بررسی RaceOption 2022: ویژگی های کلیدی و گزینه های دیگر

ساخت وبلاگ

این مقاله توسط تیم تحریریه ما بررسی شده است ، که شامل کارآفرینانی است که از دردناک آگاه هستند که شروع به کار برای اولین بار برای اولین بار تجارت و چالش برانگیز است.

کلیه محصولات توصیه شده توسط BizReport توسط تیم سرمقاله ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Raceoption

در مورد این رتبه بندی

منابع ما مبتنی بر تجزیه و تحلیل و فلسفه سنتز است که توسط تیمی از محققان با تجربه و دارای مهارت انجام می شود.

RaceOption یک کارگزاری است که به کاربران کمک می کند تا فارکس ، سهام ، شاخص ها و گزینه های باینری را تجارت کند. این هم برای مبتدیان و هم برای معامله گران باتجربه مناسب است.

 • پشتیبانی مشتری 24/7
 • در تعدادی از زبان های مختلف موجود است
 • مشتریان را از سراسر جهان می پذیرد
 • بسیار تنظیم نشده
 • اطلاعات زیادی در مورد آنها وجود ندارد
 • بستر تجارت اجتماعی
 • کارگزاری برای فارکس و سایر اوراق بهادار
 • برنامه وابسته از طریق لینک ارجاع
 • پاداش و مسابقات
 • در سال 2017 تأسیس شد
 • مستقر در جزایر مارشال

Raceoption Review

RaceOption یک کارگزار دریایی برای مشتریان بین المللی برای تجارت گزینه های باینری و تجارت ForexCFD است. آنها به سرمایه گذاران این امکان را می دهند تا با ویژگی های موجود در این سکو ، که یک شرکت تابعه از Race Projects ، Ltd. است ، سرمایه گذاری های کوتاه مدت یا بلند مدت را انجام دهند.

در حالی که در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد RaceOption شناخته نشده است ، اما به دلیل اینکه یک کارگزار دریایی است ، توسط مشتریان در سراسر جهان مورد پسند قرار می گیرد. آنها پشتیبانی 24/7 را برای مشتریان به تعدادی از زبان ارائه می دهند ، که با توجه به پایگاه مشتری جهانی آنها ، نشانه خوبی است.

آنها تعدادی راه را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید در خارج از استراتژی های معاملاتی عادی خود ، از جمله از طریق مسابقات تجاری و برنامه پاداش آنها و از طریق برنامه وابسته خود ، درآمد کسب کنید.

مزایای مسابقه

بیایید نگاهی به برخی از دلایل اصلی این امر بیندازیم که کاربران تجربه تجارت را در زمینه تجارت سودمند و بهتر از سایر کارگزاران گزینه های باینری پیدا می کنند.

راه های کسب درآمد منفعل

بسیاری از معامله گران این گزینه های باینری معاملاتی را در RaceOption دوست دارند راهی برای کسب درآمد منفعل به آنها می دهد. بازار گزینه های باینری برای تسلط بر بازار دشوار است و خطرات زیادی دارد ، هرچند که به درستی انجام شود ، پلت فرم RaceOption ابزارهای تجاری عالی را ارائه می دهد

مشتریان بین المللی را می پذیرد

یکی دیگر از مزیت های RaceOption که یک کارگزار گزینه های باینری دریایی است این است که می تواند مشتری ها را از سراسر جهان بپذیرد. به علاوه ، پشتیبانی آنها به زبان های مختلف نیز در دسترس است ، که برای پایگاه جهانی مشتری آن مفید است.

روشهای مختلف پرداخت

همه کارگزاران دیگر روش های پرداخت چندگانه را برای تأمین اعتبار حساب نمی پذیرند ، اما RaceOption چنین می کند. این امر باعث می شود همه مشتری ها از جمله انتقال بانکی ، کارت اعتباری و موارد دیگر برای شروع تجارت در RaceOption در دسترس تر باشند.

ویژگی های کلیدی پلت فرم تجارت RaceOption

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی این پلت فرم تجارت فارکس و CFD آورده شده است.

بستر معاملاتی عالی برای تجارت گزینه های باینری

RaceOption مکانی است که می توانید گزینه های باینری را تجارت کنید. با توجه به انواع مختلف حساب موجود ، برای مبتدیان و معامله گران حرفه ای بسیار عالی است و بسیاری از معامله گران موفق از RaceOption استفاده کرده اند.

حتی هنوز هم ، روند معاملات گزینه های باینری هرگز بدون ریسک نیست و اغلب با ریسک بالا همراه است ، بنابراین هنوز هم مهم است که خطرات را قبل از شروع تجارت با این ابزار تجاری درک کنید.

حساب های تجاری

سه حساب معاملاتی مختلف در RaceOption وجود دارد که می تواند نیازهای خود را به عنوان یک معامله گر از جمله نقره ، برنز و طلا متناسب باشد.

بیش از 150 دارایی

کاربران TradeOption می توانند بیش از 150 نوع دارایی مختلف را در این سکو خریداری و بفروشند ، از جمله جفت ارز فارکس ، سهام ، تجارت CFD و موارد دیگر.

