S& P/ASX 200 (ASX: XJO) گزارش بازار سهم امروز - بزرگان در کانون

ساخت وبلاگ

Drew Meredith

درو یکی از بنیانگذاران شرکای Wattle است. وی یک مشاور با تجربه مالی و سرمایه گذاری با تخصص در صندوق های فوق العاده مدیریت خود ، استراتژی های فوق مالی ، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و ساخت نمونه کارها است. درو در Wattle Partners شریک زندگی است.

بازار سهام استرالیا در روز دوشنبه کمی پایین تر به پایان رسید و با 0. 2 درصد کاهش یافت ، به عنوان پرش در کالاها ، به ویژه سنگ آهن ، ضرر و زیان را در هر بخش دیگر جبران کرد. روز سه شنبه ، با توجه به به روزرسانی معاملات CBA امروز ، قیمت سهم بانک مشترک المنافع استرالیا (ASX: CBA) در حال تمرکز است.

پس از آنکه قیمت نفت بار دیگر حدود 90 دلار در هر بشکه حدود 90 دلار آمریکا حرکت کرد ، بخش مواد در روز دوشنبه به همراه انرژی به دست آورد. سنگ آهن برجسته با قهرمانی (ASX: CIA) 12 درصد ، گروه فلزی Fortescue (ASX: FMG) 9. 1 و گروه BHP (ASX: BHP) 4. 6 درصد از اخبار مبنی بر کاهش محدودیت ها در چین ، یعنی بود. برای حمایت از بهبود اقتصادی.

سهام مرکز پرواز مرکز پرواز (ASX: FLT) پس از اینکه شرکت تصمیم به ارائه راهنمایی برای باقیمانده سال مالی نکشید ، 3. 1 درصد کاهش یافت و 70 تا 90 میلیون دلار راهنمایی درآمد نیمه اول حفظ شد. این یک داستان مشابه برای گروه Nearmap (ASX: NEA) بود که این شرکت از دست دادن قرارداد مکرر 6 میلیون دلاری خبر داد ، اما افزایش تراز نقدی مورد انتظار آنها ، سهام در این اخبار 4. 1 درصد کاهش یافت.

Adore Beauty (ASX: ABY) با درآمد 29 درصد در سه ماهه قبلی در FY22 نتیجه ضعف دیگری را به دست آورد ، اما مشتریان را 14 درصد افزایش دادند. سهام 4. 1 درصد به دست آورد.

مخازن بزرگان ، نرخ ها بالاتر می روند ، ALS در نتیجه قوی مسطح است

سهام در Agribusiness Elders Ltd (ASX: ELD) به شدت کاهش یافت و 19. 9 درصد کاهش یافت پس از این که این شرکت از افزایش 9 درصدی سود به 162 میلیون دلار خبر داد. فروش 35 درصد به 3. 4 میلیارد دلار افزایش یافته است که نشان می دهد در میان شیوع تورم جهانی ، هزینه ها بیشتر می شوند.

با این حال ، ضعف از راهنمایی پایین تر از حد انتظار 5 درصد رشد درآمد ناشی می شود ، در حالی که مدیرعامل نیز پس از اعلام افزایش 27 درصدی سود سهام ، به طور غیر منتظره کناره گیری کرد.

سهام در گروه آزمایش ALS Ltd (ASX: ALQ) کمی پایین تر بود و پس از آنکه شرکت رشد درآمد نزدیک به 24 درصد و حاشیه سود 17 درصد قوی را کاهش داد ، 0. 4 درصد کاهش یافت.

آزمایش کالاها نقش اصلی بود که 26 درصد افزایش داشت و انتظار می رود علوم زندگی در نیمه دوم سال به عقب برگردد. اکنون مدیریت مطابق با انتظارات ، 17 درصد رشد درآمد را برای FY23 پیش بینی می کند. کریس والر ، فرماندار فدرال ایالات متحده امروز اظهار داشت که افزایش نرخ های بیشتر پس از توجه به اینکه حتی نرخ بهره طولانی مدت به دلیل سطح بالای تورم فعلی ، از نظر واقعی منفی باقی می ماند.

بزرگان قیمت شیرجه عمیق در Rask را به اشتراک می گذارند

تضعیف بازار ایالات متحده ، کاهش کارکنان رشد می کند ، منابع گاز بهبود می یابند

هر سه معیار دستاوردهای اولیه را معکوس کردند و در نهایت در روز دوشنبه با پایین آمدن داو جونز با 0. 6 درصد ، S& P500 0. 9 و NASDAQ 1. 2 درصد کاهش یافتند. نتیجه پس از یک هفته باورنکردنی حاصل می شود که در آن بازارها با داده های تورم پایین تر از حد انتظار ، که هنوز بالاتر از 7 درصد باقی مانده است.

حفظ قدرت توسط دموکرات ها در میان دوره ها به ارائه اعتماد به نفس بیشتر در مورد سیاست کمک می کند در حالی که اخبار مبنی بر بهبود ذخیره گاز در اروپا ، سطح عدم اطمینان را کاهش داده است. سهام در سیستم عامل های متا (NASDAQ: META) پس از شروع این شرکت روند کار 13 درصد از نیروی کار خود را حدود 1 درصد به دست آورد.

