"Ethereum 2.0" (ETH2) توضیح داد

ساخت وبلاگ

ETH2 (یا ETH 2. 0) شامل به روزرسانی ها برای رسیدگی به مسائل مربوط به مقیاس بندی فعلی ، مسائل مربوط به معدن و مسائل مربوط به امنیت است. این موارد شامل راه حل های اثبات سهام (زنجیره چراغ ، کاسپر) ، راه حل های Sharding و موارد دیگر است.

هر یک از راه حل های ذکر شده یا به مقیاس بندی (با نام مستعار سریعتر می شود و بنابراین محیط بهتری را برای قراردادهای هوشمند و DAPP ایجاد می کند) ، نحوه استخراج اتریوم را تغییر می دهد ، و یا به امنیت شبکه کمک می کند.

نتیجه با هدف داشتن هزینه های ارزان تر ، معاملات سریعتر و افزایش ، ETH بهتر ، سریعتر و ایمن تر خواهد بود. به طور کلی ، یک فرد متوسط برای هر مرحله از این ارتقاء مجبور به انجام کاری نخواهد بود و گذشته از برخی موارد خاص در مورد مبادلات ، شما نیازی به انجام کاری با اخلاقی که قبلاً در اختیار دارید برای داشتن ETH2 انجام دهید (این نیست "T یک سکه هوایی یا سکه جدید ، این یک ارتقاء به blockchain فعلی ETH است).

بهترین خبر ، در اینجا در ژوئیه 2021 ، Ethereum 2. 0 در حال حاضر شروع به حمل و نقل می کند. به عنوان مثال ، Staking ETH2 پس از ارسال زنجیره Beacon در تاریخ 1 دسامبر 2020 آغاز شد. حتماً مبادله خود را برای گزینه های Staking ETH2 بررسی کنید.

Staking ETH2: بیشتر کاربران نیازی به انجام کاری برای به روزرسانی ندارند. با این حال ، کسانی که می خواهند بتوانند برای به دست آوردن ETH و کمک به تأمین امنیت شبکه پس از پخش زنده ، کمک کنند.

هزینه های کاهش: ETH2 دارای پاداش و مجازات است. شما برای اعتبارسنجی شبکه ETH دریافت می کنید ، اما در صورت شکسته شدن قوانین شبکه می توانید ETH خود را سوزانده کنید. برای جلوگیری از کاهش هزینه های کاهش هزینه ها در هنگام کسب ETH ، حتماً از STAKING COINBASE (و سایر مبادلات مبادله ای) و خدمات عمومی استفاده کنید.

سوخته ETH: از زمان به روزرسانی لندن ، هزینه پایه شامل هر معامله سوخته است. بررسی کنید که تاکنون چه تعداد ETH سوخته شده است.

به روزرسانی ETH2 اوت 2021: ETH Staking از قبل آغاز شده است. در همین حال ، آخرین به روزرسانی "لندن" ، که شامل EIP-1559 است ، زنده است!

مراحل ETH2 و نقشه راه ETH

اجرای این راه حل ها به مراحل تقسیم می شود.

نقشه راه ETH2 به نظر می رسد:

نکته: همانطور که به موقع حرکت می کنیم برخی از این مراحل برنامه ریزی شده اجرا می شوند. به عنوان مثال ، زنجیره Beacon در تاریخ 1 دسامبر 2021 ارسال شد.

در ابتدا راه اندازی Ethereum در چهار مرحله پس از راه اندازی در سال 2015: 1 ، Frontier: The اولیه ساخت در راه اندازی ، 2. Homestead: ساخت و ساز که ما را به سال 2018 برد ، 3. کلانشهر: مرحله فعلی (یک دو- دو- است. فاز قسمت متشکل از دو چنگال سخت ، بیزانس و قسطنطنیه) ، و 4. آرامش: مرحله نهایی که ما را در سه مرحله از سال 2019 - 2021 به "Ethereum 2. 0" می برد (جدول زمانی موضوع تغییر). کار در کنار این کار پلاسما ، رایدن و برخی دیگر از راه حل های "لایه 2" (که می توانید بخشی از Ethereum 2. 0 را در نظر بگیرید) است.

