بهترین کتابهای معاملاتی روز در تمام دوران چیست؟

ساخت وبلاگ

این دانش رایج شده است که معاملات روز یکی از محبوب ترین روش ها برای به دست آوردن سود در مدت زمان کوتاه است. این به عمل خرید و فروش ابزاری در یک روز معاملاتی واحد اشاره دارد. این یک عمل بسیار معمول در بازار فارکس است ، اما می تواند در هر بازار دیگری نیز رخ دهد. معاملات روز معمولاً از استراتژی های معاملاتی کوتاه مدت بالا برای به دست آوردن سود در حرکات قیمت کوچک که در بازارهای بی ثبات رخ می دهد ، استفاده می کند.

Best Day Trading Books

مزایای زیادی از تجارت روزانه وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید از خطرات یک شبه جلوگیری کنید. ماهیت معاملات روز همچنین می توانید سریعتر سود کسب کنید ، با فرض اینکه تجارت شما سودآور است. اگرچه اهداف کوچک هستند ، اما مجموع سود شما (در صورت انجام خوب) می تواند بسیار پرسود باشد. با اجرای یک استراتژی تجاری نسبتاً کوتاه مدت ، می توانید از استرس داشتن موقعیت برای چنین مدت طولانی عاری باشید.

انواع مختلفی از استراتژی ها وجود دارد که معامله گران روز استفاده می کنند. آنها هستند:

  1. Scalping: به اقدام خرید و فروش در تلاش برای ایجاد سود از تغییرات متعدد قیمت های کوچک در طول روز اشاره دارد. پوسته پوسته شدن به طور معمول در مدت زمان بسیار کوتاه مانند 5 تا 30 دقیقه انجام می شود.
  2. معاملات محدوده: این استراتژی از سطح پشتیبانی و مقاومت برای تعیین موقعیت های خرید و فروش استفاده می کند.
  3. تجارت مبتنی بر اخبار: از نوسانات بالایی در مورد رویدادهای خبری برای ایجاد سود در طی یک تجارت روزانه استفاده می کند.
  4. معاملات با فرکانس بالا (HFT): از برنامه های رایانه ای قدرتمند برای تجزیه و تحلیل چندین بازار و اجرای سفارشات بر اساس شرایط بازار استفاده می کند. معامله گران با سریعترین سرعت اعدام شانس بهتری برای به دست آوردن سود بیشتر دارند.

با این حال ، برخی از خطرات ناشی از آن وجود دارد. به عنوان مثال ، معامله گران روز مستعد اشتباهات رایج هستند که منجر به خسارات ویرانگر می شود. به این دلیل است که آنها بسیار فعال هستند ، بنابراین خطر در مقایسه با معاملات بلند مدت بزرگتر خواهد بود. اگر در خواندن نمودارها مراقب نباشند ، ممکن است در مدت زمان کوتاهی متحمل ضرر بزرگی شوند. لازم به ذکر نیست که این روش می تواند بسیار پیچیده باشد و به مهارت های مختلفی احتیاج دارد. بیشتر معامله گران روز برای افزایش قدرت خرید خود از اهرم استفاده می کنند ، اما این بدان معنی است که آنها با خرید ابزار با پول وام گرفته شده ، ریسک را افزایش می دهند. در بعضی موارد ، وجوه آنها می تواند در معرض تماس های حاشیه باشد.

به همین دلیل تجارت روز برای معامله گران بی تجربه توصیه نمی شود. با این وجود ، این بدان معنا نیست که شما باید به طور کلی از آن جلوگیری کنید. خواندن کتابهای معاملاتی روز مناسب می تواند به شما در درک ایده در پشت استراتژی و راه تمرین آن به روش صحیح کمک کند. این کتاب ها می تواند راهنمایی برای کسانی باشد که می خواهند تجارت روز را شروع کنند.

1. راهنمای مبتدی برای تجارت روزانه توسط تونی ترنر

اگر به دنبال بهترین کتاب معاملات روز برای مبتدیان هستید ، این باید در لیست شما باشد. این کتاب توسط تونی ترنر ، معامله گر و همچنین یک مربی نوشته شده است. کتاب او می تواند در مورد معاملات روز به شما راهنمایی کند و به شما در ادامه پیشرفت های صنعت کمک کند. از طرف مثبت ، این کتاب همچنین به شما مروری مفصل در مورد مدیریت ریسک و همچنین برنامه تحلیل فنی و معاملات ارائه می دهد.

