نماهای سرمایه گذاری چند دارایی ما - دسامبر 2022

ساخت وبلاگ

اگرچه ما در میان ترس های فزاینده از رکود اقتصادی و درآمد شرکت ها ، دوباره منفی را به سمت سهام خود تغییر داده ایم ، اما مناطق خارج از ایالات متحده ارزیابی های قانع کننده تری را ارائه می دهند.

اگرچه ما در میان ترس های فزاینده از رکود اقتصادی و درآمد شرکت ها ، دوباره منفی را به سمت سهام خود تغییر داده ایم ، اما مناطق خارج از ایالات متحده ارزیابی های قانع کننده تری را ارائه می دهند.

کلاسهای اصلی دارایی

به نظر می رسد آخرین تجمع بازار خرس به پایان رسیده است و ما در میان ترس های فزاینده از رکود اقتصادی و درآمد شرکت ها دوباره منفی حرکت کرده ایم.

ما هیچ دلیلی برای بانکهای مرکزی نمی بینیم که پدال پولی را سهولت داشته باشند و با یک موضع خنثی ادامه دهند. ارزیابی های فعلی اکنون واقع بینانه تر است.

اقدامات آزمایشی چین در جهت بازگشایی مجدد باید مثبت باشد ، اما یک کند شدن اقتصادی قریب الوقوع باید منفی باشد.

ما با توجه به ترس های رکود اقتصادی ، از درجه سرمایه گذاری بیش از بازده بالا استفاده می کنیم و ترجیح خود را از ایالات متحده به اروپا و بازارهای نوظهور به دلایل ارزیابی تغییر می دهیم.

عدالت

پس از تظاهرات اخیر ، ما کاهش می یابیم زیرا هیچ کاتالیزوری برای ادامه این کار نمی بینیم. در حالی که اقتصاد ایالات متحده به طرز چشمگیری انعطاف پذیر است ، ارزیابی های فعلی گران به نظر می رسد.

اگرچه محیط داخلی همچنان چالش برانگیز است ، اما ضعف پیش بینی شده در استرلینگ باید از بازار سهام محافظت کند.

با وجود یک بحران نزدیک مدت در تأمین انرژی ، هنوز یک راه حل طولانی مدت یافت نمی شود. با وجود محیط دشوار ، ارزیابی ها بهتر از سایر مناطق به نظر می رسند.

با ایجاد ترس از رکود اقتصادی ، احتمالاً سهام ژاپنی با ماهیت حساس اقتصادی این شاخص آزمایش می شود. تقویت اخیر در ین یک پیشرو اضافی خواهد بود.

بازارهای نوظهور جهانی 1

خطرات رکود اقتصادی به طور سنتی برای بازارهای نوظهور پشتیبانی نمی کنند. با این حال ، ارزش های فعلی این موضوع را منعکس می کنند ، و بازگشایی چینی ها باید تقویت شود. یک دلار پایدار و شاید ضعیف تر نیز باید کمک کند. بنابراین ما خنثی هستیم.

ما دیدگاه خنثی خود را حفظ می کنیم زیرا ارزیابی ها نسبت به بازارهای توسعه یافته جذاب به نظر می رسند و از احساسات مثبت ناشی از بازگشایی تدریجی اقتصاد.

em آسیا سابق چین

منطقه باید از بازگشایی چینی ها تقویت شود ، اما ترس از رکود جهانی حاکم است.

اوراق قرضه دولتی

به نظر می رسد که فدرال رزرو (FED) به پایان چرخه افزایش نرخ خود نزدیک است ، اما ادامه داده های قوی در بازار کار نشان می دهد که نرخ ها برای طولانی تر از آنچه انتظار می رود بیشتر باقی می ماند.

ما به سمت خنثی حرکت کرده ایم ، زیرا انتظار داریم بازده با اقتصاد کند ، کاهش قیمت خانه و اعتماد به نفس کم مصرف با نیاز به افزایش نرخ بیشتر و تورم مداوم جبران شود.