ما اکنون در Serenity هستیم ، در حال حاضر در فاز 0 هستیم.

نکته: ETH2 از یک محلول زنجیره ای هیبریدی استفاده می کند ، جایی که یک زنجیره اثبات سهام و دیگری توسط معدن POW قابل استخراج است. اتریوم که امروز می دانید در هر دو زنجیره قابل استفاده خواهد بود و زنجیرها قابل تعامل خواهند بود. فقط یک ETH وجود خواهد داشت ، و کاربران و DAPP ها نباید متوجه تغییر شوند (جدا از معاملات سریعتر و ارزان تر).

معناشناسی: ETH2 با گذشت زمان چند تغییر نام به دست آورده است. به نظر می رسد بنیاد اتریوم در ETH2 حل و فصل شده است ، بنابراین بیایید با آن پیش برویم. ETH2 اساساً به روزرسانی آرامش طولانی مدت است.

راه حل های Ethereum 2. 0

در اینجا توضیحی در مورد هر راه حل اساسی در حال کار برای به روزرسانی شبکه است ، نه همه چیز ذکر شده در زیر لزوماً آن را به ETH2 نهایی تبدیل می کند ، اما اینها همه مواردی بودند که در طول مسیر مورد آزمایش قرار می گیرند یا از آن استفاده می شوند:

 • راه حل های اثبات سهام (POS) مانند Beacon و Casper به تعویض نحوه استخراج اتریوم اشاره دارد. این موضوع به نحوه ایمن سازی سیستم و نحوه ایجاد سکه های جدید می پردازد.
 • به طور کلی Sharding در حال تقسیم یک بانک اطلاعاتی بزرگ به قسمت های قابل کنترل تر کوچکتر ، همان مفهوم کلی برای شبکه Ethereum است. این مسئله به مسائل مقیاس پذیری و سرعت معامله می پردازد و یک برنامه را از کند شدن شبکه متوقف می کند.
 • کاسپر یک راه حل استینگ که باعث می شود اعتبارنامه ها بتوانند توک هایی را که فقط در صورت صادقانه عمل می کنند ، بازگردانند (این به امنیت شبکه کمک می کند).
 • EWASM به کد اجازه می دهد تا در میان موارد دیگر سریعتر اجرا شود. این گزینه ها و قابلیت های برنامه نویسی را برای دستگاه مجازی Ethereum گسترش می دهد.
 • پلاسما یک لایه اضافی است که در بالای شبکه قرار دارد که می تواند مقادیر گسترده ای از معاملات را انجام دهد. این نسخه اتریوم شبکه رعد و برق بیت کوین است.
 • Raiden مانند پلاسما یک راه حل مقیاس گذاری خارج از زنجیره است. بنابراین ، این همچنین یک پاسخ اتریوم به شبکه رعد و برق است.
 • یک سری چیزهایی که من به طور خاص اشاره نکردم. ایده‌های زیادی در اطراف شناور و ایده‌هایی هستند که قبلاً اجرا شده‌اند، از جمله برخی به‌روزرسانی‌های سیستمی که بخشی از فاز فعلی نقشه راه اتریوم به نام Metropolis هستند، و نسخه‌هایی از ایده‌های موجود در این صفحه و ویژگی‌های مهم موجود در آنها.. بنابراین به خاطر داشته باشید که خیلی بیشتر از موارد اصلی که ذکر کردم روی آنها کار شده است.
 • ... همچنین zk-snarks (فناوری "اثبات دانش صفر" ایجاد شده برای zcash) ممکن است در این بین به عنوان یک راه حل مقیاس پذیری موقت استفاده شود.

مشکلات اتریوم 1. 0

به روز رسانی های بالا، که برخی از آنها شامل تغییراتی در کد است که باید توسط جامعه پذیرفته شود و در بسیاری از موارد به عنوان لایه های اضافی که در بالای شبکه موجود قرار دارند (یا در مورد Serenity، به سادگی یک زنجیره کاملاً جدید کهدر کنار زنجیره فعلی وجود دارد)، مهم هستند زیرا برخی از مشکلات اساسی و فعلی اتریوم را برطرف می کنند.

