8 stablecoin برتر که در سال 2022 در نظر گرفته می شود

ساخت وبلاگ

cryptocurrency 12 اوت 2022 11:31 PM ET

Top 8 Stablecoins to Consider in 2022

© رویترز. 8 stablecoin برتر که در سال 2022 در نظر گرفته می شود

موقعیت با موفقیت به:

موقعیت با موفقیت به:

موقعیت با موفقیت به:

موقعیت با موفقیت به:

موقعیت با موفقیت به:

موقعیت با موفقیت به:

موقعیت با موفقیت به:

Stablecoins بسیاری از سرمایه گذاران را از نوسانات تقریباً اجتناب ناپذیر بازار رمزنگاری نجات می دهد. هر روز ، سرمایه گذاران سهم خود را در Stablecoins کسب می کنند ، زیرا در برابر نوسانات رمزنگاری محافظت بیشتری می کنند. این سکه ها برای حفظ ارزش ثابت در حالی که به دارایی کمتری مانند ارز فیات مانند دلار آمریکا ، یورو یا پوند انگلیس می چسبند ، طراحی شده اند.

امروزه ، Stablecoins یک خیابان به طور فزاینده ای برای سرمایه گذاران و شرکت های علاقمند به ارزهای رمزنگاری شده است. آنچه برای سرمایه گذاران جالب تر است این است که کلاه بازار Stablecoins به 153 میلیارد دلار افزایش یافته است و سهم 13. 5 ٪ از کل بازار Crypto Market را دارد.

Stablecoins یک فناوری امیدوار کننده است که دارای مزایای مختلف ، استراتژی های اجرای ، خطرات نقدینگی و موانع پذیرش بالقوه است. با این حال ، به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه ، شما احتمالاً در مورد ایمن ترین و بهترین Stablecoins برای حفر چنگال خود در آن تعجب می کنید. خوب ، به همین دلیل ما این قطعه را نوشتیم. بدون آزار و اذیت بیشتر ، بیایید به آن برسیم.

8. USD Digital (USDD)

در بالای لیست ، الگوریتم USDD StableCoin در ماه مه 2022 توسط Tron در Tron ، BNB Chain و Blockchains Ethereum راه اندازی شده است. این نسبت به دلار آمریكا با نسبت 1: 1 متصل می شود ، به این معنی كه USDD ارزش خود را با نرخ ارز ثابت به دلار آمریكا حفظ می كند.

USDD اولین StableCoin بیش از حد با دارایی با دارایی های دیجیتالی اصلی (به عنوان مثال TRX ، BTC و USDT) است. پروتکل USDD صنعت blockchain را با پایدارترین ، غیرمتمرکز ترین ، ضد دستکاری و سیستم Stablecoin بدون یخ ، یک سیستم دائمی مستقل از هر موجود متمرکز فراهم می کند.

این Stablecoin از طریق زنجیره پروتکل زنجیره ای Bittorrent در Tron ، Ethereum ، BSC و سایر شبکه ها گردش می کند. مشابه TRC20-USDT ، با ارائه یک تجربه سریع و مقرون به صرفه در TRON ، نیازهای کاربران را به خود جلب می کند. این کلاه بازار 724. 75 میلیون دلار دارد.

7. Neutrino USD (USDN)

Neutrino USD یک پروتکل رفع دارایی الگوریتمی است که باعث می شود توسعه استابلوهای مرتبط با دارایی های دنیای واقعی یا cryptocurrency باشد. پروتکل نوترینو مجموعه ای از قراردادهای هوشمند تعامل است که به زبان برنامه نویسی سوار نوشته شده و در Blockchain Waves مستقر شده است. سیستم نوترینو مبتنی بر سه نشانه اصلی است: موج ، USDN و NSBT.

با حمایت دلار آمریکا ، این StableCoin شامل برنامه هایی مانند صدور ، استیک ، وثیقه و پرداخت پاداش است. همچنین توجه به این نکته حائز اهمیت است که این برنامه ها شفاف هستند و سیستم مدیریت آنها توسط قراردادهای هوشمند تضمین می شود.

