چک لیست حساب بانکی تجاری: اسنادی که شما نیاز دارید

ساخت وبلاگ

هنگام درخواست یک حساب بانکی تجاری ، کدام اسناد و مجوزها را باید با خود بیاورید.

 • برای باز کردن یک حساب بانکی تجاری ، به اساسنامه خود ، شماره شناسایی کارفرمایان و اسناد شناسایی شخصی نیاز خواهید داشت.
 • می توانید یک حساب چک و پس انداز کسب و کار تنظیم کنید.
 • یک حساب بانکی تجاری برای جدا نگه داشتن امور مالی و شخصی خود ضروری است.
 • این مقاله برای صاحبان مشاغل کوچک است که علاقه مند به افتتاح یک حساب بانکی تجاری هستند و می خواهند بدانند که برای شروع کار چه نیاز دارند.

حساب های بانکی تجاری به شما کمک می کند تا به صورت حرفه ای امور مالی کسب و کار خود را مدیریت کرده و آن وجوه را از امور مالی شخصی خود جدا کنید. افتتاح حساب بانکی تجاری نیاز به تلاش بیشتری نسبت به باز کردن حساب شخصی دارد. اسنادی برای جمع آوری وجود دارد ، نام هایی که باید تعیین شوند و مجوزهای لازم برای دریافت آن را دریافت کنند. بیاموزید که چرا باید یک حساب بانکی تجاری داشته باشید و برای باز کردن یکی از آنها باید چه کاری انجام دهید.

مزایای حساب بانکی تجاری

ایجاد یک حساب بانکی تجاری جداگانه یک گام اساسی در اداره مشاغل کوچک شماست. در حالی که ممکن است فقط یک حساب بانکی شخصی داشته باشید ، احتمالاً تجارت شما به چندین حساب نیاز دارد.

براساس اعلام اداره تجارت كوچك آمریكا ، بیشتر حساب های بانك كاری مزایا و مزایایی را ارائه می دهند كه حسابهای بانك شخصی آن را ندارند. در اینجا چهار دلیل نیاز به حساب بانکی تجاری وجود دارد.

1. حمایت از مسئولیت محدود

بانکداری تجاری با جدا نگه داشتن وجوه تجاری از وجوه شخصی شما به محدود کردن مسئولیت شخصی شما کمک می کند.

Chas Rampenthal ، مشاور عمومی در LegalZoom گفت: "مهم نیست که چه نوع شغلی داشته باشید ، همیشه باید مالی شخصی و تجاری خود را از هم جدا کنید.""اولین و مهمترین گام در جهت تفکیک موفقیت آمیز امور مالی شما ، داشتن حساب های بانکی جداگانه است."

2. محافظت از مشتریان برای مشتریان

بسیاری از بانک ها حساب های بازرگان را به عنوان گزینه بانکی تجاری ارائه می دهند ، که محافظت از خرید برای مشتریان شما را فراهم می کند و همچنین از اطلاعات شخصی آنها محافظت می کند. همچنین می توانید این ویژگی را در بهترین خدمات پردازش کارت اعتباری جستجو کنید ، زیرا می تواند رضایت مشتری را به میزان قابل توجهی تقویت کرده و اعتماد به نام تجاری شما را تقویت کند.

3. حرفه ای بودن

یک حساب بانکی تجاری اجازه می دهد تا چک هایی به تجارت انجام شود - که حرفه ای تر از درخواست مشتریان برای انجام چک به نام شما است. مشتریان شما همچنین می توانند با کارتهای اعتباری پرداخت کنند و کارمندان می توانند وظایف بانکی را از طرف تجارت انجام دهند.

4. گزینه های اعتباری

برخی از بانک ها گزینه ای برای یک خط اعتباری ارائه می دهند که می توانید در مواقع اضطراری از آن استفاده کنید. بسیاری همچنین کارتهای اعتباری تجاری را ارائه می دهند که می توانید از آنها برای شروع ساخت سابقه اعتباری برای تجارت تازه کار خود استفاده کنید.