ما به حالت خنثی ارتقا یافته ایم زیرا در حالی که لفاظی بانک مرکزی اروپا (ECB) به طرز چشمگیری هولناک شده است ، بازده های Bund به منظور بازتاب این موضوع حرکت کرده اند. سیاست گذاران پولی اغلب هنگام ابراز نگرانی در مورد محدود کردن تورم ، به عنوان هولناک توصیف می شوند.

بازده مطلق در مقایسه با سایر بازارها هنوز جذاب نیست ، اما تنظیم بانک ژاپن (BOJ) در کنترل منحنی عملکرد (YCC) ما را به سمت خنثی سوق داده است. YCC روشی است که با استفاده از آن یک بانک مرکزی می تواند با خرید و فروش اوراق بهادار ، نرخ بهره بلند مدت را کنترل کند تا به هدف نرخ برسد.

اوراق بهادار تورم ایالات متحده

با توجه به نرخ 10 ساله واقعی (تعدیل شده برای تورم) بالاتر از 1. 5 ٪ ، ما معتقدیم که انتظارات تورم اکنون واقع بینانه تر است.

بازارهای نوظهور اوراق قرضه ارز محلی

ما در مورد ارزیابی ها به مثبت ارتقا داده ایم. آمریکای لاتین نشانه هایی از تورم اوج را نشان می دهد که به چرخه پیاده روی اولیه کمک می کند. بازده واقعی (تنظیم شده برای تورم) در مقابل بازارهای توسعه یافته ، به ویژه ایالات متحده ، فرصتی جذاب را ارائه می دهد.

اعتبار درجه سرمایه گذاری

دیدگاه بلند مدت ما از نظر منطقی مثبت باقی مانده است ، اما در حال حاضر گسترش اعتباری جذاب تر در اروپا و بازارهای نوظهور یافت می شود. گسترش اعتبار حاشیه ای است که یک شرکت صدور اوراق قرضه مجبور به پرداخت سرمایه گذار بیش از بازده اوراق قرضه دولتی است و معیاری برای چگونگی خطرناک بودن بازار وام گیرنده است.

گسترش درجه سرمایه گذاری اروپا (IG) نزدیک به سطحی است که آخرین بار در زمان شیوع COVID دیده می شود ، و به نظر می رسد که خبرهای بسیار بدی را به خود اختصاص داده اند.

بازارهای نوظهور

ما همچنان مثبت هستیم زیرا اصول بازار در حال ظهور نسبتاً قوی به نظر می رسد و قیمت ها در منطقه نشان دهنده افزایش اخیر تنش ژئوپلیتیکی است.

اوراق بهادار با بازده بالا (درجه غیر سرمایه گذاری)

ما به عنوان سفت شدن در گسترش منفی شده ایم و اندازه نسبی بازار وام های ایالات متحده باعث می شود که این بخش در صورت رکود در اقتصاد ایالات متحده آسیب پذیر باشد.

در مقایسه با ایالات متحده ، اوراق بهادار بازده بالا اروپا (HY) در حالی که از کیفیت عالی برخوردار هستند ، با ارزش های جذاب تر معامله می کنند.

کالاها

ما به خنثی کاهش یافته ایم. فشارهای جانبی عرضه فوری کاهش یافته است ، و رکود اقتصادی نشان می دهد که قیمت کاهش می یابد. با توجه به یک زنجیره تأمین بازگشایی و شکستگی چینی ، طولانی مدت ، ما به سمت یک دیدگاه مثبت خطا می کنیم.

زمانی که ترس از رکود در حال افزایش است، طلا عملکرد خوبی دارد. با این حال، دلار ضعیف تر آمریکا ممکن است هر گونه سود را محدود کند.

کاهش تقاضای جهانی با عرضه محدود جبران می شود. بازگشایی چین مثبت خواهد بود، اما رکود، به ویژه در اروپا، بر قیمت ها فشار خواهد آورد.

