Coin < S Bread> Kuroin Qucin

ساخت وبلاگ

در سپتامبر 2017 در سنگاپور راه اندازی شد ، یک مبادله رمزنگاری متمرکز مستقر در هنگ کنگ است که توسط مایکل گان و تیمی از علاقه مندان به رمزنگاری تأسیس شده است. شایان ذکر است که تیم پشت این پروژه دارای تجربه کاملی است ، از جمله پیشینه GAN در کار برای Ant Financial of Alibaba Group ، Mikecrm ، KF5.com و موقعیت های مدیریت اعضای تیم در شرکت هایی مانند Ibox Pay ، Sichuan Qianyuan Investment Co Ltd. ، Jianbang Communication ، Youlin. co و دیگران. این تیم در سال 2011 تحقیق در مورد فناوری blockchain را آغاز کرد و زیرساخت های این پلتفرم را در سال 2013 ساخت. با این حال ، دوره 2017 به آزمایش ها و رفع اشکال اختصاص یافته است. هنگامی که در سال 2017 به طور زنده به زندگی رفت ، از روز اول محبوبیت خود را به دست آورد و از آن زمان تاکنون موفق به نفوذ با موفقیت در چندین بازار مانند انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، ژاپن ، هند و دیگران شد. مانند بسیاری از مبادلات دیگر ، دارای نشانه های خاص خود ، نامگذاری سهام (KCS) است. نگه داشتن KCS در نمونه کارها به شما امکان می دهد در حین تجارت و سود سهام از هزینه های معاملاتی ، که بر روی سیستم عامل جمع آوری شده است ، تخفیف دریافت کنید. وقتی صحبت از امنیت می شود ، تیم می گوید که آنها از اقدامات ایمنی در سطح سیستماتیک و عملیاتی استفاده می کنند. گفته می شود که این مبادله از طریق استانداردهای امنیتی در سطح بانکی ، از جمله پروتکل های رمزگذاری انتقال مشترک برای ذخیره داده های کاربران و احراز هویت دینامیکی چند عاملی کار می کند. طبق اطلاعات ، آنها همچنین یک بخش اختصاصی کنترل ریسک داخلی را تأسیس کرده اند. چقدر این همه مؤثر است ، هنوز هم باید به نظر برسد ، زیرا در زمان این نوشتار ، مبادله هنوز در مراحل ابتدایی خود است و گزارش نکرده است که موضوع حملات امنیتی شدید است. با اشاره به خود به عنوان "مبادله مردم" ، فاقد تحسین کننده نیست. شما می توانید بررسی های مثبت زیادی را پیدا کنید ، با اشاره به اینکه چگونه مبادله ای برای تبدیل شدن به بهترین ها در جهان ، برتر از همه نمودارها یا اینکه چگونه باید عجله کنید تا حساب خود را قبل از متوقف کردن پذیرش مشتریان جدید متوقف کنید. دلیل این همه برنامه ارجاع اعتیاد به مواد مخدره است. اگر به Reddit یا TrustPilot بروید ، جایی که در آنجا بررسی های منفی زیادی پیدا خواهید کرد یا موارد کاربر گزارش شده که بدون فشار باقی می مانند ، چیزها کاملاً متفاوت می شوند. با این حال ، هنگامی که صحبت با مشتریان خود می شود ، کانال های مختلف زیادی را حفظ می کند - از رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام) ، از طریق تلگرام ، به LinkedIn و Reddit. هر یک از کانال های فوق الذکر به زبان های مختلفی مانند انگلیسی ، ترکی ، اسپانیایی ، روسی ، ایتالیایی در دسترس است

ویتنامی ، هندی و موارد دیگر. اگرچه ، از زمان این نوشتار ، هیچ مشکلی اساسی در امنیت را تجربه نکرده است ، اما مجبور بود با برخی از مسائل مربوط به شهرت مقابله کند. در ابتدای سال 2019 ، متهم به درخواست مبالغ قابل توجهی از پروژه هایی که در معرض خطر حذف توکن های خود از مبادله قرار گرفته اند. پول جمع آوری شده برای پمپاژ حجم معاملات و تقویت نقدینگی برای نشانه های مربوطه در نظر گرفته شده بود. نمایندگان این اطلاعات را تکذیب کردند و آن را به عنوان ارتباطی توصیف کردند که ممکن است "از کارمندان جعلی یا سرکش" حاصل شود. با این وجود شایان ذکر است که هنگامی که رمزنگاری تبادل نیوزیلند هک شد ، به موقع واکنش نشان داد و خطر هکرها برای انتقال وجوه سرقت شده به آن وجود داشت. مایکل گان ، مدیرعامل ، بیرون آمد و فاش کرد که هرگونه وجوه سرقت شده ای که از Cryptopia به آن منتقل می شود منجمد می شود.

