چگونه ثروتمند شویم - ثروتمندترین مرد در فرمول بابل

ساخت وبلاگ

ثروتمندترین مرد بابل یک داستان داستانی با اصول صوتی است که به مردم کمک کرده است که از طریق استفاده از آنها ثروتمند شوند. این قسمت اول از بخشی از کتاب "هفت نفرین برای یک کیف پول لاغر" تهیه شده است. در هر یک از این بخش ها به توصیه ها توجه کنید و "کیف پول" شما چاق و پر از ثروت خواهد شد.

این اصول زمان لازم را برای پیگیری خواهد داشت ، اما اصول به راحتی دنبال می شود. نکته اصلی اینجاست که با خود صادق باشید. اولین چیزی که شما باید درک کنید و بپذیرید این است که ابتدا باید خود را پرداخت کنید. بدون پرداخت اول به خود ، بسیار محتمل است که ثروتمند نشوید.

اول و مهمتر از همه به خودتان پرداخت کنید

اولین چیزی که شما باید متوجه شوید این است که وقتی درآمد کسب می کنیم ، سبک زندگی خود را در اختیار ما قرار می دهیم. اگر در مورد آن فکر کنید ، این باعث می شود شانس شما نه تنها ثروتمند شدن بلکه ثروتمند ماندن باشد. انجام یک یا دو بار انجام کاری آسان است ، اما ثبات در اقدامات شما برای موفقیت شما بسیار مهم است. مهمترین چیز را از بین ببرید ، و چیزهای زیادی وجود دارد که از ثروتمندترین مرد بابل یاد خواهید گرفت ، این است که ابتدا باید خود را پرداخت کنید. به خودتان 10 ٪ از آنچه درآمد کسب می کنید بپردازید و هرگز این پول را برای خرج کردن برای هر چیزی ، حتی در موارد اضطراری نیز لمس نکنید. این پول بیشتر به خود می رسد و شما را ثروتمند می کند.

1 - کار خوبی پیدا کنید

من کتابهای زیادی در مورد پول خوانده ام و موضوع مشترک آنها پس انداز پول بود. بیشتر از درآمد خود هزینه نکنید و مطمئن شوید که پول را پس انداز می کنید. این خوب و همه است ، اما مشکل این است که چه پولی پس انداز می کنید؟اگر هیچ کاری نمی کنید ، این پول را برای پس انداز دریافت می کنید؟جواب ساده است - کار. کار را پیدا کنید و بهترین کار را برای حفظ آن کار انجام دهید. لزوماً لازم نیست شغل رویایی شما باشد ، اما باید یک کار باشد. این شروع است زیرا با این بنیاد ، هر آنچه را که می خواهید بخوانید ، از آن ناشی می شود تا شما را ثروتمند کند.

2 - آنچه را که خرج می کنید کنترل کنید

بخش اول غلبه بر یک مشکل ، تأیید شما است. در جامعه امروز ، هزینه کردن پولی که ندارید بسیار آسان است. این یک قاتل ثروت است و اگر می خواهید برای خودتان ثروت بسازید ، باید فوراً بپذیرید. حتی اگر فکر می کنید بیشتر از درآمد خود هزینه نمی کنید ، فقط آن را بپذیرید و به مرحله بعدی بروید.

3 - پول خود را برای شما کار کنید

شما 10 ٪ از درآمد خود را پس انداز می کنید و برای رشد آن باید این کار را در یک وسیله نقلیه قرار دهید. چه سرمایه گذاری می توانید پول خود را در این زمینه قرار دهید ، اطمینان حاصل می کند که بیشتر از نوع خود ایجاد می کند؟املاک و مستغلات ، شرکت های نوپا ، سهام ، لیست ادامه دارد. شما باید مطالعه کنید که پول شما به همان اندازه سخت کار می کند که برای پول خود کار می کنید. حتی اگر 100 دلار داشته باشید ، برای آن سخت کار کرده اید ، بنابراین بدون فکر جدی در مورد اینکه پول شما به کجا می رود ، آن را به چیزی پرتاب نکنید.