Key Takeaway: یک حساب بانکی تجاری ، امور مالی کسب و کار شما را از بودجه شخصی شما جدا می کند. مزایای حساب بانکی تجاری این است که به محدود کردن مسئولیت شخصی شما کمک می کند و مشتریان می توانند شرکت شما را مستقیماً پرداخت کنند. علاوه بر این ، این بانک همچنین ممکن است یک خط اعتباری و کارت اعتباری تجاری را برای شما فراهم کند که می توانید برای ایجاد سابقه اعتباری از آن استفاده کنید.

4 نوع حساب بانکی تجاری را مورد توجه قرار دهید

مانند بانکداری شخصی ، انواع مختلفی از حساب های بانکی تجاری وجود دارد. بسته به نیاز شما ، احتمالاً باید بیش از یک حساب را باز کنید.

در اینجا چهار نوع متداول حساب های بانکی تجاری آورده شده است:

 • حساب بررسی: یک حساب چک مشاغل یک انتخاب عالی برای مدیریت حقوق و دستمزد ، هزینه ها و سایر کارهای اساسی مالی است که باعث می شود تجارت شما در حال اجرا باشد.
 • حساب پس انداز: علاوه بر یک حساب چک ، به احتمال زیاد برای حفظ درآمد خود به یک حساب پس انداز تجاری نیاز دارید.
 • حساب بازرگان: اگر قصد دارید پرداخت کارت اعتباری و بدهی را بپذیرید ، با بانک خود بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید یک حساب بازرگان تنظیم کنید. جولیا اسپهیو ، بنیانگذار و CFO گروه EDI و Sienna گفت: "بسته به اینکه شما با چه کسی بانکداری می کنید ، برخی از بانک ها خدمات بازرگان را نیز ارائه می دهند.""من به همه مشتری های خود پیشنهاد می کنم که آنها قبل از تسویه حساب یک حساب خاص ، آنها را خریداری کنند و حداقل یک بار در سال نرخ خود را دوباره مذاکره کنید."
 • حساب کارت اعتباری: شما می توانید از کارت اعتباری تجاری برای موارد اضطراری یا موارد متفرقه برای تجارت خود استفاده کنید. سود اصلی کارت اعتباری برای صاحبان استارتاپ ها یا اگر کسی اعتبار بدی داشته باشد این است که می تواند به ساخت یا بهبود نمره اعتباری تجاری شما کمک کند.

Key Takeaway: چهار نوع اصلی حساب های بانکی تجاری ، بررسی ، پس انداز ، بازرگانان و کارت های اعتباری است.

مواردی که باید هنگام انتخاب بانک برای حساب کاربری خود در نظر بگیرید

صاحبان مشاغل گزینه های بانکی زیادی دارند و هر بانک چیزی متفاوت ارائه می دهد. وقت خود را صرف استفاده از گزینه های مختلف کنید تا زمانی که بانک مناسب برای تجارت خود پیدا نکنید.

مایک Swigunski ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جهانی حرفه ای گفت: "همیشه در اطراف خرید کنید.""بانک ها به همان اندازه که می توانند مشتری های فعلی را حفظ کنند ، علاقه مند هستند ، بنابراین از این امر به نفع خود استفاده کنید تا معاملات بهتری داشته باشید."

در اینجا آنچه را که بانک های مختلف را ارزیابی می کنید ، باید در نظر بگیرید (و از آنها سؤال کنید).

هر بانک ساختار و ویژگی های مختلف هزینه ای دارد. حسابهای تجاری به طور معمول نسبت به حساب های شخصی هزینه های بالاتری و حداقل نیازهای موجودی دارند.

پاداش های ثبت نام

تریسی اودل ، معاون رئیس جمهور در FinancialBuzz ، توصیه می کند که آیا این بانک پاداش ارائه می دهد یا خیر.