برخی از دارایی های معامله شده

اطلاعات بیشتر در مورد دارایی های دیجیتال Forbes

چگونه Reddit از طریق ابتکار آواتار 5 میلیون NFT را ذوب کرد

پس از اعلام اولیه در ماه ژوئیه ، آواتارها به سرعت محبوبیت پیدا کردند. چند ماه بعد ، پالی بات ، محصول اصلی Reddit فاش کرد که بیش از 3 میلیون کیف پول چند ضلعی توسط کاربران ایجاد شده است.

مدیرعامل معدن بیت کوین می گوید سرمایه گذاران بزرگ برای ورود به صنعت در این زمستان رمزنگاری شده اند

اقتصاد معدن بیت کوین هرگز این کار دشوار نبوده است. با این حال ، مایک کلیر ، مدیرعامل ریخته گری می گوید که بسیاری از سرمایه گذاران اصلی فرصتی را می بینند.

"Cryptopocalypse" مدیر عامل شرکت Coinbase هشدار جدی "آلودگی" پس از سقوط قیمت بیت کوین و اتریوم

برایان آرمسترانگ ، مدیر اجرایی یکی از بزرگترین Bitcoin و Crypto Exchanges Coinbase در جهان هشدار داده است که می تواند از سقوط FTX Rival Exchange FTX بیشتر شود.

Futureverse هشت شرکت را در تلاش برای ایجاد متاور کنترل شده توسط کاربر ترکیب می کند

هدف مجموعه ای از هویت ، ارتباطات ، محتوایی است که داده های شخصی را از کنترل شرکت ها دور می کند.

براساس گزارش ها ، کارولین الیسون اعتراف می کند که او و بانكمن سرخ شده برای فریب مشتریان و سرمایه گذاران FTX توطئه می كنند.

الیسون و اجرایی FTX ، گری وانگ در اوایل این هفته به اتهامات کیفری مقصر شناخته شدند ، زیرا بنیانگذار FTX سام بانکمن-سرخ شده با هشت پرونده کیفری روبرو شد.

قیمت بیت کوین در محدوده سختی تجارت می کند زیرا سرمایه گذاران آخرین داده های اقتصادی را هضم می کنند

قیمت بیت کوین امروزه ثبات قابل توجهی را نشان داده است ، پس از انتشار دولت ایالات متحده گزارشی که نشان می دهد فشارهای تورمی در مقایسه با ماه گذشته کاهش یافته است ، در یک محدوده نسبتاً تعریف شده نوسان کرده است.

شبکه رعد و برق به بیت کوین این امکان را می دهد که به ارز آینده تبدیل شود

این شبکه رعد و برق در مقیاس است که به بیت کوین اجازه می دهد تا قول خود را به عنوان یک واسطه مبادله انجام دهد. تحولات اخیر در مورد این زیرساخت ها امکان پرداخت خصوصی و تقریباً فوری بین افراد مختلف در سراسر جهان را فراهم می کند.

استخراج بیت کوین در سال 2022: رونق سال به شلوغی تبدیل شد

معدنچیان بیت کوین در سال 2021 هیچ اشتباهی نمی توانند انجام دهند ، اما زمستان رمزنگاری 2022 آنها را به زمین بازگرداند. سال 2023 درد بیشتری را برای بسیاری به همراه خواهد داشت ، اما تعداد کمی از پیشرفته می توانند از این رکود بازار قوی تر شوند.

چگونه blockchain می تواند بزرگترین نقص های پروژه Tor را برطرف کرده و یک اینترنت واقعاً رایگان ایجاد کند

سازمانها و دولتها برای احترام به حقوق مردم برای بیان تلاش می کنند زیرا جهان شاهد افزایش سانسور است. blockchain می تواند به افراد کمک کند تا حقوق خود را به اطلاعات بازیابی کنند.

2022 سال در بررسی: سیاست های رمزنگاری تلاطم گسترده ای در کنگره در میان خرابی های Terrausd و FTX

بسیاری از سقوط های کریپتو امسال قانونگذاران را با چرخش سر خود ترک کردند. در اینجا آنچه در سال 2023 انتظار دارد وجود دارد.