ما به حالت خنثی تنزل داده ایم زیرا در حالی که بسیاری از ذخایر کلیدی کشاورزی کم به نظر می رسند، هزینه های ورودی (کود و انرژی) شروع به کاهش کرده است.

ارزها

دلار امریکا $

با توجه به دیدگاه ما مبنی بر اینکه انتظارات بازار برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو اکنون با انتظارات خود ما همخوانی بیشتری دارد، ما دیدگاه خنثی خود را حفظ می کنیم.

چرخش چرخه و بدتر شدن فضای رکود تورمی بر ارز تاثیر گذاشته است. ما شک داریم که بانک انگلستان (BoE) بتواند با توجه به چشم انداز اقتصادی، نرخ ها را تا جایی که بازارها انتظار دارند افزایش دهد. رکود تورمی وضعیتی را توصیف می کند که در آن رشد پایین یا کند می شود همزمان با بالا ماندن یا افزایش تورم.

در حالی که چشم انداز رشد مثبت نیست، ما معتقدیم که سطوح شدید فعلی احساسات منفی به این معنی است که احتمال بازگشت تاکتیکی ارز وجود دارد.

اقدامات مثبت در مورد بازگشایی چین باید به نفع رنمینبی (در خارج از کشور) و همچنین سایر ارزهای متمرکز در آسیا باشد و ما به سمت خنثی حرکت کرده ایم.

ما دیدگاه خود را به سمت خنثی تغییر داده‌ایم، زیرا ین کم ارزش‌ترین ارز G10 است، و از آنجایی که تغییر اخیر در سیاست اوراق قرضه BoJ حمایت می‌کند.

فرانک سوئیس بهتر از بقیه اروپا در برابر بحران انرژی محافظت می شود. در نتیجه، بانک ملی سوئیس ممکن است به اندازه بانک مرکزی اروپا یا فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش ندهد و ما را بی طرف نگه دارد.

1 بازارهای نوظهور جهانی شامل اروپای مرکزی و شرقی، آمریکای لاتین و آسیا می شود.

موضوعات:

داستان های پرطرفدار

  • بررسی فصلی بازارها - Q4 2022
  • بیشترین خوانده شده در سال 2022: 20 نقطه صحبت شرودرز
  • ویدئو: روند انتقال انرژی Q4 2022
  • COP15: یک حساب کاربری دست اول و سه مورد برتر ما
  • پادکست: تغییر رژیم، تورم و ریسک سیستمی - چشم انداز سال 2023
  • چشم انداز 2023، اوراق قرضه جهانی: چهار دلیل برای خوش بینی

دیدگاه‌ها و نظرات موجود در اینجا مربوط به نویسندگان نام‌برده در این صفحه است و ممکن است لزوماً نمایانگر نظرات بیان شده یا منعکس‌شده در سایر ارتباطات، استراتژی‌ها یا بودجه شرودرز نباشد.

مطالب مرتبط

دیدگاه های سرمایه گذاری چند دارایی ما - نوامبر 2022

دیدگاه های سرمایه گذاری چند دارایی ما - اکتبر 2022

دیدگاه های سرمایه گذاری چند دارایی ما - سپتامبر 2022

  • ما را دنبال کنید

Schroders یک مدیر دارایی در سطح جهانی است که از 38 مکان در سراسر اروپا، آمریکا، آسیا، خاورمیانه و آفریقا فعالیت می کند.

برای هر گونه سؤال دیگر ، لطفاً از فرم تماس آنلاین ما استفاده کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که فقط وجوه زیر برای توزیع در مالت مجاز است. تمام وجوه دیگر ذکر شده فقط برای اهداف اطلاعاتی است.

صندوق انتخاب بین المللی Schroder در این وب سایت به عنوان شرودر ISF گفته می شود.

© کپی رایت 2020 مدیریت سرمایه گذاری Schroder (اروپا) S. A. ، شعبه آلمانی منوط به قانون لوکزامبورگ مورخ 17 دسامبر 2010 است.

