کیف پول مبادله چند منظوره Liquality: مبادلات اتمی زنجیره ای متقاطع هرگز آسان نبوده است

ساخت وبلاگ

لوازم جانبی پسوند کروم تعویض اتمی چند منظوره

ویرایش: مبادلات اتمی Liquality برای کاربران زنده است تا Crypto P2P را عوض کنند.

محصولات ما را در Mainnet امتحان کنید:

امروز ، تیم Liquality از انتشار نسخه آلفا کیف پول چند منظوره ما هیجان زده است! کیف پول مایع ساده ترین راه برای تعویض در میان blockchains است. کیف پول Liquality را از اینجا بارگیری کنید و آن را در TestNet امتحان کنید. به جامعه مشروبات الکلی در تلگرام بپیوندید. در صورت نیاز به Rinkeby ETH یا TESTNET BTC می توانید در توییتر ما را DM کنید.

چه چیزی در مورد کیف پول چند منظوره Liquality بسیار عالی است؟

 • مبادلات زنجیره ای متقاطع ساده: برای تکمیل مبادله فقط سه کلیک طول می کشد ، همه چیز دیگر توسط کیف پول در پس زمینه انجام می شود. نیازی به داشتن نشانه های دیگر برای مبادله نیست و هیچ هزینه اضافه شده ای نیز وجود ندارد. این ، تا کنون ، ساده ترین و امن ترین راه برای تعویض blockchains است (در حال حاضر BTC ، ETH ، DAI ، USDC ، USDT ، WBTC از سالهای 2020-08-05).
 • Multi-Chain: برای این نسخه می توانید زنجیرهای بیت کوین و اتریوم را نگه دارید ، ارسال کنید ، دریافت کنید و عوض کنید.
 • ارسال به هر کیف پول: می توانید یک مبادله را در داخل کیف پول مایع شروع کنید و مستقیماً به یک کیف پول متفاوت ، همه در یک کلیک ارسال کنید.
 • NO KYC: تنها مورد نیاز سوارکاری ، صرفه جویی در عبارت بذر شما ، تنظیم رمز عبور کیف پول است و شما آماده رفتن هستید. هیچ KYC برای مبادله های همتا به همسالان.
 • امن: کلید خصوصی شما هرگز در معرض دید قرار نمی گیرد - به دور از هر بدافزار مرورگر ، در پسوند کروم شما زندگی می کند. ایمنی وجوه نگرانی اصلی ما است.
 • کنترل کامل: مانند هر چیزی که در حوزه باشد ، کنترل کامل دارایی های خود را حفظ می کنید. ما هیچ راهی برای دسترسی به وجوه شما نداریم و ما بخشی از معامله ای نیستیم که شما انجام می دهید.
 • ادغام گسترده: توسعه دهندگان می توانند برای جلوگیری از قفل فروشنده ، هر یک از ابتکارات منبع باز ما را ادغام ، گسترش و کمک کنند. ما بررسی و همکاری عمومی را تشویق می کنیم.

توجه: این یک نسخه آلفا است ، و ما هم اکنون پیش فرض را برای تست نیتس (Rinkeby و Bitcoin Testnet) تنظیم کرده ایم. اگرچه قراردادهای ما حسابرسی شده است ، اتوماسیون کیف پول و همچنین فعل و انفعالات فرمت وجود ندارد ، و این کیف پول هنوز نابالغ است. کیف پول را با مبادلات TestNet کاملاً آزمایش کرده و به ما بازخورد دهید.

چگونه به اینجا رسیدیم؟

یادگیری از طریق بینش کاربر.

در Liquality ، ما در تلاش هستیم تا آنچه را که کاربران ما می خواهند بسازیم و از آنها بخواهیم. ما همیشه به دنبال تقویت حلقه بازخورد در مورد توسعه محصول خود از طریق اعتبار مداوم علاقه و قابلیت استفاده محصولات خود هستیم.

اولین نسخه Mainnet ما ، در ژوئن سال 2019 ، تسویه حساب تعویض اتمی زنجیره ای را بدون کشف ارائه داد. کاربران مجبور بودند یکدیگر را در سیستم عامل های خارجی (به عنوان مثال میزهای OTC ، تلگرام و غیره) پیدا کنند ، در مورد قیمت مذاکره کنند و از مایعات برای جلوگیری از خطر طرف مقابل استفاده کنند. اگرچه این سرویس شاهد استفاده متوسطی بود ، اما مشخص بود که پیدا کردن یک طرف مقابل هنگام تمایل به مبادله بیش از حد سنگین بود. کاربران خواستار نقدینگی موجود بودند.