Vitalik Buterin: Cryptocurrency "مجهز تر" برای زنده ماندن به عنوان یک ارز بین المللی است

یکی از اصلی ترین مزایا ، توانایی آن در پرداخت هزینه های مرزی آسانتر ، سریعتر و ارزان تر برای افرادی است که در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند ، به گفته ویتالیک باترین ، خالق اتریوم ،

نکات مربوط به مالیات پایان سال پس از ناخوشایند 2022 Crypto

کریسمس تقریباً در طول لاغر است.

اتر پس از تجمع دیروز ، سهم شیر از دستاوردهای اخیر خود را حفظ کرده است

قیمت اتر امروزه نوسانات بسیار کمی را نشان داده است و موفق به حفظ بیشتر سودهای دیروز شده است. این ثبات چشمگیر تضاد شدید با تاریخ ارز دیجیتال در نوسانات قیمت تولید کننده تیتر ایجاد می کند.

سام بانكمن سرخ شده با استرداد به آمریكا روبرو می شود-اینجا چیزی است كه باید بدانید

میلیاردر پیشین در صورت محکومیت به تمام اتهاماتی که در ایالات متحده با آن روبرو شده است ، تا 115 سال زندان با 115 سال زندان روبرو است.

گری کاسپاروف در بیت کوین ، رمزنگاری ، حقوق بشر و اوکراین

با وقوع جنگ و درگیری بین ارزشهای دموکراتیک و استبدادی در نمایش کامل ، زمان آن رسیده بود که از گری کاسپاروف دوباره افکار خود را در مورد وضعیت جهان بخواهیم.

forbes.com ("Forbes") یک انتشار مناسب از گردش عمومی و منظم است که فقط تجزیه و تحلیل غیر شخصی و اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری عینی را برای کاربران نهایی ارائه می دهد ، که به هیچ وجه متناسب با یک کاربر خاص یا پرتفوی سرمایه گذاری فعلی یا آینده کاربر نیست.، اهداف سرمایه گذاری یا نیازهای شخصی یا سایر نیازها. انتشار Forbes.com و محتوای موجود در اینترنت و انتشار محتوا نباید تفسیر شود یا در غیر این صورت یک درخواست (i) برای تأثیرگذاری یا تلاش برای تأثیر معاملات در آن باشداوراق بهادار ، ارزها ، ارزهای رمزنگاری شده یا کالاها ، از طریق اینترنت یا در غیر این صورت ، یا (ب) ارائه هرگونه مشاوره یا خدمات مرتبط با سرمایه گذاری متناسب با وضعیت مالی هر فرد یا اهداف سرمایه گذاری.< Pan> forbes.com ("Forbes") یک انتشار مناسب از گردش عمومی و منظم است که فقط تجزیه و تحلیل غیر شخصی و اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری عینی را برای کاربران نهایی ارائه می دهد ، که به هیچ وجه متناسب با کاربر خاص یا کاربر آینده نگر نیستنمونه کارها سرمایه گذاری آینده ، اهداف سرمایه گذاری یا نیازهای شخصی یا سایر نیازهامعاملات تأثیر در اوراق بهادار ، ارزها ، ارزهای رمزنگاری شده یا کالاها ، از طریق اینترنت یا در غیر این صورت ، یا (ب) ارائه هرگونه مشاوره یا خدمات مرتبط با سرمایه گذاری متناسب با وضعیت مالی هر فرد خاص یا اهداف سرمایه گذاری. forbes.com ("Forbes")یک انتشار مناسب از گردش عمومی و منظم که فقط تجزیه و تحلیل غیر شخصی و اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری عینی را به کاربران نهایی ارائه می دهد ، که در آن نیستبه هر روشی که متناسب با یک کاربر خاص یا کاربر آینده نگر سرمایه گذاری فعلی یا آینده ، اهداف سرمایه گذاری یا نیازهای شخصی یا سایر نیازهای آن باشد. انتشار Forbes.com و محتوای موجود در اینترنت و انتشار محتوا نباید تفسیر شود یا در غیر این صورت در نظر گرفته شودبرای اینکه (i) درخواست برای تأثیرگذاری یا تلاش برای انجام معاملات در اوراق بهادار ، ارزها ، ارزهای رمزنگاری شده یا کالاها ، از طریق اینترنت یا در غیر این صورت ، یا (ب) ارائه هرگونه مشاوره یا خدمات مرتبط با سرمایه گذاری متناسب با وضعیت مالی هر فرد خاص یا یا (ب)اهداف سرمایه گذاری.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 21 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 17:55