حساب آزمایشی

RaceOption حساب های نمایشی را به کاربران ارائه می دهد تا قبل از انجام کار واقعی ، تجارت با پول مجازی را انجام دهند. حتی اگر یک معامله گر باتجربه بتواند از این ویژگی بهره ببرد اگر آنها سعی کنند یک استراتژی جدید را ارائه دهند.

تجارت موبایل

یکی از جنبه های عالی RaceOption این است که می توانید از ابزار تجارت آنها از طریق تلفن خود با برنامه تلفن همراه خود استفاده کنید. معامله گران باینری می دانند که زمان بندی همه چیز است ، به همین دلیل این ویژگی یک کانال عالی است بر خلاف داشتن یک پلتفرم وب.

انواع حساب معاملات

بیایید نگاهی به برخی از جنبه های مختلف حساب های اصلی تجارت بیندازیم.

Raceoption Review

انواع حسابحساب برنزحساب نقرهحساب طلا
برداشت های تضمین شدهظرف 1 ساعتظرف 1 ساعتظرف 1 ساعت
جایزه خوش آمدید+20 ٪+50 ٪+100 ٪
دوره تجارت
حساب آزمایشی
حمایت از تجارتNot included
طبقهNot included
3 معاملات اول بدون ریسکNot included
کارت پیش پرداخت سوئیسیNot includedNot included
مدیرNot includedNot included

تبلیغات و پاداش ها

نکته ای که کاربران در مورد RaceOption دوست دارند این است که می توانید از طریق تبلیغات و پاداش هایی که در سیستم عامل ارائه می دهند ، درآمد اضافی کسب کنید. آنها چندین روش برای شرکت در یک برنامه جایزه یا مسابقه تجارت از جمله پاداش سپرده و سایر پاداش های مسابقه دارند.

حساب برنز

ردیف برنز در RaceOption یک سرویس خوب از کارگزار است که شامل پشتیبانی از چت ویدیویی 24/7 زنده است ، می توانید در یک ساعت وجوه را برداشت کنید ، پاداش ها از +20 ٪ موجود است ، شامل یک حساب نسخه ی نمایشی و یک ابزار تجارت کپی است.

حساب نقره

RaceOption همچنین دارای یک ردیف نقره ای است که شامل پشتیبانی از چت ویدیویی 24/7 نیز می شود ، یک روش برداشت که فقط یک ساعت طول می کشد ، پاداش حداکثر 50 ٪ ، یک حساب نسخه ی نمایشی ، ابزار تجارت کپی ، 3 معاملات بدون ریسک، و یک MasterClass جلسه وب.

حساب طلا

با حساب طلا می توانید تمام ویژگی های مشابه دو نوع حساب دیگر را از RaceOption دریافت کنید ، از جمله پاداش های حداکثر 100 ٪ و یک مدیر موفقیت شخصی.

هزینه های واریز و برداشت

برداشت وجوه از سکو آسان است و فقط 60 دقیقه طول می کشد تا درخواست برداشت را پردازش کند.

نمای کلی RaceOption

بهترین ارزش کلی

 • حداقل سپرده اولیه کم (10 دلار)
 • پشتیبانی مشتری 24/7 به چندین زبان
 • در دسترس کاربران در سراسر جهان

بررسی مشتری RaceOption

بیایید نگاهی بیندازیم که برخی از مشتریان RaceOption درباره این سیستم عامل چه می گویند. توجه داشته باشید که تعداد خوبی از بررسی های منفی در مورد TrustPilot وجود دارد ، که ما در اینجا برجسته خواهیم کرد.

من بیش از یک ماه پیش درخواست کردم و آن را دریافت نکرده ام. پشتیبانی مشتری آنها به من اطمینان می دهد که در یک تاریخ خاص تحویل داده می شود و هرگز اتفاق نمی افتد. کلاهبرداری کامل

بروکلین

این یک کارگزار است که ارزش توصیه آن را ندارد. شما دائماً باید از آنها بخواهید که پول خود را به شما بدهند ... من این کارگزار را توصیه نمی کنم!

گرگور

مردم با تقلبی گمراه نمی شوند زیرا RaceOption کاری غیرقانونی انجام نمی دهد ، آنها همیشه سود شما را می پردازند. من می دانم که شما باید به هر یک از بررسی ها اعتماد کنید - خوب یا بد و سعی کنید خودتان کاملاً مطمئن باشید اما من تجربه خود را که 10/10 بود در اینجا به اشتراک می گذارم تا بتواند برای شما نیز مفید باشد. من می ترسیدم که در یک تله یا چیز دیگری قرار بگیرم اما خطر کردم و اکنون این را با شما به اشتراک می گذارم

اندرو

وب سایت آنها پایین است. و آدرس ایمیل آنها را تغییر داد. این کارگزار یک شوخی است. با آنها زحمت نکشید و با آنها برخورد نکنید. کلاهبرداران ... من از سیزدهم سپتامبر عقب نشینی کردم و هنوز منتظر هستم.

کیر
راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 40 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 22:14