از زمان انتشار ما از رابط تعویض اتمی در ماه آوریل ، که نقدینگی موجود را برای شبکه فراهم می کند ، ما شاهد رشد قابل توجهی هستیم. در 8 هفته گذشته بیش از 780 کیلو دلار در کل تعویض شده است ، که کاربران برگشتی در حال جابجایی حجم های بزرگتر هستند زیرا با مدل تعویض اتمی دو طرفه ما راحت می شوند.

از صحبت با کاربران ، ما می دانیم که بزرگترین نقاط اصطکاک در تجربه فعلی مبادله ما عبارتند از:

 1. برای انجام ادعای دستی ، نیاز به آنلاین بودن از طریق کل مبادله
 2. نیاز به داشتن دفترچه برای بیت کوین و فرآیند چند مرحله ای برای اتصال یک دستگاه لجر
 3. سرعت تعویض زنجیره متقاطع به دلیل زمان بلوک بیت کوین

با ارائه یک کیف پول پسوند مرورگر ایمن که به صورت خودکار فرآیند مبادله زنجیره ای متقاطع را خودکار می کند ، ما ادعای دستی و نیاز به دفترچه را از بین می بریم (کاربران دفترچه هنوز می توانند با استفاده از UI مرورگر ما تعویض کنند) ، در عین حال اهمیت زمان بلوک طولانی را نیز کاهش می دهد زیرا مبادله ها هستنددر پس زمینه تکمیل شد.

کیف پول چگونه کار می کند؟

این کیف پول با استفاده از دو مؤلفه منبع باز اصلی Liquality - لایه انتزاع زنجیره ای (CAL) و یک ربات کیف پول خودکار ساخته شده است.

 • Cal یک کتابخانه مدولار منبع باز است که توسعه cross blockchain را ساده می کند ، که پروژه هایی مانند وام های اتمی برای گسترش اکوسیستم زنجیره ای متقاطع از آن استفاده می کنند. CAL بر اساس استانداردهای مربوط به قراردادهای قفل شده زمان هش (HTLC) ساخته شده است ، که امکان حذف خطر طرف مقابل را هنگام تبادل از طریق سپاه دو طرفه فراهم می کند. همچنین به جای یک قرارداد هوشمند کنترل شده در مرکز برای محافظت از امنیت ، حریم خصوصی و کارآیی کاربران ، از قراردادهای هوشمند یکبار مصرف و مستقر در یکبار مصرف استفاده می کند.
 • ربات کیف پول با اتوماسیون تمام مراحل لازم برای تکمیل مبادله ، نیاز به تعامل در تعویض زنجیره متقاطع را برطرف می کند. مبادلات مبتنی بر HTLC به دلیل زمان بلوک و معاملات متعدد کند باقی می مانند ، اما عامل تمام این نگرانی ها را به پس زمینه منتقل می کند تا تجربه کاربر صاف را فراهم کند. The Wallet Bot تا کنون یک قطعه مهم در ایجاد ارائه دهندگان نقدینگی بوده است تا همیشه به صورت آنلاین برای کاربران مبادله شوند ، و اکنون ما آن را چرخانده ایم تا کاربران بتوانند از این قابلیت استفاده کامل کنند.

امنیت

اجرای فعلی از LocalStorage Extension برای ذخیره عبارت بذر رمزگذاری شده AES-256 و ابرداده کیف پول مانند تاریخچه معاملات و آدرس ها استفاده می کند. در نسخه های آینده ، ما قصد داریم به عنوان فروشگاه داده اصلی برای پسوند به مرورگر. storage. local حرکت کنیم.

خطرات

در اینجا برخی از خطرات شما باید قبل از استفاده از کیف پول Liquality آگاه باشید:

 • قرارداد هوشمند: قراردادهای مشروبات الکلی حسابرسی شده اند ، از استانداردهای آزمایش شده توسط نبرد استفاده می کنند و به عنوان قراردادهای متعلق به کاربر و مستقر در آن معماری شده اند که باعث می شود آن را ایمن تر ، خصوصی و کارآمدتر از قراردادهای هوشمند کنترل شده در مرکز باشد. این قراردادها تا به امروز نزدیک به 800 کیلو دلار در تعویض تسهیل شده است. همچنین هیچ قرارداد مرکزی HONEYPOT وجود ندارد ، که باعث می شود برای هکرها کمتر جذاب شود. گفته می شود ، خطر بردارهای حمله ناشناخته وجود دارد.
 • کد جدید بدون نظارت ، آزمایش شده ، پس از آن: اگرچه قراردادهای ما حسابرسی شده است ، اتوماسیون کیف پول و همچنین تعامل پسوند ندارند. ما در حال برنامه ریزی ممیزی برای این مؤلفه ها هستیم و آزمایش های گسترده ای را برای این ماژول ها ساخته ایم. توصیه می کنیم کیف پول را با مبادلات TestNet آزمایش کنید
 • حملات فیشینگ: کلیدهای خصوصی شما از مرورگر جدا شده اند ، بنابراین هیچ کس اما نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ، و کیف پول شما از رمز عبور محافظت می شود. با این حال ، اگر کسی رمز عبور شما را نگه دارد ، می تواند به کیف پول شما دسترسی پیدا کند. این در تمام پسوندهای مرورگر رایج است.
 • نظارت بر مرورگر: مشروبات الکلی به هیچ یک از اطلاعات شما دسترسی ندارند ، اما Chrome می تواند تعامل مرورگر شما را کنترل کند. Chrome به کلید خصوصی شما دسترسی نخواهد داشت ، اما ممکن است اطلاعات مربوط به زمان و نحوه استفاده از برنامه را جمع آوری کند.
 • وابستگی گره: کیف پول مشروبات الکلی از Infura (Ethereum) و Blockstream (بیت کوین) برای پخش معاملات به هر زنجیره استفاده می کند. کاربرانی که می خواهند به گره های خود متصل شوند می توانند رابط مبادله خود را بارگیری و اجرا کنند.

بعد چیست؟

دنیای قابلیت همکاری

ما برای کیف پول زنجیره ای متقاطع برنامه ریزی زیادی داریم! در اینجا برخی از ویژگی های درخواستی که می توانید در ماه های آینده انتظار داشته باشید آورده شده است:

 • بودجه مبادله ای از هر کیف پول
 • پشتیبان گیری کیف پول ، صادرات
 • هر ERC-20 را از کیف پول خود به راحتی مدیریت (ارسال ، دریافت)
 • نقدینگی را به راحتی از کیف پول خود فراهم می کند
 • سفارشی سازی گاز / هزینه
 • تبدیل USD
 • بیت کوین تزریقی ، بیت کوین را به هر DAPP می آورد
 • زنجیرهای بیشتر و نشانه های موجود برای مبادله
 • دسترسی به اکوسیستم برنامه های زنجیره ای متقاطع
 • کیف پول
 • ادغام در برنامه های DEFI زنجیره ای متقاطع

و همچنین موضوعات شناخته شده ثابت مانند:

 • عدم تناقض دکمه پشت
 • داده های معامله ای که در برنامه نگهداری می شوند و از blockchain بازیابی نمی شوند
 • تخریب عملکرد
 • هنگام تأیید ارسال / دریافت / مبادله آدرس کامل را نشان دهید
 • به طور خودکار به روزرسانی مانده

کیف پول Liquality را از اینجا بارگیری کنید و آن را در TestNet امتحان کنید. به جامعه مشروبات الکلی در تلگرام بپیوندید. در صورت نیاز به Rinkeby ETH یا TESTNET BTC می توانید در توییتر ما را DM کنید.

برای این کار بیشتر ثبت نام کنید.

NFT Finance: Unlocking your liquidity

NFT Finance: قفل نقدینگی خود را باز کنید

شما مقداری NFT خریداری کرده اید. حالا ، با آنها چه کاری می توانید انجام دهید؟در این پست وبلاگ ، ما به عنوان دارنده NFT به گزینه های شما شیرجه می زنیم ، خواه بخواهیم دارایی را بفروشیم یا از آن به عنوان وثیقه برای وام استفاده کنیم. ما به تنظیمات مختلف بازارهای مختلف ، پروتکل های وام دهی NFT ، شیرجه می بریم

Liquality and deBridge: cross-chain swap boost!

Liquality and Debridge: Boost Swap Cross Chain!

افزایش فرصت ها برای مبادله های یک کلیک بین هر دارایی که ما از اعلام دبریج به عنوان ارائه دهنده جدید مبادلات زنجیره ای ، هیجان زده هستیم. اکنون می توانید با استفاده از Debridge به عنوان ارائه دهنده مبادله ، از فرصت های افزایش یافته برای تعویض زنجیره ای بین هر دارایی در یک معامله لذت ببرید. چگونه ادغام ما به عنوان یک چانه کار می کند

Dev Activity in Bear Market: Leading Indicator

فعالیت dev در بازار خرس: شاخص پیشرو

در این پست وبلاگ ما در حال به اشتراک گذاشتن چارچوبی در مورد چگونگی تأیید فعالیت توسعه دهنده و تأثیر آن بر قیمت نشانه پروتکل هستیم. پروتکل های پیشرو در بخش DEFI زنجیرهای منتخب بر روی اقدام GitHub ، فراوانی به روزرسانی ها/گزارش ها و اینکه آیا این اقدامات مورد بررسی قرار گرفت

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 50 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:48