خاطرات معامله گران گزینه: چگونه من به عنوان یک معامله گر گزینه ها راه خود را برای موفقیت شکست دادم.

ساخت وبلاگ

شما در حال یادگیری هستید3 راز معامله گران گزینه موفقبشرو وقتی من راز می گویم منظورم چیزی نیست که دیگران از آن نمی دانند. این در واقع چیزی است که مردم از آن می دانند ، اما هنوز کشف نکرده اند که چقدر قدرتمند است.

من این افتخار را داشتم که صدها معامله گر گزینه را راهنمایی کنم و هر معامله گر موفق که می دانم از این رویکرد پیروی می کند.

اما ابتدا بگذارید به سرعت به اشتراک بگذارم که چگونه این راز را کشف کردم ، زیرا شما ممکن است همان اشتباهی را که مرتکب شده ام انجام دهید.

وقتی 20 ساله بودم با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آشنا شدم ، اما من با مدیریت پول صرفه جویی نمی کردم. چند سال به جلو بروید و من خودم را با اعتبار بیش از حد بیش از حد کردم و هیچ برنامه پشتیبان تهیه نکردم.

افکار دقیق من این بود: "من به صندوق اضطراری یا 401k احتیاج ندارم. من ثروتمند خواهم شد!"من هیچ دره ای (مشکلات) را در برنامه خود عامل نکردم.

من آنقدر روی املاک و مستغلات متمرکز شدم که یکی از قوانین کاردینال سرمایه گذاری را فراموش کردم ، جریان های درآمد شما را متنوع می کنم.

من تمام پس اندازهای خود را گرفتم و همه آن را در املاک و مستغلات ریختم. برای سه سال اول اوضاع عالی پیش می رفت تا اینکه با اولین مشکل اصلی خود روبرو شدم.

این زمانی است که فهمیدم که برنامه من چقدر ناقص است.

این کار با یک مشکل ، یک واحد آغاز شد و به آرامی در چندین مشکل برگشت به عقب افزایش یافت.

سه سال طول کشید تا تجارت املاک و مستغلات خود را ایجاد کنم. کمتر از شش ماه طول کشید تا همه چیز را از دست بدهم.

3 راز معامله گران گزینه فاش شد

من به پول احتیاج داشتم و بنابراین دوستم مرا با یک میلیونر که یک معامله گر گزینه سهام بود ، معرفی کرد.

تمام 10 دقیقه طول کشید تا به آنچه اشتباه می کردم اشاره کند:من بیش از حد تمرکز خود را بر درآمد کسب می کردم .

وی سپس راز شماره 1 را با من به اشتراک گذاشت: او به من توصیه كرد كه من به عنوان یک معامله گر گزینه ای باید تقریباً 1-2 ٪ از ارزش کل حساب خود را برای هر تجارت ریسك كنم.

و راز شماره 2 هرگز بیش از 50 ٪ از حساب من را در بورس سهام در هر زمان نداشته است. من از آن زمان بر اساس تجربه خود به عنوان یک معامله گر گزینه ، این میزان را به 10 ٪ کاهش داده ام.

و این فرمول 2/10 همان چیزی است که من در برنامه مربیگری گزینه های خود به اشتراک می گذارم. برخی از افراد به خرد من اعتماد دارند و فقط آنچه را که می آموزم دنبال می کنند. برخی دیگر با این رویکرد مشکل دارند و مواردی از این دست می گویند.

"اما تراویس ، اگر من 1-2 ٪ از حساب خود را برای تجارت سرمایه گذاری کنم ، هرگز به دنبال آن برنامه ثروتمند نخواهم شد. من تولید نمی کنم. من ترجیح می دهم به جای اینکه اجازه دهم در آنجا بنشیند تورم من را خورده شود ، چیزی را در آن پول نقد کسب می کنم. "

سؤالات معتبر و فرمول 2/10 ضد شهود به نظر می رسد ، اما در اینجا اشتباهی است که آنها مرتکب می شوند.

"W HAT معامله گران گزینه را از کار خود خارج می کند ، پول می گیرد یا پول خود را از دست می دهد؟"

آیا تا به حال شنیده اید که یک معامله گر گزینه ای بگوید ، "سلام من تجارت را ترک کردم زیرا آنها پول زیادی کسب کرده اند؟"

این در حال از دست دادن پول است که باعث می شود معامله گران گزینه از رویای خود برای ثروتمند شدن و استقلال مالی خودداری کنند.

و این منجر به راز شماره 3 از همه معامله گران گزینه موفق می شود: شما همیشه ، همیشه ، همیشه ، تجارت کنید تا خود را از ضرر محافظت کنید. هنگامی که خود را از از دست دادن پول محافظت می کنید ، از دلیل شماره 1 عدم موفقیت مردم (از دست دادن پول) جلوگیری می کنید.

بیشتر معامله گران جدید فقط به این فکر می کنند که چقدر پول می توانند بدست آورند. آنها فرمول 2/10 را می بینند و فقط به این فکر می کنند که در صورت سرمایه گذاری بیشتر می توانند پول بیشتری کسب کنند.

اما بگذارید یک نمونه زندگی واقعی از نحوه عملکرد این کار را به شما نشان دهم.سس مخفی مابشربه همین دلیل است که اکثر دانشجویان من در صنعتی موفق می شوند که میزان شکست 90 ٪ دارد.

به عنوان مثال: 10،000 دلار برای تجارت و تنها 1000 دلار در بورس سهام در هر زمان.

بدترین شکل قضیه: تمام 1000 دلار را از دست دهید. باحال ، شما خوب هستید که بروید و هنوز 9000 دلار مانده است.

avgسناریوی مورد(به احتمال زیاد اتفاق می افتد): پنج تجارت 200 دلار. هر تجارت 2 ٪ از کل حساب شما را نشان می دهد و هیچ کس تجارت نمی تواند شما را برای صحبت کردن بیرون ببرد.

  1. یک تجارت 50 ٪ ضرر است
  2. یک تجارت حتی می شکند
  3. یک تجارت 30 ٪ بازده سرمایه گذاری دارد
  4. یک تجارت 50 ٪ بازده سرمایه گذاری دارد
  5. و یک تجارت 100 ٪ بازده سرمایه گذاری دارد

سود کل: 260 دلار (یا 2. 6 ٪ از 10،000 دلار).

این 2. 6 ٪ را در 12 ماه از سال ضرب کنید و این برابر با 31. 2 ٪ در کل حساب شما برای سال است و شما فقط 10 ٪ از حساب خود را در هر زمان سرمایه گذاری کرده اید.

و در عین حال شما از از دست دادن تمام پول خود محافظت می شود ، این همان اتفاقی است که برای اکثر آماتورها و افراد حریص رخ می دهد. بنابراین با 90 ٪ سرمایه گذاری نشده ، چه کار می کنید؟هرچه می خواهید با آن انجام دهید.

باز هم ، همه معامله گران گزینه موفق از فرمول 2/10 (یا برخی از انواع آن) پیروی می کنند زیرا شما را از دست دادن یک تن پول محافظت می کند. اما من را باور نکنید ، تجربه خود را باور کنید. راه من و راه خود را در کنار هم تجارت کنید و ببینید کدام روش برای شما بهتر است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 64 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:29