 1. مقیاس پذیری. توانایی اتریوم برای تبدیل شدن به یک کامپیوتر جهانی که تراکنش‌های مالی را مدیریت می‌کند و قراردادهای هوشمند و DApp‌ها را میزبانی می‌کند، بدون اینکه به طور غیرقابل استفاده کند باشد. در حال حاضر این یک مشکل است. تمام راه‌حل‌های بالا به‌جز راه‌حل‌های اثبات‌کننده به این موضوع می‌پردازند.
 2. راه حلی برای بمب سختی . یک قانون داخلی وجود دارد که توسعه دهندگان را مجبور می کند تا با کاهش سرعت پاداش استخراج با افزایش سختی، از استخراج اثبات کار به اثبات سهام در طول زمان تغییر کنند. فقدان راه حل بر سر اتریوم آویزان است.
 3. امنیت . امنیت مشکل اصلی اتریوم نیست، اما جنبه‌هایی از امنیت وجود دارد که باید بهبود یابند و یکی از مواردی است که روی آن کار می‌شود.

نتیجه گیری

اگر یک دلیل موجه غیر مبتنی بر قیمت وجود دارد که قیمت اتریوم در اینجا در سال 2018 با مشکل مواجه شده است، این نیاز است که به نقاط چسبنده فعلی اتریوم توجه شود و نشان داده شود که می‌تواند با سایر شبکه‌های جدیدتر و سکه‌های تازه ارتقا یافته رقابت کند (که بسیاری از آنها اکنون سریع‌تر هستند. از اتریوم).

هر جنبه ای از "اتریوم 2. 0" پاسخی به مشکلات بالا ارائه می دهد ... و به ما یادآوری می کند که آینده روشن است زیرا اتریوم 3. 0، 4. 0 و غیره برای آینده امکان پذیر است (به این معنی که با پیشرفت فناوری، اتریوم نیز می تواند تکامل یابد؛ راه اندازی اولیهممکن است در 4 مرحله برنامه ریزی شده باشد، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید توسعه در آنجا به پایان می رسد).

نکته این است که ، اتریوم مواردی را که باید به آن بپردازد ، داشته است ، اما سالها کار در حال شروع به راه حل برای این مشکلات است که ممکن است فرد آن را Ethereum 2. 0 بنامد (یعنی مرحله پس از آرامش و سایر راه حل های کاملاً اجرا شده است).

 1. ETH2. Ethereum.org.
 2. Ethereum 2. 0 - چه کسی آن را می سازد؟Medium.com.
 3. Ethereum Metropolis چیست: راهنمای نهایی. blockgeeks.com.

Coinbase: هنگام خرید یا فروش 100 دلار ، 10 دلار رایگان BTC دریافت کنید

برای دریافت 10 دلار BTC از لینک ارجاع Coinbase ما استفاده کنید.

"" Ethereum 2. 0 "(ETH2) توضیح داد" حاوی اطلاعاتی در مورد ارزهای رمزنگاری زیر است:

با ادامه استفاده از سایت ، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید. اطلاعات بیشتر قبول کنید

تنظیمات کوکی در این وب سایت تنظیم شده است "به کوکی ها" اجازه می دهد تا بهترین تجربه مرور را به شما ارائه دهند. اگر به استفاده از این وب سایت بدون تغییر تنظیمات کوکی خود ادامه دهید یا روی "پذیرش" در زیر کلیک کنید ، پس از آن رضایت می دهید. نکته این است که ، اتریوم مواردی را برای پرداختن به آن داشته است ، اما سالها کار در حال شروع به راه حل برای این مشکلات است که ممکن است فرد آن را Ethereum 2. 0 بنامد (یعنی مرحله پس از آرامش و سایر راه حل ها به طور کامل اجرا شود).

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 20:24