ترنر کار بسیار خوبی را برای نگه داشتن خوانندگان درگیر اظهارات آسان برای درک و در عین حال به آنها در یادگیری استفاده از آزمونها و لیست های چک انجام داد. این کتاب همچنین به خوانندگان کمک می کند تا یاد بگیرند که بین معاملات کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین مزایا ، خطر و مفاهیمی که برای تمرکز روی آنها وجود دارد ، تفاوت قائل شوند.

Day Trading Book

2. تجارت روز را اکنون توسط Micheal Sincere شروع کنید

اگر می خواهید در مورد مدیریت ریسک در عین حال سود کسب کنید ، این یکی از بهترین کتاب های معاملاتی روز است. از آنجا که شامل مصاحبه هایی با معامله گران باتجربه است ، می توانید درسهای ارزشمندی را بیاموزید که می تواند به شما در جلوگیری از هرگونه خرابی که در آن رخ داده است جلوگیری کنید.

این کتاب همچنین علاوه بر درسهای مدیریت پول ، بر تجزیه و تحلیل فنی ، شاخص ها ، نمودارها و الگوهای متمرکز است تا به شما در کنترل وجوه خود در هنگام تجارت کمک کند. پس از آن ، شما را راهنمایی می کند تا معاملات روز اول خود را انجام دهید.

3. معاملات روز برای Dummies توسط Ann C Logue

اگرچه این کتاب توسط یک معامله گر نوشته نشده است ، اما هنوز هم تمام مباحث لازم در مورد تجارت روز را در بر می گیرد. این خود تجارت روز را برای Dummies یکی از بهترین کتاب های معاملاتی روز برای مبتدیان می کند. این شامل تمام اطلاعات مربوط به این موضوع است که با توضیحات ساده ای ارائه می شود که به شما سردرد نمی دهد. این جزئیات زیادی را ارائه نمی دهد ، اما هنوز هم خواندن بسیار خوبی است که شما را در تبدیل شدن به یک روز معامله گر شروع کنید.

Day Trading Book

4- حقیقت در مورد سهام معاملات روز توسط جاش دیپیترو

جاش دیپیترو اطمینان می دهد که این کتاب حتی برای معامله گران روز بی تجربه نیز دنبال می شود. او می خواهد اطمینان حاصل کند که شما می فهمید که تجارت روز یک طرح خوب و سریع نیست. او می خواهد همه خطر و نحوه مدیریت آنها را درک کنند. به طور خلاصه ، درسهای اساسی زیادی وجود دارد که می توانید از این کتاب دریافت کنید. به همین دلیل می تواند یکی از بهترین کتابهای معاملاتی روز در لیست شما باشد.

5. معامله گر منضبط توسط مارک داگلاس

تجزیه و تحلیل فنی و استراتژی ها تنها جنبه مهم تجارت روز نیستند. شما باید روانشناسی تجارت خود را نیز حفظ کنید. این کتاب به روانشناسی در پشت تجارت موفق می پردازد و در مورد دلایلی که اکثر معامله گران نمی توانند سرمایه خود را به طور مداوم حفظ و رشد دهند ، بحث می کند. همچنین در مورد ذهنیت محدود که مردم را عقب می اندازد و نحوه خلاص شدن از شر آنها صحبت می کند. این یکی از بهترین کتاب های معاملاتی روز برای کمک به رشد به عنوان یک معامله گر است.

6. معاملات روز دیجیتال توسط هوارد ابل

این کتاب در سال 1999 منتشر شد و در آن زمان در بین معامله گران بسیار محبوب بود. با وجود همه تحولات صنعت در طول زمان ، از سبک خارج نشده است. این کتاب به دلیل اطلاعات مفیدی که ارائه می دهد ، به درستی جایگاه خود را در بین بهترین کتابهای معاملاتی روز به دست آورده است. در بعضی از فصل ها ، می توانید مصاحبه هایی را با معامله گران روز موفق بخوانید که می توانند به شما نگاه خوبی به فرآیندهای تفکر آنها بدهند.