وی گفت: "گاهی اوقات بانک ها برای باز کردن حساب کاربری با آنها پاداش می دهند.""به عنوان مثال ، اگر یک حساب کاربری باز کنید و حداقل مانده حساب را حفظ کنید ، ممکن است یک بانک 300 دلار ارائه دهد. این پیشنهادات می تواند راهی عالی برای کسب درآمد کمی اضافی باشد ، اما به یاد داشته باشید که این پاداش ها مشمول مالیات هستند. اگر 1099 برای فصل مالیات بعدی دریافت کنید ، تعجب نکنید. "

الزامات نگهداری حساب

حساب های بانکی تجاری اغلب الزاماتی را که باید برآورده کنید ، دارند. اگر این کار را نکنید ، می توانید هزینه های آن را شارژ کنید. به عنوان مثال ، معمول است که بانکها از شما بخواهند تعادل خاصی را حفظ کنند - اما این حداقل مبلغ از بانک به بانک دیگر متفاوت است - و ممکن است حداقل روزانه یا ماهانه باشد. اگر چندین حساب داشته باشید ، بانک ممکن است تمام حساب های شما را به حداقل مبلغ ترکیبی بشمارد ، یا ممکن است به طور جداگانه به هر حساب نگاه کنند.

به جای حفظ حداقل مانده خاص ، برخی از بانک ها با حساب های چک مشاغل خود ، در صورت هزینه حداقل در کارت بدهی یا اعتباری که به حساب خود بسته شده است ، هزینه شما را پرداخت نمی کنند ، یا اگر از یکی از بانک ها استفاده می کنیدسایر خدمات

امکانات

هنگام مقایسه بانک ها ، کدام ویژگی های حساب را با دقت در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، آیا به یک حساب بانکی تجاری نیاز دارید که شامل تجزیه و تحلیل دقیق باشد؟آیا یک برنامه تلفن همراه می خواهید که به شما امکان می دهد چک ها را به صورت دیجیتالی واریز کنید؟آیا به کارت بدهی تجارت نیاز دارید؟آیا وقتی تعادل شما به حداقل شما نزدیک می شود ، هشدارها مفید خواهد بود؟

غذای اصلی: هنگام جستجوی بانک برای حساب کاربری خود ، وقت خود را برای تحقیق در مورد نیازهای مختلف ، ویژگی ها ، هزینه ها و پاداش های ثبت نام در نظر بگیرید.

نحوه باز کردن حساب بانکی تجاری بر اساس نوع شرکت

به گفته گرانت آلدریچ ، بنیانگذار و مدیرعامل Onlinedegree.com ، افتتاح یک حساب بانکی تجاری بدون در نظر گرفتن نوع تجارت شما ، به جز مالکیت تنها ، به عنوان باز کردن یک حساب پس انداز شخصی یا چک ، از همان روند پیروی می کند.

آلدریچ گفت: "اگر یک مالک اختصاصی هستید ، باید کارت تأمین اجتماعی خود را به جای EIN خود بیاورید."

صاحبان سهام هنوز هم باید مجوز کسب و کار خود ، گواهی DBA و اسناد شناسایی شخصی را بیاورند.

برای باز کردن حساب بانکی تجاری به چه اسنادی نیاز دارید؟

قبل از باز کردن حساب بانکی تجاری ، باید مستندات زیر را تهیه کنید:

 • مقالات اختلاط
 • مجوزهای تجاری
 • انجام گواهینامه به عنوان (DBA)
 • شماره شناسایی کارفرما (EIN)
 • اسناد شناسایی

راپنتال گفت: "عوامل مختلفی وجود دارد که صاحبان مشاغل هنگام باز کردن حساب بانکی تجاری باید در نظر بگیرند.""تهیه تمام اسناد لازم از دریافت به منظور تسهیل یک روند بدون درد ضروری است."

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از اسنادی که برای باز کردن یک حساب بانکی تجاری مورد نیاز دارید وجود دارد.