4 - سرمایه گذاری های خود را بررسی کنید

شما به دنبال مشاوره مالی از کسی نیستید که دائماً وام را برای تغذیه خانواده خود می گیرند. بنابراین لازم نیست با افرادی که در فعالیت های پول سازی تخصص ندارند ، به پول خود اعتماد کنید. ایستادن روی شانه غول ها ، اصطلاح مورد علاقه من است زیرا به ما دستور می دهد که از کسانی که قبلاً یاد گرفته اند چگونه کاری انجام دهند یاد بگیریم. به دنبال مشاوره از سرمایه گذاران ، مشاوران مالی ، سرمایه گذاران املاک و مستغلات ، مدیرعامل موفق باشید که بدانند پول شما به کجا می رود. از هرکسی که احتمالاً می توانید بیاموزید ، خطرات را از بین ببرید و تصمیم بگیرید. شما قصد دارید "نوزادان" خود را برای بزرگ شدن سرمایه گذاری کنید و "نوزادان" بیشتری برای شما ایجاد کنید. در همین حال ، شما در کار خود کار می کنید ، 10 ٪ از تمام آنچه را که می توانید بدست آورید ، صرفه جویی می کنید و این پول را برای کار می کنید.

کلمه احتیاط: فراموش نکنید که سرمایه گذاری های خود را متنوع کنید. اگر یک سرمایه گذاری به سمت جنوب می رود ، حداقل سرمایه گذاری هایی را برای محافظت از خود در برابر از دست دادن تمام پول خود انجام می دهید. از دست دادن پول اجتناب ناپذیر است ، بنابراین متنوع سازی غیر قابل تفکیک است -

5 - یک خانه بخرید

خرید خانه نادیده گرفته ترین گزینه سرمایه گذاری در آنجا است. شما از اینکه چند نفر نمی دانند که می توانند در خانه ای که برابر یا کمتر از آنچه برای اجاره پرداخت می کنند ، واجد شرایط باشند ، تعجب خواهید کرد. وقتی اجاره می کنید ، پول خود را پس نمی گیرید. هنگام خرید ، در آینده خود ثروت ایجاد می کنید و خانه شما به یک دارایی تبدیل می شود که می توانید بعداً پول نقد کنید.

امروز با یک وام دهنده صحبت کنید تا ببینید چقدر می توانید واجد شرایط شوید. همچنین ، اگر شغلی دارید - هر شغلی که W2 باشد - به جای اینکه خود اشتغالی داشته باشید ، واجد شرایط بودن در یک خانه بسیار ساده تر خواهد بود.

6 - دارایی های خود را بیمه کنید

شما باید با دریافت بیمه مناسب در مورد زندگی ، خانه ، تجارت و سرمایه گذاری خود از دارایی های خود محافظت کنید. هر اتفاقی می تواند رخ دهد و بیمه در آن زمان نیاز شما را نجات دهد. با بیمه خود همانطور که می خواهید یک سرمایه گذاری - از آنجا که هست - رفتار کنید و تمام تحقیقاتی را که می توانید انجام دهید. بیمه عمر یکی از نادیده گرفته ترین بیمه های موجود در آن است و با این وجود احتمالاً برخی از ارزان ترین موارد موجود در زندگی شما و کسانی که در خانواده شما هستند وجود دارد.

7 - همیشه یاد بگیرید

تا آنجا که می توانید بیاموزید زیرا به شما تضمین می شود که در یکی از دو مکان سود کسب کنید - سود و یا سود فکری. هر دو در نهایت به پول بیشتری برای ثروتمند شدن شما منجر می شوند. این نه تنها در مورد شغل یا حرفه شما صدق می کند ، بلکه در مورد زندگی و بلوغ نیز صدق می کند. بدهی های خود را به همان سرعت که می توانید بپردازید. بهره سخت ترین چیز برای غلبه بر آن است و بیشتر مردم حداقل پرداخت بدهی های خود را پرداخت می کنند که بیشتر پرداخت می کند. اینگونه فقیر می شوید.

مراقب خانواده خود باشید و اراده کنید. اگر شما و خانواده تان نتوانید از آنها بهره مند شوید ، ثروت شما نکته ای ندارد.

و در آخر ، هیچ راه بهتری برای یادگیری وجود ندارد تا اینکه به کسانی که کمتر خوش شانس هستند خدمت کنید. به شما هدیه داده شده است که ثروتمند و ثروتمند شوید ، به دیگران کمک کنید تا زندگی شما از شادی فراوانی برخوردار باشد و بدانید که از ثروت شما برای خوب استفاده می شود.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 50 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 2:26