این یک داستان مشابه برای آمازون (NASDAQ: AMZN) بود که همچنین اعلام کرد که آنها می توانند نیروی کار خود را با 10،000 نفر متمرکز بر بخش فناوری تجارت خود کنند. سهام چینی نیز با امثال بایدو (NYSE: BIDU) و گروه Alibaba (NYSE: BABA) با 4 و 1 درصد در کاهش بیشتر قوانین Covid-19 در کشور ، به رنگ سبز باقی مانده است.

تصور کنید که سالانه 40،000 دلار در درآمد منفعل درآمد کسب کنید.

با بالا رفتن نرخ بهره ، اکنون یکی از بهترین زمان ها برای شروع درآمد منفعل از یک نمونه کارها است. تصور کنید که 4 ٪ ، 5 ٪ - یا بیشتر - در درآمد منفعل سود سهام از بهترین سهام ، LIC یا ETF کسب کنید. این مانند پول رایگان است که به حساب بانکی شما اعتبار دارد.

بنابراین بهترین سرمایه گذاران چگونه این کار را انجام می دهند؟

تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری اوون راسک به تازگی گزارش درآمد منفعل ASX جدید خود را منتشر کرده است. این گزارش با داشتن بهترین ETFS ، LICS ، صندوق ها و سهام ، توسط هر کسی که می خواهد درآمد منفعل در سالهای 2022 و 2023 داشته باشد ، از دست نمی دهد.

با کلیک روی اینجا یا دکمه زیر می توانید فوراً به گزارش اوون - یا آن را برای شما ایمیل ارسال کنید - به صورت رایگان دریافت کنید.

اشتراک در هر زمان. شرایط ، راهنمای خدمات مالی ، خط مشی رازداری را بخوانید. ما هرگز آدرس ایمیل شما را نمی فروشیم. شرکت ما متعلق به استرالیا است.

هشدار اطلاعات: اطلاعات موجود در این وب سایت توسط Rask Group Pty Ltd (ABN: 36 622 810 995) منتشر شده است ، فقط به اطلاعات واقعی یا (حداکثر) فقط مشاوره مالی عمومی محدود می شود. این بدان معناست که اطلاعات و مشاوره اهداف ، وضعیت مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیرد. این مخصوص شما ، نیازها ، اهداف یا اهداف شما نیست. به همین دلیل ، باید قبل از اقدام به اطلاعات ، در نظر بگیرید که آیا مشاوره برای شما و نیازهای شما مناسب است. اگر نمی دانید نیازهای شما چیست ، باید با یک مشاور مالی معتبر و دارای مجوز مشورت کنید که می تواند مشاوره محصول مالی شخصی را در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این ، شما باید قبل از تصمیم گیری برای دستیابی به یک محصول مالی ، بیانیه افشای محصول (PDS) را بدست آورید و بخوانید. لطفاً قبل از استفاده از این وب سایت ، شرایط و ضوابط و راهنمای خدمات مالی ما را بخوانید. Rask Group Pty Ltd یک نماینده مجاز شرکت ( #1280930) AFSL #383169 است. هشدار اطلاعات: اطلاعات موجود در این وب سایت توسط Rask Group Pty Ltd (ABN: 36 622 810 995) منتشر شده است و فقط به اطلاعات واقعی یا (حداکثر) فقط مشاوره مالی است. این بدان معناست که اطلاعات و مشاوره اهداف ، وضعیت مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیرد. این مخصوص شما ، نیازها ، اهداف یا اهداف شما نیست. به همین دلیل ، باید قبل از اقدام به اطلاعات ، در نظر بگیرید که آیا مشاوره برای شما و نیازهای شما مناسب است. اگر نمی دانید نیازهای شما چیست ، باید با یک مشاور مالی معتبر و دارای مجوز مشورت کنید که می تواند مشاوره محصول مالی شخصی را در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این ، شما باید قبل از تصمیم گیری برای دستیابی به یک محصول مالی ، بیانیه افشای محصول (PDS) را بدست آورید و بخوانید. لطفاً قبل از استفاده از این وب سایت ، شرایط و ضوابط و راهنمای خدمات مالی ما را بخوانید. Rask Group Pty Ltd یک نماینده مجاز شرکت ( #1280930) از AFSL #383169 است. هشدار اطلاعات: اطلاعات موجود در این وب سایت توسط Rask Group Pty Ltd (ABN: 36 622 810 995) منتشر شده است (محدود به اطلاعات واقعی یا (حداکثر) فقط مشاوره مالی عمومی. این بدان معناست که اطلاعات و مشاوره اهداف ، وضعیت مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیرد. این مخصوص شما ، نیازها ، اهداف یا اهداف شما نیست. به همین دلیل ، باید قبل از اقدام به اطلاعات ، در نظر بگیرید که آیا مشاوره برای شما و نیازهای شما مناسب است. اگر نمی دانید نیازهای شما چیست ، باید با یک مشاور مالی معتبر و دارای مجوز مشورت کنید که می تواند مشاوره محصول مالی شخصی را در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این ، شما باید قبل از تصمیم گیری برای دستیابی به یک محصول مالی ، بیانیه افشای محصول (PDS) را بدست آورید و بخوانید. لطفاً قبل از استفاده از این وب سایت ، شرایط و ضوابط و راهنمای خدمات مالی ما را بخوانید. Rask Group Pty Ltd یک نماینده مجاز شرکت ( #1280930) AFSL #383169 است.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 40 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:31