مقالات اختلاط

مقالات ادغام شما به بانک نشان می دهد که چگونه تجارت شما ساختار یافته است و شما از این اسناد قانونی برای ثبت مشاغل خود در ایالت و سایر نهادها استفاده می کنید.

تیفانی رایت گفت: "اگر به عنوان LLC ، مشارکت محدود ، شرکت یا سایر نهادهای حقوقی جداگانه ، برای باز کردن یک حساب بانکی ، به عنوان یک حساب بانکی تشکیل دهید ، در صورت داشتن تنها مالک ، به مقالات مربوط به اختلاط نیاز دارید."، رئیس مدیرعامل منابع مالی ، یک شرکت مشاوره تأمین مالی برای مشاغل کوچک و متوسط و مدیر پروژه در Cogent Analytics.

مجوزهای تجاری

Rampenthal گفت که بانک ها احتمالاً از مجوز فعلی تجارت شما درخواست می کنند تا ثابت کنید که شما از نظر قانونی مجاز به انجام مشاغل در منطقه خود هستید.

وی گفت: "این همچنین تضمین می کند که تجارت شما برای کلیه اقدامات از جمله مالیات و امور مالی پاسخگو باشد.""با دولت ، ایالت و دولت های محلی خود بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا برای فعالیت خود به هرگونه مجوز نیاز دارید."

انجام گواهینامه به عنوان (DBA)

DBA ، که اغلب از آن به عنوان "نام ساختگی" یاد می شود ، به شما امکان می دهد تجارت "مانند بازاریابی یا تبلیغات یا قبول پول" را با نام دیگری که با نام موجود تجارت شما متفاوت است ، انجام دهید.

سوئینی افزود: بیشتر بانک ها برای باز کردن یک حساب بانکی تجاری به یک نسخه معتبر از DBA نیاز دارند ، زیرا کارآفرینان مجاز به استفاده از حساب بانکی شخصی خود تحت نام تجاری خود نیستند.

سوئینی گفت: "تشکیل پرونده برای DBA به نهادها اجازه می دهد بدون نیاز به تشکیل سازمان جدید ، با نام دیگری تجارت کنند.""به عنوان مثال ، یک کارآفرین به نام تام جانسون را تصور کنید. تام یک مالک تنها است که تجارت خود را اداره می کند و می خواهد یک فروشگاه ساندویچ به نام Subs ‘N Chips را باز کند. تام می خواهد این تجارت تحت نام تراشه های زیر مجموعه فعالیت کند و تحت نام خودش ، تام جانسون نیست. به همین ترتیب ، او نیاز به ثبت نام در DBA دارد تا بتواند تحت این نام تجارت انجام دهد ، از جمله پذیرش و امضای چک های انجام شده به و به نمایندگی از تراشه های زیر مجموعه. "

شماره شناسایی کارفرما (EIN)

اگر به گفته لوی کینگ ، بنیانگذار و مدیرعامل راه حل های اعتباری و نظارت بر شرکت NAV ، اگر یک مالک اختصاصی هستید ، به EIN ، شماره تأمین اجتماعی و گواهینامه یا گذرنامه راننده نیاز خواهید داشت.

EIN ها همچنین برای جلوگیری از سرقت هویت ، کلاهبرداری و پولشویی استفاده می شوند. کینگ افزود: در حالی که برخی از بانک ها به یک مالکیت اختصاصی اجازه می دهند حساب های بدون EIN را باز کند ، ایجاد یکی هنوز هم سودمند است.

راپنتال گفت که EIN برای مدیریت مالیات و پرداخت کارمندان ضروری است.

وی افزود: "صاحبان سهام ممکن است به جای یک EIN از شماره تأمین اجتماعی خود برای اهداف مالیات تجاری استفاده کنند.""شما می توانید با تشکیل پرونده با IRS ، EIN را برای تجارت خود بدست آورید."

اسناد شناسایی

سرانجام ، شما باید اسنادی را برای اثبات هویت خود تهیه کنید.