7. معاملات روز دانه های روز: یک راهنمای عملی برای تجارت برای زندگی توسط دیوید بنت

در حالی که بیشتر در بازار فارکس و بورس انجام می شود ، تجارت روزانه نیز می تواند در بازار آینده اتفاق بیفتد. این کتاب برخی از بهترین توصیه های عملی را در مورد چگونگی تجارت آینده به طور مؤثر ارائه می دهد ، استراتژی های روشنی برای استفاده در هر زمان و همچنین از بین بردن نیاز به تکیه بر شاخص های فنی و پیچیده ارائه می دهد. اگرچه بیشتر مربوط به تجارت است ، اما این استراتژی ها می تواند برای هر بازار داخل کشور اعمال شود.

8. استراتژی ساده: یک استراتژی قدرتمند تجارت روزانه برای معاملات آتی ، سهام ، ETF و فارکس توسط Markus Heitkoetter

این یکی از بهترین کتابهای معاملاتی روز با دستورالعمل های روشن برای قوانین ورود و خروج است. همچنین به شما می آموزد که چگونه می توانید از روندهای کوچک داخلی و همچنین انتخاب نرم افزاری که به آن نیاز دارید یا به آن نیاز ندارید ، سرمایه گذاری کنید. درک و تعامل حتی برای کسانی که هیچ تجربه ای در تجارت روزانه ندارند بسیار آسان است. اگر می خواهید معاملات Intraday را شروع کنید ، این واقعاً یک خواندن است.

Trading book

9. چگونه روز تجارت برای امرار معاش اندرو عزیزیز

این کتاب بسیار منحصر به فرد است و هم برای مبتدیان و هم برای بازرگانان واسطه ای که می خواهند روز برای زندگی خود تجارت کنند ، جلب می کند. نکته ای که آن را به یکی از بهترین کتابهای معاملاتی روز تبدیل می کند ، نمای کلی مناسب و عمیق از استراتژی های کلاسیک است که توسط معامله گران موفق استفاده می شود. این به معامله گران می آموزد که چگونه استراتژی های خود را توسعه دهند. با این کتاب ، اندرو آزیس تأکید کرد که معاملات موفق با تمرین های زیادی ، ابزارهای خوب و آموزش مداوم انجام می شود.

10. همه چیز در مورد معاملات روز توسط جیک برنشتاین

این کتاب دیگری است که باید به بهترین مجموعه کتابهای تجاری خود اضافه کنید. این نه تنها همه موضوعات را پوشش می دهد ، بلکه جزئیات خاصی را نیز به شما می دهد تا به شما در درک تجارت به طور کلی کمک کند. نکته دیگری که می توانید از همه چیز در مورد معاملات روز بیاموزید ، نحوه پیگیری رویدادهای مهم برای تجارت اخبار است. اطلاعاتی در مورد استفاده از موارد اساسی مانند میانگین حرکت ، شکاف های حرکت و موارد دیگر وجود دارد.

اگرچه خطر تجارت روزانه شوخی نیست ، اما افرادی هستند که می توانند از آن سود ببرند. روش های بسیاری وجود دارد که می توانید مطالعه این روش را شروع کنید ، از خواندن مقالات آنلاین گرفته تا یادگیری از بهترین روزهای تجارت روز توسط کارشناسان. گفته می شود ، کتابهای ذکر شده در بالا می توانند به شما در یادگیری تمام اصول اولیه در مورد تجارت روزانه کمک کنند. برخی از آنها حتی حاوی اطلاعاتی در مورد ساخت برنامه های تجاری خود ، مدیریت ریسک و موارد دیگر هستند.

بعد از یادگیری همه چیز در مورد معاملات روز ، مرحله بعدی یافتن کارگزاران مناسب است. جنبه های اساسی وجود دارد که به طور خاص با معاملات روز سروکار دارد. اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع را می توان در 10 کارگزار برتر ایالات متحده برای معاملات روزانه یافت.

یک علاقه مندان به رمزنگاری که در کنار هم تجارت می کند ، دوست دارم کارگزاران و ویژگی های آنها را نیز مرور کنم. یکی از روشنگری من یافتن کارگزار مناسب به عنوان عامل اساسی یک تجربه تجارت راحت است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 40 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:01