از آن به عنوان نشانه پرداخت در برنامه های مختلف غیر متمرکز استفاده می شود. علاوه بر این ، می توان آن را در بازارهای مختلف معامله کرد. امواج بیان می کنند که این نشانه بین 8 تا 15 درصد در سال حرکت می کند. Neutrino USD دارای کلاه بازار 729. 83 میلیون دلار است.

6. دلار Pax (USDP)

Paxos دلار Pax را به عنوان "پیشرو در جهان تنظیم شده در جهان" در وب سایت خود قرار می دهد. در سال 2018 به عنوان Paxos Standard (PAX) راه اندازی شد ، Stablecoin Pax Dollar (USDP) در اوت 2021 پدیدار شد. Paxos سکه را دوباره ساخت تا نام خود را با دلار آمریکا با دقت بیشتری مشخص کند.

USDP ششمین stablecoin بزرگ توسط Cap Market است و همچنین توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک تنظیم می شود ، که یکی از مهمترین مواردی است که سرمایه گذاران از آن استفاده می کنند.

این بدان معنی است که اساساً هیچ خطری وجود ندارد که وقتی می خواهید دلار رمزنگاری خود را برای دلارهای فیات بازخرید کنید ، وجوه در دسترس نباشد. دلار PAX شما همیشه با نسبت یک به یک به دلار آمریکا قابل بازخرید است. USDP دارای کلاه بازار 946. 23 میلیون دلار است.

5. TrueUSD (TUSD)

TrueUSD یکی دیگر از stablecoin معتبر است که برای سرمایه گذاران و جامعه رمزنگاری به طور کلی شناخته شده است. این اولین StableCoin تنظیم شده است که به طور کامل توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود.

TrueUSD ، که توسط TrustToken راه اندازی شد تا به معامله گران Crypto گزینه دیگری برای بیت کوین (BTC) و نشانه های شناور آزاد ارائه دهد ، از زمان شروع آن ، ممیزی منظم را به یک تمرکز تبدیل کرده است ، بنابراین به نظر می رسد برای آب و هوای نظارتی تری آماده شده است.

این هزینه معاملات پایین را در مقایسه با انتقال سیم صندوق های فیات ارائه می دهد ، و می توانید TrueUSD را در صرافی های 70+ ، 160+ بازار و 20+ میز OTC در پنج قاره تجارت کنید. با داشتن 1. 19 میلیارد دلار در کلاه در بازار ، TrueUSD در درجه اول برای کسب بازده با لونا ، سیستم توکن پاداش و حاکمیت Terra استفاده می شود. کاربردهای دیگر شامل کسب بازده از طریق فرصت های داوری در بازار رمزنگاری است.

Dai که توسط Makerdao راه اندازی شده است ، یک Stablecoin است بدون هیچ گونه مرجع صدور متمرکز مانند سایر stablecoins ، از این طریق از سانسور محافظت می کند.

دای به دلار آمریكا چسبیده است و از بدهی وثیقه شده در قالب اتر (ETH) ، رمزنگاری بومی blockchain Ethereum استفاده می كند.

این در بین stablecoins بی نظیر است زیرا به وثیقه ای که توسط یک شرکت نگهداری می شود متکی نیست. در عوض ، این فرایند از طریق قراردادهای هوشمند مربوط به مواضع بدهی وثیقه که با Makerdao انجام شده است ، کنترل می شود.

از جمله بسیاری از مزایای Dai Stablecoin نرخ پس انداز DAI (DSR) است که دارندگان DAI را قادر می سازد با قفل کردن DAI خود در یک قرارداد DSR ، به طور خودکار بهره کسب کنند. Stablecoin دارای کلاه بازار 7. 46B دلار است.

3. BINANCE (BUSD)

Binance USD (BUSD) در سال 2019 با همکاری Paxos آغاز شد. این یک Crypto Stablecoin با حمایت از USD 1: 1 با USD بسیار تنظیم شده است. این دلار دیجیتالی آمریکا است و همیشه در 1 اتوبوس به قیمت 1 دلار آمریکا خریداری و بازخرید می شوند.

نکته جالب در مورد BUSD این است که تقریباً در هر موردی که با سکوی ERC-20 Ethereum سازگار باشد ، می توانید از آن استفاده کنید. مورد دیگر این است که BUSD توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک تنظیم می شود و آن را بسیار مطمئن و ایمن می کند.