© کپی رایت 2023 Schroders plc

لطفاً اعلامیه حقوقی زیر را بپذیرید:

این وب سایت به طور انحصاری مطابق قانون MIFID به سرمایه گذاران حرفه ای هدایت می شود. براساس این ، سرمایه گذاران حرفه ای سرمایه گذاران با صلاحیت و تجربه لازم از جمله ، به عنوان مثال ، مدیران صندوق ، شرکای فروش و واسطه های مالی هستند. اگر نباید تحت این گروه قرار بگیرید ، ما توصیه می کنیم از این وب سایت بازدید کنید.

مدیریت سرمایه گذاری Schroder (اروپا) S. A. شرکت مدیریت ("شرکت مدیریت") صندوق بین المللی انتخاب Schroder ("Schroder ISF") ، Schroder Gaia ، صندوق موقعیت های ویژه Schroder ("Schroder SSF") و Schroder Gaia II (هر یک "شرکت "و به طور مشترک" شرکت ها ").

این شرکت ها شرکت های سرمایه گذاری باز با ساختار چتر هستند که طبق قوانین بزرگ دوچی لوکزامبورگ و داشتن وضعیت یک شرکت سرمایه گذاری با سرمایه متغیر (Société D'Spississement à Capital متغیر ، SICAV) به عنوان "Société Anonyme" تأسیس شده اند. Schroder ISF ، Schroder Gaia و Schroder SSF وضعیت SICAV را به موجب بخش اول قانون موجودات موجود برای سرمایه گذاری های مشترک در 17 دسامبر 2010 دارند. Schroder AS و Schroder Gaia II مشمول مقررات قسمت دوم قانون هستندارگانیسم های سرمایه گذاری های مشترک در 17 دسامبر 2010 به تصویب رسیدند. این شرکت ها دارای زیر صندوق های فرعی هستند که دارای یک نمونه کارها خاص از دارایی ها و بدهی ها در شرکت و دارایی های خالص ("صندوق ها") هستند. شرکت مدیریت مشمول قوانین دستورالعمل 2010/43/اتحادیه اروپا در مورد شرکت های مدیریتی است که در قانون لوکزامبورگ اجرا شده است.

شرکت مدیریت صرفاً اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات خود ارائه می دهد و براساس شرایط فردی مشاوره سرمایه گذاری نمی کند. اگر مطمئن نیستید که آیا یک سرمایه گذاری برای شما مناسب است ، توصیه می شود به دنبال مشاوره یک مشاور مالی مستقل باشید.

مطالب ارائه شده از طریق این وب سایت اسناد حقوقی و همچنین مواد بازاریابی برای سرمایه گذاران و مشاوران حرفه ای است. اطلاعات و مطالب موجود در این وب سایت ممکن است به بیش از یک زبان ارائه شود.

قبل از پیوستن به این وب سایت ، با مهربانی اطلاعات حقوقی و بیانیه حریم خصوصی را بخوانید.

شرودرز برای شخصی سازی و بهبود تجربه سایت شما از کوکی ها استفاده می کند. شما می توانید تمام کوکی ها را با انتخاب "من موافقم" و ادامه مرور سایت را بپذیرید یا می توانید "کوکی ها" را مدیریت کنید تا فقط دسته های مورد نظر خود را اعمال کنید. جزئیات بیشتری در مورد نحوه استفاده از اطلاعات شما در "خط مشی کوکی" ما پیدا کنید

چگونه ما کوکی ها را مدیریت می کنیم

شرودرز برای شخصی سازی و بهبود تجربه سایت شما از کوکی ها استفاده می کند. شما می توانید تمام کوکی ها را با انتخاب "من موافقم" و ادامه مرور سایت را بپذیرید یا می توانید "کوکی ها" را مدیریت کنید تا فقط دسته های مورد نظر خود را اعمال کنید. جزئیات بیشتری در مورد نحوه استفاده از اطلاعات شما در "خط مشی کوکی" ما پیدا کنید

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 36 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:57