راپنتال گفت: اشکال اثبات "می تواند شامل یک شناسه تصویر صادر شده از دولت ، مانند گواهینامه یا گذرنامه رانندگی باشد.""این به منظور تأیید [این] که صاحب مشاغل در واقع شخصی است که صاحب و یا اداره مشاغل مربوطه است ، استفاده می شود."

Key Takeaway: برای باز کردن یک حساب بانکی تجاری ، باید اسنادی را ارائه دهید که هویت و مشروعیت کسب و کار خود را اثبات می کند.

چه زمانی باید یک حساب بانکی تجاری باز کنید؟

بهترین زمان برای باز کردن حساب بانکی تجاری قبل از پذیرش اولین پرداخت برای کالاها یا خدمات شرکت خود است. به طور معمول ، یک حساب بانکی تجاری در طی فرآیند اختلاط افتتاح می شود. حساب بانکی تا زمانی که تجارت مجوز فعالیت و شماره مالیات شناسایی داشته باشد (که یک شماره شناسایی کارفرما یا شماره تأمین اجتماعی برای یک مالکیت شخصی خواهد بود) باز نمی شود.

تفاوت بین بانک و اتحادیه اعتباری چیست؟

بانک ها و اتحادیه های اعتباری در درجه اول خدمات مشابهی را به مشتریان و اعضا ارائه می دهند. هر دو برای ارائه مدیریت پول (مانند حساب های چک و پس انداز) ، خدمات وام و سایر خدمات مالی طراحی شده اند.

اختلافات ناشی از سازمان ، طبقه بندی و مقررات پیرامون هر نوع موسسه مالی است. بانک ها مشاغل انتفاعی هستند که می توانند به صورت مجزا یا عمومی متعلق به آنها باشند. اتحادیه های اعتباری ، طبق تعریف ، موسسات غیرانتفاعی هستند. اعضای اتحادیه در مجموع آنها را در اختیار دارند ، بنابراین هیچ اتحادیه اعتباری هرگز نمی تواند یک مالکیت باشد.

تفاوت در طبقه بندی منجر به تفاوت در مقررات برای دو نوع موسسه شده است. بسیاری از قوانینی که پس از بحران مالی سال 2008 تأسیس شد ، برای اتحادیه های اعتباری اعمال نشده است. خدمات در بانک ها و اتحادیه های اعتباری ممکن است هزینه های مختلفی یا نرخ بهره را به خدمات خود داشته باشند و فرآیندهای تصویب متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، اتحادیه های اعتباری ممکن است شرایط مربوط به کسانی را که می توانند اعضای اتحادیه اعتباری باشند ، داشته باشند. به عنوان مثال ، بسیاری از اتحادیه های اعتباری عضویت را به ساکنان ایالت که اتحادیه اعتباری در آن واقع شده است ، محدود می کنند.

آیا بهتر است به صورت حضوری یا بصورت آنلاین اقدام کنید؟

Rampenthal گفت که برخی از بانک ها گزینه افتتاح حساب کاربری را بصورت آنلاین ارائه نمی دهند ، یا برای کاهش خطر سرقت هویت یا به دلیل ماهیت برخی مشاغل خاص.

بانکهایی که گزینه درخواست حساب بانکی تجاری را بصورت آنلاین ارائه می دهند ممکن است زمان بیشتری را برای بررسی اسناد شما و تنظیم حساب کاربری در صورت درخواست حضوری به شما اختصاص دهند.

اگر بانکی که انتخاب می کنید هر دو گزینه برنامه را ارائه می دهد ، باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه (و تجارت) ترجیح داده می شود: راحتی استفاده از آنلاین اما انتظار طولانی تر برای تنظیم حساب شما یا درخواست حضوری و داشتن حساب شماهمان روز را تنظیم کنید.

مت دی آنجلو و سیمون جانسون در این مقاله در گزارش و نوشتن نقش داشتند. برخی از مصاحبه ها برای نسخه قبلی این مقاله انجام شد.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 56 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:58