همچنین می توانید از این بستر برای ارسال پول در سراسر جهان استفاده کنید زیرا نشانه های آنها به عنوان ERC-20 صادر می شود. بنابراین ، خواه شما کوتاه مدت تجارت کنید یا قصد دارید برای طولانی مدت سرمایه گذاری کنید ، این StableCoin برای حفظ ثروت و تثبیت ارزش نمونه کارها بسیار عالی است. این اجازه می دهد تا سریع و کم هزینه در هر چند دقیقه در blockchain و دارای کلاه بازار 17. 86B دلار باشد.

سکه USD (USDC) یک دلار دیجیتال قابل اعتماد ، بسیار پذیرفته و بسیار مایع است که توسط Circle و Coinbase (NASDAQ: COIN) پشتیبانی می شود. StableCoin مبتنی بر فناوری مرکز است که بر روی blockchain اتریوم ساخته شده و کاملاً با برنامه های راه حل های Defi سازگار است.

شناخته شده به عنوان یک Stablecoin کاملاً محاصره ، هر دلار دیجیتالی USDC در اینترنت 100 ٪ از پول نقد و خزانه های کوتاه مدت ایالات متحده پشتیبانی می شود به طوری که همیشه قابل بازخرید 1: 1 برای دلار ایالات متحده است.

برای راحت کردن ذهن شما ، ذخایر USDC در بازداشت و مدیریت مؤسسات مالی پیشرو ایالات متحده ، از جمله BlackRock (NYSE: BLK) و BNY Mellon (NYSE: BK) برگزار می شود. شما می توانید به نقدینگی USDC برای تجارت ، وام ، وام و سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه Crypto دسترسی پیدا کنید. سکه USD STABLECOIN دارای کلاه بازار 54. 45B دلار است.

تتر (USDT) یکی از قدیمی‌ترین استیبل کوین‌ها در بازار کریپتو است که از سال 2014 وجود داشته است. استیبل کوین 1 به 1 با دلار آمریکا مرتبط است، به این معنی که ارزش یک تتر USDT برابر با 1 دلار است. تتر ادعا می‌کند که ذخایری ازپول نقد و معادل های نقدی برای پشتوانه هر USDT موجود در بازار.

تتر استیبل کوین کاملاً معاملات کم خطر و دستکاری ضد بازار را در فضای دیجیتال تعریف می کند و از نظر حجم روزانه جزو پرمعامله ترین توکن ها است.

سرمایه‌گذاران به راحتی می‌خواهند از استیبل کوین استفاده کنند، زیرا این استیبل کوین استانداردهای استاندارد شده در سطح جهانی را برای مبارزه با پولشویی (AML)، مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)، تحریم‌ها، و شناخت قوانین و مقررات مشتری (KYC) حفظ می‌کند. محبوبیت تتر در چند سال گذشته با ارزش بازار 66. 22 میلیارد دلار افزایش یافته است.

فکر نهایی

استیبل کوین ها به طور گسترده با دارایی هایی مانند ارزهای فیات، فلزات گرانبها و سایر ارزهای رمزنگاری شده مرتبط هستند. شناخته شده است که آنها بسیار پایدارتر از ارزهای دیجیتال معمولی مانند بیت کوین، اتریوم و سایرین هستند.

اگر به دنبال مکانی امن و محکم در عدم اطمینان سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال هستید، استیبل کوین ها می توانند آرامش خاطر و نرخ های بهره قابل پیش بینی را برای شما به ارمغان بیاورند. تمام استیبل کوین‌های فهرست بالا، انتخاب‌های برتر و رایج‌ترین گزینه‌های پذیرفته‌شده برای سرمایه‌گذاری استیبل کوین هستند. آنها همچنین از طریق وام‌دهی کوتاه‌مدت و سرمایه‌گذاری در فناوری بلاک چین که پرداخت‌ها و تراکنش‌های همتا به همتا را تسریع می‌کند، درآمد غیرفعال خوبی را ارائه می‌کنند.

راز جذب ثروت...
ما را در سایت راز جذب ثروت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیما شاهرخ شاهی بازدید : 42 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:10