروی باید سازماندهی شوند.

اغلب اوقات هنرمندان با گفتن چیزی در امتداد "من یک هنرمند هستم ، نه یک شخص شغلی" یا "من با فناوری خوب نیستم" از این امر دور می شوند. کوری هاف ، خالق هنرمند فراوان ، می گوید: "این بهانه ای برای تنبلی بودن برای یادگیری مهارت های اساسی لازم برای اداره یک تجارت هنری است."

نه تنها سازماندهی استرس ناشی از حرفه هنری را کاهش می دهد ، بلکه به شما کمک می کند تا خود را با حرفه ای بودن ارائه دهید.

دانستن اینکه آثار هنری شما کجاست ، چه کسی را به آن فروخته اید و چگونه می توانید هر یک از اطلاعات مهم را در قطره کلاه بدست آورید ، بخش مهمی در یافتن موفقیت به عنوان یک هنرمند است. اگر دائماً در جستجوی اطلاعات هستید ، تمرکز در ایجاد کار مورد نظر تقریباً غیرممکن است.

بنابراین اغلب ، هنرمندان به طور تصادفی یک قطعه را بصورت آنلاین می فروشند که در یک گالری نیز وجود دارد ، فقط به این دلیل که آنها سیستمی در دست ندارند.

به همین دلیل در بایگانی آثار هنری ، ما ابزارهایی را ایجاد می کنیم که هنرمندان باید هرج و مرج را از حرفه هنری خود خارج کنند. موجودی ، گزارش های تجاری ، حمل و نقل و فاکتورها ، برنامه ریزی ، مخاطبین ، ردیابی و موارد دیگر.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 24 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 1:46